תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אז ככה: אני כרגע חוסך את כספי (שלא מגיע מהר מדי, אפשר להוסיף) לDS (בעיקר בשביל פוקימון, אני לא מתבייש להגיד), ואז גם אוכל לקנות את Battle Revolution שמגיע לWii בדצמבר, אבל אני מתלבט אם יש כבר משחקים שווים לWii בארץ שידחו את הקנייה הזאת. אני יודע שבאג התחילו ליבא משחקים אבל רובם לא משהו.. יש חנויות יותר רציניות עם משחקים טובים לWii?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    בדקתי שמ13 לאוגוסט עד חג המולד (24 לדצמבר) יצאו לwii עוד 109 משחקים(בארה"ב שלי הוא אמריקאי).

חוץ מבאג יש את מדיה גיים mediagame.co.il ו דרקון ירוק greendragon.co.il . יש גם את arcadia.co.il ויש גם את מושי אבל אני לא יודע אם יש להם אתר מאז שהחליפו שם ובעלות.

לפי מה שהבנתי יש לך PAL אז קניה מחו"ל לא תחסוך לך הרבה.

המשחק של פוקימון לwii הוא רק ממשק גרפי לpokemon diamond /pearl DS . אם אין לך את המשחק לDS לא כדאי לך לקנות אותו. אני לא בדיוק הבנתי אם גם ב battle revolution חיבים לשחק רק עם "חברים" שרשומים בקונסולה שלך או שאפשר עם כל אחד. בגדול המשחק לא שווה את הכסף.

אל תתביש בפוקמון אני פוקוהוליק "שיצא מהארון" בגיל מאוחר. וזה משחק ממכר וקל שאפשר לשרוף עליו שעות . אפילו אישתי נדבקה בוירוס הזה ויש סיכוי שאני אצתרך לקנות לה עותק משלה אבל היא עדיין בשלב ההכחשה .

בקשר למשחקים זה תלוי בעיקר בג'נר שאתה אוהב, כמה זמן יש לך לשחק(אני למשל לא מתקדם בזלדה כי זה משחק שדורש זמן) , ואם אתה משחק לרוב עם אנשים אחרים.

אם אתה אוהב משחקי מסיבה ו/או משחק עם הרבה אחרים כדאי לחשוב על RRR (ריימן) או RRR2 בקרוב , warioware גם נחמד אבל אני משחק בו הרבה פחות אני מאמן את האחינים על ריימן בנתיים עד שהם יגיעו לרמה שהם יוכלו לשחק בו (יש לקטן סף טיסקול נמוך). משחקים ספורט אני הייתו הולך על NFL08 אם אתה אוהב פוטבול אמריקאי זה אמרו להיות משחק פצצה. אני לא מתלהב מmario strikers ומחכה אולי לגרסאות של PES08 או FIFA08.
    מטרויג יוצא עוד כמה ימים ולפי דעתי אם לא אכפת לך שאין ריבוי שחקנים ברשת ואתה אוהב את הג'נר של FPS אז אולי כדאי ללכת עליו.

כדאי לך לבדוק את שירשור ההחלפות והמכירות שמודבק בחלק העליון כי אולי תוכל למצוא שם משהו שמעניין אותך . כעיקרון יש סרטים של כל משחק בyoutube. כדאי גם לקרוא עליהם באתרי משחקים כמו IGN.COM .

המשחקים שאני מתכנן בנתיים לקנות :RRR2, NFL08 , וחוץ מזה אני שוקל לקנות את boogie אבל עדיין לא החלטתי . יש עוד כמה משחקי מסיבה שאני רוצה לעבור עליהם . אני חושב למכור כמה משחקים שאני לא נוגע בהם אבל שלי הם NTSC.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    אני גם חולה במחלת הפוקימון...
    מצטער להגיד אבל כל משחק שיוצא אני משחק בו מעל 1000 שעות (לא עשיתי יותר מדיי אפסים)
    בפוקימון גולד (אבדתי אותו...) שיחקתי יותר מ1500 שעות והיה לי יותר מ230 פוקימונים שונים דרגה 100 (כולל כל ההתפתחיות שלהם) וגם את כל האגדיים וגם את אלה בADVENCE שיחקתי יותר מ1000 שעות והרבה פוקימונים דרגה 100.
    יש לי פוקימון DIAMOND אבל מכרתי את הDS לא ממזמן כי הוא היה של אחותי הקטנה אז לקחתי ומכרתי האהאהא ואבא שלי עזר לי האהאהא, בקיצור עם הכסף שהרבחתי אני קונה אוPSP SLIM או DS LITE אבל יש נושא אחר שבו אני דן בנושא הזה... בקיצור בנתיים אני נוטה לצד של הPSP אז אם אתה רוצה אני יכול למכור לך את הפוקימון, (לא הספקתי לשחק בו יותר 100 שעות...בושה) בכל מקרה אתה עושה משחק חדש אבל יש שם פוקימונים מאד טובים (לדוגמא DEOXYS דרגה 100 זוהר סוג התקפה, אל תשאל איך פשוט הרבה זמן זה לקח שזה גם קשור שיש לו שם מחורבש כי התלהבתי) אבל בכל מקרה אתה תעשה שמירה חדשה אז לא משנה, בב פוקימונים טובים.
    בקיצור (אני מדבר הרבה רק לא על העיקר) שתי דברים יש לסכם מהדברים שאמרתי:
    1. אני משחק יותר מדיי פוקימון.
    2. אני מוכר פוקימון DIAMOND איסיקיו 418453652.
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    הממ. אני אישית לא הייתי מתגאה בזה שגנבתי לאחותי הקטנה את ה-DS בשביל למכור אותו...
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הרשמה