תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    שלום לכולם!
    אני חדש פה וראיתי כמה סרטונים מהמשחק והוא נראה כל כך מגניב!
    שהבנתי שהוא גם ברשת בכלל התלהבתי ובאתי לבקש קצת עזרה עם העניין. להלן כמה שאלות שהייתי רוצה תשובות אליהן:

-האם המשחק להורדה בחינם?
    -האם כדי לשחק ברשת צריך את משחק הבסיס במחשב מותקן?
    -אם אפשר קצת הסברים, מה מיוחד בו, מה אפשר לעשות, מה ההבדל בינו לבין משחק ברשת וכו'.

כעיקרון לא עולות לי עוד שאלות, אשמח לקבל תמיכה לגבי אלו שכן הצעתי כאן.
    בתודה, אביב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ברוך הבא!

המשחק מוצע בשתי גרסאות: הגרסה הבסיסית (.F.E.A.R), כמו שקראת לה, שמכילה את הסינגל בנוסף למולטי, והגרסה החינמית (F.E.A.R. Combat) שמכילה רק את המולטי.
    נכתב במקור על ידי טופיק השאלות הנפוצות
    ש: מה זה FEAR Combat?
    ת: FEAR Combat הוא מצב המולטיפלייר של המשחק FEAR והוא חינמי לחלוטין. העידכונים שלו זהים לאלו של FEAR. בקצרה: המשחק זהה ל-FEAR רק בלי מצב הסינגלפלייר.

ש: צריך להתקין את FEAR כדי לשחק ב-FEAR Combat?
    ת: לא. FEAR Combat הוא משחק בפני עצמו.
    לא כ"כ הבנתי אילו הסברים אתה רוצה. גם קצת מאוחר ואני לא מסוגל לכתוב נורמלי כרגע, אז אני אחזור מחר ואראה אם אני יכול לעזור. בכלליות, אם ראית סרטוני משחקיות של המולטי, זה די מסכם את העניין...
    אסיים ואומר ש-FEAR Combat מותקן על המחשב שלי עוד מאוקטובר. אני לא חושב שיש לי עוד משחק שנשאר על המחשב כ"כ הרבה זמן (אולי חוץ מ-GW, אבל זה לא חוכמה, עם הקמפיינים שיוצאים כל חצי שנה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    מחזק את שמילס
    המשחק הזה נמצא אצלי על המחשב מהשבוע הראשון שהוא יצא ולא נעלם מהמחשב ליותר משבוע
    פעם או פעמיים הייתה בעיה שהייתי חייב למחוק ובגלל שעיות בסרבר ההורדה זה חיכה כמה ימים
    אבל בכללי
    המשחק נמצא אצליל מאז שיצא
    ואני מאוד מרוצה ממנו
    משחק מעולה אקשן מהיר כיפי אחלה קהילה, הוא גם לא קשה מידי (תלוי אם יש A1M בקבוצה השניה או לא) בקיצור מומלץ מאוד
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי Duckion`
    מחזק את שמילס
    המשחק הזה נמצא אצלי על המחשב מהשבוע הראשון שהוא יצא ולא נעלם מהמחשב ליותר משבוע
    פעם או פעמיים הייתה בעיה שהייתי חייב למחוק ובגלל שעיות בסרבר ההורדה זה חיכה כמה ימים
    אבל בכללי
    המשחק נמצא אצליל מאז שיצא
    ואני מאוד מרוצה ממנו
    משחק מעולה אקשן מהיר כיפי אחלה קהילה, הוא גם לא קשה מידי (תלוי אם יש A1M בקבוצה השניה או לא) בקיצור מומלץ מאוד

ועם כל זה ראיתי אותך אולי פעם אחת משחק בשרת :\

פותח הדיון - התחלתי לשחק לפני חודשיים~ (קצת יותר), וFEAR COMBAT באמת משחק מעולה. שיחקתי כבר בהרבה משחקי אקשן\יריות, ונראה לי שFEAR COMBAT הכי כיפי (בגדול, נראה לי שיש משחקים "יותר טובים", אבל ממשחקי היריות הוא בהחלט היה הכי כיף)...

ללמוד איך משחקים לומדים תוך זמן קצר, וגם לא לוקח הרבה זמן להפוך לשחקן טוב (אם אתה טוב ) :ם

ממליץ לך להוריד את המשחקים והפאטץ' (1.08) כשאתה יכול, ולהתחבר לשרת כשיש אנשים... (אני אישית אני משחק רק בשרתים ישראלים, פשוט כי בחו"ל יש תקיעות כל הזמן)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    בזמן האחרון יש לי גם בעיה עם הניק לפעמים אני משחק עם הניק player כי המשחק מחליט לבד מתי הוא עם הניק duckion או עם player
    חוץ מזה שבזמן האחרון ממש לא היה לי זמן לשחק אז הייתי משחק פעם ב....
    אז ככה שאם אתה משחק חודשיים מן הסתם לא ראית אותי כמעט משחק
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    עובד לי והכל אבל מעצבן, זה נורא קשה, אני לא זז והורגים אותי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    מה הניק שלך?

תגיד לי, מתישהו שנשחק ביחד אני אוכל לתת לך קצת עצות אם אתה רוצה
    שתף ב-Google+

הרשמה