תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    הקדמה: Motorstorm הינו משחק מירוצים משובח מבית סוני. הוא לא סימולטור המציג דגמים ומערכות מיוחדות (כגון בלמים, ABS וכו'), אפילו אין בו מד מהירות, אבל הוא מפצה על זה בדברים טובים יותר! בנוסף, המשחק מצורף כיום עם כל חבילת סטארטר פאק.

גיימפליי ואורך חיים: המשחקיות במשחק מאוד חשובה ואיכותית. המשחק ארוך במיוחד ויש בו אפשרות אונליין. בואו נתחיל:

אפשרות משחק 1: PLAY– טוב, זהו החלק המרכזי במשחק. בואו קודם כל אסביר לכם איך הכל עובד, ואז אבקר גם את המירוץ עצמו...
    המבנה: אוקיי אז יש 4 שלבים, בכל שלב יש 3-5 "כרטיסים" שונים, בכל כרטיס יש 2-4 מירוצים, ובכל מירוץ יש 2-5 סיבובים. נשמע מסובך? בכלל לא. על כל מירוץ שאתה עובר, אתה מקבל כ30 נקודות (לזהב. אם אתה גומר במקום השני, תקבל 20 נקודות. אם אתה מסיים במקום 3, תקבל רק 10, ואם תגמור בכל מקום אחר, לא תקבל נקודות). אז עם כל הנקודות האלה (שיש כ2500 מהן), אתה "משחרר" עם הנקודות האלה כרטיסים חדשים, ולא משנה אם אתה מסיים את המירוץ במקום 1, 2 או 3, אתה תמיד תפתח מירוץ חדש שיופיע בתוך אותו כרטיס... (סורי על הסיבוך)... נראה אולי אני אוסיף תרשים או משהו...
    אוקיי, אז נמשיך; בכל מירוץ, נותנים לך כלי ומפה, ואתה חייב לעבור איתם את אותו מירוץ. אבל, יש מירוצים מסויימים ונדירים בהם מרשים לך לבחור איזה כלי שאתה רוצה...
    אז המטרה שלך היא לגמור את כל המירוצים במקום הראשון, ואז אתה מסיים את הכרטיס כולו... אם אתה מסיים את כל הכרטיסים בשלב מסויים, סיימת את השלב.
    בנוסף, בדר"כ בסיום כל שלב, יש מעיין כרטיס מסיים, שאותו אפשר לפתוח רק אם עוברים במקום השני בכל המירוצים באותו השלב... הכרטיס האחרון בהחלט הוא הכרטיס ה21, שבו צריך לעבור במקום הראשון בכל המירוצים במשחק...
    יתרונות המבנה:אורך חיים מורחב, שפע של אפשרויות בכל רגע, אפשרות לחזור לשלבים קודמים ולנסות לשבור את השיא...
    חסרונות המבנה:יש פה חסרון אחד, אבל גדול מאוד... הבעיה היא, שאם אתה מרוויח המון נקודות, זה משחרר כרטיסים משלבים מאוד מאוד מתקדמים, שאתה תגיע אליהם רק בעוד הרבה זמן... זה כאילו שאם עוברים שני כרטיסים, אתה פותח כמעט את כל המשחק... (כלומר, רק עכשיו התחלתי את שלב 3, וזה כבר פתח לי כמעט את כל שלב 4...)
    ציון המבנה: 8

המירוץ עצמו:עכשיו הגענו סופסוף למירוץ עצמו... המירוץ נחמד מאוד, אין תלונות... המפות מדהימות ומגוונות, מלאות סלעים ומכשולים כייפים!
    המחשב פה, לא טיפש, ויש מכוניות שפשוט יסיטו אותך מהמסלול וייגרמו לך ליפול ולהתפוצץ! אפילו, יש מכוניות שינסו למצוא קיצורי דרך, אבל בסוף הם מתפוצצות! חח זה פשוט קורעע....
    בגלל שאין מד מהירות, יש מערכת טורבו מתוחכמת, הנקראת Boost , שהופכת את המשחק הזה ל...לא משעמם!!!
    כשאתה מגביר מהירות, כל המירוץ חולף לעינך, ואתה לא מאמין למהירות... ככל שאתה מחזיק יותר זמן את הBOOST, אתה מהיר יותר, ויש לך סיכוי גבוה להתנגש במשהו. אבל, כמו בכל דבר, יש פה קאץ'... אם אתה מחזיק יותר מידיי זמן את הבוסט, אתה נעשה מהיר יותר, ואז נשרף ומתפוצץ (בלי להתנגש בכלום). אם אתה עושה בוסט, אבל אז מפסיק, המד יירד בהדרגתיות ואז תוכל לחזור וללחוץ עליו... כמו כן, הבוסט גם עוזר לפניות חדות או לסטיות מהירות...
    והדבר האחרון במירוץ... ממ... מה שכחנו? הא כן – הפיצוצים!!!!!!!!!!! מילה אחת – מדהימים! טוב נו עוד שלוש מילים: יש סלואומושיין בפיצוצים!!! טוב עזבו את המשחק מילים...: אתה יכול להזיז את המצלמה כמו במטריקס בזמן הפיצוצים!! (גם בזמן המירוץ ע"י לחיצה על Start)...
    יתרונות המירוץ: Boost משוגע וגאוני! פיצוצים מרהיבים! מחשב חכם!
    חסרונות המירוץ: אין! רק בעצם חסר לי מד מהירות...
    ציון המבנה: 9

ציון כללי על מצב 1- PLAY: 8.5!

אפשרות משחק 2 – אונליין!

טוב, על המצב הזה לא ארחיב במיוחד... רק אגיד שזה אונליין טוב מאוד, אפשר לשחק עם חברים בלבד ועם אנשים מכל העולם, אפשר לדבר בבלותות', לכל אחד יש דרגה שעולה אם אתה עובר יותר שלבים ברשת... הא כן וגם זה לא בעיה למצוא שחקנים ברשת... תמיד יש הרבה...
    ציון כללי על מצב 2 – אונליין – 8

גיימפליי ואורך חיים – בקצרה בקיצור נחמד מאוד... אורך חיים ארוך ואפילו יותר בגלל הרשת... יש לי רק בעיה אחת... חסר לי פה מצב SplitScreen שבו אוכל לשחק נגד חבר שנמצא אצלי... חבל...

ציון גיימפליי ואורך חיים: 8.5!
    *** על המצב האחרון, TimeTrial, ארחיב בנושא הבא***

גראפיקה, סאונד, וכל השאר

גראפיקה: מעולה!!!! המפות נראות כל כך אמיתיות, שאתה פשוט מרגיש כאילו אתה במדבר! המכוניות גם נראות בסדר... והפיצוצים – הו, הפיצוצים! הכי מגניב שאתה יכול לעצור את הזמן ואז לראות כמו במטריקס, כל חלקיק אש, את הנהג המפוחד, האוטו הרוס... מת על זה!!!
    ציון על גראפיקה: 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

סאונד: בסדר... זה מה שיש לי להגיד.. מגוון שירים רחב מאוד, חלקם אפילו ידביקו אותך וישארו אצלך בראש כמה ימים... הסאונד נחמד... טיפה צעקני, אבל נחמד...
    ציון הסאונד: 7

הרחבות: יש – ואפילו בחינם!!! אבל לא משו... המצב הנוסף הוא TimeTrial, שאותו אפשר להוריד מחינם מהPSN... הוא בסדר... זה מירוץ נגד הזמן, שבו אתה יכול לבחור מפה, ולהתחרות נגד עצמך, או נגד רוח של אנשים רנדומלים (לא מהרשת...)... זה בסדר, לא טוב מידיי, אבל נעבור חפיף כי זה בחינם...
    ציון ההרחבות: 8.5

אז בקיצור, לקנות או לא לקנות? תשובה שלי – כן!

ציון כללי של המשחק: 8.5!!!

קישורים:
    פה תוכלו למצוא כ160 תמונות
    http://media.ps3.ign.com/media/748/748488/imgs_1.html
    פה תוכלו למצוא כ40 סרטונים:
    http://media.ps3.ign.com/media/748/748488/vids_1.html

עכשיו שתפו אותי אתם:
    • מה אתם חושבים על ביקורת?
    • איזו מפה אתם הכי אוהבים? תשובה שלי – Raingod Mesa

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    ביקורת יפה
    התאכזבתי מהמשחק, חוץ מהמוזיקה ומהגרפיקה הוא לא כ"כ כיפי, אי אפשר 2
    וגם נפילה בזווית לא נכונה שוברת תרכב ישר! מציק

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    תודה... מוזר שהצלחת לקרוא את כולה ב3 דקות (?)...

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    תודה... מוזר שהצלחת לקרוא את כולה ב3 דקות (?)...
    קריאה מרפרפת

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    כל הכבוד אחי אחלה סיקור
    אבל אתה קצת נחמד מדי עם הציונים (ראה גרפיקה 10)...

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    יחסית לסיגנוי באמת יש לו גראפיקה ממש טובה ומגיע 10!
    ביקורת סוסה!!! תמשיך ככה
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    ביקורת טובה! כל הכבוד!
    (והנה הקטע שאני משגע אנשים)- אבל אשמח שתשים בפעם הבאה כמה תמונות בתוך הביקורת, כי רוב האנשים לא רוצים להתחיל להכנס לאתרים, וכמה תמונות בין שורות המילים גם יעזרו בסדר השורות.
    הייתי שמח אם היית גם מפרט קצת יותר על אורך החיים, מותר לך להתפלצף, וגם על מצב ריבוי המשתתפים , על הגרפיקה והסאונד, פשוט השקעת הרבה בגיימפלי, ובאמת הוא הדבר העיקרי וצריך להשקיע בו הכי הרבה, אבל עדיין להעריך קצת ולפרט.
    אני אתן לך דוגמא קטנה (אני לא שחקתי במשחק אני עושה סתם לדוגמא):

מצב אונליין: כמו שמו, זהו המצב שבו תוכלו לשחק עם אנשים ברשת.
    במשחק ברשת יש כמה דברים שונים מהמצב היחידני, והם מבט על מכוניות, מדי ניקוד... (סתם לדוגמא).
    מצב האונליין מהנה במיוחד, תוכלו לבלות איתו הרבה מעבר למצב היחידני, כיף כל פעם מחדש להתחיל להשתולל בדרכים עם חברים.
    עוד דבר מיוחד למצב האונליין הוא הדירוג, בעצם לכל שחקן ברשת של מוטורסטורם יש את הדירוג שלו שעולה בהתאם לכמות הנקודות שעושה במירוצים שונים.
    יש 20 דרגות, שבשביל לעלות כל דרגה תצטרכו פי שתיים נקודות מהדרגה הקודמת לה, לדוגמא-
    בשביל לעלות לדרגה 2 תצטרכו 2 נקודות, לדרגה 3 תצטרכו 4 נקודות...
    בכללי מצב האונליין סביר ולכן הוא מקבל ציון 8.

מקווה שלא שיגעתי אותך יותר מדי, ושתקח לצומת לבך ותשפר בפעם הבאה

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    ביקורת טובה אבל אני אישית חושב שמגיע להם יותר קרדיט על הסאונד,
    לפי דעתי השירים הם חלק מאוד גדול ממה שהופך את המשחק הזה לטוב.

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    כל הכבוד. הכותרת בצד שלך (משתמש רציני) משקפת את הדיונים שאתה פותח. המשך כך.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    משחק שיהיה בהישג יד במפגש של קהילת PS בדזינגוף סנטר ב- 28.8

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Zakk
    ביקורת טובה! כל הכבוד!
    (והנה הקטע שאני משגע אנשים)- אבל אשמח שתשים בפעם הבאה כמה תמונות בתוך הביקורת, כי רוב האנשים לא רוצים להתחיל להכנס לאתרים, וכמה תמונות בין שורות המילים גם יעזרו בסדר השורות.
    זה מה שאני עושה תמיד אבל אף פעם אין תמונות קטנות ואז זה הורס את העמוד כי הן גדולות מידיי...

אגב, אפשר לסקר בקצרה גם דמואים של משחקים שעוד לא יצאו (לדוגמה דירט, פולקלור)?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    ביקורת יפה, קבל כ"כ!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי origlo
    ביקורת יפה, קבל כ"כ!
    גם כ"כ זה בסדר (בהנחה שהתכוונת לכל הכבוד) אבל הביטוי הצבאי הוא "קבל ח"ח " (שזה חיזוק חיובי..)

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    קבל גם כ''כ וגם ח''ח
    אחלה סיקור אחי!!

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי bozeman
    גם כ"כ זה בסדר (בהנחה שהתכוונת לכל הכבוד) אבל הביטוי הצבאי הוא "קבל ח"ח " (שזה חיזוק חיובי..)
    יש לי עוד 5 שנים עד צה"ל, ברוך השם.

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    פשש, חבל על הזמן! שקראתי הרגשתי אשכרה את התלהבות שלך מהמשחק חחח

מוזר לי שאיפה שכתבת על המירוץ עצמו נתת רק 9, לא מצאת שום חיסרון ועשית מלא סימני קריאה, !.
    אבל בכל זאת 9 זה מספיק.

PSN ID - tomer8shorty

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    תל אביב
    אחלה משחק!!!
    נראה מצוין
    אבל מי שמע על משחק מרוצים כלשהו שאין בו מד מהירות חחחחחחחחח
    איזה ציטוט:
    עוד ילד "אני לא אוהב פלאפל",תסתכל טוב טוב במראה ותראה כמה אתה אוהב את זה?
    נערך לאחרונה על ידי Fizz, היום בשעה 19:54
    הקהל ההכי טוב בארץ בכל מצב:http://img172.imageshack.us/img172/4...36166c1jb7.jpg

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    מי שרוצה אני מחליף או מוכר אותו ב249

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי 8shorty
    פשש, חבל על הזמן! שקראתי הרגשתי אשכרה את התלהבות שלך מהמשחק חחח

מוזר לי שאיפה שכתבת על המירוץ עצמו נתת רק 9, לא מצאת שום חיסרון ועשית מלא סימני קריאה, !.
    אבל בכל זאת 9 זה מספיק.
    זה כי אין מד מהירות... זה משפיע על הציון... זה חשוב מאוד בכל משחק מירוצים שמכבד את עצמו... (אפילו יש משחקי מכוניות שאתה יכול לבחור את סגנון המד מהירות שלך...)

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    חח בלי להעליב בגיימר אני בן וכול מיני פותחים דיונים ראשיים יותר מושקעים.
    חפש את הדיון הראשי של ninja gaiden sigma אני הכנתי שמתי איזה 50 תמונות ו 15 סרטונים וסקירה גדולה כדי להתחיל לעשות ככה גם כאן

הרשמה