תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    פורסמו תמונות חדשות של WotLK.
    למרות שאני נגד יציאת ההרחבה הבאה, ניתן לראות שיפור גראפי ועיצובים יפהפיים.

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    האמתי שההרחבה הזאות גם אותי כמעט ולא מעניינת בכלל, כניראה שאני יקנה את ההרחבה רק מחוסר ברירה (לא להיות תקוע ברמה 70) אבל בכל זאות אולי מצפות לנו הפתעות נוספות בפנים, ובכלל זה שאנחנו עולים 10 רמות יותר זה מקרב אותנו לסיכוי להתקרב בכלל ל BT

וזה אולי אחד הדברים המשמחים

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    יכלת להגיד לי שאלו תמונות של ברנינג קרוסייד והייתי מאמין לך.
    לא רואים כאן שם דבר חדש.

בכל אופן, למה אנשים מתלוננים?
    לא רק שמשפרים לכם את המשחק גם יש לכם בעיות עם זה?
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    יכלת להגיד לי שאלו תמונות של ברנינג קרוסייד והייתי מאמין לך.
    לא רואים כאן שם דבר חדש.

בכל אופן, למה אנשים מתלוננים?
    לא רק שמשפרים לכם את המשחק גם יש לכם בעיות עם זה?
    לא צריכים את השיפור הזה, פשוט הורס את כל המשחק.
    אני אוכל אותה בגלל החפצים הטובים שיש לי מארנה. עכשיו זה לא יהיה שווה כבר כלום... אני שחקן PVP ולאחר שאני אגיע ללבל 80 אני צריך להתחיל הכל מהתחלה, למצוא חברים חדשים לקבוצות הארנה(כל השאר פורשים) וכו'...

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי ltzik
    לא צריכים את השיפור הזה, פשוט הורס את כל המשחק.
    אני אוכל אותה בגלל החפצים הטובים שיש לי מארנה. עכשיו זה לא יהיה שווה כבר כלום... אני שחקן PVP ולאחר שאני אגיע ללבל 80 אני צריך להתחיל הכל מהתחלה, למצוא חברים חדשים לקבוצות הארנה(כל השאר פורשים) וכו'...
    ואיך בדיוק זה הורס את המשחק יותר משBC הרס את המקורי? (אם כבר פחות כי BC גרם לרוב ההרס וWOTLK רק מחמיר את מה שנעשה)
    אתה סתם צבוע ומתלונן רק עי הפעם זה פוגע בך אישית

אני אישית חושב שההרחבות מתקנות את המשחק לאיזה שבועיים כשאשכרה לרוב האנשים יש ציוד שווה ערך פחות או יותר אבל אחריי זה שוב חסרי החיים מתחילים להשיג סטים אפיים לא נורמליים והשחקנים הרגילים נשארים מאחור לסבול בשקט את הגיימפליי של הרמה המקסימלית
    ביום שילמדו מGW וימכרו סטים אפיים בזול בחנויות ה PVP במשחק יתקן את עצמו
    ושישאירו את הריידינג לסטים שווי ערך עם מראה שונה\בשביל אנשים שנהנים מריידינג -בדיוק כמו בGW כך כולם מנצחים

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    וואו...

כמה שטויות מטומטמת...

איך בדיוק זה שהוסיפו לכם שני גזעים, המון אזורים, כמה רמות חדשות לעלות ופול אפשרויות הרס את המשחק?

זה אחד הדברים המפגרים ששמעתי.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    אם הייתי דרגה 70 אז דווקא הייתי שמח שיוצאת עוד הרחבה אבל עכשיו אני לא 70 ומתי שיהיה עוד הרחבה אני יצטרך להגיע ל 80 כאילו אני רוצה קצת זמן כדי להגיע ל 70

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    עצם העובדה שלקח לכם כל כך הרבה זמן להגיע ל70 זה לא אשמת אחרים נכון?

תבינו-בליזארד לא יכולה לתת לכם מה שתרצו בעוד שהדרגה ה 70 לא ממש יכולים להתקדם לשום מקום (אחרי שיש להם סגול מלא בכל אופן)
    גם אנשים שלא חורשים יכולים להגיע מהר מאוד לדרגות הגבוהות ולציוד טוב אם יש להם בילד טוב נגד מפלצות.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    עצם העובדה שלקח לכם כל כך הרבה זמן להגיע ל70 זה לא אשמת אחרים נכון?

תבינו-בליזארד לא יכולה לתת לכם מה שתרצו בעוד שהדרגה ה 70 לא ממש יכולים להתקדם לשום מקום (אחרי שיש להם סגול מלא בכל אופן)
    גם אנשים שלא חורשים יכולים להגיע מהר מאוד לדרגות הגבוהות ולציוד טוב אם יש להם בילד טוב נגד מפלצות.
    איסוף חפצים לוקח המון זמן. הרבה יותר מאשר לעלות 10 דרגות. אני מעדיף לאסוף את כל החפצים הכי טובים שאפשר, להודות שהשגתי עם הדמות שלי כל מה שרציתי, ואז להתחיל דמות חדשה. הבעיה היא שאם אני יודע שכל שנה מעלים את הדרגות, והחפצים הופכים ללא שימושיים, זה מוציא את כל החשק לאסוף חפצים.

אין לי בעייה עם כניסת חפצים חדשים ויותר חזקים למשחק. זה נותן הזדמנות לחזור ולשחק בדמויות שכבר נטשנו. אבל אחד-אחד, כשלכל חפץ יש LORE, ויודעים על מה נלחמים. הרעיון של החלפת כל החפצים במכה אחת הוא טפשי.

תאמינו לי, אני מבין את כל ההתלהבות מחבילת ההרחבה, אבל אחרי שתגיעו לדרגה 80 (אחרי שתגיעו לדגה 80) אתם תבינו שכבר אין כ"כ חשק להילחם עם הדמות, כשאף פעם לא תוכלו להגיד שהשגתם את המקסימום. פתאום יתעורר בכם הרצון לפתוח דמות חדשה, אבל תבינו שאת כל הקלאסים אתם כבר מכירים, ולא באמת יש לכם חשק לפתוח דמות חדשה, ששוב אף-פעם לא תוכלו להגיד שהשגתם את המקסימום.

לדעתי המשחק הגיע לרמה מאוד מגוונת ב-END GAME, ולמרות זאת הקלאסים נשארו אותו דבר כבר שנים. אני מאוד מקווה שבליזארד יתעשתו ויבטלו את הקטסטרופה שנקראת WOTLK, ויתעמקו בחוויית העלייה המוזנחת.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    בקיצור - בליזארד הורסים את המשחק בשביל הכסף.
    התקופה לפני ה-TBC הייתה הטובה ביותר, הרחבות הורסות.

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    Runetotem
    נכתב במקור על ידי ltzik
    בקיצור - בליזארד הורסים את המשחק בשביל הכסף.
    התקופה לפני ה-TBC הייתה הטובה ביותר, הרחבות הורסות.
    מה שהם הכי הרסו בשבילי זה הקטע שאין יותר ריידים של 40 איש!
    הריידים של ה 25 הם לא כמו ה 40 אין אותו כיף אבל חוץ מזה הם רק שיפרו..
    וגם לי יש סגולים אבל לא אכפת לי לאסוף הכל מחדש כי זה חלק מהתהליך של ההתקדמות במשחק ואם אנשים יוצאים מהמשחק בגלל הפסד של חפצים סגולים שאספו זה עצוב.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DarkBisly
    מה שהם הכי הרסו בשבילי זה הקטע שאין יותר ריידים של 40 איש!
    הריידים של ה 25 הם לא כמו ה 40 אין אותו כיף אבל חוץ מזה הם רק שיפרו..
    וגם לי יש סגולים אבל לא אכפת לי לאסוף הכל מחדש כי זה חלק מהתהליך של ההתקדמות במשחק ואם אנשים יוצאים מהמשחק בגלל הפסד של חפצים סגולים שאספו זה עצוב.
    לדעתי אם לא יהיה שלב שבו המשחק יגמר זה יהרוס אותו. השלב שבו WOW נגמר גבוהה מספיק.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    וואו...

כמה שטויות מטומטמת...

איך בדיוק זה שהוסיפו לכם שני גזעים, המון אזורים, כמה רמות חדשות לעלות ופול אפשרויות הרס את המשחק?

זה אחד הדברים המפגרים ששמעתי.
    וואי איזה תגובה מטומטממת

הבעיה פשוטה מאוד- הם העלו את העוצמה של הרמה המקסימלית -בהרבה- לא רק בגלל 10 הרמות אלה בגלל החפצים החדשים ובאותו זמן לא תיקנו שום דבר לרמות הנמוכות
    בעוד שפעם אפשר היה לארגון רייד של רמות נמוכות בשביל הכיף ולהרוג איזה NPC או שניים בעיר עכשיו צריך להיות מינימום 50 בשביל שלא יבוא איזה 70 אחד ויוריד את כולם עם AOE
    וזו רק דוגמא אחת לבעיה שנוצרה פה תחשוב על זה
    עוד דבר שהציק לכולם זה העלמות של ריידינג ל40 איש שהיו הרבה יותר מהנים
    כל התוכן החדש שמוסיפים מיותר כי 99% מהשחקנים עוד לא מיצו מה שכבר היה.. אפילו עכשיו כבר מתכננים הרחבה הבאה כשבקושי יש אנשים שאפילו ראו את התוכן של BT

ואפילו אם אתה מהאחוז הנדיר שדווקא כן מיצה את המשחק השיג REP מלא עם כולם השיג את הציוד הכי טוב שקיים נכנס לגילדה המובילה והשיג כמות עצומה של כסף אפילו אם באמת לא נשאר לך מה לעשות עם הדמות הזה.. תפתח דמות חדשה! יש לך 9 סלוטס לדמויות עד שלא תמלא את כולם בדמויות אפיות אין לך על מה להתלונן

אני כמו רבים אחרים נהנה יותר מהגימפליי ברמות נמוכות-בינוניות ומעדיף שישקיעו קצת מחשבה וכסף בלשפר את התוכן הזה במקום רק להאריך את העבודה שלנו לרמה מקסימלית ולהוסיף מבוכים שרובנו במילא בחיים לא נראה

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי omagad
    וואי איזה תגובה מטומטממת

הבעיה פשוטה מאוד- הם העלו את העוצמה של הרמה המקסימלית -בהרבה- לא רק בגלל 10 הרמות אלה בגלל החפצים החדשים ובאותו זמן לא תיקנו שום דבר לרמות הנמוכות
    בעוד שפעם אפשר היה לארגון רייד של רמות נמוכות בשביל הכיף ולהרוג איזה NPC או שניים בעיר עכשיו צריך להיות מינימום 50 בשביל שלא יבוא איזה 70 אחד ויוריד את כולם עם AOE
    וזו רק דוגמא אחת לבעיה שנוצרה פה תחשוב על זה
    כל התוכן החדש שמוסיפים מיותר כי 99% מהשחקנים עוד לא מיצו מה שכבר היה.. אפילו עכשיו כבר מתכננים הרחבה הבאה כשבקושי יש אנשים שאפילו ראו את התוכן של BT

ואפילו אם אתה מהאחוז הנדיר שדווקא כן מיצה את המשחק השיג REP מלא עם כולם השיג את הציוד הכי טוב שקיים נכנס לגילדה המובילה והשיג כמות עצומה של כסף אפילו אם באמת לא נשאר לך מה לעשות עם הדמות הזה.. תפתח דמות חדשה! יש לך 9 סלוטס לדמויות עד שלא תמלא את כולם בדמויות אפיות אין לך על מה להתלונן

אני כמו רבים אחרים נהנה יותר מהגימפליי ברמות נמוכות-בינוניות ומעדיף שישקיעו קצת מחשבה וכסף בלשפר את התוכן הזה במקום רק להאריך את העבודה שלנו לרמה מקסימלית ולהוסיף מבוכים שרובנו במילא בחיים לא נראה
    agreed

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אני די מקנא באלה שראו הכל, יודעים את כל ה lore והרגו את kel'thuzad וכל השטויות האלו..

למרות כמות הזמן האדירה שהם בטח השקיעו (e.g. kungen וה rep שלו עם כל ה factions)

ובקשר ל blizz
    חבל שהם הקשיבו לילדים הקטנים ב suggestion forum שרצו לשחק ב death
    knight

בקשר לאיסוף חפצים, זה נכון במאה אחוז אני אתן לכם דוגמה עם סיפור מהמיתולגיה היוונית

בטח שמעתם על סיזיפוס שעונשו היה לגלגל סלע במעלה ההר שוב ושוב רק כדי לראות את הסלע מתגלגל בחזרה למרגלות ההר, כך גם מה שכולנו עושים, משיגים חפצים טובים, וכשסוף סוף למישהו יש
    t6
    exalted עם כל ה factions
    warlord set

וכל דבר אחר שעולה לכם בראש, בהרחבה הבאה יהיו עוד סטים להשיג, עוד מקומות לחקור ועוד מסעות לעשות
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי omagad
    באותו זמן לא תיקנו שום דבר לרמות הנמוכות
    מי אמר שהם לא מתקנים שום דבר לדמויות הנמוכות?

נכתב במקור על ידי omagad
    ולקח שלוש שעות לארגן אותם וחצי עולם התלונן עליהם. למרות שכעקרון עדיין אפשר (תאר לך 40 דרגה 70 עושים מצור על עיר?)

נכתב במקור על ידי omagad
    מתכננים הרחבה הבאה כשבקושי יש אנשים שאפילו ראו את התוכן של BT

מתכננים זו מילת המפתח. יש עוד שנה מינימום. דיי והותר זמן לחקור את BC לעומק...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Felidin
    בטח שמעתם על סיזיפוס שעונשו היה לגלגל סלע במעלה ההר שוב ושוב רק כדי לראות את הסלע מתגלגל בחזרה למרגלות ההר
    השוואה מצויינת

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    תודה , אחלה תמונות

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    קיצור, Diablo 3.

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    בילזארד הרימו mini web ל WotLK, יש שם די הרבה תמונות וסירטונים שונים וכל מה שקשור לשמחק

http://www.wow-europe.com/wrath/

הרשמה