תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אני בטוח שכל אחד ממכם שם לב לפורום הקטן שנמצא ממש מתחת לפורום אסטרטגיה, פורום בנייה וניהול. ובטח כולכם שמתם לב לכך שאין בו בכלל פעילות, ושהוא יושב לו שם, שקט ודומם, כמו מדבר שומם. אז למה שנשאיר אותו במצב שלו?! בואו נראה פעילות, נחייה אותו. כי הכל אפשרי!
    בואו והגיבו בפורום! גדולי שחקני ז'אנר בנייה וניהול, ואפילו אלה שרק שמעו פעם על סימסיטי או על ceaser 4, זה המקום בשבילכם! בואו ותנו את חלקכם. על כל שאלה נשמח לענות לכם וכל דבר שתציעו נפנים ונשקול, אז בואו הראו נוכחות! בואו הראו למה אתה מסוגלים! בואו נראה שאנחנו חזקים, ושאנחנו כאן בשביל לעשות הכל. כן כן.

ושוב אני מזכיר, אתם, אפילו אלה שאין להם מושג בבניה וניהול, בואו אולי תגיבו בדיון ה-OT ותדברו עם מתמשים אחרים שגולשים לידכם בפורום. או שאולי, בכלל, תנסו את עולם הז'אנר של בנייה וניהול, תנסו, אולי אתם תאהבו. תאמינו לי, זה עולם מיוחד במינו עם המון אתגר וכייף.

אז למה אתה מחכים, לעבודה!

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    הקטע הוא שבמשחקי בניה וניהול אין ממש על מה לדבר....
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    boomwolf lol

al kol mishak efshar ledaber
    Smart_Bullet

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    ציפיתי שתפנימו, שתתיחסו, ומה אני רואה? אני רואה זלזול. ובעצם כלום. 20 אנשים ראו את זה, אבל רק 2 יכולים להגיב, (אבל השניים האלה ממילא לא התיחסו ברצינות לדיון).
    אז אני מבקש, כל אחד יכול לעשות את זה. תגיבו קצת בפורום. תנו הצעות לשיפור, תנו מילה טובה על הדיונים שנכתבו, אולי אפילו תשוחחו קצת בדיון ה-OT. זה יהיה ממש טוב לכולם, ואם אין אם מי לדבר, אני אהיה שם, מבטיח!

דיי להיות בוטים וכל היום להיות נאמנים לפורום אחד, כאילו זה איזה קבוצת כדורגל, או מפלגה, או צבא, זה רק פורום!!! וזה פורום באתר אחד, באותו אתר מאוחד שכולנו אוהבים.
    אפשר באופן קבוע להגיב שם, באופן קבוע להשתתף שם בתחרויות (כשיהיו), הרי זה יעשה טוב רק לכם. למד ההודעות () ולאוסף המשחקים/הגאדג'טים שלכם.

התעייפתם מהנאום הארוך? זה הזמן לצאת לפעולה.

וכעת לתגובה של BOOMWOLF,
    מה פתאום אין מה לדבר על משחקי בנייה וניהול, זה בדיוק כמו משחקי פעולה, כמו משחקי אסטרטגיה וכל ז'אנר משחקים אחר.

ובקשה אחרונה, תפנימו מה שכתבתי.

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    אני חושב שבאמת צריך להחיות את הערוץ...
    וזה כולל את התת פורום

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אז בוא תעזור לי ולעוד כמה מתשמשים שכבר מצתברים בפורום לעשות את זה. יאללה בואו נראה למה אנחנו מסוגלים! נחייה את הפורום.

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    מצטער על הדאבל פוסט, אבל יש כמה אנשים ממש טובים שהתחילו להשקיע בפורום. כל הכבוד להם!!!

הרשמה