תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אז ככה, רציתי לדעת את דעתכם על אליפות העולם במשקל כבד.

מה לדעתכם יקרה בסאמר סלאם? הנה כמה שאלות:
    1. האם לדעתכם בטיסטה ינצח?
    2. אם כן, האם זה יהייה טוב או רע?
    3. האם כדאי ל WWE להשאיר את קאלי אלוף כדי למשוך סטוריליינים עם מתאבקים אחרים?
    4. אם כן, אילו מתאבקים יכולים להתמודד על האליפות?
    5. האם מגיע לבטיסטה לנצח?
    6. האם תהייה התערבות של יריבים ישנים של שני המתאבקים(אנדרטיקר,אדג', אם לא רשמתי ציינו שם)?
    7. אם בטיסטה יזכה, האם הוא יפסיד את תוארו ב PPV הבא/ כמה תוכניות הבאות של סמאק דאון?
    8. בהקשר לשאלה הקודמת, כמה זמן לדעתכם תימשך כהונתו של בטיסטה אם ינצח?
    9. אם קאלי ינצח, כמה זמן לדעתכם תימשך כהונתו כאלוף? האם זה ימשך לאנפורגיבן?
    אשמח אם תענו על השאלות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אז ככה, רציתי לדעת את דעתכם על אליפות העולם במשקל כבד.

מה לדעתכם יקרה בסאמר סלאם? הנה כמה שאלות:
    1. האם לדעתכם בטיסטה ינצח? כן
    2. אם כן, האם זה יהייה טוב או רע? טוב
    3. האם כדאי ל WWE להשאיר את קאלי אלוף כדי למשוך סטוריליינים עם מתאבקים אחרים? אם קאלי ינצח אז כמובן שכן.

4. אם כן, אילו מתאבקים יכולים להתמודד על האליפות? בטיסטה,קיין, מארק הנרי
    5. האם מגיע לבטיסטה לנצח? עם כל מה שקרה אחרי WM23 כן
    6. האם תהייה התערבות של יריבים ישנים של שני המתאבקים(אנדרטיקר,אדג', אם לא רשמתי ציינו שם)? לא
    7. אם בטיסטה יזכה, האם הוא יפסיד את תוארו ב PPV הבא/ כמה תוכניות הבאות של סמאק דאון? ימשיך עוד כמה PPV
    8. בהקשר לשאלה הקודמת, כמה זמן לדעתכם תימשך כהונתו של בטיסטה אם ינצח? כמה חודשים
    9. אם קאלי ינצח, כמה זמן לדעתכם תימשך כהונתו כאלוף? האם זה ימשך לאנפורגיבן? זמן מה לאחר אנפורגיבן, לאחר מכן הוא יפסיד את התואר(זה הימור)
    אשמח אם תענו על השאלות
    זוהי דעתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    עיר
    רמת - גן איפה הבלאגן ?!
    אחלה דיון , אבל אני לא כל - כך מעוניין להשתתף בדיון .
    CM Punk
    Ecw World HeavyWeight Champion

קרדיט לי על החתימה + יוזר באר .
    מעצב גראפי בינוני .
    בברכה , אוהד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    שמע אחי זה מעניין אותי לדעת , חוץ מזה נגיד אם אתה רוצה שקאלי ינצח זה לא ממש בושה, כל אחד אוהב את מי שהוא רוצה.
    מנהלים אולי כדאי שתערכו את הכותרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    עיר
    רמת - גן איפה הבלאגן ?!
    מה הקשר ?! וגם זה ממש בושה שאתה רוצה שבטיסטה ינצח חחחח
    פשוט יש דיון כללי על סאמרסלאם וזה לא נחוץ לפתוח על בטיסטה וקאלי דיון במיוחד על הקרב שלהם בסאמרסלאם ! .
    אני רק רוצה שקיין יהיה אלוף העולם
    CM Punk

מעצב גראפי בינוני .
    בברכה , אוהד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    היי
    שמח לראות שחזרת להגיב כאן D:
    כמו שכבר אמרו יש דיון רשמי לסאמרסלאם.

אם עושים דיון אז צריך לתת קצת רקע. שלוש שורות לא משהו רציני. אבל הקטע כאן הוא שגם אם היית נותן רקע, רוב השאלות שלך הן פילוסופיות מדי.
    אך אחד לא באמת יודע כמה זמן בטיסטה יחזיק באליפות אם הוא יזכה ואם הוא יאבד אותה בתוכנית של סמאקדאון/ב-PPV.

אשמח לראות אותך פעיל בפורום הצנוע שלנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    -Triple H- אני חושב שכן
    Terminator- אל תדאג אחי והשאלות הן בעיקרון שיערוך ז"א הכל אמור להיות שאלות מה יקרה אם, אז אם טועים ודי בטוח שיש טעויות, לא נורא סתם לדעת את מה שהמשתמשים רוצים.
    אני לא הייתי מתנגד לקיין כאלוף עולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    עיר
    רמת - גן איפה הבלאגן ?!
    א - קוראים לי אוהד
    ב - מה כן ?
    CM Punk

מעצב גראפי בינוני .
    בברכה , אוהד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אוהד נעים להכיר, לי קוראים דני.
    כן שצריך לפתוח דיון ולא פתחתי סתם דיון, הדיון הזה די חשוב כי אליפות העולם במשקל כבד עוברת ממתאבק למתאבק כל כך מהר, מה גם שבעיקרון שאלת המיליון דולר האם בטיסטה ינצח את קאלי, מאז שהוא הפסיד ב WM 23.
    בכל אופן, אני לא יודע אבל מה שכן אם בטיסטה יפסיד זו תהייה אכזבה לא קטנה, מי רוצה אלוף כמו קאלי? מילא אם זה היה קיין נגד בטיסטה אבל זה קאלי נגד בטיסטה, אפילו חלק אמרו שהם מעדיפים לראות את ג'ון סינה מנצח את קאלי מאשר שקאלי יהייה אלוף ה WWE,וזה קשה לומר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי DSK
    בכל אופן, אני לא יודע אבל מה שכן אם בטיסטה יפסיד זו תהייה אכזבה לא קטנה, מי רוצה אלוף כמו קאלי? מילא אם זה היה קיין נגד בטיסטה אבל זה קאלי נגד בטיסטה, אפילו חלק אמרו שהם מעדיפים לראות את ג'ון סינה מנצח את קאלי מאשר שקאלי יהייה אלוף ה WWE,וזה קשה לומר
    היי דני D:
    הקטע עם בטיסטה הוא שהוא קיבל טייטל שוט או היה מעורב בקרב על החגורה בתור אלוף במשך שמונת האירועים האחרונים אם אני לא טועה. זה קצת מייבש לראות מישהו בתמונת האליפות כל כך הרבה זמן. בייחוד שמהחזרה שלו הוא בעיקרון נדבק לאליפות כמו שחרא נדבק לספינה. אולי היה לו איזה פיוד קטן עם קנדי אבל חוץ מזה, הוא היה רק בטייטל שוטס כל הזמן.
    והבעיה היא שהפציעה לקחה ממנו המון. אני לא יודע למה, אבל אני חושב שהרבה מאוד אנשים מסכימים איתי שמאז שבטיסטה חזר מהפציעה הוא הרבה הרבה יותר איטי בזירה ומשעמם לראות קרבות שלו. פעם הוא היה "מספק את הסחורה".

ובקשר למצבה הנוכחי של האליפות-קאלי בתור אלוף עולם זה פשוט חרא של דבר.
    כבר טחנו את הקטע שהוא מתאבק גרוע אבל הוא פשוט לא יודע להתאבק. וכשמערבים את בטיסטה החוזר והנשנה בפיוד איתו, המצב רק מחמיר -__-"

בהתחלה כשהודיעו על הקרב ביניהם בבאש חשבתי שיכול לצאת מזה משהו מעניין.
    מי יוכיח שהוא החיה האולטימטיבית? מי ינצח במאבק הענקים הזה? קאלי הענק ההודי או בטיסטה החיה? אבל אחד הדבריןם ששימח אותי בפיוד המתוכנן הזה היה שהוא לא יערב את החגורה, מהסיבות שכבר אמרתי למעלה.

אני מסכים איתך שהיה צריך להשאיר אצל קיין את האליפות. ואם אדג' לא היה נפצע, הייתי רוצה לראות פיוד שלו ושל קיין החגורה. זה היה יכול להיות מגניב D:

בקשר לקרב בסאמרסלאם-אני לא צופה משהו טוב.

אני שמח שלמרות הכל הדיון התפתח לכיוון אחר [:

נ.ב
    קוראים לי ירין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    תודה רבה ירין אתה מנהל מאוד נחמד, אהבתי את הקרב של בטיסטה נגד טריפל H כשהוא יצא מאבולושן בוונג'נס 2005, זה היה אחד הקרבות הטובים ביותר שראיתי.
    שאלה לי אליך ירין, מה לדעתך כדאי לעשות עם בטיסטה? כדאי שהוא יתמודד על אליפות ארה"ב למשל? לדעתי יכול לצאת מזה משהו מעניין, היה איזה משהו בין אמ וי פי לבטיסטה, לדעתי אפשר לפתח את זה, ריק פלייר יכול לעזור לבטיסטה וגם אני ציפיתי אפילו יותר לקרב בין בטיסטה ל(לא) אלוף העולם קאלי, זה היה אמור להיות קרב ממש טוב, אבל הייתי מעדיף שאדג' יישאר ושהקרב בינו לבין קיין היה באמת מתרחש.
    אגב סתם שאלה: הפציעה של שון מייקלס אמיתית אני מבין, אבל הוא ידע מראש שהוא יפצע כך שהוא לא יתאבק במשך זמן רב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי DSK
    תודה רבה ירין אתה מנהל מאוד נחמד, אהבתי את הקרב של בטיסטה נגד טריפל H כשהוא יצא מאבולושן בוונג'נס 2005, זה היה אחד הקרבות הטובים ביותר שראיתי.
    שאלה לי אליך ירין, מה לדעתך כדאי לעשות עם בטיסטה? כדאי שהוא יתמודד על אליפות ארה"ב למשל? לדעתי יכול לצאת מזה משהו מעניין, היה איזה משהו בין אמ וי פי לבטיסטה, לדעתי אפשר לפתח את זה, ריק פלייר יכול לעזור לבטיסטה וגם אני ציפיתי אפילו יותר לקרב בין בטיסטה ל(לא) אלוף העולם קאלי, זה היה אמור להיות קרב ממש טוב, אבל הייתי מעדיף שאדג' יישאר ושהקרב בינו לבין קיין היה באמת מתרחש.
    אגב סתם שאלה: הפציעה של שון מייקלס אמיתית אני מבין, אבל הוא ידע מראש שהוא יפצע כך שהוא לא יתאבק במשך זמן רב?
    תודה
    איזה קרב תותחי זה היה. שיאללה למה טריפל אייץ' לא הביא לו בסוף את הפדיגרי על הכיסא עם חוט התייל? איזה סיום זה היה יכול להיות. הסיום היה יכול להיות הרבה יותר יפה אבל זה בהחלט קרב חמישה כוכבים.

קודם כל להעביר את בטיסטה הלאה מתמונת האליפות העולמית.
    אבל קודם הוא חייב לסיים את הפיוד עם קאלי כי אי אפשר פתאום לקטוע את זה סתם כך.
    אבל אפשר להשתמש בפיוד של קאלי ובטיסטה בתור הזדמנות להתחיל לקאלי פיוד אחר עם מישהו על האליפות. מישהו יטען שהוא ברצף מוצלח כבר כמה שבועות, ובניגוד אליו בטיסטה רק נופל קורבן לפינישר של קאלי. בזמן קרב בין בטיסטה וקאלי זה יראה כאילו בטיסטה עומד לנצח ואז משום מקום יבוא המתאבק הרנדומלי (קיין לדוגמה), ירביץ לבטיסטה כשהשופט מאולף ויעיף אותו מתמונת האליפות. ככה יכול להפתח פיוד אחר מהפיוד של בטיסטה וקאלי.
    בקשר להמשך הדרך של בטיסטה-אני מסכים איתך.
    בטיסטה ואליפות ארה"ב לא נראים כאלה מתאימים, אבל זה תמיד טוב להפתח לדברים חדשים. מעניין מה פיוד של בטיסטה עם MVP יניב [:

בקשר לשון מייקלס-לא ממש הבנתי את השאלה, אבל הבנתי ששון סחב פציעה עוד מלפני האיחוד האחרון של DX. פשוט לא יכלו לעכב כזה איחוד. ויש שמועות שהוא יעדר לכארבעה חודשים ויחזור לקראת סדרת ההשרדות לקרב עם ברט היטמן הארט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אני מסכים איתך בקשר לאליפות ארה"ב, זה לא ממש מתאים לבטיסטה אבל בגלל שהמתאבק הוא MVP חתיכת שוויצר מכה שלא כתובה בתורה, ובטיסטה הוא המתאים לרסן אותו, אני חושב שגם אם MVP לא היה האלוף, זה יכול להיות אחלה פיוד.
    בעיקרון MVP ובטיסטה זה ממש טוב, פיוד טוב שלדעתי יקח הרבה זמן לקרר אותו, ולמרות זאת אני חושב שבטיסטה יכול להיות אלוף ארה"ב מצוין. MVP הוא אפס, כל קרב שלו הוא מנצח בצ'יפ שוט, לעיניים, או סתם ככה, זה מתחיל לעצבן.
    סתם נוד נפוח, ובטיסטה יכול להיות שם כדי לפוצץ אותו.
    הכי אהבתי בקרב שטריפל בא לעשות את הפדגרי על המדרגות בוא'נה חשבתי הוא הולך לקרוא לבטיסטה ת'ראש אבל פתאום ספיינבסטר, פייי איזה קרב פשוט לא מהעולם הזה.
    אגב אני חובב היאבקות מתחילת השנה, אבל ראיתי וקראתי על כל הפיודים במהלך השנים, ראיתי קטעי וידיאו של 1990 עד היום, בקיצור אע"פ שאני חדש בתחום ההיאבקות, אני מכיר המון פיודים וקרבות שהיו, היה פיוד מצוין בין סטון קולד לקיין(מי שזוכר מימי ה WWF) אחלה פיוד היה להם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי DSK
    אני מסכים איתך בקשר לאליפות ארה"ב, זה לא ממש מתאים לבטיסטה אבל בגלל שהמתאבק הוא MVP חתיכת שוויצר מכה שלא כתובה בתורה, ובטיסטה הוא המתאים לרסן אותו, אני חושב שגם אם MVP לא היה האלוף, זה יכול להיות אחלה פיוד.
    בעיקרון MVP ובטיסטה זה ממש טוב, פיוד טוב שלדעתי יקח הרבה זמן לקרר אותו, ולמרות זאת אני חושב שבטיסטה יכול להיות אלוף ארה"ב מצוין. MVP הוא אפס, כל קרב שלו הוא מנצח בצ'יפ שוט, לעיניים, או סתם ככה, זה מתחיל לעצבן.
    סתם נוד נפוח, ובטיסטה יכול להיות שם כדי לפוצץ אותו.
    הכי אהבתי בקרב שטריפל בא לעשות את הפדגרי על המדרגות בוא'נה חשבתי הוא הולך לקרוא לבטיסטה ת'ראש אבל פתאום ספיינבסטר, פייי איזה קרב פשוט לא מהעולם הזה.
    אגב אני חובב היאבקות מתחילת השנה, אבל ראיתי וקראתי על כל הפיודים במהלך השנים, ראיתי קטעי וידיאו של 1990 עד היום, בקיצור אע"פ שאני חדש בתחום ההיאבקות, אני מכיר המון פיודים וקרבות שהיו, היה פיוד מצוין בין סטון קולד לקיין(מי שזוכר מימי ה WWF) אחלה פיוד היה להם.
    כל מילה זהב! אולי MVP מציג טיפה טכניות בזירה אבל נמאס מאיך שהוא מנצח. אמנם ככה זה הילים אבל הוא אפילו לא עושה את זה במקוריות. שנינו יכולים להיות בוקרים של ה-WWE
    "מכה שלא כתובה בתורה"-.

אני פחות זוכר את החלק הזה מהקרב אבל אם אני אראה אותו שוב אני חושב שאני אזכר בחלק הזה. ואין מה לדבר, לטריפל אייץ' יש את הפייבאסטר הכי יפה שראיתי אי פעם. אומנות D:

סטון קולד וקיין פחות מעניינים אותי. קיין יכול להיות בעל פוטנציאל אבל אני לא מת על סטון קולד כי הוא לא עושה שום דבר חוץ מאגרופים וברולינג חסר שליטה.

נ.ב
    קרב חזק שאני ממליץ לך עליו-סטון קולד נגד HHH מנו וואי אאוט 2001.
    אני מספר עליו לכולם. [:
    שתף ב-Google+

קאלי ימשיך להיות אלוף, לא חושב שמישהו יתערב אבל אם כן זה יהיה פינלי.
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אני חושב שלתת להילים בכלל לשלוט ב WWE(הכוונה בחגורות) זה פשוט טעות.
    ז"א MVP לא מתאים לעבור להיות פייס, אני באמת לא הבנתי למה אומאגה נשאר אלוף ה INTER C, באמת אני וחבר שלי ראינו את GAB, פשוט לא האמנו במיוחד אחרי הסוואנטון בומב, לא יודע למה נותנים לו לנצח.
    קאלי WHC, אז אין מה לפרט וג'ון סינה הוא פייס אבל כולם שונאים אותו
    שתף ב-Google+

הרשמה