תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    מקור פנימי אמר לGamepro שגרסת הPS3 של המשחק Bioshock שמסתמן להיות משחק השנה כבר בדרך. ידיעה זו מצטרפת לקובץ הINI המכיל אינפורמציה המרמזת לכך שהמשחק יוצא לPS3.
    http://www.gamepro.com/news.cfm?article_id=130348

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    חדשות ממש טובות!!!1 תודה על העידכון
    בשבילי עוד סיבה ליקנות PS3
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי Sightless
    חדשות ממש טובות!!!1 תודה על העידכון
    בשבילי עוד סיבה ליקנות PS3
    חח, תגיד בחתימה שלך כתבת 21 באוגוסט, זה עבר כבר לא?

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    אני יודע סתם המוח נידפק לי והיום הגורלי הוא יום שישי הזה לא זוכר איזה תעריך אני ישנה את זה
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    http://n4g.com/News-61525.aspx

נראה לי שכבר יש 85 אחוז סיכויים שביושוק יצא לפס3.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    פשוט אין סיבה ש BIOSHOCK לא יגיע לPS3
    ועכשיו אנשים מפורום XBOX יגידו שגם ל MGS אין שום סיבה לא להגיע ל XBOX אז נכון יש סיכוי שגם MGS יגיע ל XBOX
    (הודעה 100!)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    מי ייתן וכל המשחקים יגיעו לכל הקונסולות (חוץ מהמחשב ), שכולם יוכלו להנות מהם. למרות שנראה לי שאני ארכוש את הגרסה לאקסבוקס 360 של המשחק, לא תהיה לי סבלנות להמתין לגרסה של הפלייסטישן.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה יש לך נגד המחשב?

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אישית אין לי כלום משום מה אני משתמש בו כמו כל אחד אחר (אפילו שבעיקר ללימודים). סתם מעדיף לראות הצדקה לרכישת הקונסלות דרך משחקים בלעדיים שייצאו רק לקונסולות.

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    דרך אגב, ניסיתי על המחשב שלי, שהוא בערך בן שנה וחצי () והוא פשוט לא יכול להריץ כזה משחק, גם לא שהמשחק על הגרפיקה הכי נמוכה והכל הכי נמוך!

אז זה מעצבן כל כך, אז תאמין לי (זה שמעלי) לא כל אחד יכול להפעיל לו את המשחק על המחשב, זו הצדקה מספיק טובה. כנראה שזה יהיה ככה גם עם Assasins Creed ו Crysis.
    שהם בערך המשחקים הכי טובים שיצאו למחשב, יש לי רק דבר אחד להגיד:

למהההההההההההההההההה?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!? !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

PSN ID - tomer8shorty

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי 8shorty
    דרך אגב, ניסיתי על המחשב שלי, שהוא בערך בן שנה וחצי () והוא פשוט לא יכול להריץ כזה משחק, גם לא שהמשחק על הגרפיקה הכי נמוכה והכל הכי נמוך!

אז זה מעצבן כל כך, אז תאמין לי (זה שמעלי) לא כל אחד יכול להפעיל לו את המשחק על המחשב, זו הצדקה מספיק טובה. כנראה שזה יהיה ככה גם עם Assasins Creed ו Crysis.
    שהם בערך המשחקים הכי טובים שיצאו למחשב, יש לי רק דבר אחד להגיד:

למהההההההההההההההההה?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!? !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
    מה המפרט של המחשב שלך?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אבל הוא אומר שיצאו לקונסולות ולא למחשב.
    אני לא מבין מה הבעיה עם זה שיצאו לקונסולות ול-PC.
    למי שיש מחשב חזק מספיק יכול לבחור מה מתאים לו (אני למשל מעדיף את ביו שוק על ה360 שלי ואת אסאסין קריד על ה360).
    מה הבעיה עם יותר בחירה?
    למה שמשהו ירגיש מרומה שהוא קנה 360 למשל אם GEARS יוצא לPC או למה שמשהו ירגיש מרומה שהוא קנה PS3 אם UT3 יוצא לPC?

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    תשמע, אם יש כותר שהוא SYSTEM SELLER כמו שהיה עם GEARS למשל, שמלא אנשים קנו קונסולה רק בשבילו (זרום איתי רגע, אני לוקח לקיצוניות) ופתאום הם מגלים שהם לא היו צריכים לקנות קונסולה ב-400 דולר בשבילו כי הוא הוכרז גם למחשב והמחשב שלהם מספיק חזק כדי להריץ אותו - זה יכול מאוד לבאס.

כמו שכל היפנים בערך שקנו פס3 לא היו קונים אותו אם היו יודעים שפפ13 ייצא גם לWII למשל...

בלעדיות זה הדבר הכי חשוב כמעט בכדי לרצות בעלי קונסולה מסויימת עם העובדה שהם עשו את הבחירה הנכונה.

אגב, ניסיתי לקנות את BIOSHOCK והכרטיס לא עובר לי בSTEAM משום מה. WTF?! (ולא, אני לא במינוס)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    תשמע, אם יש כותר שהוא SYSTEM SELLER כמו שהיה עם GEARS למשל, שמלא אנשים קנו קונסולה רק בשבילו (זרום איתי רגע, אני לוקח לקיצוניות) ופתאום הם מגלים שהם לא היו צריכים לקנות קונסולה ב-400 דולר בשבילו כי הוא הוכרז גם למחשב והמחשב שלהם מספיק חזק כדי להריץ אותו - זה יכול מאוד לבאס.
    כמו שכל היפנים בערך שקנו פס3 לא היו קונים אותו אם היו יודעים שפפ13 ייצא גם לWII למשל...
    בלעדיות זה הדבר הכי חשוב כמעט בכדי לרצות בעלי קונסולה מסויימת עם העובדה שהם עשו את הבחירה הנכונה.
    אגב, ניסיתי לקנות את BIOSHOCK והכרטיס לא עובר לי בSTEAM משום מה. WTF?! (ולא, אני לא במינוס)
    יש לך כרטיס בינלאומי?
    תראה, משחקי צד ג' לא יהיו אקסקלוסיבים אלה אם הם מקבלים בוחטה של כסף אז בעצם נשארנו עם משחקי צד ב' ו-א'.
    לדעתי משחקי צד ג' יכולים לצאת בכיף לPC.
    חוץ מזה דברנו על קונסולות מול PC. כלומר משחק שיוצא ל-360 ולPS3 אבל לא לPC.
    בגלל זה GEARS הוא לא דוגמה טובה, הוא אולי יצא ל360 אבל הוא לא יצא לPS3.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    כן, יש לי כרטיס בינ"ל... קניתי כבר מלא דברים באינטרנט... משום מה זה לא עובד בSTEAM לא נורא, אז אולי אקנה גירסת אספנים או משהו כשיגיע לארץ.
    אני רק צריך לוודא שלא הקפיאו לי את כרטיס האשראי בגלל שניסיתי 4 פעמים עם שינויים קטנים בכתובת וכאלה...

ותשמע - לכולם יש מחשב. בגלל זה דווקא כן מעפן שמשחק מסויים יוצא אליו (משחק שהסגנון שלו מתאים טוב למחשב לפחות)

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    נכתב במקור על ידי Laskin
    כן, יש לי כרטיס בינ"ל... קניתי כבר מלא דברים באינטרנט... משום מה זה לא עובד בSTEAM לא נורא, אז אולי אקנה גירסת אספנים או משהו כשיגיע לארץ.
    אני רק צריך לוודא שלא הקפיאו לי את כרטיס האשראי בגלל שניסיתי 4 פעמים עם שינויים קטנים בכתובת וכאלה...

ותשמע - לכולם יש מחשב. בגלל זה דווקא כן מעפן שמשחק מסויים יוצא אליו (משחק שהסגנון שלו מתאים טוב למחשב לפחות)
    לא לכולם יש מחשב שיכול להריץ משחקים כאלה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אם אם הסגנון שלו טוב למחשב למה שתרצה אותו על הPS3 או 360?
    בדיוק כמו ביושוק. הוא יותר מתאים למחשב מאשר ל-360 אז אני קונה אותו למחשב. איפה אני מפסיד פה?

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אם אם הסגנון שלו טוב למחשב למה שתרצה אותו על הPS3 או 360?
    בדיוק כמו ביושוק. הוא יותר מתאים למחשב מאשר ל-360 אז אני קונה אותו למחשב. איפה אני מפסיד פה?
    התכוונתי לגירס, הוא למשל מתאים יחסית למחשב, יש משחקים (כמו DMC, ONIMUSHA, MGS) שפחות מתאימים.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    אם ה BIOSHOCK יגיע ל PS3 אני נשבע אני קוןנה PS3 ישר ואני דתי פנאתי
    *עריכה*: ולעזאזל MASS EFFECT הוא נראה לי דומה במערכת הדיאלוג ל JADE EMPIRE רק יותר מתוחכם רק חבל על ה ההפקה האיכותית של BIOWARE וה FPS המצויין

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    התכוונתי לגירס, הוא למשל מתאים יחסית למחשב, יש משחקים (כמו DMC, ONIMUSHA, MGS) שפחות מתאימים.
    אז שיצאו, איך זה מפריע לך?
    כאילו משהו זוכר בכלל שMGS 1-2 יצאו למחשב, כאילו משהו יודע שDMC3 יצא למחשב וגם DMC4 יוצא למחשב.
    תראה, יש משחקים שמגדירים קונסולה כמו MASS EFFECT או HS והם בדרך כלל משחקי צד ראשון ושני (כמו שציינתי מקודם).
    אני לא מבין למה בעל 360 או PS3 צריך להתעניין בכלל בעובדה שCOD4 יוצא לPC (אלה אם יש לו PC חזק מספיק ואז הוא בעצם לא אמור להתעניין שמשחק יוצא ל 360 ולPS3)

הרשמה