תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אני פה עושה משו די מוזר, מבקר על המשתמשים
    כל האנשים שהתלוננו, התבכיינו, עצבנו וחפרו
    DM, RK, NONRP וכאלה...
    תחשבו ככה, עבדתם על עבודה במשך חצי שנה,
    הצגתם את העבודה המושלמת שלכם מול כולם בגלל הלחץ שהפעילו עליכם...
    כאשר התבכיינתם שיוציאו את הרולפליי כבר, לא חשבתם שישארו באגים ובעיות
    WRONG! יובל הבנאדם הכי טוב שיכול להיות עכשיו לקהילה הזאת, פיתח משורה אחת קטנה, לדף ענק עם אין ספור שורות עם שפה שלא תבינו
    אני פשוט זועם לראות שאתם, לאחר שחפרתם והצקתם שיוציאו את הרולפליי מעיזים להעביר ביקורת על המוד?! תתבישו לכם.. אני לא מודר ואני כבר מתחיל לשנוא את מה שאתם עושים...
    אני באמת מודה מכל הלב לכל המודרים, שהשקעתם חצי שנה על המוד המדהים הזה, כמו כל דבר גדול הוא מתחיל מקטן, פשוט מדהים! מדהים!!! מה שאתם עשיתם, מגיע לכם באמת אבל באמת את המקסימום שבמקסימום, על כל ההשקעה, זמן והסבל שהשקעתם במוד היקר והמושלם הזה..
    לגביכם המבקרים היקרים, עברתם גבול, לבקר על עבודה של חצי שנה שהוצא לאחר לחץ? תתבישו לכם, אתם צריכים עכשיו לשבת ולעשות חשבון נפש על עצמכם, מי אתם שתעבירו ביקורת על השקעה רבה כזאת?
    אני ישבתי מאז 12, ניסתי לדבר עם יובל לא הצלחתי, חיכתי, אנשים אחרים פתחו נושא, ויפתרו את הבעיה, אני סבלני, אני פשוט חושב על מה שהם עברו ומה אני עושה עכשיו זה פשוט כלום, הם השקיעו חצי מהזמן שלהם על המוד הזה, פשוט בלתי יאומן על המאמץ שהשקיעו המודרים והאדמינים, האדמינים עושים עבודה מעולה להעיף את כל העושי בלאגן בניהם RK, DM, NONRP שזה מדהים.
    אני בין כל התפקידים שוטר, אנשים שונאים כל כך שוטרים, ולמה? אנחנו באים לעצור בנאדם, להושיב אותו בכלא כמה דקות שיחשוב על מה הוא עושה, ומה הוא עושה? ברוב חוצפתו בורח, חושב איזה גבר אני אני בורח, ההפך, זה מראה כמה לא אחראי אתה ולא אכפת לך מהזמן שאנחנו השוטרים משקיעים, אנחנו השוטרים נגד כולכם שחקנים, עוצרים פשעים ומנסים לעצור פשע, אתם בורחים ומבזבזים זמן לשוטרים שרוצים לעצור את כל ההרג והסבל שהאנשים הפשוטים עושים.
    האדמינים, האנשים מספר 2 בסרבר מיד לאחר המודרים הנהדרים, האנשים שלמעשה הכי חפרו להם, פונים אליהם בפרטי ואומרים שהורגים אותם, והם עוצרים אותם, זה שתציפו לאדמין ותחזירו לDM\RK\NONRP יגרום לכם לבאן\קיק, לא לגורם, תתחילו לחשוב קצת על האנשים שיש להם תפקידים סמכותיים בסרבר, תפסיקו לחפור, לעצבן ולהציק, תתחילו להתחשב.
    לכל אלה שיזלזלו, ויצחקו, דחפו את ההודעה.

בבקשה תגיבו על הביקורת.
    בתודה אור.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    בדיוק אין,לא יודעים לפרגן פה. רק תלונות יש לכם!
    משקיעים והכל רק בשבלכם.. אז כולה עשו משהו קטן אחד ישר אתם באים לפורום בתלונה שיש בעיה במוד.. תפרגנו כבר אנשים,הבנאדם הזה עבד על המוד חצי שנה!
    Red Forman Say:
    When my time comes I want to be buried face down,
    That way whoever doesn't like me can kiss my ASS
    (That 70s Show) - Season 8

Email: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    חיפה
    צודק קראתי הכל ואני ממש אוהב תמוד לא מבין מה הבעיה בו ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אני מצפה מהקהילה להגיב עם קראתם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    צודק!
    נניח אני רואה בנאדם עם נשק אני ואל אם יש רישיון, הוא לא עונה אז אני מחרים לו את הנשק. הוא מתחיל לשאול "למה? בזבזתי על זה 5 אלף.. יש לי רישיון..." וגם מאיים עליי שהוא יתלונן עליי בפורום.

גם בחיפושים על אנשים: אני מוצא חומרים ולוקח אותם. אז וזר אותו הסיפור:
    "למה? זה להגנה עצמית!" בלה בלה בלה... ואז מאיים עליי: "אני יתלונן עליך בפורום"

מה אתם רוצים?! אני כולה עושה את העבודה שלי!
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:
    מעבד: INTEL Core i5-2500 3.30Ghz
    לוח אם: INTEL Cold Lake ATX DDR3
    כרטיס מסך: Gigabyte GTX 760 OC 2GB
    זיכרון: KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 x2 - 8GB
    ספק כוח: AcBel 750W IPOWER
    -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2007
    תודה על התגובה, שמח שלאנשים באמת איכפת על כמה זמן השעקנו על המוד הזה
    ובנתיים כל מה שאני מקבל זה תלונות ותגובות מעליבות.
    אז ככה אם לא מתאים לכם אל תיכנסו, זה סתם יגרום בעיות בשרת.. אוקי ?!?

אני יכול להגיד מהכרות שלי עם שרתים אחרים, שום דבר ממה שאנחנו נותנים פה קיקים לא היה קורה
    (גם באנים) בשרתים אחרים אין בעיות משעמת, מעניין שזה רק בארץ שלנו.. זה דבר שמאד מציק
    ואי אפשר לשנות אותו עד שלא כולם יידעו לשחק RP

העלתי את הפקודה להדליק מנוע ומה שאני מקבל זה תגובות פוגעת, העלבות שהרסתי את המוד.. וכו'
    אז ככה בפעם הבאה שבנאדם יגיד לי דבר מעליב או בכלל ידבר מילה רעה על השרת
    אני מציע לו שלא ייכנס לשרת בכלל , בלי באן בלי כלום שלא ייכנס פשוט עם לא מתאים לו.

הזמן שאני יושב וקורע את התחת על המוד הזה אף אחד לא משקיע תאמינו לי ..
    ואתם לא רוצים לדעת מה זה לתכנת.. זה לא כ"כ תענוג.. אני עושה את זה כי איכפת לי
    שהקהילה תצליח ותפרח.. וכל מה שאני מקבל זה העלבות ותגובות פוגעות.. אז זה יכול לגרום לי
    לשנות את דעתי ולהפסיק לגעת במוד.. לא לעדכן בכלל ולהשאיר אותו איך שהוא.. אם ככה התודה שלכם, שוב
    אל תשחקו במוד הזה!!

אני אשמח לשמוע מכם תגובות נחמדות ומחזקות על המוד.. תודה

Mr. Vincent Brooks - Mayor
    "אישה יכולה להפוך גבר למליונר...
    אם הוא היה פעם מליארדר..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Copia
    תודה על התגובה, שמח שלאנשים באמת איכפת על כמה זמן השעקנו על המוד הזה
    ובנתיים כל מה שאני מקבל זה תלונות ותגובות מעליבות.
    אז ככה אם לא מתאים לכם אל תיכנסו, זה סתם יגרום בעיות בשרת.. אוקי ?!?

אני יכול להגיד מהכרות שלי עם שרתים אחרים, שום דבר ממה שאנחנו נותנים פה קיקים לא היה קורה
    (גם באנים) בשרתים אחרים אין בעיות משעמת, מעניין שזה רק בארץ שלנו.. זה דבר שמאד מציק
    ואי אפשר לשנות אותו עד שלא כולם יידעו לשחק RP

העלתי את הפקודה להדליק מנוע ומה שאני מקבל זה תגובות פוגעת, העלבות שהרסתי את המוד.. וכו'
    אז ככה בפעם הבאה שבנאדם יגיד לי דבר מעליב או בכלל ידבר מילה רעה על השרת
    אני מציע לו שלא ייכנס לשרת בכלל , בלי באן בלי כלום שלא ייכנס פשוט עם לא מתאים לו.

הזמן שאני יושב וקורע את התחת על המוד הזה אף אחד לא משקיע תאמינו לי ..
    ואתם לא רוצים לדעת מה זה לתכנת.. זה לא כ"כ תענוג.. אני עושה את זה כי איכפת לי
    שהקהילה תצליח ותפרח.. וכל מה שאני מקבל זה העלבות ותגובות פוגעות.. אז זה יכול לגרום לי
    לשנות את דעתי ולהפסיק לגעת במוד.. לא לעדכן בכלל ולהשאיר אותו איך שהוא.. אם ככה התודה שלכם, שוב
    אל תשחקו במוד הזה!!

אני אשמח לשמוע מכם תגובות נחמדות ומחזקות על המוד.. תודה
    מחזק מאד אחיי!!
    רק שאלה אחת:
    האם הבעיה של ה connecting to יתוקן?
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אתם יודעים מה מצחיק אותי?
    שאני משוכנע שחצי מאלה שיכתבו פה שהמוד טוב והוא צודק אומרים שהמוד חרא.. :/
    אני אומר שהמוד סבבה לגמרי..
    אין איתו בעיות.. באגים ? בסדר.. יתוקנו.. יש זמן..
    הבעיה זה האנשים..
    הם הורסים את הRP..
    פשוט הורסים..
    אני אישית לא הולך יותר להכנס אליו.. אני פורש לWR עד שהמפקדות יצאו לDM..
    לא רוצה יותר להתקרב לRP.. כי הרסתם אותו..
    אני נוסע עם מכונית.. פתאום גונבים לי אותה..
    אני הולך ברחוב.. איזה אחד בא אלי ויורה עלי..
    אני מחכה לרישיון.. פתאום מישהו מרביץ לי בשביל המקום..
    אני פשוט כ"כ עצבני..
    קיבינימט.. תלמדו לשחק!
    ד"א.. אם מישהו ממכם שומע אותי אומר RP גרוע..
    יש הבדל.. RP גרוע = שהRP עם האנשים הוא על הפנים..
    אני לא מתכוון שהמוד גרוע.. המוד סבבה.. האנשים לו..
    ברגע שיהיה שינוי משמעותי.. תתקשרו אלי..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    צודק..

המוד עצמו בסדר, אנשים חושבים שאם יש באגים אז הוא לא טוב משהו לא טוב המוד "חרא".

באגים תמצאו בכל מקום, להתחשב בעובדה שהמוד פורסם בגלל שלחצתם ולחצתם, לא ציפיתם שהכל יהיה מושלם נכון? באגים מצטער להגיד לכם תמיד יהיה אזיה באג אחד או שניים!

לא כל דבר אפשר לטפל בו!
    נכון, יש כמה דברים לא מובנים כמו איך לפרוש מהעובדה.
    או למה לפעמים המסכורת של העבודות נמוכות.

אבל אנשם, אתם לא שמים לב איזה כיף זה לשחק בסרבר, אני שחקתי היום וממש הרגשתי שאני בחיים האמייתים.

יש בעיה אחת והיא שלפעמים שאנשים בוחרים דמות זה לא מתעדכן בזמן ולא רואים אותם זמן מה במפה עד שהם משתנים ללבן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    יו יוגב אתה כל כך צודק, כל מה שאמרתה קרה לי!! אין אנשים תלמדו לשחק RP!! אפילו קפונה סתם באים ומתחילים לירות בי!!
    LeL

ראו את החתימה שלי מהתאריך
    14/2/09

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    עיר
    אשקלון
    אני באמת מצטער על זה שהתלוננתי קודם.. ואכן אתה צודק הם עבדו קשה..
    פשוט כמונו מפגרים לא ידענו איך לשחק
    אני מבין את הטעות.. ומצטער

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    יובל משקיע את הנשמה שלו בשביל המוד..
    הוא מעל חצי שנה עובד על זה!
    אני הרבה יוצא לי שאני איתו בחדר סתם ואני שומע שאומרים לו זה באג תתקן את זה פה יש בעיה תוסיף את זה תוסיף את זה, משגעים לו תשכל.
    אפילו אני חופר לו עם כמה דברים.
    אבל אני תמיד מעריך את העבודה שהוא עשה והכל.
    אתם לא יודעים כמה אומרים לו לעשות ומשגעים לו תשכל והוא מקשיב והוא גם עושה.
    אנשים - תלמדו להעריך דברים זה רק ישתלם לכם!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2007
    עיר
    פרדס כץ
    אנשים דבר ראשון אני מחזק את מה שאמרתם בנושא

דבר שני אני רוצה להגיד אין לכם שום זכות על משהו שאתם לא שילמתם עליו כסף
    זאת אומר שקופיה משקיע בקהילה ולא מקבל שקל על זה וחשבתי שאנשים כבר אמרו משהו על תלונות עוד כשיצא הDM והיו מליון תלונות והנה אתם חוזרים ומתלוננים
    "Out of Zion shall come forth the law
    And the Word of the Lord from Jerusalem
    Nation shall not raise sword against nation
    And they shall not learn war anymore
    "For the mouth of the Lord has spoken

David Draiman - 2002
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    צודקים!
    הבנאדם הוציא ת 'נשמה שלו עלינו בשביל שיהיה לנו כיף, בשביל שנהיה הקהילה הכי טובה אבל תראו מה קורה פה..! אתם פשוט מזלזלים בו וגורמים לו להפסיק להנות! ואחרי זה בוכים.
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    ראשון לציון
    כל הכבוד רק בוכים קצת פירגון לא מזיק ורק שתידעו יש לנו מודרים פצצות אחד על אחד
    אז די לבכות מגיע למודרים שלו המון כבוד הם לא כמונו יושבים סתם הם עובדים שיהיה לנו כייף
    ואתם רק בוכים מי שרוצה לבכות יש תמיד אפשרות לחזור לגן
    קופיה כל הכבוד לך על הRP בניתה אותו חבל על הזמן אני מאוד מרוצה ומי שלא מרוצה
    יסגור את הפה שלא כי נימאס מי כל הבכי שלכם תודה .
    Michael Olieri
    if you have to shoot, shoot Don't talk

6 עובדות על החיים:
    1. אי אפשר לגעת בכל השיניים בעזרת הלשון.
    2. כל האידיוטים, ינסו עכשיו לגעת בכל השיניים בעזרת הלשון אחרי שקראו את העובדה הראשונה.
    3. העובדה הראשונה היא שקר.
    4. אתה מחייך עכשיו כי יצאת אידיוט.
    5. עוד מעט תשלח את העובדות האלה לאידיוט אחר.
    6. עדיין מרוח לך על הפנים חיוך מטומטם.

Anything you can do,We can do better
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אני מסים מאה אחוז עם מה שאמרת המוד הוא נהדר עדיין יש קצת באגים פה ושם, אבל אם נראה למודרים שאחנו מעריכיםן אותם ואוהבים אותם הם ישמחו לתקן ואולי אפילו לשדרג את המוד בשבילנו.
    וכמו שהזכרת חבל מאד שקיימים אלה שלא יודעים לשחק RP שאתה נוסע להנאתך על אופניים יש פתאום אחד שבא מעיף אותך מהם. נכון שלפעמים קורים דברים כאלה אבל זה לא שכל שנייה יש את הזה שהורס את המשחק.
    אם חפרתי או צעקתי פעם במודרים והתלוננתי על המוד אני עכשיו מתנצל על זה ואני מבטיח שלא לתלונן יותר כי זה אחלה מוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    הערכה-כן זה כן...מודרים מעוליםםם שהשקיעו את כל כולם בעבודה קשה ומפרכת שלוקחת כמעט את כל הזמן מהיום שלהם במשך חצי שנהההה.זה כל כך קשה וממש אבל ממש תודה כי אתם מעולים תודה לכם על בניית המוד המעולה.

תלונות-לפי מה שאני ראיתי התלונות לא היו על המוד היו רק בקשות להוספת דברים וכו..

אבל התלונות היו על האנשים...לא יודעים את התפקיד לא יודעים אפילו מה זה RP ילדים פשוט מפגרים שלא יודעים RP זה מה שהורס הכללללללל.מתוך כל ה 90 ששיחקו (השיא כל הכבוד לויגיימס )אז מתוכם אוליייי וזה ממש לא בטוח אבל אולייי 30 או יותר יודעים RP ומיליארדדדד אחוז שלא כל ה 90 ההם יודעים RP.

לכן אני מציע למודרים בבקשה אבל בבקשה למרות העבודה הקשה והמעולהההה שלכם לעשות את המבחן.כל מי שיעבור אותו יוכח כמי שיודע RP מי שלא יודע לא ישחק...ואם מי שלא עבר כל כך רוצה לשחק שילמד ויבחן שוב ושוב עד שיצליח וזהווו.כי מה לעשות עכשיו המוד פצצההההה

אבל המוןןןן ילדים פשוט מפגרים שהורסים את החשק להמון ילדים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    נהריה.
    ייוו אתם כל כך צודקים-אני מחזק כל אחד במה שהוא אמר כאן...ובאמת אין הרבה מה להוסיף רק כמה מילים-אם לא בא לכם ואתם רק מתלוננים!-עזבו-לכו מהמוד-למה אתם מתלוננים ונשארים ב RP? כי זה כיף! ואתם חושבים שלמודר יש לו זמן לשמוע את כל השטויות שלכם?
    כל אחד מהמודרים פה-והאדמינים השקיעו הרבה מחשבה וזמן והקדשה בשביל שלכם יהיה כיף-ואתם באים והורסים את כל הכיף-עם כל האנשים שלא יודעים לשחק RP גונבים מכוניות-RK DM....ועוד מיליון סיבות! פשוט תלמדו לשתוק -לשחק ולהנות! וזהו!! אל תגידו כלום! משהו לא בסדר לכם? אל תבואו ישר ותפתחו נושא [תלונה]בלה בלה בלה..אתם לא מבינים שזה לא עוזר!!?!?!?!
    תפנו למודר בפרטי ותגידו לו את זה יפה-אתה יכול לתקן את הבאג של "..."?? ככה! לא בקללות לא במריבות ובטח לא להעליב כאן את האנשים שישבו על התחת שלהם חצי שנה-חצי שנה! רק בשביל לעשות שרת! -לא כיף לכם? אל תשחקו!!!!

בתודה,יוסי!

תפנימו את זה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2007
    BULLSHIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    BULLSHIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה