תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    PES 6

סיקור על PES 6 - תקראו ותתנו ביקורת

PES 6 הוא משחק טוב למתחילים שמשחקים משחקי כדורגל בפלייסטיישן. נותן לך לבחור את הרמה שלך אז גם היריבים שלך ישחקו ברמה שבחרת.

תפריט: יש הרבה אפשרויות למשל: להתאמן עם הקבוצה נגד השוער הפותח, לזכות בגביעים, ליצור שחקן, לשנות הרכב פותח, לשנות מדים ומספרי שחקנים של קבוצות, ליצור נעלי כדורגל, לשנות שמות של ליגות, לשחק משחק עם קבוצות אקראיות, ליגה, רשת וכמובן משחק רגיל.

מספר משתתפים:אפשר לשחק עד 4 שחקנים השחקנים ממוספרים (1-4)

קבוצות: אפשר לשחק עם קבוצות מכל הליגות ונבחרות.

משחק: אין בעיות עם איך שמשחקים במשחק.

פסק הדין:

גראפיקה: 8.1=גראפיקה נורמלית לא ממש טובה

משחקיות:9.8=המשחקיות ממש טובה (לא יכולתי לתת 10 כי זה לא אפשרי) חוץ מאיך שמראים את הקבוצות והדקות שמשחקים

משתתפים:8.8=כיף שאפשר לשחק ב4

אפשרויות::9.7=מלאה אפשרויות

חוץ מאיך שמראים
    סך הכול:
    36.4 מתוך 40
    מנצ'סטר בנשמה
    וגם מכבי תל-אביב בכדורסל

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    cool!
    אני מעלה עוד מעט סיקור על מוטורסטורם...

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    כל הכבוד על ההשקעה חבר'ה, המשיכו כך!

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    PES 6 הוא משחק טוב למתחילים שמשחקים משחקי כדורגל בפלייסטיישן. נותן לך לבחור את הרמה שלך אז גם היריבים שלך ישחקו ברמה שבחרת.

תפריט: יש הרבה אפשרויות למשל: להתאמן עם הקבוצה נגד השוער הפותח, לזכות בגביעים, ליצור שחקן, לשנות הרכב פותח, לשנות מדים ומספרי שחקנים של קבוצות, ליצור נעלי כדורגל, לשנות שמות של ליגות, לשחק משחק עם קבוצות אקראיות, ליגה, רשת וכמובן משחק רגיל.

מספר משתתפים:אפשר לשחק עד 4 שחקנים השחקנים ממוספרים (1-4)

קבוצות: אפשר לשחק עם קבוצות מכל הליגות ונבחרות. לא נכון בליגה האנגילית כמעט ואין קבוצות בלי זה שאין את הליגה הגרמנית והרבה ניבחרות כמו גרמניה בלי השמות של החשקנים

משחק: אין בעיות עם איך שמשחקים במשחק תפרט קצת.... מה זה אין בעיות עם איך שמשחקים במישחק?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    סיקור נחמד, אבל קצת קצר לא?
    בכל מקרה, כל הכבוד!
    {הודעה 700....}

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נחמד...
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    יפה שהשקעת, אבל באמת מאוד צרם לי שזה מאוד מאוד קצר, תנסה לפרט דברים לדוגמא-
    (הכוונה לא אמיתית הקטע זה המבנה והאורך)

קבוצות- במשחק יש מגוון מכובד של קבוצות, אבל לעומת המתחרה, Fifa, הוא נראה די קטן.
    במשחק חסרות קבוצות מהדרגה הראשונה כגון צ'לסי (סתם לדוגמא אני לא אומר דברים אמיתיים), וישנם קבוצות או נבחרות שפשוט שינו את שמם, או לחלופין את שם השחקנים כמו נבחרת גרמניה.
    כשתשחקו במשחק ושתתחילו להתנסות עם הקבוצות השונות וגם נגד חברים יחסר לכם קבוצות ואז עניין זה יפריע לכם יותר.

היית צריך לספר על המשחקיות, ועל המשחק בכללי, ולפרט הרבה יותר על האפשרויות השונות במשחק, וגם הרבה יותר על מצב ריבוי המשתתפים, אני מציע שתנסה לראות ולבחון סיקורים אחרים שתהיה לך דוגמא.
    אני יודע שאני מבאס אותך, אבל באמת שאני רק רוצה לעזור לך שבעתיד תוכל לעשות סיקורים רציניים וברמה גבוה

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    כל הכבוד על ההשקעה אבל קצת קצר באמת

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    כל הכבוד על ההשקעה.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    טיפל'ה קצר..אבל לא נורא..פעם באה שאתה עושה סיקור צקת יותר תפרט.

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    יפה!

PSN ID - tomer8shorty

הרשמה