תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    כן כן עוד אתר, ככה בשביל הכיף
    תיהנו!
    www.a1mmortals.co.nr
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    עיצוב יפה (מאוד אפילו :ם), אבל אני לא מבין משהו...

השנה (עכשיו אני עולה לי"א, הייתי בי') סיימתי פרוייקט ASP והגשתי (בסוף ט' כמעט סיימתי פרוייקט בASPX, היה ממש סוס, אבל אני מגיש רק בי"ב), ונכון שאין לי כמעט מושג בעיצוב (אבל הוא עדיין נראה סבבה :O), אבל היה תוכן...

באתר הזה יש בתכלס רק שמות של שחקנים בקלאן :S הייתי מצפה שתוסיף עוד תוכן שיהיה קצת משהו להסתכל או מידע עליכם, סרטים, משהו...

נ.ב. אם כבר הזכרתי את האתר שבניתי בASP, אפשר לציין שקיבלתי בו 100 (מגן 100 ובגרות 100)8>
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מניאק >_> אנחנו נאלצנו ללמוד Scheme בי"א. זה הדבר הכי מסריח שיש בעולם ואין לזה אפילו שימוש אחד שמצדיק את קיום השפה המגעילה הזאת.

ובנוגע לאתר...
    זה מדהים! אתר ממש יפה. וגם עובד חלק, בניגוד לקודמים, אבל יכול להיות שזה פשוט בגלל שהחלפתי מחשב. רק בחלק של ה-Members זה טיפה מוזר שהשמות כתובים על הצד. אני יכול לקרוא את זה כי אחותי גרמה לי ללמוד לקרוא הפוך כשהייתי קטן, אבל אני לא יודע איך זה אצל אחרים.
    מה שכן, זה יכול להיות ממש מגניב לעשות גלריה של אנשים עם ראש מוטה הצידה כדי לקרוא את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    מניאק >_> אנחנו נאלצנו ללמוד Scheme בי"א. זה הדבר הכי מסריח שיש בעולם ואין לזה אפילו שימוש אחד שמצדיק את קיום השפה המגעילה הזאת.

ובנוגע לאתר...
    זה מדהים! אתר ממש יפה. וגם עובד חלק, בניגוד לקודמים, אבל יכול להיות שזה פשוט בגלל שהחלפתי מחשב. רק בחלק של ה-Members זה טיפה מוזר שהשמות כתובים על הצד. אני יכול לקרוא את זה כי אחותי גרמה לי ללמוד לקרוא הפוך כשהייתי קטן, אבל אני לא יודע איך זה אצל אחרים.
    מה שכן, זה יכול להיות ממש מגניב לעשות גלריה של אנשים עם ראש מוטה הצידה כדי לקרוא את זה

הייתי מציע לך ללכת לפסיכולוג, אבל הוא בדיוק התחתן ויש לו משפחה וילדים...
    ומצבות זה עסק יקר... אז עזוב.

ולקרוא את זה על הצד זה באמת די מציק :\

למזלי אצלנו יש תוכנית לימודים יחסית טובה במדעי המחשב...

אני למדתי כבר C# וASP שנה שעברה, בי"א לומדים אצלנו עיצוב תוכנה (C# זו שפה מונחת עצמים, אז אפילו נתנו לנו עבודה (נחמדה) עם עצמים... אחלה דבר), וי"ב לומדים ASPX, שזה פשוט סוס לבניית אתרים (כפי שכבר כתבתי אני מכיר ASPX בערך כמו ASP, והיא סוסה)...

אני קצת מרחם על אנשים שלומדים במדעי המחשב פסקל ושפות מעפנות אחרות ולא משהו שימושי
    שתף ב-Google+

הרשמה