תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אם אני רוצה לשחק דמות, אשר באחת מקטגוריות התכונות יש לה פחות מהרגיל - האם זה נותן בונוסים לדבר אחר? למיטב ידיעתי היה כזה דבר במהדורה הראשונה, אז אולי אפשר לעדכן את זה או משהו...

תודה מראש, נחל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    פחות מהרגיל? הרגיל זה אחד, ואתה לא מקבל שום בונוס אם אתה משאיר את התכונה שלך באחד. אם אתה עושה אפס לדמות, אתה הופך אותה לנכה, ואני לא בטוח אם אתה אמור לקבל על זה בונוסים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    לא הבנת אותי.
    אני מתכוון - אני לא רוצה לחלק 4 נקודות לתכונות החברתיות שלי. אני רוצה לחלק רק 2. אז במהדורה ראשונה היה עניין של תגמולי חיסרון - אתה לוקח חיסרון ומקבל נקודות מענק, אז אני רוצה לדעת אם יש מצב לתרגם את זה למהדורה 2, כי לא אין את המהדורה הראשונה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    כן, זה אפשרי
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני יודע שזה אפשרי, זה לא העניין, אפילו אם זה לא אפשרי, אני יכול להפוך את זה לאפשרי, מה ששאלתי הוא כמה נקודות מענק דבר כזה נותן, לדעתכם. אני שואל לדעתכם על מנת לנסות לדעת איך בערך להתאים לזה טבלה או משהו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    3 נקודות לדעתי, ואולי להגביל לעד שתי תכונות.
    4 יגרום לזה שיוכלו פשוט להעביר נקודות בין תכונות, ופוגע באיזון ה8/6/4 של החוקים.
    2 יגרום שאף אחד לא יקח את זה..
    3 זה האיזון, לדעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי Zipnab
    3 נקודות לדעתי, ואולי להגביל לעד שתי תכונות.
    4 יגרום לזה שיוכלו פשוט להעביר נקודות בין תכונות, ופוגע באיזון ה8/6/4 של החוקים.
    2 יגרום שאף אחד לא יקח את זה..
    3 זה האיזון, לדעתי.
    אם אתה כבר מזכיר את איזון ה8/6/4, שאלתי פעם בפורום של וויט וולף על זה: למה לא פשוט לעשות סה"כ של הנקודות שאפשר לחלק(18, במקרה של נשגבי השמש), ולשים כמה שאתה רוצה בכל קטגוריה? אז כנראה שאין סיבה טובה, ולדעתי זה אומר שתמיד אפשר לעשות חוק בית נחמד שאומר שאתה מקבל את כל הנקודות ומחלק אותן בעצמך. אבל, כשזה מגיע לנשגבי השמש, הם אמורים להיות טובים בהכל, ולכן לא כדי ליישם את זה כשמשחקים נשגבים. לעומת זאת, בעולם האפלה זה אפילו יהיה יותר הגיוני, אם תשאלו אותי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני לא ממש מבין אותך זיפנאב, למה אתה מתכוון במספרים האלה? שאפשר להעביר את כמות הנקודות האלה בין קטגוריות התכונות? כי לא על זה דיברתי, זה באמת יתחיל לפגוע באיזון...
    אני דיברתי, על שנניח אני מוותר על 2 נקודות מקטגורית התכונות השלישית שלי, כך שיש לי רק 2 נקודות לחלק לתכונות שם, בתמורה לזה אני מקבל נקודות מענק, שאותן אני יכול להשקיע במה שבא לי.
    עכשיו כשאני רואה את ההודעה, אני חושב שאתה התכוונת ל3 נקודות מענק, זה באמת נראה לי די מאוזן, אבל אני בטוח שמישהו שיש לו את הספר של מהדורה ראשונה יכול לפקוח את עינינו ולהגיד לנו כמה אמורים לקבל על זה במהדורה הראשונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן, דיברתי על נקודות מענק. התכוונתי שאפשר להציע שיוכלו לוותר על נקודה אחת בתכונה בשביל לקבל 3 נקודות מענק.
    אור, כשכתבתי את ההודעה קודם גם אני חשבתי למה לא לתת 18 נקודות, והנחתי שלזאב הלבן היתה סיבה טובה לזה..
    שתף ב-Google+

הרשמה