תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 83
    הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    מדריך הטקטיקות וטקטיקות הנגד של טייבירום וארס!

כאן אני מספק לכם רשימה של טקטיקות וטקטיקות נגד כדי להשתמש בהם נגד היריב שלך (או להגן מפניו) אשר מובטחות לעזור לחדשים ו"לטבל" קצת את המשחקים של אלו שמשחקים מדי פעם. לא נראה לי אבל שדברים כאן יעזרו ממש למומחים.

שם: הקפצה טכנולוגית

צבאות מבצעים:
    כולם

תיאור:
    בטקטיקה זו משתמשים כדי להגיע לכלכלה חזקה ולטכנולוגיה גבוהה במהירות האפשרית. זו הטקטיקה הבסיסית ביותר שיש. בונים במהירות האפשרית מנוף, אחריו בונים ריפינרי ותחנת כוח. כשמסיימים עם התחנה בונים באראקס (ומוציאים כוחות לכבוש בניינים ניטראליים) ולאחר גם הוא בונה ריפיינרים עד שיש 2 לכל שדה. בסיום הרפינרי הראשון בונים תחנת כוח נוספת ולאחריה בניין טכנולוגיה ולאחריו את הבניין לטכנולוגיה גבוהה. ומשם בונים 3 מבני יצור.

איך לעצור:
    טקטיקה זו קל יחסית לעצור אם יודעים שהיריב הולך להשתמש בה. פשוט בונים רפיינרי, אחריה תחנת כוח, אחריה בניין רכבים ואז מוציאים טנקים במהירות האפשרית (תוך כדי בניית מנוף ואז עוד חשמל ורפיינרי ובניין רכבים) ותוקפים ברגע שיש לך 3-6 (תלוי בסוג הטנק שבחרת לבנות.) שיטה זו ידועה גם כ"ראש"

שם:
    ראש (טנקים)

צבאות מבצעים:
    כולם

תיאור:
    בונים רפיינרי, אחריה תחנת כוח, אחריה בניין רכבים ואז מוציאים טנקים במהירות האפשרית (תוך כדי בניית מנוף ואז עוד חשמל ורפיינרי ובניין רכבים) ותוקפים ברגע שיש לך 3-6 (תלוי בסוג הטנק שבחרת לבנות.) הרכבים המומלצים (בסוגריים כמה צריך) סקורפיון (5) פליימטאנק (3-אבל קצת יותר בעייתי) פרדטור (4) הטנק הקל של הסקרין ששחכתי את השם (6) פיטבול (6)

איך לעצור:
    אם יודעים שהיריב הולך להשתמש בזה (או חושדים) חשוב מאוד לבנות צבא קטן תוך כדי התקדמות טכנולוגית. כלומר: כאשר אתה בונה את בניין הטכנולוגיה לדחות את זה וקודם לבנות בניין טנקים אחד ולתת לו פקודה לבנות כמה טנקים שיגנו עליך. אתה לא צריך הרבה, רק כדי לעכב למספיק זמן כדי לבנות עוד במקרה הצורך.

שם:
    ראש (רגליים)

צבאות מבצעים:
    סקירין ונוד

תיאור:
    טקטיקה דומה לראש של טנקים רק שמתבססת על יחידות חלשות יותר במספרים גדולים יותר. כדי לעשות את זה בונים דבר ראשון מנוף, אחריו בונים ריפינרי ותחנת כוח בו זמנית, בסיום תחנת הכוח בונים באראקס\פורטאל ואחריו עוד רפיינרי. ברגע שהבאראקס מוכן מוציאים במהירות האפשרית חיילים ושולחים אותם לתקוף ברגע שיש לך מספיק, וכל מה שבונים אחרי זה שולחים מייד(או בקבוצות קטנות). סוגי החיילים המומלצים (בסוגריים הכמות הרצוייה)-מאליטה (7-8) רוקט מאליטה (10+) דסיניגרייטור (5-6, ולשלוח תגבורות במהירות אפשרית)

איך לעצור:
    את זה קשה לעצור יותר מאת הטנקים אבל אם הצלחת קשה ליריב להתאושש. מה שצריך לעשות זה להציף בבניה של מגדלים נגד רגליים וחיילם רגליים בסיסיים ורכבים נגד רגליים בעצמך. כשתעשה את זה לרוב תנצח על "יתרון הביתיות" וסביר שתוכל לצאת להתקפה מיידית. אם כי מומלץ להעלות את הטכנולוגיה שלך מהר, כי היריב לא יוכל.

שם:
    ראש (מהנדסים)

צבאות מבצעים:
    גידיאיי (השאר יכולים אבל זה לא יעבוד באותה יעילות)

תיאור:
    כדי לעשות את זה בונים בסדר הזה: מנוף, רפינרי+תחנת כוח, אחרי תחנת הכוח בונים באראקס ומוציאים מהנסדים (3-4, ועוד כמה שצריך כדי לכבוש ספייקים שבסביבה) וברגע שמסיימים את הרפינרי בונים בניין טנקים, ואומרים לו לבנות APC (באותה כמות כמו המהנדסים שהכנת להתקפה) ממלץ לבנות עוד רפיינרי למקרה שיכשל. ברגע שה"כוח" שלך מוכן עליך לשלוח אותם ישירות לבסיס האוייב (המהנדסים בתוך הAPC) ולקרב את הAPC לבניין,] להוציא את המהנס,לכבוש וישר למכור. סדר העדיפויות הוא: בניין ראשי, קריין, בנייני יצור. אם אין שום דבר אחריה כבר ניצחת. במקרה ש"אספו" את הבניין הראשי ולא ניתן לכבוש אותו עוד יש להמשיך בכיבושים תוך כדי שילוח אחד מהגיפים עם מהנדס שיצמד לבניין ההוא וימנע ממנו להתפרס. (תוך כדי שירה בו ויהרוג אותו בסופו של דבר)

איך לעצור:
    קל מאוד לעצור את זה אם אתה רואה שזה בא. קודם כל חיילים בסיסים בבסיס תמיד מומלץ. ומגדלים נגד רגליים גם עוזר מאוד. הקטע הוא שצריך פיקוח מתמיד, להשאיר כוחות מכל הכיוונים, ואם רואים מהנדס יוצא, לכוון עליו הכול.

עכשיו אם שרדתם את כל אלו או ששרדו את הנסיון שלך יש כאן כמה שיטות נחמדות לעשות רע ליריב שלך מאוחר יותר או לעצור את זה:

שם: "דקירה בגב"

צבאות מבצעים:
    גידיאיי

תיאור:
    הטקטיקה הזאת בבסיסה עושה כמה דברים להסיח את דעתך מתי שמתבצעת ה"דקירה בגב", מה שעושים למעשה זה לתקוף עם כוח שיקח זמן לחסל, להשתמש בארטלרייה על הבסיס הראשי (משתק ראדאר) ולקרא לזון טרופרס בצד האחורי של הבסיס. יש לתזמן את הפעולות ככה שהכוח יגיע קצת אחרי ההפצצה והתגבורת קצת אחריה (ככה 2 שניות הפרש בין כל אחד), ברגע שמופיעים הזון טרופרס הם מתחילים לירות על הבניין הראשי, אחרי שמשמידים אותו מחסלים את הקריין ומשם עושים כמה נזק שרק אפשר לכלכלה.

איך לעצור:
    אפשר להשתמש בטקטיקת "הגנה בהפתעה" (למטה יותר) או פשוט לעבוד עם הגנה מרחבית במקום הגנת חומה. (כלומר, שההגנות שלך מתפרסות ברחבי הבסיס במקום פשוט לעמוד מקדימה) כמו כן אם אתם רואים שמשתקים לכם את הראדאר צריך לשמור שלא יתקפו אתכם מאחורה!

שם:
    "דקירה בגב 2"

צבאות מבצעים:
    נוד

תיאור:
    שונה קצת מזה של הגידיאיי. השוני מתבטא בזה שכאן תוקפים עם קבוצה של שאדו טיימס שבנית (משתמשים הדאייה המגניבה ובפצצות) ומורידים את הראדאר עם המשבש. מלבד זה עושים אותו דבר.

איך לעצור:
    שוב אותם דברים יעצרו. אבל גם הגנה מסביב לבסיס מפני כוחות אוויר ומפני רגליים תשיג את המטרה.

שם:
    "דקירה בגב 3"

צבאות מבצעים:
    סקרין

תיאור:
    כאן זה קצת שונה, לא משתקים את הראדאר אז קל יותר לתפוס את זה, אבל הרבה יותר קשה לעצור את זה אם לא עלית על זה מראש. גם כאן תוקפים עם כוח ניכר מלפנים, אבל פה משתמשים בכוח "חור תולעת" כדי להביא כוח גדול לאחורי הבסיס של האוייב. מומלץ 4-5 טריפודים עם השידרוג לשריון והבאזרים. או נחיל של דסיניגריטורים\טנקים

איך לעצור:
    קשה הרבה יותר לעצור. כאן מתבססים יותר על "מניעה" מעצירה. מוודאים שיש לך כוח גדול בכל מקום בבסיס, וגם שיש לך יכולות בנייה בכמה מקומות מרוחקים (בונים רכבי בנייה ליתר ביטחון)

שם:
    "ספינה בהפתעה"

צבאות מבצעים:
    סקרין

תיאור:
    ההתקפה הזאת זדונית במיוחד ויכולה לסיים משחק לבד. היא מתבססת כך שיש לך סינגל טראנסמיטור מוכן, עוד אחד בנוי ואתה יכול לזמן מאדרשיפ בכל רגע. אתה שולח מאסטרמייד לתוך בסיס האוייב, כובש לו בניין שמביא שטח בנייה, ומהר מאוד בונה שם סיגנל טראנסמיטור, מוכר את זה שבבסיס שלך, מזמן מאדרשיפ, ונותן לה פקודה לירות על הסיגנל טראנסמיטור שבנית בבסיס האוייב. אם היא תספיק לירות סביר שמחקת יותר מחצי מכוחות ומבסיס האוייב. אם האויב לא מהיר מאוד יכול להיות שבזה ניצחת.

איך לעצור:
    אתה משחק נגד סקרין ובשלב הזה אמור לדעת את זה כבר גם אם הוא עשה צבא רנדומאלי. זאת אומרת שאמור להיות לך כוח עצום נגד אוויר. ברגע שמשתלטים לך על בניין תוודא שכולו רץ לשם, וגם דברים שיראו בלתי נראים ודברים שיהרגו רגליים כדי להיפטר מהמאסטרמייד. אם הוא יזמן את הספינה-הכוחות שלך אמורים להשמיד אותה לפני שתספיק לירות. אפשר למנוע את זה מראש ע"י שמירה מתמדת מסביב לבסיס נגד רגליים בלתי נראים...

שם:
    "הגנה בהפתעה"

צבאות מבצעים:
    כולם, אבל בעיקר גידיאיי

תיאור:
    טקטיקה זו מתבססת על זה שאפשר לדחות בניה של דברים כמה שרוצים. פשוט
    בונים כמה מנופים ובונים בכולם את הבניין ההגנתי בהי חזק ולא מציבים אותו. ברגע שכוח אוייב תוקף מציבים את כולם בנקודה שממנה הם מנסים לפרוץ.

איך לעצור:
    תניח תמיד שיש ליריב את זה. תכין מראש ארטילרייה להוריד אותם או שתשתמש במטוסים מפציצים כדי למצא ולהרוס ליריב שלך את הקריינים.

שם:
    "וירוס"

צבאות מבצעים:
    כולם, אבל בעיקר נוד

תיאור:
    טקטיקה בסיסית מאוד שמתבססת על העובדה שלרוב כל ההגנות שלך בנויות מסביב לבסיס. אתה משתמש בכוח גדול שבא באופן פתאומי, פורץ לתוך בסיס האוייב בלי להילחם, ואז הורס את הבניינים שלו מבפנים, תוך כדי שאתה נשאר מחוץ לטווח הפגיעה של המגדלים של האוייב

איך לעצור:
    "הגנה בהפתעה" תעצור את זה. וגם אם הצבא שלך נייד מאוד זה יעצור את זה. אבל סביר שיעשו את זה משני כיוונים בבת אחת.

שם:
    "שלוש נקודות של כאב"

צבאות מבצעים:
    כולם

תיאור:
    השיטה האהובה עלי, שולחים כוח תקיפה קטן אל עבר קצה של הבסיס (או אל בסיס משני), מיד לאחריו כוח תקיפה שני גדול יותר על עבר הקצה השני. וקצת אחרי כוח תקיפה שלישי גדול בהרבה בדיוק לאותה נקודה שאליו הלך הכוח הראשון. היריב יחשוב שהכוח הראשון היה הסחת דעת לשני וישלח הכול על עבר השני, אבל הכוח השני למעשה הוא הסחת הדעת.

איך לעצור:
    כאשר אתה רואה שעושים לך הסחת דעת, אל תשלח אל עבר הכוח השני יותר כוחות ממה שאתה באמת צריך, את השאר תשאיר בעמדה שלהם ותזהר מפני התקפה שלישית (תתכן גם רביעית וחמישית...)

שם:
    "כיסאות מוזיקליים"

צבאות מבצעים:
    כולם, אבל גידיאיי פחות (רכב בנייה איטי יותר)

תיאור:
    דבר פשוט מאוד אבל יעיל מאוד. בשלב מוקדם של המשחק, מעבירים את הבניין הראשי על עבר הבסיס המשני, ומתבצרים שם, תוך כדי שמתעלמים מהבסיס הראשון כאילו הוא סתם הרחבה לכרייה (ריפיירים, קצת חשמל, בניין יצור או שתיים וקצת חיילים) בדרך כלל שולחים את ההתקפה על עבר הבסיס הראשי, מה שנותן לך הזדמנות לתקוף במפתיע מהבסיס ה"משני" המפותח בהרבה את הכוח שלו, להשמידו בקלות בגלל שתקפת מהצד (בונוס על איגוף), וישר להתקדם אל עבר ההרחבה של היריב שסביר כי אינה מוגנת מדי ולהשמידה. אם מסתבר כי גם היריב עושה אותו דבר אז פגעת לו בבסיס הראשי.

איך לעצור:
    כמה פעמים אפשר להגיד? תמיד לבדוק את השטח לפני ההתקפה! תמיד תמיד תמיד לשלוח כוח קטן להסתכל, או במקרה של גידיאיי להשתמש בראדאר, לפני שעושים התקפה!

זה הכול לבינתיים. אתם רוצים להוסיף טקטיקה לרשימה? שלחו לי הודעה פרטית, אני ידאג לסדר את זה ולהשים את זה (כמובן שאני יגיד מי המקור)
    אני יוסיף עוד ברגע שאנשים יגידו לי עוד דברים, אני יתקל בדברים באינטרנט, או סתם אני ינסה דברים והם יעבדו טוב....
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    מדהים,
    פשוט מדהים
    ללינקיה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    אדיררררררר!

לפי דעתי בטקטיקה נגד של הראש (טנקים), לבנות בניין רגליים (אני רגיל לGDI אז Barracks),
    ואז לקנות לפי הצורך Missile Squad (הנ"ל, GDI), לעומת לקנות טנקים כנגד ההתקפה, מכיוון שזה עלול להרוס לך את הכלכלה.

PSN ID - tomer8shorty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    זה לא מומלץ בגלל שחלק מהראשים מחסלים את זה (למשל פילמ טאנק ראש ואנגינייר ראש) ממש בקלות...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    וואו, איזו השקעה!

קבל ח"ח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    איזה גונב יואש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    יוווווווווווווו אחי תודה רבה!!!
    איך עזרת לי
    מלך!!!
    קבל חח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    תודה עוזר מאוד במיוחד לחדשים, עכשיו אני לא צריך ללכת שוב ולנסות להביא טקטיקות, אני רואה שראית את הנושא שxnkk פתח על זה שהוא לא מוצא טקטיקות...
    השלמת חלק חסר בליניקייה..!
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    תודה זה טקטיקות טובות יחסית אבל גם מאוד עוזרות.
    ומכאן הקהילה תתחדש ותגדל
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    למה צריך להרוס לעצמך את הסינגל תרנזמיטור.
    חשבתי שזה עושה פיצוץ גדול יותר אבל לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    כי זה יותר מהיר ככה.

הספינה לא צריכה לזוז לעבר בניין אוייב, אלא יכולה לירות מייד.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    וואו.. נחמד מאוד =]
    כל הכבוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    כי זה יותר מהיר ככה.

הספינה לא צריכה לזוז לעבר בניין אוייב, אלא יכולה לירות מייד.
    תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    תודה
    אחלה טקטיקות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    יש סיבה למה אני האלוף של וויגיימס בטיבריום וארז
    בכול אופן...זה מכסה רק את הדברים הבסיסיים שכל אחד צריך לדעת.
    דברים מתקדמים יותר צריכים להמציא בעצמכם ולשנות כל הזמן כי להשתפר.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    יש עוד דרך להשתמש נגד "ספינה בהפתעה", אתה פשוט רואה MS בא אלייך לבסיס, מוכר כמה ביניינים לא חשובים ממש (למשל בנייני אנרגיה) ואז תוקף את הMS עם החיילים שיצאו מהמכירה של הבניינים, תוסיף את זה בום...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    נראה לי אתה מתכוון ל MM
    הMS זה הספינה עצמה
    ומה שאמרת זה לא לנקודה בגלל שהבעייה איתו מלכתכילה היא שהוא בלתי נראה, ככה שאתה לא רואה אותו בא אם אתה לא מוכן.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    נראה לי אתה מתכוון ל MM
    הMS זה הספינה עצמה
    ומה שאמרת זה לא לנקודה בגלל שהבעייה איתו מלכתכילה היא שהוא בלתי נראה, ככה שאתה לא רואה אותו בא אם אתה לא מוכן.
    1) MM זה ממוטה וMS זה מאסטרמיינד, בכל מקרה התכונתי למסטרמיינד
    2) המאסטרמיינד בלטי נראה?! לא ידעתי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    1-לא...

MamoTh
    MasterMind
    MotherShip

אלו הקיצורים של דברים. אני באינטרנט יותר ממך.

2-זה בטח למה אתה חוטף מזה....
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עם הפאצ'ים החדשים אי אפשר לעשות "הגנה בהפתעה", כי רק המבני הראשי שלך יכול לבנות הגנות.

... לא ניסיתי, אבל אולי אפשר אם בונים הרבה מבנים ראשיים....
    שתף ב-Google+

הרשמה