תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אז כמו שכתוב בתוכן הפורום זקוק לPUSH (דחיפה-במובן הטוב) אם למישהו יש רעיונות איך לשפר את הפורום שיכתוב פה בנושא הזה וכל מישבפורום הזה אני מקווה ינסה להפוך את הפורום למעניין יותר ואולי הפורום יהיה פופולרי כמו האחרים נגידאפשר להביא רעיונות לנושאים מעניינים,ספיישלם-בלי פרסים ביינתיים או אולי כדאי אפילו לכתוב לויגיימס שימנו מנהל בפורום הזה שיעשה קצת סדר ואולי הפורום יהיה מה שרצינו שי

נו אז מה שאני משתמש צעיר גם לי יש רעיונות<_<

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    אז כמו שכתוב בתוכן הפורום זקוק לPUSH (דחיפה-במובן הטוב) אם למישהו יש רעיונות איך לשפר את הפורום שיכתוב פה בנושא הזה וכל מישבפורום הזה אני מקווה ינסה להפוך את הפורום למעניין יותר ואולי הפורום יהיה פופולרי כמו האחרים נגידאפשר להביא רעיונות לנושאים מעניינים,ספיישלם-בלי פרסים ביינתיים או אולי כדאי אפילו לכתוב לויגיימס שימנו מנהל בפורום הזה שיעשה קצת סדר ואולי הפורום יהיה מה שרצינו שי

נו אז מה שאני משתמש צעיר גם לי יש רעיונות<_<
    אני מסכים איתך, הפורום הזה צריך מנהל כדי להצליח.
    למה שלא יתנו לZAKK?
    הוא משקיע בפורום הזה, וגם אכפת לו ממנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    צודק יש בזה משהו אם זאק מסכים אז אני יכול לנסות לכתוב מכתב לויגיימס נראה לי זאק באמת יהיה מנהל טוב אז יאללה זאק אתה מסכים אם כן אני אנסה לכתוב מכתב לויגיימס אמן שזה יצליח הפורום הזה סוף סוף יהיה פופולרי עם מנהל טוב אז יאללה זאק תכתוב את התשובה ואנחנו (אני מקווה שיש עוד אנשים שיעזרו) ננסה להפוך אותך למנהל אבל קודם צריך הסכמה של כולם אני חושב<_< אז אל תיהיו אנוכיים תגידו מגיע לו פשוט תחשבו בהגיוניות יודעים מה? אני יכתוב לויגיימס(אני אנסה) ואז כל אחד יציע התמודדות ולמיש יהיו הכי הרבה קולות הוא יהיה המנהל מה אתם אומרים הולך?

אני רק צריך הסכמה של כמה אנשים ואז אני יוכל לכתוב ונוכל להפוך את הפורום הזה לדבר טוב יותר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    צודק יש בזה משהו אם זאק מסכים אז אני יכול לנסות לכתוב מכתב לויגיימס נראה לי זאק באמת יהיה מנהל טוב אז יאללה זאק אתה מסכים אם כן אני אנסה לכתוב מכתב לויגיימס אמן שזה יצליח הפורום הזה סוף סוף יהיה פופולרי עם מנהל טוב אז יאללה זאק תכתוב את התשובה ואנחנו (אני מקווה שיש עוד אנשים שיעזרו) ננסה להפוך אותך למנהל אבל קודם צריך הסכמה של כולם אני חושב<_< אז אל תיהיו אנוכיים תגידו מגיע לו פשוט תחשבו בהגיוניות יודעים מה? אני יכתוב לויגיימס(אני אנסה) ואז כל אחד יציע התמודדות ולמיש יהיו הכי הרבה קולות הוא יהיה המנהל מה אתם אומרים הולך?
    מבחינתי זה בסדר, אבל הכי מגיע לZAKK לנהל פה.
    {אגב, אני לא מציע מועמדות משלי.}
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    צודק,אבל בכל מקרה הרי אם זאק משקיען ואכפת לו הרי הרוב אמורים להיות לצידו לא כך?
    אני יכתוב את ההודעה של ההצעת התמודדות בעוד פורומים שזה יהיה יותר רישמי

מישמסכים למנהל בפורום זה שיכתוב:

שם משתמש:
    הסכמה:

אה ומישמוכן לעזור לפרסם את ההודעה בפורומים המתאימים(בויגיימס כמובן) יתקבל בברכה חח...ואל תשכחו לכתוב הסכמה זיכרו:זה לא רק לנו זה לכל רחבי הפורום
    אמן וזה יצליח טוב...המשחק מתחיל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    צודק,אבל בכל מקרה הרי אם זאק משקיען ואכפת לו הרי הרוב אמורים להיות לצידו לא כך?
    אני יכתוב את ההודעה של ההצעת התמודדות בעוד פורומים שזה יהיה יותר רישמי

מישמסכים למנהל בפורום זה שיכתוב:

שם משתמש:
    הסכמה:

אה ומישמוכן לעזור לפרסם את ההודעה בפורומים המתאימים(בויגיימס כמובן) יתקבל בברכה חח...ואל תשכחו לכתוב הסכמה זיכרו:זה לא רק לנו זה לכל רחבי הפורום
    אמן וזה יצליח טוב...המשחק מתחיל
    תודה על התמיכה, ואני אשמח להתמודד.
    פרטים:
    שם משתמש: Zakk
    הסכמה: אני אסכים ואשמח לנהל את הפורום אם ינתן לי.

קצת פרטים אחרים:
    אני בן 14, אוהב מאוד את עולם הגימיינג ומבין ברוב הז'אנרים, אשמח מאוד לתרום לפורום, יש רעיונות לפורום ו... זהו

בכל מקרה בלי או עם מנהל כל אחד צריך קצת לפורום, לעשות דיונים מעניינים וענייניים, ולנסות להיות בפורום קצת יותר.

עריכה: ראיתי שעשיתי כבר 2 הודעות כאלה בפורום הזה, אני חושב שמספיקה אחת, וגם אני חושב שלא צריך להפיץ יותר מדי בכל רכבי הפורומים את ההודעה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני יודע שזה הקפצה אבל יש לי רעיון! {ממילא אין מספיק דיונים פעילים}.
    צריך לשלב בפורום זה יותר נושאי ספורט{למרות שזה בניגוד לסוג הפורום}.
    ספורט זה נושא שאנשים אוהבים ומביא אנשים.

אז יאאלה חברה להתחיל לפרסם נושאי ספורט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    צודק אחי
    יאללה בוא נשקם אותו
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך