תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    עד כמה ביושוק טוב באמת? 'המשחק היה כל כך מדהים עד שהוא פוצץ לי את המחשב!' מעיד המשתמש Epiphyte בפורום המשחקים NeoGAF, לאחר פטירת המחשב שלו בעקבות הורדת הדמו החדש של ביושוק:

'שיחקתי בדמו איזה 15 דקות וממש נהניתי ממה שראיתי, עד שנתקלתי ב'ביג דדי' הראשון. התבוננתי בתשומת לב רבה כיצד הוא טוען את נשקו, עד שפתאום – בום בום בום בום בום בום. זה נשמע כאילו זיקוקין דין-נור התנפצו להם בתוך קופסת המחשב שלי, כאשר כל בום מלווה בהבזק אור כחול.

'במשך חצי שנייה הייתי בהלם. המחשבה הראשונה שעלתה לי לראש הייתה: 'לעזאזל, זה האפקט הכי טוב שאי-פעם ראיתי! היו צריכים לתת למשחק הזה ציון 110.' לאט לאט חלחלה בי תחושה נוראה כשהסתכלתי על המעבד שלי – העשן הכחול שאמור לגרום לאלקטרוניקה לעבוד פשוט ברח מהמחשב!

'בשלושים השניות שבאו אחר כך לא הפסקתי לקלל, נפלתי מהכיסא ומיהרתי לשלוף את תקע החשמל מהקיר, אבל זה כבר היה מאוחר מדי והעשן הכחול היה כולו בחוץ. ריח האוזון שהתפזר באוויר בישר לי את האמת המרה; ביושוק צלה את המחשב שלי מבפנים'.

סביר לחלוטין שמחשבו של Epiphyte כבר היה עם חצי רגל בקבר והדמו של ביושוק איננו האשם הבלעדי בפיצוץ, ובכל זאת, ילדים - הישמרו לכם ממשחקים כבדים!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    והשאלה הגדולה היא, למה בפורום של קונסולה שלא מקבלת את המשחק?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כי הם תמימים וחושבים עדיין ש "PS3 שולתתתת!!!11!!"

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    מי אמר שהמשחק לא ייצא לפס3?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי bozeman
    מה שתגיד.........
    גם אני יכול למצוא 10 פאנבויס של מייקרוסופט שיגידו אותו דבר על הXBOX.

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    רציני עכשיו, מה הקשר לקונסולות או פאנבויים (ואל תגיד שלא רמזת שאנחנו פאנבויים)?
    המשחק פיצץ לו את המחשב יא חכם.

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    :\ אתה פשוט ילד מסכן.....

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    קצת ציניות לא הרגה אותכם, נעלבים קטנים שלי...(ואף פעם לא כתבתם ה-360 נשרפת/טבעת מוות / וכו'?) קחו דברים בקלות. קיבלתם "זץ" קטן, תחייכו ותמשיכו...

הדבר היחיד שהיה פה, זה שאתם מתלהבים ממשחק השנה שאופס, יוצא לקונסולה המתחרה...
    את הפוסט הזה לזה שנשרף המחשה היה מתאים כל פורום (PC, XBOX, שוטרים , אקשן וכו) - חוץ מפורום PS3...

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    קצת ציניות לא הרגה אותכם, נעלבים קטנים שלי...(ואף פעם לא כתבתם ה-360 נשרפת/טבעת מוות / וכו'?) קחו דברים בקלות. קיבלתם "זץ" קטן, תחייכו ותמשיכו...

את הפוסט הזה לזה שנשרף המחשה היה מתאים כל פורום (PC, XBOX, שוטרים , אקשן וכו) - חוץ מפורום PS3...
    המשחק הזה כמעט בטוח ייצא לPS3, בדיוק כמו Oblivion שהיה "אקסקלוסיבי". השאלה רק מתי.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    המשחק הזה כמעט בטוח ייצא לPS3, בדיוק כמו Oblivion שהיה "אקסקלוסיבי". השאלה רק מתי.
    אה... אז כשכולם מדברים על MGS4 ל-360 אז "זאת רק שמועה, מה אתה כל כך בטוח בזה???" אבל כשיש שמועה שביושוק בא לPS3 אז פתאום זאת עובדה אה?

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אה... אז כשכולם מדברים על MGS4 ל-360 אז "זאת רק שמועה, מה אתה כל כך בטוח בזה???" אבל כשיש שמועה שביושוק בא לPS3 אז פתאום זאת עובדה אה?
    פה יש ביסוס די גדול

אני מאמין שכל משחקי צד ג' יגיעו בסופו של דבר ל-2 הקונסולות... בשלב זה או אחר

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    פה יש ביסוס די גדול
    אני מאמין שכל משחקי צד ג' יגיעו בסופו של דבר ל-2 הקונסולות... בשלב זה או אחר
    כל דבר אפשר לבטל.
    למשל שאולי הם התחילו לפתח אותו לPS3 עד שהוא הפך לאקסקלוסיבי ל360 והטקסט נשאר בקובץ INI.
    כך או כך אני משער שהמשחק יבוא לPS3 בדיוק כמו שMGS4 יבוא ל360.

הצטרף בתאריך
    19.08.2007

אז זהו, שאנשים פה מתעניינים גם בגיימינג בכללי ולא רק בז'אנרות או בקונסולות ספציפיות,
    לא רשום שום דבר רע על ה-360 בכתבה, שום דבר שאחד מכם יכול להפגע ממנו.
    אם כבר אתם רגישים על יתר מידה, נכנסים לפורום אחר, רואים שרשום משהו על אחד המשחקים
    הטובים ל-360 ומתחילים לגונן עליו, כאילו רק לכם יש זכויות לדון בו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי tehFluffz
    אז זהו, שאנשים פה מתעניינים גם בגיימינג בכללי ולא רק בז'אנרות או בקונסולות ספציפיות,
    לא רשום שום דבר רע על ה-360 בכתבה, שום דבר שאחד מכם יכול להפגע ממנו.
    אם כבר אתם רגישים על יתר מידה, נכנסים לפורום אחר, רואים שרשום משהו על אחד המשחקים
    הטובים ל-360 ומתחילים לגונן עליו, כאילו רק לכם יש זכויות לדון בו.
    מי שמתגונן אלו אתם. ממש לא אכפת לי אם הוא יצא לPS3 או לא. רק תשימו לב שהוא כתב ידיעה שממש לא קשורה לPS3 בפורום PS3. מה זה קשור? למה הוא לא יכל לשים אותה בפורום XBOX? או בפורום מתאים. סה"כ בשביל זה קיימים פה כמה פורומים ולא פורום אחד ענק.
    אז קצת התבדחנו על חשבונכם, ורמזנו שאתם קצת לא שמים לב איפה המשחקים יוצאים...
    מי שלא יכול לקבל קצת עקיצות - כנראה מקומו לא בפורומים.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    מי שמתגונן אלו אתם. ממש לא אכפת לי אם הוא יצא לPS3 או לא. רק תשימו לב שהוא כתב ידיעה שממש לא קשורה לPS3 בפורום PS3. מה זה קשור? למה הוא לא יכל לשים אותה בפורום XBOX? או בפורום מתאים. סה"כ בשביל זה קיימים פה כמה פורומים ולא פורום אחד ענק.
    נכון, אבל יש מקומות שמתאים להם עקיצה, וכולם צוחקים, ויש מקומות שזה סתם מעצבן.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    לא הבנתי רק משהו אחד...
    כולם פה... כועסים עליי או על בוזמן?!

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    לא הבנתי רק משהו אחד...
    כולם פה... כועסים עליי או על בוזמן?!
    על BOZEMAN.
    מה יש לכעוס עליך?

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    מה זה קשור לפורום אקסבוקס?, הכתבה על המחשב של הבנאדם.
    אתה יודע מה, בזמנים האלו עקיצות כמו שלך ממש לא במקום, בדיוק כמו שאני לא יכול להתחפש
    בפורים למחבל כי זה ממש לא מתאים לתקופה ולמקום שאנחנו חיים בו, ככה גם אתה לא יכול
    להיות חבר פעיל בפורום אקסבוקס, להכנס לפורום סוני ולתת עקיצות ולצפות שכולם יבינו שאתה סתם מתבדח - בתקופה כזאת שהולכים פורומים שלמים בגלל פאנבויים.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    פורומים לא הולכים בגלל פאנבויים זה סתם גורם לכמה מריבות וזהו . בלי קצת ריבים פורום לא שווה
    וזה לא קשור לשום פורום חוץ ממחשב ופעולה אפילו שהמישחק קיים גם לאקסבוקס
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    נכתב במקור על ידי Sightless
    פורומים לא הולכים בגלל פאנבויים זה סתם גורם לכמה מריבות וזהו . בלי קצת ריבים פורום לא שווה
    וזה לא קשור לשום פורום חוץ ממחשב ופעולה אפילו שהמישחק קיים גם לאקסבוקס
    בלי ריבים פורום לא שווה?.. אוקיי

הרשמה