תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    אני אענה על חלק מהתלונות שראיתי עלינו.

דבר ראשון, לא קיבלנו את המשפחה בפרוטקציות. אין לנו וותק או כל סיבה אחרת בשביל שיהיו לנו פרוטקציות.
    תום, ראש המשפחה (Luciano) עזר למתן בבניית המוד הראשון עוד.
    בגלל שיש לו עבר והוא יודע לעשות RP טוב, הוא קיבל על עצמו לנהל משפחת פשע בשרת.

איפה הפרוטקציות כאן? אין פרוטקציות.
    אני ותום משחקים מעל לשנה בשרתי RP בחו"ל.
    הישראלים עדיין לא רגילים לRP, אלא לDM, ובגלל זה הביאו למישהו אחר לנהל משפחה ולהתחיל לגרום לכולם לעשות RP
    אם תום קיבל משפחה, יש סיבה טובה מאוד שהוא קיבל אותה.

בקשר לתקרית שקרתה במועדון הRAR, אנחנו החלטנו שיש לנו שטח מסויים ואנחנו שולטים על עסקים מסויימים. RAR ביניהם. אנחנו מגיעים למועדון שלנו, ורואים אנשים חמושים שמבקשים דמי כניסה. תנחשו מה קרה הלאה.

לאחר שכל המשפחה היריבה מתה, אחד מהם חזר למקום. אחד מהאנשים שלנו ירה עליו. תגידו לי בהגינות שלא ראיתם אותי כותב "STOP!" בOOC, ומוריד לו את המגן במכות. אחרי שמישהו אחר ירה באותו בן אדם למוות, תגידו לי שהתעלמתי מזה (המשפחה עצמה ראתה את מה שכתבתי לאחר שזה קרה)
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    תאמת אני שמח שלפחות משפחה אחת משחקת RP כראוי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.02.2007
    עיר
    באר שבע
    לא לא לא, תבין.
    אנשים כועסים שאתם לוקחים למשל איזה 2 ברים ועוד נכסים וזה.
    והם עוד יותר מתעצבנים כי אתם יעני אדמינים.
    זה למה אחויה..
    אני לא יכול להתחבר אז לא משהו משנה לי .
    הבאנים שמקבלים לניק ניים זה מה שמכעיס אחויה!
    למשל מישהו צעק שעתיים שמישהו ירה בו ליד הבר, ואז הוא ירה בחזרה וקיבל באן.
    על זה מדברים אנשים.
    ואת האמת.. לא משהו פייר.<_<

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    אין לנו 2 ברים, יש לנו מועדון אחד. עד עכשיו חוץ ממנו לא סילקנו אף אחד משום מקום בטענה שזה "שלנו".

לא כל כך הבנתי איך באנים לכינויים קשורים אלינו.

ענייניי האדמינים קשורים לאדמינים עצמם, ולא לנו.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    נו אז מה אם יש לו עבר בRP בחו"ל?

שיתחיל כאדם רגיל כמו כולם.:GH:":L
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    הם משפחת פשע כמו נגיד בארץ שלוקחים דמי חסות מעסקים אז ככה הם פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    נכתב במקור על ידי oRmeyeR
    נו אז מה אם יש לו עבר בRP בחו"ל?

שיתחיל כאדם רגיל כמו כולם.:GH:":L
    הנקודה שלי היא שהוא עושה RP יותר טוב מהשאר, והעבר שלו בשרתי RP בחו"ל מוכיח את זה.

עדיף לתת משפחה לאדם שוותיק בRP מאשר לאדם שוותיק בויגיימס בשרת הDM.
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Ido5011
    אני אענה על חלק מהתלונות שראיתי עלינו.

דבר ראשון, לא קיבלנו את המשפחה בפרוטקציות. אין לנו וותק או כל סיבה אחרת בשביל שיהיו לנו פרוטקציות.
    תום, ראש המשפחה (Luciano) עזר למתן בבניית המוד הראשון עוד.
    בגלל שיש לו עבר והוא יודע לעשות RP טוב, הוא קיבל על עצמו לנהל משפחת פשע בשרת.

איפה הפרוטקציות כאן? אין פרוטקציות.
    אני ותום משחקים מעל לשנה בשרתי RP בחו"ל.
    הישראלים עדיין לא רגילים לRP, אלא לDM, ובגלל זה הביאו למישהו אחר לנהל משפחה ולהתחיל לגרום לכולם לעשות RP
    אם תום קיבל משפחה, יש סיבה טובה מאוד שהוא קיבל אותה.

בקשר לתקרית שקרתה במועדון הRAR, אנחנו החלטנו שיש לנו שטח מסויים ואנחנו שולטים על עסקים מסויימים. RAR ביניהם. אנחנו מגיעים למועדון שלנו, ורואים אנשים חמושים שמבקשים דמי כניסה. תנחשו מה קרה הלאה.

לאחר שכל המשפחה היריבה מתה, אחד מהם חזר למקום. אחד מהאנשים שלנו ירה עליו. תגידו לי בהגינות שלא ראיתם אותי כותב "STOP!" בOOC, ומוריד לו את המגן במכות. אחרי שמישהו אחר ירה באותו בן אדם למוות, תגידו לי שהתעלמתי מזה (המשפחה עצמה ראתה את מה שכתבתי לאחר שזה קרה)
    מי דיבר על הפעם הזאת? אני מדבר על הפעם הראשונה שהישתלטנו על המועדון! לא השנייה..!
    ודבר שני מי החליט שזה המועדון שלכם? יופי אז יש לכם וותק בשרתי RP בעולם למי זה מזיז?
    זה שרת בניפרד כל שרת לחוד! אתם לא קניתם אותו או משהו וכמו שאתם הישתלטתם עליו אז גם לנו יש זכות להישטלת עליו בידיוק באותה מידה כמוכם!
    אז בפעם הראשונה שבאנו להישתלט לכם על המקום ישר דפקתם לאחד אחד קיקים ובלי סיבה אתה יודע מה הייתה הסיבה שרשמו לי בקיק? ;kf משהו כזה!
    ואם אתה אומר שזה היה RK אז זה לא כי כבר אמרתי שנישארו לנו עוד 2 אנשים שאמרו לנו שאלה אתם שהישטלטתם לנו על המועדון! אז אל תגיד שאני לא צודק כי אני צודק בריבוע (XD) וגם למה לכם מגיע אחוזה ומכוניות? ביגלל שאתם מישפחה? נו אז מה! אתם רוצים אחוזה? תחסכו כסף כמו כולם ותיקנו אותה! והאחוזה והמכוניות רק מוכיחות שזה פרוטקציות אז אל תנסו לעבוד על אף אחד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    נכתב במקור על ידי nadavdw
    מי דיבר על הפעם הזאת? אני מדבר על הפעם הראשונה שהישתלטנו על המועדון! לא השנייה..!
    ודבר שני מי החליט שזה המועדון שלכם? יופי אז יש לכם וותק בשרתי RP בעולם למי זה מזיז?
    זה שרת בניפרד כל שרת לחוד! אתם לא קניתם אותו או משהו וכמו שאתם הישתלטתם עליו אז גם לנו יש זכות להישטלת עליו בידיוק באותה מידה כמוכם!
    אז בפעם הראשונה שבאנו להישתלט לכם על המקום ישר דפקתם לאחד אחד קיקים ובלי סיבה אתה יודע מה הייתה הסיבה שרשמו לי בקיק? ;kf משהו כזה!
    ואם אתה אומר שזה היה RK אז זה לא כי כבר אמרתי שנישארו לנו עוד 2 אנשים שאמרו לנו שאלה אתם שהישטלטתם לנו על המועדון! אז אל תגיד שאני לא צודק כי אני צודק בריבוע (XD) וגם למה לכם מגיע אחוזה ומכוניות? ביגלל שאתם מישפחה? נו אז מה! אתם רוצים אחוזה? תחסכו כסף כמו כולם ותיקנו אותה! והאחוזה והמכוניות רק מוכיחות שזה פרוטקציות אז אל תנסו לעבוד על אף אחד!
    בפעם הראשונה שישבנו למעלה וראינו שני אנשים ממכם מגיעים, הסיבה ששניהם קיבלו קיק הייתה: ooc in ic
    כי שניכם דיברתם OOC בצ'אט של IC.
    " ודבר שני מי החליט שזה המועדון שלכם?" אנחנו. כמובן שאתם גם יכולים להחליט שזה המועדון שלכם, ואז זה יגרור לעימות בינינו כמו שזה כבר גרם.
    "יופי אז יש לכם וותק בשרתי RP בעולם למי זה מזיז?
    זה שרת בניפרד כל שרת לחוד!"
    אתה לא מבין את הנקודה שלי. הנקודה שלי היא שזה מוכיח שתום יודע לעשות RP, ובגלל זה הוא לא קיבל את המשפחה מפרוטקציות. אין כל קשר.
    "אתם לא קניתם אותו או משהו וכמו שאתם הישתלטתם עליו אז גם לנו יש זכות להישטלת עליו בידיוק באותה מידה כמוכם!"
    אמרתי שלא? קרא את מה שכתבתי למעלה.
    "וגם למה לכם מגיע אחוזה ומכוניות? ביגלל שאתם מישפחה? נו אז מה! אתם רוצים אחוזה? תחסכו כסף כמו כולם ותיקנו אותה! והאחוזה והמכוניות רק מוכיחות שזה פרוטקציות אז אל תנסו לעבוד על אף אחד!"
    כי אנחנו משפחה שנבחרה על ידי האדמינים של השרת. מכיוון שהStoryline אומר שהיינו פה מ2001, מן הסתם שיהיה לנו נכס מסויים, במקרה הזה אחוזה. ככה זה בכל שרת RP נורמלי.
    האחוזה והמכוניות רק מוכיחות שאנחנו משפחה רישמית, הסיבה רשומה למעלה.

מהי דעתי? שאנשים חושבים שהכל אצלנו זה לא בסדר כי אנחנו נתקלנו איתם.
    מוזר, שכל אדם שנתקל בנו בדרך נורמלית בשרת אומר שאנחנו יודעים לעשות RP, אך אנשים שנתקלו בנו בצורה שכזו אומרים שאנחנו עושים DM, ושקיבלנו הכל בפרוטקציות.
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    Sigal או איך שלא קוראים לכם, יש לכם ללמוד המון ממשפחת דמיצי, משחקים רול פליי טהור בלי שום פאשלות
    שאתם משחקים די אמ ואר קיי זה משו אחר,

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    נכתב במקור על ידי Ido5011
    הנקודה שלי היא שהוא עושה RP יותר טוב מהשאר, והעבר שלו בשרתי RP בחו"ל מוכיח את זה.

עדיף לתת משפחה לאדם שוותיק בRP מאשר לאדם שוותיק בויגיימס בשרת הDM.

מה זה קשור?
    בגלל זה שהוא יודע לשחק RP , אז אתם נותנים לו לנהל משפחה רשמית על ההתחלה?

איזה בולשיט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    מה זה קשור?

איזה בולשיט
    אז למי אתה רוצה שיתנו? לאיזה וותיק בשרת הDM שיודע מצויין לעשות DM, אך לא חצי דבר על RP?
    תום ידע RP יותר טוב מכל השרת, ועל כן קיבל תפקיד מפתח בשרת בשביל לסחוף אנשים אחריו לעשות RP. לא, מלבד זאת הוא גם עזר בבניית המוד, נתן רעיונות וכד'...למעשה נתתי רק את הקצה.
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    לי אין שום תלונות,אבל אל תגיד לי שאין פרוטקציות .. עשה לי טובה... מעניין איך מלא קיבלו אדמינים והם בדמיצ'י.. אני רואה אותכם כל הזמן בחדר עם קופיה נעול.. אז תעשה לי טובה ואל תבלבל בשכל! מעניין למה אתם מקבלים בית ראשונים מכולם... וזה לא קשור שאתם משחקים RP טוב,גם אחרים משחקים.. אני מוכן להתערב שאם לא היה לכם קשר לאף אדמין/מודר בשרת.. לא היה לכם בית. אז אל תגיד לי שאין פה פרוטקציות כי הכל זה הפרוטקציות. קיבלתם גם אדמין וגם בית.. למרות זאת שיש אנשים שמתים לאדמין * אהמ *אהמ.. כדי לעשות סדר,אבל שאני שולח ריפורט אף אחד מהאדמין לא מטפל.. ואתה יודע מתי הוא כן מטפל שהוא פתאום נפגש בו ברחוב ורואה אותו מפעיל צ'יטים עליו.. לא אכפת להם הם משחקים מצידהם שכולם יהיו עם צ'יטים עד שזה מגיע עליהם.

חוץ מזה מה זה עוד פעם "הישראלים לא יודעים לשחק RP" ומה אתה? לא ישראלי? אתה חושב שרק אתה ותום יודעים לשחק? גם אני וגם לירון שיחקנו לא קצת בשרתים של חו''ל אנחנו יודעים RP כמו שצריך. אולי אתם יודעים יותר,אבל אל תגיד סתם דברים..
    Red Forman Say:
    When my time comes I want to be buried face down,
    That way whoever doesn't like me can kiss my ASS
    (That 70s Show) - Season 8

Email: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    לי אין שום תלונות,אבל אל תגיד לי שאין פרוטקציות .. עשה לי טובה... מעניין איך מלא קיבלו אדמינים והם בדמיצ'י.. אני רואה אותכם כל הזמן בחדר עם קופיה נעול.. אז תעשה לי טובה ואל תבלבל בשכל! מעניין למה אתם מקבלים בית ראשונים מכולם... וזה לא קשור שאתם משחקים RP טוב,גם אחרים משחקים.. אני מוכן להתערב שאם לא היה לכם קשר לאף אדמין/מודר בשרת.. לא היה לכם בית. אז אל תגיד לי שאין פה פרוטקציות כי הכל זה הפרוטקציות. קיבלתם גם אדמין וגם בית.. למרות זאת שיש אנשים שמתים לאדמין * אהמ *אהמ.. כדי לעשות סדר,אבל שאני שולח ריפורט אף אחד מהאדמין לא מטפל.. ואתה יודע מתי הוא כן מטפל שהוא פתאום נפגש בו ברחוב ורואה אותו מפעיל צ'יטים עליו.. לא אכפת להם הם משחקים מצידהם שכולם יהיו עם צ'יטים עד שזה מגיע עליהם.
    שלושה אדמינים במשפחת דמדיצ'י:
    תום, קיבל את האדמין עם סיבה. עזר למתן הרבה במוד, ובכלל בכל העניין של השרת RP. חוץ מזה הוא יודע RP מצויין.
    אמיר, שתיכנת לDM, ועזר גם לRP הישן. יודע RP מצויין גם כן.
    וקופיה.

אף אחד אחר מאיתנו הוא לא אדמין, רק הם.
    למה אנחנו בחדר סגור איתו? כי לפעמים רוצים לדבר איתנו על משהו, וכד'...ובשרתי Public יש ילדים שנכנסים, צורחים משהו, ויוצאים. אז הם פשוט העבירו אותנו לשם.

"מעניין למה אתם מקבלים בית ראשונים מכולם...", כי אנחנו המשפחה הרישמית הראשונה. זו הסיבה.

"אני מוכן להתערב שאם לא היה לכם קשר לאף אדמין/מודר בשרת.. לא היה לכם בית." בעיה אחת, תום הוא בעצמו מודר ואדמין. וגם RPer מצויין, אז מן הסתם שהוא יקבל תפקיד מפתח.

"אז אל תגיד לי שאין פה פרוטקציות כי הכל זה הפרוטקציות.", דווקא פעם אחרונה שראיתי פרוטקציות, זה לא היה כל כך לטובתנו. למעשה, לגמרי נגדנו.

"למרות זאת שיש אנשים שמתים לאדמין * אהמ *אהמ.. כדי לעשות סדר,אבל שאני שולח ריפורט אף אחד מהאדמין לא מטפל.. ואתה יודע מתי הוא כן מטפל שהוא פתאום נפגש בו ברחוב ורואה אותו מפעיל צ'יטים עליו.. לא אכפת להם הם משחקים מצידהם שכולם יהיו עם צ'יטים עד שזה מגיע עליהם."
    1. מתים לאדמין זה יפה מאוד. מגיע? כנראה שכמה אנשים לא חושבים כך.
    2. רוב הזמן שאני רואה את תום (Luciano), זה לעיתים נדירות. רוב הזמן אני נאלץ לעשות את הפגישות ואת רוב הRP של המשפחה, כי הוא עסוק מדי בלטפל בReports של הקהילה.
    אמיר גם כן, הרבה מאוד פעמים קופץ מהאוטו בשביל להשתגר לעוד תלונה. אני מקווה שלא תשאל אותי גם על קופיה מה הוא עושה.

חוץ מזה מה זה עוד פעם "הישראלים לא יודעים לשחק RP" ומה אתה? לא ישראלי? אתה חושב שרק אתה ותום יודעים לשחק? גם אני וגם לירון שיחקנו לא קצת בשרתים של חו''ל אנחנו יודעים RP כמו שצריך. אולי אתם יודעים יותר,אבל אל תגיד סתם דברים..
    רוב הישראלים שיודעים לעשות RP ברמה ממש טובה, משהו שאתם לא ראיתם עדיין בשרת, נמצאים בשרתים מחו"ל. מאה אחוז מהם עשו לי סמיילי חמוץ ואמרו לי שאין מצב שהם משחקים בשרת הישראלי כשסיפרתי להם עליו. הנה הוכחה שישראלים כן יודעים לשחק RP. הנה גם הוכחה שאני לא חושב שרק אני ותום יודעים לשחק RP, וגם כך אני לא מתכוון שבכללי אנחנו היחידים שיודעים לשחק RP בשרת הזה, כי ראיתי עוד. תביא לי מקום אחד שהתגאתי בעצמי שאני יודע לשחק RP יותר טוב משאר האנשים בשרת הזה, במקום לנסות לגרום לכולם לשחק באותה רמה. אני יודע שלירון יודע לשחק RP, מעולם לא אמרתי שלא.
    ושוב, וותק בשרתים מחו"ל הם רק בשביל לגבות את העבודה שתום יודע לשחק RP טוב. אם העניין היה "מי שיחק יותר בשרתי RP מחו"ל ומי הגיע ליותר השיגים בשרתי RP מחו"ל", התגובה שלי הייתה יותר ארוכה.
    אך כשנפתח השרת לראשונה, לא היו הרבה ששיחקו RP טוב. וסלח לי, אך מי בדיוק לימד אותכם לשחק RP? אז בבקשה, אל תבואו אליי בתלונות.

ולבסוף, אצטט חלק מהתגובה שלך. אני מייחס אותה רק לתום:
    אולי אתם יודעים יותר,אבל אל תגיד סתם דברים..
    כוונתי היחידה פה היא להראות לך את מחשבותייך האישיות, לעצמך, שוב.

אז בבקשה, אל תבוא אלינו בתלונות. (התגובה הזאת לא כוונה אל לירון, אלא רק אל OriCohen בפרט.)
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    שמע,אני מכיר אותכם ואני יודע שאתם אחלה משפחה.. ואני מכיר גם את אמיר ואת קופיה.. ועד עכשיו לא היה תלונות! מה אכפת לי שתהנו מגיע לכם בית.. אבל זה שאתה פתאום אומר לי שזה לא מפרוטקציות זה כבר מוגזם.
    Red Forman Say:
    When my time comes I want to be buried face down,
    That way whoever doesn't like me can kiss my ASS
    (That 70s Show) - Season 8

Email: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    מה זה קשור?

איזה בולשיט
    אתה עושה לעתמך פאדיחות
    אז למי יביאו? לקלאן מה - DM ?

נכתב במקור על ידי ido
    אז בבקשה, אל תבוא אלינו בתלונות. (התגובה הזאת לא כוונה אל לירון, אלא רק אל OriCohen בפרט.)
    לא הבנתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    הקטע שלנו אסרו לעשות חדר בוונט לשוטרים ולכם חדר חופשי.. מציק..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    למה לא? עם הקהילה תשקיע נקבל עוד וונט שלה - RP!

ושמה יהיו 10149049130- חדרים של שוטרים!
    בינתים אין מקום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אבל זה מעצבן כל מקום שאני דורך בו אתם שולטים?!

תאמינו לי שאם החברה פה היו חכמים היו לא נותנים לכם לצאת מהאחוזה עם אתם רוצים לעשות משהו זה רק ואך בתמורת תשלום לנשום תשלום לנהוג ברכב תשלום ככה אוליי הייתים נרגעים ומורידים פרופיל!
    ------------------------------------
    ------------------------------------
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    פרנקו אחי זה לא נכון!
    גם אני חשבתי ככה פעם עד שעידו הסביר לי (לאו דמידיצ'י)

שיש משפחת רישמית --> אז יש לך זכות להשטלט על מקומות!

שאתה לא רישמי אתה יכול אבל עם זה המקום של הרישמים אתה חייב לזוז
    שתף ב-Google+

הרשמה