תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    הייתי באמצע תור לרשיונות, תור ענקי ועד שהגעתי לעשות רשיון סוף סוף נהיה לי קראש..
    אחרי זה התחברתי עוד פעם ורשם לי דיסקונקט! אחרי עוד כמה פעמים זה בכלל לא יצר קשר!

הקיצר יש לי שניי ראוטרים בבית (משרד של אמא שלי והמעבדה של אבא שלי) והתחברתי לראוטר השני וזה נכנס אבל כשעשיתי LOGIN זה בכלל רשם שהסיסמא לא טובה.. מליון פעם ניסיתי ואז בסוף ניסיתי רגיסטר וזה אומר שיש כבר חשבון כזה בשרת.

אני הבנאדם השלישי שפותח על אותה בעיה אשכול!
    יש מצב לתיקון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אני מתחיל לראות שאני לא היחיד :\

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    גם אצלי זה היה שיניתי IP וזה כתב שהסיסמא שלי לא נכונה!

פשוט מעצבן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.02.2007
    עיר
    באר שבע
    סבלנות..
    באגים מתקנים כל היום בשבילכם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    זה לא באג, הסיסמא השתנתה, זה חמור. והאדמינים לא מגבים פה בכלל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    עיר
    חיפה עיר הפשה והרשע
    אני יגיד לך למה האדמינים לא מגיבים פה..
    ביגלל שהם יובים כל היום עד 4 בבוקר ומתרנים באגים.
    אתה צאיך לחבד את זה כשהיה להם זמן אז הם היגשו לעינין שלך ואני בתוח שהם כבר ראו את הנושא שלך.
    האמת קרה לי אותו הדבר.
    אבל לא אכפת לי כי אני יודע שעוד כמה ימים יש איפוס משתמשים.
    מה אתם חושבים שתישארו רמות גבוהות?
    לא משנה מקווה שעזרתי לכם.
    להיתראות אילן.!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    יכול להיות שאתם לא כותבים כמו שצריך.
    או שזה באג תרשמו פשוט מחדש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    רושמים הכל כמו שצריך ולמה להרשם מחדש?!

זה לא אמור לקרות..

שמעתי שמאפסים תשרת, מידע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    מצטער אבל יש כמה דברים שצריכים לדעת....

אתם מתכננים משהו תתכננו כמו שצריך, תבדקו לפני, תחשבו לפני, ואל תמתחו את האזרחים התמימים נפשית בגלל מוד אר פי שבסוף יוצא מוד מהתחת! מצעטר על המילה אבל ככה זה!!
    לא תכננו את זה כמו שצריך פלוס לא מעט אנשים מקבלים קיקים על דיול שלא היה להם.. או שהאדמין מטומטם, או שהוא לא יודע מה זה דיול.. ואני אף פעם לא התלונתי שעוד לא הביאו תארפי, פשוט חיכיתי בסבלנות..

פלוס זה טימטום מה שהולך בשרת! זה לא אר פי! פשוט מאוד לא אר פי, ולאו דווקא מצד השחקנים, אלא מצד האדמינים והשוטרים, אני מכיר רק שוטר אחד נורמלי ושמו "אור טלנט" אם אני לא טועה בשם!

אדמינים? האדמין ההכי שפוי זה ליוק..
    עכשיו להכי דפוקים...

יש אדמין בשם טוני מטומטם לאללה!!! אני מדבר עם מישהו שכולה ביקש ממני טיפה כסף שלא היה לי.. פתאום הוא נעלם ואני קולט שהוא קיבל קיק על ציט מוני..

עוד דבר היום ישר שהתחברתי לסרבר היה מן התקפת קיקים של טוני.. בין המקוקקים זה אני.. קיבלתי קיק על דיול! לא מטומטם? אני לא הספקתי לחשוב על לחפש אופניים ( לא היה לי רישיון לרכב למרות שאני מחכה בסבלנות תורות ארוכים מאוד מאז תחילת הארפי) וישר קיבלתי קיק! למה? ככה.. טוני ברח לא הספקתי לשאול אותו למה הקיק אחרי שהתחברתי..

הורג אותי הטימטום!! ואני עדיין לא מבין למה לא מורידים את טמיר אסרף החתיכת מטומטם מגעיל אידיוט שחושב שמותר לו לשחק ולהתלהב על שחקנים כפי שבא לו! הבנאדם מטומטם!!

השיפור היחיד שראיתי שבמקום שיש 60 איש בתור יש 30 איש בתור לרישיון !
    השיפור השני זה שסוף סוף שוטרים שמים מדי שוטר! מזל טוב! למה לעזאזל הסתובבו עם בגדי אזרח ועצבנו אנשים?

אוהו עוד כמה יש לי להתלונן! זה עבר כל גבול!
    עדיף להעביר לארפי הקודם, הבנתי ש PEN1 זה לא חוקי והכול אבל יכלתם להעתיק מהמוד את כל מה שעשיתם למוד ארפי החוקי! שמה בכלל לא היו הריגות בצורה שבארפי הזה, לא היו שוטרים מטומטמים.. להפך לא היו מספיק שוטרים, העבודות התנהלו כמו שצריך, אנשים חסכו כסף חוקית.. איקספט ציטרים..
    רובים... ממ.. לא היו כמו פה.. בואו נגיד לכל איש מתוך 5 אנשים היה רובה לא אוטומטי.....
    בארפי שעכשיו לכל איש מתוך 1 אנשים יש נשק כלשהו.... ולכול איש מתוך 3 אנשים יש רובה אוטומטי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    ואללה אחי פשוט צודק

אני קורא ומזיל דמעה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    מיכאהל בוא אני יגיד לך משו, השוטרים, נגד כולם
    10 אנשים נגד 100
    פחות מעשר אנחנו אפילו, תתחיל לחשוב כמה אנחנו צריכים סבלנות בשביל לעצור הכל, תתחילו לחשוב על מה שאנחנו עוברים לפני הבכיינות לגבי המדי שוטר היה עם זה באג ידוע, תוקן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    חוץ מזההה מודריםםםםםםם מה הקטע של הצבעים?!!?!?

אתם יודעים שיש באג שיש אנשים שאנשים אחרים מופיעים אצלהם בצבעםם כמו ירוק, אדום וכד' וכשזה קורה הם לא רואים אותם במשחק!!

רק את מי שבצבע לבן רואים במשחק ולא כל הזמן כלם לבנים1
    שתף ב-Google+

הרשמה