תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    יש לי רעיון שאולי תעשו מדריך על כל עבודה... ועוד משהו.. בקשר לרישיון אין לי גרוש וכל עבודה שאני מנשה לעבוד בה אומר לי אין לך רישיון מה לעשות????? ותעשו תעבודה שגונבים מכוניות...
    מעשיו של אדם שיכור, הם מחשבותיו של אדם פיקח...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    פעם שמעת במציאות על עבודה שגונבים בה מכניות?

זה לא עבודה זה תחביב של כנופיות במציאות אין כזאת עבודה טיפש, אם אתה רוצה תעשה עם הכנויפה שלך שאחד ינהל אותה וישלח את הכספים.

קצת חשיבה, שתסתכנו בלקיחת הרישיון ובכלא להרבה זמן, אם זה בכל מותר.

דבר שני תעשה רשיון מה הבעיה!?

מה צריך מדריךך לעבודה, מה קשה ליהות טכנאי!?!!? יש לך את כל הפקודות כאשר אתה מקבל את העבודה זה לא בעיה צריך לדעת קצת אנגלית.

אף אחד לא חייב לעושת לך שום מדריך סימן שאתה לא מתאים לשחק בRP אחי. קצת חשיבה קצת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    קודם כל אל תקרא לי טיפש.... תתיחס יפה... דבר שני איפה זה תכנאי ומה הוא עושה תסבירו קצת ואיך אני אמור לעשות רישיון שאין לי גרוש והמורה בא פעם בשנה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.06.2007
    עיר
    מודיעין
    יש תמונות איפה נמצאת כל עבודה במדריך על הRP..
    וכשאתה הולך לI הצהוב הוא אומר לך מה צריך לעשות..וכשאתה מקבל תעבודה הוא אומר לך בדיוק מה לעשות...וגם פירטו על כל עבודה במדריך שנתתי לו קישור למעלה..

R.P
    Dar_Alfonso
    סמל[ית] רמה 7

Vent
    DarG
    ***מזרחית ודיכאון זה בנשמעעעע

קוד:
    תגיד לי... אתה מסטול?

חח מהיום אני דר המסטול XD
    פגשתי קשיש, הוא נתן לי חשיש ועכשיו אני מעשנת עם שאול הכריש..[קרדיט ליובל!!=]]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    אבל לעזאזל מי צריך מכונאי... למה רישיווון בתשלוווווום יא אללה זה מעפן ואני מתחיל עם 000000000000000000

שתף ב-Google+

הרשמה