תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    כמעט בלתי אפשרי לשחק בשרת במצב הזה...
    UA כמעט לא עובד בכלל (גם אם מישהו עומד לו, בעיטה בפרצוף שלו לא מבטיחה הריגה)
    לפעים מרגישים שיש לאנשים INFINITE ARMOR...
    אתמול הייתי עם SNAPER בשרת, הוא עמד... יריתי 2 מחסניות עליו והוא לא מת...
    מחר אנסה לצלם סרטון להדגים (קצת קשה עם המחשב הישון שלי).
    כפי שאמרתי לדני, אני חושב שביעקר הבעיה היא ה-SERVERSHIELD המותקן, אולי צריך להתקין מחדש? ברור כי איתחול השרת לא עוזר...
    פתחתי שרת כמה פעמים ושיחקנו 2 מול 2 והחוויה הייתה אחרת לגמרי...
    צריך לעשות מישהו, לא יודע מה בדיוק יעזור...

עוד משהו, יש אנשים כמו Knocker ו- Nightmare שמחליטים לשחק רק UA בשרת ולכפות את רצונם על כולם, כאשר למשל אני ו- a1m.Nazgul לא רצינו בכך ...
    היה קצת מצחיק שהם קיבלו באן זמני (מ-VOTE) בסוף.
    לדעתי מנהל הקהילה צריך להסביר בצורה ברורה בנוגע לסוגייה זו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    טוב כמה דברים...

קודם כל, אפשר, ואפילו סבבה לשחק בשרת. אני מכיר הרבה אנשים שהם אחלה ומשחקים, ואני עדיין נהנה לבוא ולשחק (למרות שיש 2-3 מפות שהייתי מעיף מהסבב... פשוט מעפנות... כמו STREETS וDEADWOOD).

דבר שני: UA ועוד איך עובד! עכשיו כשאני כבר יודע להשתמש בUA כמו שצריך (לפני שבועיים בקושי הייתי משתמש :S), זה שימושי מאוד, ונכון שצריך לפעמים 3-4 פנצ'ים ברגל כדי להרוג מישהו, אבל פנצ' אחד בראש הורג, גליצ' בד"כ אחד הורג, ולדעתי גם בעיטות.

לגבי NIGHTMARE ונוקר - מה זה לכפות? מה אכפת לך שהם עושים UA? אתה אומר להם שלא בא לך אם הם רוצים שכולם יעשו UA, וזהו.
    גם אני שיחקתי הרבה פעמים עם אנשים בשרת רק UA, אבל שאלתי קודם את כולם ווידאתי שכולם רוצים...

להביא באן למישהו רק כי בא לו לשחק קצת UA, זה יותר ממפגר...

לעומת זאת, יש נעבים שמוציאים על כל בנאדם שהורג אותם KICKS וBANS על זה שהוא "מרמה"... וזה כן מעצבן.

ולגבי זה שלא הצלחת לפגוע בסנופי (snaper) - חשבתי ששם הקלאן שלך הוא AIM, לא? =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אוקיי
    דבר ראשון, בקשר ל- UA, מה אני אגיד לך, לי ולחברי הקלאן שלי לפחות זה לא עובד.
    בקשר ל-AIM שלי, אל תדאג לי אני יודע איך לכוון, כבר קראת לי צ'יטר ועשית VOTEKICK (זוכר שעשיתי 40-2 נגדך? וואי איך בכית) וכן אני יודע אתה עדיין לומד איך להזיז את העכבר כי זה לוקח שנה ללמוד ואתה כבר חודשיים אומר שבסה"כ אתה משחק חודשיים.
    בקשר לשני החמולוגים, אמרנו שאנחנו לא רוצים לשחק רק UA וכב' החליטו להתחיל עם ה-VOTES.
    אם כיף לך בשרת במצב הזה אז שיהיה לך לבריאות, ותודה על דבריך המקצועיים כולם יודעים איזה מומחה אתה כבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    מצפה עדי
    אני חייב להסכים עם זה שהUA לא עובד.
    אני פוגע במישהו עם גליטצ'\בעיטה ואני שומע את הרעש של הפגיעה אפילו (בטוח ב- 100
    % שאני פוגע כל פעם!) ולא קורה כלום.
    אותו הדבר לגבי אגרופים.
    אני נותן למישהו שנה אגרופים וכלום לא קורה לו.

Member of
    a1mmortals

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יש לנו שרת?!
    אומג.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    מסכים עם ודיע ודולב.
    כמעט בלתי-אפשרי ואף מתסכל לשחק בשרת.
    UA פשוט לא עובד.

גם אני חושב שמקור הבעייה הוא ב-ServerShield.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    וודיע אתה מדבר על זה שהם מכריחים את כולם להשתמש ב-UA או שהם משתמשים רק ב-UA?
    עריכה: ואם ה-UA לא עובד טוב שאחד האדמינים ינסה לעשות "cmd_hyper 1" (אם עדיין לא ניסיתם)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    נכתב במקור על ידי msh
    וודיע אתה מדבר על זה שהם מכריחים את כולם להשתמש ב-UA או שהם משתמשים רק ב-UA?
    אני חושב שהוא התכוון לשני הדברים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    מכריחים את כולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני כששיחקתי פעם קודמת בשרת היו לי מלא תקיעות כאלו
    באמת קצת קשה לשחק ככה ועם UA אני מנחש שזה בלתי אפשרי, לא פעם קרה לי שנתתי למישהו אגרוף כשהוא עמד (AFK) ולא קרה לו כלום :\
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי Katana
    אוקיי
    דבר ראשון, בקשר ל- UA, מה אני אגיד לך, לי ולחברי הקלאן שלי לפחות זה לא עובד.
    בקשר ל-AIM שלי, אל תדאג לי אני יודע איך לכוון, כבר קראת לי צ'יטר ועשית VOTEKICK (זוכר שעשיתי 40-2 נגדך? וואי איך בכית) וכן אני יודע אתה עדיין לומד איך להזיז את העכבר כי זה לוקח שנה ללמוד ואתה כבר חודשיים אומר שבסה"כ אתה משחק חודשיים.
    בקשר לשני החמולוגים, אמרנו שאנחנו לא רוצים לשחק רק UA וכב' החליטו להתחיל עם ה-VOTES.
    אם כיף לך בשרת במצב הזה אז שיהיה לך לבריאות, ותודה על דבריך המקצועיים כולם יודעים איזה מומחה אתה כבר.

כן אני זוכר את הפעם ההיא, ואני עדיין בספק אם זה היה משחק רגיל אז...

רק אתמול שיחקת כמה סיבובים, והיה לי 3-1 עליך... חחח, היה מצחיק שהתנתקת אחרי כל פעם שהרגתי אותך...

קצת מוזר שלפעמים (אני לא אומר שאתה לא טוב) אתה אפשרי להריגה, ואפילו לא מי יודע מה קשה (פשוט כשאני מכוון... נגד הרוב לא צריך אפילו לכוון, פשוט קצת לזוז והם מחטיאים רוב הזמן)...

אולי חלק מזה זה לא בפנים אל פנים, אבל להזכירך, חלק קטן מאוד מהפעמים שאתה הורג אותי זה בפנים אל פנים גם...

לא יודע המה היה אז בסיבוב ההוא (שהיית דרך אגב עם ניק מוזר ואף אחד לא ידע שזה אתה...), אבל אני יודע שאין לי שום בעייה היום לשחק ושתהיה בTEAM השני.

לגבי הUA - עובד, פשוט צריך לפגוע כמה פעמים ולא פעם אחת רק... אישית התרגלתי לזה כבר, ואין לי בעייה עם זה... רוצים להרוג יותר מהר? תשתמשו ברובה... בד"כ צריך 3-4 פנצ'ים כדי להרוג מישהו (שוב, אם זה ברגל, בראש תמיד הורג), ועדיין אני מתשמש בUA הרבה וגם הורג עם זה לא מעט...

הלאגים שיש לכולם לפעמים באמת מעצבנים, אבל סה"כ השרת נראה לי בסדר גמור (שלא כמוך ודיע, אני לא משחק בזה כבר שנה+ אז אני לא יודע איך זה היה בכל הגרסאות של המשחק ובחצי מהשרתים הקיימים... שיחקתי רק בשרת של VGAMES וקצת בשרת של MGAMERS כשהשרת של V מת...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    לול
    אתמול היה אצלי Nazgul ועשיתי לו התקנה
    התחברנו והתנתקנו כי שינינו הגדרות... בסה"כ שיחקתי 2 דקות כי ניסינו את המחשב! ואתה ספרת! איזה מצחיק
    בוא אחד על אחד... אני אפתח שרת ונשחק... עכשיו באמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ה-UA עובד לי בסדר. מישהו ניסה לבעוט בי ואני בטוח שהוא היה אמור להרוג אותי, אז אני לא יכול לומר את אותו הדבר על אחרים.
    אני בהחלט מרגיש מידה מסויימת של איבוד מידע. זה היה מאוד ברור כשמישהו ירה בי עם ה-G2A2, אבל לא פגע בי כי הוא לא החזיק אותו. הוא החזיק את האוויר ועשה קולות של רובה.
    מייל נשלח למתכנת של ויגיימס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    ה UA זוועה בשרת, אני בועט במישהו ואני שומע את הקול של הבעיטה שפוגעת ורואה אותה ועדיין הוא לא מת! אותו דבר לגבי הפנצ'ים.

השרת גם עושה לאגים לכל הנשקים הלא מהירים (ASP,SHOTGUN,AT-14)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אולי זה קטע של חיבור... יש לי בזק 014... איזה חיבור יש לשאר האנשים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    גם לי יש בזק
    אבל זה מוזר
    כי בזק תמיד הכי טובים במשחקים
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    כן
    אבל אני די בטוח שהשרת הוא של אינטרנט זהב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יש לי תשתית של HOT, אבל אני עם בזק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אני בברק, בד"כ אין לי בעיות...

לדעתי זה פשוט השרת קצת דפוק....

וודיע, אין לי בעייה לשחק נגדך מתישהו 1 על 1... ספציפית השבוע הקרוב גם לשרת כנראה
    אני לא אגיע (המון עבודות לבצפר+האימונים של הכדורסל התחילו+חדר כושר), אבל אולי בכל זאת יהיה לי זמן מתישהו, או מקסימום שבוע אחרי...

שלא תחשוב שאני מפחד או משהו |:

ורק שתדע, אני משחק על HIGH, אז מה אתה מביא תירוצים של "בודק הגדרות"? בזמן שאתה ממנסה לירות באנשים אתה משנה רזולוציות מקשים ופיזיקה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    שיהיה לך הצלחה בבית ספר
    אני אף פעם לא נוגע בהגדרות של המחשב שלי אל תדאג כי קשה לשחק ביותר ממינימום בכל מקרה
    שתף ב-Google+

הרשמה