תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    תגידו ההנהלה של ויגימס השתגע מזה רק עם אתה בן הראשונים בכלאבים אתה תוכל להיבחן ל ADV זה רק מראה על בוטים כי כל אלה שחורשים על ה CLUB זה רק הבוטים המשעועממים שלא יודעים לשחק! אבל בכנות! ואני לא יתחיל לחרוש ב CLUB בישביל להתקשבל ל ADV
    1. אין רמה בכלאב
    2.שחקנים טובים לא מוצאים ב כאבים אלה אנשים שיש להם כלאן רציני שיודעים לשחק TEAMPLAY שיודעים מלא דברים יותר מילדים שיש ב כלאבים
    וזה ממממממששששש שטוטי ועם זה ככה אז שתדעו שאני 1000000000% לא יהיה ב ADV שלכם כי אני לא בוט שיחרוש בכלאבים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    מחזק קלאבים לא אומרים כלום על היכולת של האנשים... אין teamplay זה כמו פאבליק
    too cool for oldschool
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    נכתב במקור על ידי botzeR
    מחזק קלאבים לא אומרים כלום על היכולת של האנשים... אין teamplay זה כמו פאבליק
    כל האלה במשחקים בפרוץ שעוברים למקורי משחקים בכלאבים כי בפרוץ זה נחשב "רמה"!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    כמו שאני תמיד אומר VGAMES משיגים דברים בניצולים....

כמו שבשביל לשחק בטורניר צריך הודעות..כמו שבשביל הנחה בלאן היה צריך הודעות ובסוף גם ההודעות התבטלו וגם הלאן "נדחה" (התבטל)...כמו עכשיו למשל שבשביל להיבחן ל ADV צריך לחרוש בקלאבים...כמו שבשביל שקלאן ישחקו בטורניר ONLINE הם צריכים לבוא למפגש הזה.

ככה VG רק מצליחים להשתפר...לדעתם.
    וזה רק מוריד מהרמה של VG שהם משיגים הכל ב"כוח".

בלי להוציא שם רע על VG או משהו זאת דעתי!

ואל תדאג כפרה גם אני וגם עוד הרבה... לא יחרשו על הקלאבים בשביל להיבחן ל ADV.

זה האשכול ה 3 אולי היום....

הרבה ילדים שהורגים בקלאבים יכול להיות לא משחקים teamplay טוב...מסכים איתך enk`

מילה במילה כפרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    עיר
    צפת
    הוא צודק
    מה עכשיו אני יחרוש על הקלאבים בשביל שיבחנו אותי למה מה קרה??
    אני כמעט לא משחק בקלאבים גם[רק עם משעמם]
    אני ערוב במיקסים אז יאללה שנו את זה יאשכנזים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    ממש אבל ממש זה בידיוק כמו ש ATK אמר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    יבנה
    מחזק.. לדעתי צריך לעשות את זה כמו ב - es..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.04.2007
    חרא של דבר.! מזה לחרוש בשביל להיבחן?! חח עלק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי atk`
    כמו שאני תמיד אומר VGAMES משיגים דברים בניצולים....

כמו שבשביל לשחק בטורניר צריך הודעות..כמו שבשביל הנחה בלאן היה צריך הודעות ובסוף גם ההודעות התבטלו וגם הלאן "נדחה" (התבטל)...כמו עכשיו למשל שבשביל להיבחן ל ADV צריך לחרוש בקלאבים...כמו שבשביל שקלאן ישחקו בטורניר ONLINE הם צריכים לבוא למפגש הזה.

ככה VG רק מצליחים להשתפר...לדעתם.
    וזה רק מוריד מהרמה של VG שהם משיגים הכל ב"כוח".

בלי להוציא שם רע על VG או משהו זאת דעתי!

ואל תדאג כפרה גם אני וגם עוד הרבה... לא יחרשו על הקלאבים בשביל להיבחן ל ADV.

זה האשכול ה 3 אולי היום....

הרבה ילדים שהורגים בקלאבים יכול להיות לא משחקים teamplay טוב...מסכים איתך enk`

מילה במילה כפרה
    אין מה להוסיף כל מילה ב-AK
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי enk`
    תגידו ההנהלה של ויגימס השתגע מזה רק עם אתה בן הראשונים בכלאבים אתה תוכל להיבחן ל ADV זה רק מראה על בוטים כי כל אלה שחורשים על ה CLUB זה רק הבוטים המשעועממים שלא יודעים לשחק! אבל בכנות! ואני לא יתחיל לחרוש ב CLUB בישביל להתקשבל ל ADV
    1. אין רמה בכלאב
    2.שחקנים טובים לא מוצאים ב כאבים אלה אנשים שיש להם כלאן רציני שיודעים לשחק TEAMPLAY שיודעים מלא דברים יותר מילדים שיש ב כלאבים
    וזה ממממממששששש שטוטי ועם זה ככה אז שתדעו שאני 1000000000% לא יהיה ב ADV שלכם כי אני לא בוט שיחרוש בכלאבים!
    תגיד לי מי אתה חושב שאתה?!?
    1. אין רמה בכלאב
    וזה ממממממששששש שטוטי ועם זה ככה אז שתדעו שאני 1000000000% לא יהיה ב ADV שלכם כי אני לא בוט שיחרוש בכלאבים![/

חחחח אתה חי בסרט אחי....אתה שחקן אפס כנראה שמרים תתחת על שחקנים חלשים אה?!? הלוואי תהיה בקלאבים ראנק 1 ולא יכניסו אותך...מתנשא מסריח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אם אתה שחקן כלכך טוב..מה הבעיה לשחק כמה שעות..לחרוש לעקוף את כולם ולהפסיק לחרוש ותהיה ראנק 1? אתה גם ככה סוס לא?!?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    חחח שימי מסכן הבנאדם.
    תכלס אני מסכים עם כל הקטע הזה , שחקן לא צריך להבחר לפי חרישה בקלאבים \:
    Intel Core 2 Duo E6600
    nVIDIA 8800GTS 640mb
    ASUS Striker Extreme
    3GB Twinmos 800mhz
    gigabyte case aurora 570
    WD 250GB
    bezeq 5mb adsl
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי DarkeyEE
    חחח שימי מסכן הבנאדם.
    תכלס אני מסכים עם כל הקטע הזה , שחקן לא צריך להבחר לפי חרישה בקלאבים \:
    כן?!? אז מה אתה מעדיף הכל בחינם???
    VGAMES צודקים...
    הם צריכים לקבל משהו בתמורה....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    נכתב במקור על ידי SmoothZ
    תגיד לי מי אתה חושב שאתה?!?
    1. אין רמה בכלאב
    וזה ממממממששששש שטוטי ועם זה ככה אז שתדעו שאני 1000000000% לא יהיה ב ADV שלכם כי אני לא בוט שיחרוש בכלאבים![/

חחחח אתה חי בסרט אחי....אתה שחקן אפס כנראה שמרים תתחת על שחקנים חלשים אה?!? הלוואי תהיה בקלאבים ראנק 1 ולא יכניסו אותך...מתנשא מסריח
    סתום סתום תפה שלך יחתיחת קוף עם קול של הומו מה אתה חש מעצמך אה?!?!? ואניי מדבר רציני! אפילו אתה אמרתה מתנשא על שחקנים חלשים סימן שאת האומר שיש שחקנים חלשים בכלאבים ואתה יודע שאנחנו צודקים אז סתום!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אפסים לא אפסים , רוצה ADV ? תחרוש אין מה לעשות ככה החליטו לא נראה לי שפתיחת דיון זה יעזור אבל GL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    כן?!? אז מה אתה מעדיף הכל בחינם???
    VGAMES צודקים...
    הם צריכים לקבל משהו בתמורה....

מה אתה מתחנף אחרי שהעיפו אותך?? לא פרשת בכלל? חח זה היה שקוף שתחזור לא אמרת שאתה מוחק?

אתה צודק שהם צריכים לקבל משהו בתמורה...ותאמין לי הם מקבלים מספיק בתמורה ולא חסר להם...

אבל מה קשור קלאבים ל בחינות ל ADV מה????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    נכתב במקור על ידי xyde
    אפסים לא אפסים , רוצה ADV ? תחרוש אין מה לעשות ככה החליטו לא נראה לי שפתיחת דיון זה יעזור אבל GL
    אני חושב שזה באמת טיפשי אבל מה נעשה אני לא יחרוש זה בטוח! וגם אני לא צריך ו סמוז הזה אתה רק תופס תחת אחרי המחשב אתה קוקסינל מסריח ואני לא רוצה לריב איתך אתה זה שהתחלתה ליתפוס פוזות עם היו אומריןם לך תחרוש בכלאבים קבל ADה אני מניאק עם לא היתה משתולל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי enk`
    סתום סתום תפה שלך יחתיחת קוף עם קול של הומו מה אתה חש מעצמך אה?!?!? ואניי מדבר רציני! אפילו אתה אמרתה מתנשא על שחקנים חלשים סימן שאת האומר שיש שחקנים חלשים בכלאבים ואתה יודע שאנחנו צודקים אז סתום!
    1. נכון...בגלל ששחקנים חלשים....נכון אתה אומר הם נובים??!??? אז תוכיח שאתה טוב....הרמה לפני הADV זה הקלאבים נכון?!? הם רוצים לראות תרמה שלך בקלאבים..אתה לא חושב ככה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    1. נכון...בגלל ששחקנים חלשים....נכון אתה אומר הם נובים??!??? אז תוכיח שאתה טוב....הרמה לפני הADV זה הקלאבים נכון?!? הם רוצים לראות תרמה שלך בקלאבים..אתה לא חושב ככה?
    אחי ממש לו אני ילד משעועמם יתחיל לחרוש בכאבים להיות בתחרות עם אנשים ביגלל גישה ממש לו יש לי עוד חיים מחוץ לקופסא הזאת "מחשב" זה באמת שטוטי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי atk`
    מה אתה מתחנף אחרי שהעיפו אותך?? לא פרשת בכלל? חח זה היה שקוף שתחזור לא אמרת שאתה מוחק?

אתה צודק שהם צריכים לקבל משהו בתמורה...ותאמין לי הם מקבלים מספיק בתמורה ולא חסר להם...

אבל מה קשור קלאבים ל בחינות ל ADV מה????
    פרשתי מסיאס אחי...אני לא משחק ...בגלל זה העיפו אותי :!:}:}:}:}:}:}:}:}
    אין לי סיאס במחשב..אבל הפורום נשאר...אוהב תפורום ...
    ובקשר לשאלה מה קשר בין קלאבים לADV...הרמה לפני ה ADV זה הקלאבים..ואם אתה לא תוכיח אותך בקלאבים..איך הם ידעו שאתה מתאים? בדיוק כמו בפרו..הרמה לפני הפרו זה ה ADV..ומהADV נבחנים לPRO...צודק או לא??

שתף ב-Google+

הרשמה