תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    רציתי לדעת, אני היחידי שנראה לו שהמשחק הזה הולך להיות חווית פלטפורמה לא רעה בכלל? הסגנון הגרפי שלו ממש מגניב, הרעיון של הגימפליי שלו מעניין, הוא בפיתוח כבר די הרבה זמן והוא יוצא ממש בקרוב (4 בספטמבר בארה"ב).

המפתחים של המשחקים כותבים עכשיו יומן בן 3 פרקים ב-IGN על המשחק. הפרק הראשון כבר פורסם, וכתובים בו דברים די מעניינים על הגיימפליי, כמו לדוגמה העובדה שלדואי יש שלושה מצבי צבירה שמשתנים בהתאם לטמפרטורה במשחק - מצב קפוא, מצב נוזלי ומצב גזי - שבכל אחד יש לו תכונות שונות.

מה אתם אומרים? יש מצב לפלטפורמר טוב? המשחק כבר יצא ביפן למיטב הבנתי. איך הוא התקבל שם?
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Yoni_Uzan
    רציתי לדעת, אני היחידי שנראה לו שהמשחק הזה הולך להיות חווית פלטפורמה לא רעה בכלל? הסגנון הגרפי שלו ממש מגניב, הרעיון של הגימפליי שלו מעניין, הוא בפיתוח כבר די הרבה זמן והוא יוצא ממש בקרוב (4 בספטמבר בארה"ב).

המפתחים של המשחקים כותבים עכשיו יומן בן 3 פרקים ב-IGN על המשחק. הפרק הראשון כבר פורסם, וכתובים בו דברים די מעניינים על הגיימפליי, כמו לדוגמה העובדה שלדואי יש שלושה מצבי צבירה שמשתנים בהתאם לטמפרטורה במשחק - מצב קפוא, מצב נוזלי ומצב גזי - שבכל אחד יש לו תכונות שונות.

מה אתם אומרים? יש מצב לפלטפורמר טוב? המשחק כבר יצא ביפן למיטב הבנתי. איך הוא התקבל שם?
    אני קצת עקבתי אחרי המשחק הזה (בעיקר דרך בחור מסוים שחולה על המשחק ומפרסם עליו הרבה סרטים ביו-טיוב. בד"כ עם הנימה האישית שלו), ולפי מה שהבנתי וראיתי עד כה, זה שלמרות הקליפה החמודה עד כדי גועל (שאני דא"ג אוהב. אני חולה על אנימציה ) של המשחק הזה, יש לנו פה משחק נהדר של 8+ בכיף.

כמה חבל שהוא יוצא זמן כה קצר אחרי MP3... אולי אם הוא היה יוצא שבוע מאוחר יותר המכירות שלו היו מוכפלות.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    כן.. נראה אחלה משחק..
    תראו את הסיקור הזה
    http://one.revver.com/watch/351875/flv/affiliate/86387
    מת על הסיקורים של wiifolder
    יש גם את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    ראיתי את הסיקור והוא נראה מעולה, העלה לי את הציפיות למשחק. הוא פשוט יפהפה בעיני מבחינה גרפית, והוא נראה די מגניב ומלוטש גם בגימפליי. לא ידעתי את זה, אבל ברשת יש די הרבה התלהבות מהמשחק הזה, מוזר שבפורום לא מתייחסים אליו בכלל.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הרשמה