תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 96
    הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    עיר
    נצרת
    2k Games הודיע רשמית על משחק Mafia: The City of Lost Heaven המשך לאקשן הגנגסטרי.
    בפיתוח המשחק תתעסק חברה צ'כית בשם Illusion Softworks.
    עלילת המשחק תתרחש בעיר וירטואלית גדולה בסוף שנות ה-50.

תאריך יציאה עדיין לא ידוע, ידוע רק שהמשחק יצא ל-XB360/PS3/PC.

ICQ - 124053374

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ואו, נראה מרשים.
    המפיה הקודם היה מעולה אבל היה כבד מדי למחשב שלי, נקווה שזה יהיה טוב ממנו.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נראה באמת מצויין!
    שיחקתי מעט בקודם אצל חבר, לא ממש אהבתי.
    את בו את מה שאני כ"כ אוהב בGTA - הומור.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    וואו, פשוט וואו.
    ראיתי הרגע את הסרטונים חדשים של המשחק שמציגים סוף סוף גיימפליי, וזה נראה פשוט מטורף.
    החלק הראשון מציג רק את הסרטון של תחילת המשימה, סטייל GTA עם כל השיחות ברכב והכל.
    החלק השני מציג את המשימה עצמה, ואיך המשחק מתהל בתוך מבנים.
    והחלק השלישי מציג את מה שקורה כשהעניינים מתחממים: עוד קצת יריות וגם קטעי מרדף על הכביש.

המשחק נראה פשוט מעולה. חייבים לראות את הטריילרים. למרות שהוא משחק עולם פתוח כמו GTA4, התשומת לב פה לפרטים והניואנסים הקטנים פה פשוט מדהימה לדעתי. הבניין במשימה שהציגו, עם האנשים על הבר נגן הפסנתר והכל, פשוט נראה יותר "חי" באמת מבGTA4 (שזה כשלעצמו הישג אדיר).
    גם הגרפיקה נותנת לו תחרות קשה בתמונה הכוללת ובפרטים הכי קטנים (הזכוכיות המתנפצות למשל נראות מצויין). אפילו הדיבוב שיוצא לראות במשימה עשוי מצויין לדעתי.

לא יודע מה איתכם, ולא רוצה לפתוח פה סתם - אבל לי זה כבר נראה כמו עוד מועמד ראוי למשחק השנה ומועמד באמת ראוי להתחרות בGTA4. לחשוב שרק היום כתבתי שאנצרטד 2 הוא לדעתי המשחק הכי מרשים שאמור לצאת השנה שהציג כבר קטעי גיימפליי שנראים מדהים, ועכשיו פתאום זה השתנה.

ואחרי שסיימתם, יש גם ראיון מפתחים. הם מסבירים שמה על כמה מכניקות מעניינות במשחק כמו העובדה שהוא מתפרס על פני 10 שנים ומנסה להיות נאמן לתקופה, ולכן רואים את הסגנון של העולם משתנה עם ההתקדמות במשחק. או על זה שהם יצרו מערכת רדיו דינאמית, ככה שבמהלך מרדפים תקבלו לפעמים חדשות מתפרצות, ואז מוזיקה שיותר תתאים לקצב של המרדף.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    אם יש משחק שחיכיתי לו יותר מל-GTA IV, זה זה.
    אני עוד זוכר את עצמי חורש את Mafia המקורי על המחשב ומתלהב מכל משימה ותפנית בסיפור. פשוט יצירות אומנות לשמה!
    דבר אחד מציק לי בסרטוני Gameplay, איפה הדם לכל הרוחות?!
    נערך לאחרונה על ידי TheHunter88; 29.04.2009 בשעה 20:57.

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    הולך להיות משחק גדול, קנייה בטוחה!

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    נראה ממש טוב! הראשון היה אחד המשחקים היותר מוצלחים ששיחקתי אי פעם...

באמת שיש למה לצפות למשחק. זו אותה חברה שפיתחה את המקור?
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    הסרטוני מעבר נראים ממש טוב,אבל הגיימפליי נראה קצת דפוק...

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    די מרשים.
    הגיימפליי נראה זורם למרות AI לא משהו..
    תנועות שפתיים והבעות פנים נוראיות, ומכונית ואנשים הם בלתי נראים עד לטווח מסוים ואז פשוט צצים, משהו שלא ציפיתי לראות בדור הזה ממשחק כזה.
    יש כמובן הרבה דברים טובים, אבל אין לי כח לכתוב עליהם.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי yoki
    די מרשים.
    הגיימפליי נראה זורם למרות AI לא משהו..
    תנועות שפתיים והבעות פנים נוראיות, ומכונית ואנשים הם בלתי נראים עד לטווח מסוים ואז פשוט צצים, משהו שלא ציפיתי לראות בדור הזה ממשחק כזה.
    יש כמובן הרבה דברים טובים, אבל אין לי כח לכתוב עליהם.
    אני חושב שצריך לזכור שמדובר במשחק שנמצא רחוק מאוד מהשלבים האחרונים של הפיתוח שלו. הטכנולוגיה ללא ספק לא מלוטשת עדיין ולא מוכנה לשחרור. אפשר לתת להם להנות מהספק ולקוות שאלו דברים שהם ישפרו ויתקנו.

המשחק נראה מאוד מאוד מבטיח בנתיים. נהניתי מאוד מהמשחק הראשון. אני מחכה מאוד לטייק השני של החבר'ה המפתיעים מצ'כיה.
    אם המשחק יהיה דומה למשחק הראשון, ההשוואה לGTA תיהיה בהחלט הגיונית. למרות זאת, אם זכרוני אינו מטעני, מדובר במשחק לינארי הרבה יותר. בהחלט יכלתי להסתובב כרצוני ברחבי העיר. אני פשוט לא זוכר שעשיתי את זה. בכלל. המשחק הראשון מבוסס מאוד על הסיפור שלו וללא ספק הציג כמה מכניקות משחק מעניינות (המשטרה רודפת אותך כשאתה עובר באדום או נוסע מהר מדי ואם הם תופסים אותך 3 פעמים באותו היום, הם עוצרים אותך ישר), שהראו שיש הרבה יצירתיות במה שרבים חשבו שיהיה דמוי-GTA לא מודרני במיוחד.

בסך הכל, נראה מצוין כרגע ועם הזמן שנותר להם ללטש ולשפר, הוא יכול להפוך למשחק מצוין. אני רק מקווה שהוא יצא בקרוב, כי אני רוצה אותו עכשיו.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    וואו, פשוט וואו.
    ראיתי הרגע את הסרטונים חדשים של המשחק שמציגים סוף סוף גיימפליי, וזה נראה פשוט מטורף.
    החלק הראשון מציג רק את הסרטון של תחילת המשימה, סטייל GTA עם כל השיחות ברכב והכל.
    החלק השני מציג את המשימה עצמה, ואיך המשחק מתהל בתוך מבנים.
    והחלק השלישי מציג את מה שקורה כשהעניינים מתחממים: עוד קצת יריות וגם קטעי מרדף על הכביש.

המשחק נראה פשוט מעולה. חייבים לראות את הטריילרים. למרות שהוא משחק עולם פתוח כמו GTA4, התשומת לב פה לפרטים והניואנסים הקטנים פה פשוט מדהימה לדעתי. הבניין במשימה שהציגו, עם האנשים על הבר נגן הפסנתר והכל, פשוט נראה יותר "חי" באמת מבGTA4 (שזה כשלעצמו הישג אדיר).
    גם הגרפיקה נותנת לו תחרות קשה בתמונה הכוללת ובפרטים הכי קטנים (הזכוכיות המתנפצות למשל נראות מצויין). אפילו הדיבוב שיוצא לראות במשימה עשוי מצויין לדעתי.

לא יודע מה איתכם, ולא רוצה לפתוח פה סתם - אבל לי זה כבר נראה כמו עוד מועמד ראוי למשחק השנה ומועמד באמת ראוי להתחרות בGTA4. לחשוב שרק היום כתבתי שאנצרטד 2 הוא לדעתי המשחק הכי מרשים שאמור לצאת השנה שהציג כבר קטעי גיימפליי שנראים מדהים, ועכשיו פתאום זה השתנה.

ואחרי שסיימתם, יש גם ראיון מפתחים. הם מסבירים שמה על כמה מכניקות מעניינות במשחק כמו העובדה שהוא מתפרס על פני 10 שנים ומנסה להיות נאמן לתקופה, ולכן רואים את הסגנון של העולם משתנה עם ההתקדמות במשחק. או על זה שהם יצרו מערכת רדיו דינאמית, ככה שבמהלך מרדפים תקבלו לפעמים חדשות מתפרצות, ואז מוזיקה שיותר תתאים לקצב של המרדף.
    טוב שאתה נזכר, זה כבר שבוע ברשת, בערך...
    וכן - אין ספק שזה הולך להיות מועמד למשחק השנה.
    האקשן נראה מדהים, אבל הירידה לפרטים - זה משהו שלא נראה מעולם.
    מצד שני - נראה איך החלקים בעיר שאין בהם משימות ספציפיות...
    לא יכול לחכות לראות עוד מהמשחק הזה, בקיצור. פשוט נראה כיף חיים.

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלות
    אני רק מקווה שיהיה סוף שמח למשחק ולא כמו בראשון שתאמת אם זכרוני אינו מטעה,לא זכור לי משחקים עם סיום עצוב,תמיד מנצחים.
    או שהיה נחמד אם היו עושים המשך בכך שילד שנולד לאותו מאפיונר שמת במשחק הראשון יוצא למסע נקמה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Laskin
    טוב שאתה נזכר, זה כבר שבוע ברשת, בערך...
    וכן - אין ספק שזה הולך להיות מועמד למשחק השנה.
    האקשן נראה מדהים, אבל הירידה לפרטים - זה משהו שלא נראה מעולם.
    מצד שני - נראה איך החלקים בעיר שאין בהם משימות ספציפיות...
    לא יכול לחכות לראות עוד מהמשחק הזה, בקיצור. פשוט נראה כיף חיים.
    שבוע זה מסתובב ואתה ידעו ולא הבאת?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    התקווה הכי גדולה שלי היא שהם ישפרו את המכוניות. במשחק המקורי הם לקחו יותר מדי ברצינות שמדובר במכוניות של שנות ה30 והן היו איטיות ומסורבלות בטרוף. כלומר חוץ מאשר המכונית מירוץ במשימה במסלולי מירוץ, זאת הייתה משימה אדירה!
    האמת, באותה תקופה נהנתי ממאפיה יותר מאשר מGTA.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מאפיה הראשון הביא אווירה מדהימה, ודווקא אהבתי מאוד את כל הקטע של המכוניות מהתקופה, זה נתן לך להתחבר לגמרי לאווירה.
    גם היכולת לנסוע ולירות הייתה יותר טובה מGTA (אפילו זה האחרון)

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי bozeman
    שבוע זה מסתובב ואתה ידעו ולא הבאת?
    http://forum.vgames.co.il/showthread...122704&page=59
    תראה את הודעה מספר 1747 ואז את 1752.

אז האמת היא שזה שבוע וחצי אפילו
    אמנם לא באותה איכות, אבל זה 90 אחוז אותו סרט, וזה הגיימפליי הראשון, ואף אחד לא התייחס כמו שצריך...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הסרטון ההוא היה מאד בעייתי (זכור לי שלא הצלחתי להתחבר והיה רק סרטון גרוע ביוטיוב שהחלטתי לא לצפות בו). בגלל זה לא התייחסתי אליו עד עכשיו. בצפיה עכשיו הוא גם מאד חלקי ולא מציג את כל הקטעים הטובים של המשימה.

אבל גם GT כבר העלו סרטונים באיכות HD כבר לפני כמה ימים ולקח לי זמן לצפות בהם. פשוט בגלל שזה היה קצת יותר מסרטון טריילר קצר של שתי דקות הייתי צריך להכין את עצמי לפני הצפיה (לחמם פופקורן והכל).
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    30.03.2009
    עיר
    פתח-תקווה
    נראה סוס...לפי סרטוני הגיימפליי קנייה בטוחה אצלי.

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    אני ביום שאני שזה יוצא אני קונה את זה זה המישחק של השנה מאד אהבתי שהם הלכו על הראליות עד הסוף אם כל הדוחות מהירות ולעבור ברמזורים......

משחק חובה

המשחקים שיש לי לסוני
    KILLZONE 2
    LITTLE BIG PLANET
    MOTORSTORM2
    RESISTENSE 2
    ASASINS CREED 2
    המשחקים שהשכרתי לסוני
    MGS4
    INFAMOUS
    UNCHARTED 2
    BRUTAL LEGEND