תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חולון
    אני יודע שאפשר להחליף וכל זה
    אבל מה עוזר מקצוע משני?
    לא הבנתי אם אתה מקבל סקיל אחד שלו או את כל הסקילים חוץ מאחד?

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אתה יכול להשתמש בכל הסקילים של המקצוע המשני שלך. פשוט לכל מקצוע יש יכולת אחת עיקרית (ללוחמים למשל יש כוח, שמשפיע על חדירת שריון אם אני זוכר נכון) שרק אנשים שהמקצוע המדובר הוא העיקרי שלהם יכולים להשקיע בו נקודות.
    למשל, אתה לוחם/אשליין.
    היכולת העיקרית של לוחם היא כוח, ולכן תוכל להשקיע בה נקודות ולשפר אותה, והיכולת העיקרית של אשליין היא הטלה מהירה, שלא תוכל להשקיע בה נקודות כי היא אפילו לא תופיע לך ברשימה.
    אבל כל הסקילים של שני המקצועות יהיו זמינים לך. זה עוד המוני שילובים אפשריים.
    למשל, הדמות האהובה עליי היא המתנקש המזניב שלי. בחרתי מרפא כמקצוע משני כי תמיד טוב שתהיה אפשרות לרפא את עצמך. כשאני עם אנשים בחבורה אני בוחר להשקיע רק ביכולות של המתנקש ולקחת רק סקילים של מתנקש, כי במקרה שלו זה די יעיל, אבל אם אני רוצה ללכת לעשות סולו (לצאת בלי חבורה כדי שתמיד יפלו לי דברים מהאויבים) אני משקיע גם ביכולות של המרפא כדי שאני אוכל לתמוך בעצמי עם סקילים של ריפוי.

this is HEALTHY cough blood

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חולון
    אז נגיד הלמנטיסט אוויר הולך עם דרוויש?

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    לדעתי דרוויש דווקא ישתלב יותר טוב עם אלמטליסט שמתמחה בקסמי אדמה. דרוויש מתמחה באנצ'ייטמנטס ,ויש הרבה קסמי אדמה שהם אנצ'יינטמנטס המספקים שריון ואפשר להוסיף אובסדיאן פליימ לנזק.
    אחד היתרונות של גילד וורז הוא שאפשר לשנות את התכונות של הדמות שלך כמעט בכל מצב,כך שאתה יכול להתאים את הדמות שלך לטקטיקות שונות בקלות.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חולון
    מה הכי משתלב עם אלמנטיסט ואם איזה כדי ליצור דמות ממש טובה

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מה שטוב ב-GW זה שאתה יכול ליצור כל שילוב שבא לך ורוב הסיכויים שהוא ייצא טוב. אלמנטליסט... נקרא לו יסודאי? נשמע מטופש, אבל זה מה יש.
    • לוחם - אפשר ליצור מכונת מלחמה שמטילה קסמי אדמה שמשפרים שריון ואז מושכת את כל האויבים ולא חוטפת נזק בזמן שהדמות עצמה גורמת נזק לא רע עם נשקים של לוחם. אפשר גם לעשות את מה שנקרא Knocker - שילוב של קסמי אוויר ולחימה עם פטיש שיגרמו לאוייבים ליפול שוב ושוב ושוב. קסמי אש יכולים לעזור בנזק, אבל זה לא מומלץ. יותר מדי תכונות שדורשות נקודות. קסמי מים יכולים להיות נחמדים, אבל זה גם לא מומלץ. קסמי מים לא עושים מספיק נזק וההשפעה המשנית שלהם היא בד"כ האטת האויב, דבר שלא עוזר יותר מדי בקרבות.
    • אשליין (Mesmer) - אחד השילובים האהובים עלי. האשליין נותן לעצור לחשים ולזרוק קללות נחמדות. אני משתמש בשני סקילים של עצירת פעולות של אויבים. יש לי דמות גיבור שהוא גם אשליין משני, אבל אצלו שמתי את כל הסקילים שיכולים להפריע לפעולות והוא משתמש בזה לא רע. זה מאפשר לך לעצור פעולות של אויבים בלי לפחד שזה יבזבז יותר מדי אנרגיה. יש לאשליין גם קללות שאתה יכול להטיל הרבה בלי לפחד שהאנרגיה תיגמר, אבל כשמשווים את הקללות לנזק שאפשר לעשות עם קסמים... אני מעדיף רת הנזק של הקסמים.
    • נזיר - מעולה לכל דבר. עם האנרגיה הכמעט אינסופית של היסודאי אפשר להיות מרפא מטורף או פשוט להוריד מהעומס של המרפא השני כשנתקלים בקבוצה גדולה של אויבים.
    • סייר (Ranger) - החיה יכולה לעזור בהרחקת אויבים מהדמות ושימוש בקשת יכול לתרום לנזק שאפשר לעשות מרחוק, מאחר ולחלק מהקשתות יש טווח גדול יותר מזה של הקסמים, אם אני לא טועה. חוץ מזה אני לא מצליח לחשוב על יותר מדי שימושים בסקילים של הסייר. מצד שני, לא התעמקתי במשחק עם סייר, אז אני לא מומחה.
    • נקרו - עם אנרגיה אפשר להטיל הרבה קללות, אבל כמו במקרה של האשליין, זה לא תמיד שימושי אם משווים את זה לקסמים. אפשר לזמן הרבה אל-מתים, דבר שמוכיח את עצמו כיעיל עם הזימונים החזקים יותר, שדורשים הרבה אנרגיה. חוץ מזה אני לא מכיר כ"כ נקרומנסרים.
    אני מבין שיש לך את נייטפול.
    • דרוויש - אפשר להיות לוחם, להשתמש בחרמש, סקילים של דרוויש וכמה מקסמי האדמה של היסודאי שמשפרים שריון ומפחיתים נזק, בדומה ללוחם. אפשר גם להישאר מטיל לחשים מרחוק ולהשתמש בסקילים של הדרוויש שמוסיפים חיים.
    • פאראגון - מעולם לא אהבתי אותם ואני משתדל להתרחק מהם אם אני יכול, אז אני לא כ"כ מכיר את היכולות שלהם. אני מאמין שיש להם כמה סקילים שיכולים להיות טובים אם יש לך חנית, אבל אני לא יודע מה הטווח של חנית ולא בטוח שעדיף להשתמש בחנית במקום בכדור אש.

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חולון
    ניראה לי אני אקח יסודן אוויר ונזיר

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אם אתה לוקח e/mo אז אתה יכול לעזור לקבוצה של עצמך.. לרפות את עצמך זה לא יעיל בכל מקרה.

אני דוקא הייתי הולך על e/d כשיש לך aura of restoration ביחד עם mystic regeneration אתה כבר חזק - תבדוק את זה - זה סקיל של dervish מ earth prayers- אפשר לבדוק גם faithful intervention.

ורק שתדע שיש דברים מאוד מפתיעים במשחק ואפשריות שלא נראות ברורות מאיליהם אף פעם.

יש ritualist/Assasin שהוא מתנהג יותר כמו assasin אפילו שהמיקצוע הראשי הוא ritualist יש לו סכינים והוא מחסל מטרות בשניות ספורות.

ראיתי גם הרבה לוחמים שמשתמשים ב scythe. לסקילים של התקפה שעושים condtions שיפגעו בכמה מטרות (drunken blow למשל)

בקיצור הרבה אופציות - כל מה שתבחר יהיה טוב, וגם אף אחד לא הכריח אותך לדחוף סקילים של ה secondery בתוך הבניה שלך.. אפשר להסתדר בלי..

ודבר חשוב - res signet או sunspear rebirth signet זה סקיל טוב מאוד, כי בתמורה לסקיל אחד אתה מחיה מישהו אחר ושם יש לו עוד 8 סקילים.

תחשוב טוב לפני שאתה לוקח את אחד מההחיאות של המונק.. לפעמים ההחיאה החד פעמית טובה יותר - בגלל שהיא יותר חזקה.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עם כבר מדברים....
    אלמנטליסט אש ומונק הולך?
    too cool for oldschool

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אין באמת דבר כזה יסודאי(LOL ) של יסוד מסוים,הכל תלוי בסקילים ובתכונות שאתה מחלק. וכמו שShmilS הסביר,אתה יכול להשתמש בכמות המאנה האדירה ל אלמטליסט כדי להטיל קסמי ריפוי.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    בטח שהולך - אמרתי קודם אתה יכול לקחת אלמנט אחד ואז protection prayers וגם energy storage
    לשים איזה סקיל חזק של מונק כמו aegis ובקלות אתה עוזר לקבוצה שלך
    מה שכן קשה לעשות דמות טובה שיש לה 2 אלמנטים וגם סקילים של מונק.
    ולא צריך להתפרע עם הסקילים של המונק - אחד או שניים זה כבר מעולה.אני מעדיף אחד.
    בגלל הכמות הרבה של האנרגיה אני ממליץ לקחת סקיל טוב שצריך מעל 10 אנרגיה
    למונקים קשה להשתמש בסקילים כאלו.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יסודאי שמשתמש בשני יסודות וגם בסקילים של נזיר?
    אאוץ'.
    אם אתה לא ברמה גבוהה, זה יהיה מאוד קשה. אם היסודאי רוצה להיות מטיל לחשים אפקטיבי, הוא צריך להשקיע הרבה ב-Energy Storage (שימור אנרגיה?) וביסוד כלשהו. תוסיף סקילים של נזיר וכדי להשתמש בהם בצורה טובה הוא צריך להשקיע גם בתחום שלהם, אחרת הסקילים האלה הופכים למעמסה.
    יסוד נוסף פשוט יגנוב לקסמי הנזיר כמה נקודות.

אגב, לא כתבתי את זה, אבל יש לנזיר כמה סקילים מעולים שהחסרון בהם הוא קצב חידוש אנרגיה נמוך יותר - דבר שלא תמיד משנה עם כמות אנרגיה עצומה (ברמה 20 האנרגיה מגיעה לסביבות ה-90 אם משקיעים בזה. אני חושב שאפשר להגיע ל-100 אם קונים חפצים). קחו לדוגמה את Retribution (מחזיר לאויב שליש מהנזק שהוא עושה) או את Mending (מוסיף כמה חצים לחידוש החיים של הדמות).

אפשר גם לעשות יסודאי אש ונזיר שמתמחה בקסמי הגנה. קסמים של נזירים גם יכולים לעשות נזק אדיר. Balthazar's Aura, למשל, עושה נזק לא רע לכל מי שמתקרב.

ולגבי ההחייאה - קסם ההחייאה של הנזיר לוקח הרבה זמן ובד"כ הוא לא טוב במהלך קרב. יש מה שנקרא Rezmer - אשליין שמשקיע הרבה בהטלה מהירה ולקח נזיר כמקצוע משני יכול להטיל את קסם ההחייאה של הנזיר יותר מהר ממישהו שמשתמש ב-Signet.

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    מה לגבי לוחם מסמר?
    אולי היה יותר כדאי שזה יהיה הפוך? כדי שיהיה הרבה מאנה?
    סתם שאלה כי הרגע פתחתי אחד כזה
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    למה לוחם צריך אנרגיה?

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    כי זה יחד עם מסמר
    Ornithorhynchus anatinus

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    חשבתי שהתכוונת שתשתמש בקסמי ההשראה של המסמר כדי לקבל מאנה. אני לא חושב שזה השילוב הכי מוצלח.

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לא אני התכוונתי להתשמש בקסמי אשליה
    הם מורידים טוב וגם מכבידים על אויבים
    Ornithorhynchus anatinus

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    אני אישית משתמש בשילוב של לוחם ואלמנטליסט אש, וזה בכלל לא שילוב רע.

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי Duckion`
    לא אני התכוונתי להתשמש בקסמי אשליה
    הם מורידים טוב וגם מכבידים על אויבים
    קסמי אשליה לא ממש מורידים הרבה. אם אתה רוצה לגרום נזק,לך על אלמטליסט.

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לאשליה מה שטוב שיש להם גם כאלה שמורידים וגם כאלה שמכבידים על האויב DEBUFF למיניהם
    ואלמטליסט לוקח לו מלא זמן לעשות קסמים ככה שלא בידיוק ניראה זה הולך עם לוחם
    Ornithorhynchus anatinus

הרשמה