תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני הולך לקנות מחשב אבל השאלה היא מתי הנה האפשרויות(זה עצה לכל מי שהולך לקנות מחשב)

1.בזמן הקרוב (22 באוגוסט עד ה-31 באוגוסט)

למה כדאי:כי רובכם צריכים לחדש את המכונה הישנה ופשוט בא לכם(ולי) לחדש אותה היום כדי שייצא המשחק יהיה אפשר לקנות וישר לשחק במשחק בלי לדאוג שהמשחק לא יעבוד

למה לא כדאי:כי אם לקנות היום רוב הסיכויים שבתאריך שייצא המשחק יצאו כרטיסי מסך חזקים יותר כדי שהמשחק יעבוד על האפשרויות המקסימליות ופשוט כדי שכרטיסי המסך היקרים
    (כמו GeForce 8800 GTX) יירדו במחירים.

פה אני שובר ת'ראש וחושב מה לעשותאבל נרגעתי והתחלתי לחשוב<_<...

גיליתי שיש עוד אפשרויות.. כעבור 2 דקות הפסקתי לעשות את זה(כי שברתי את הקיר) והמשכתי לכתוב(כי עלו לי עוד שתי אפשרויות( )

לחכות עד נובמבראין מה לפרט)

למה כדאי:כי בתאריך הזה יוצאים המשחקים שרובינו חיכינו להם ואולי זה הזמן שבו נדע פחות או יותר איזה מחשב בדיוק אנחנו צריכים ולא לזרוק כסף לאוויר ובסוף לבכות שלא היינו צריכים כזה מחשב ובסוף יצאנו פריירים)

למה לא כדאי:כי שייצאו המשחקים החדשים אנחנו יוצאים לא מוכנים ורק אז נצטרך לחשוב ולתכנן את המחשב לפי הדרישות שכתוב ולנו רק ישאר להזיל ריר על החברים שלנו אבל היי בכל מקרה בסוף אנחנו אלה שנצחק אחרונים.

לחכות ליום ההולדת או החגיםגם פה אין מה לפרט)

למה כן:כי אז יהיה לנו יותר כסף כדי "לבזבז" על מכונת החלומות שתמיד רצינו.חוץ מזה יש בדרך כלל הנחות בחגים...

למה לא:כי כמו בבעיה הראשונה הרי אנחנו עוד לא יודעם לאן אנחנו זורקים את הכסף ובסוף 50% יכול להתברר שזה לא טוב ( ואז נדפוק את הראש בקיר ואז לא ידוע מי יישבר קודם) אבל!:הכל תלוי בעניין של זמן אם נגיד מחכים לראש השנה אז לא ידוע אם מחכים לסוכות פחות או יותר מתברר וכך הלאה...

אם למישהו יש עצות/שאלות הוא יכול לכתוב פה אני אישית ואני בטוח שכל חברי ויגיימס ישמחו לעזור

אה ועצה:חכו לראש השנה הלועזי:1 בינואר(כי כל אבל כל המשחקים שלהם חיכינו ייצאו עד אז ייצאו) ואז בדיוק יתברר מה אנחנו צריכים(כסף וסבלנות)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    גם אני חשבתי על זה שקניתי את המחשב.. אבל בוא אני אגיד לך משהו.. אם כל פעם שתרצה לקנות מחשב ותגיד אני אחכה כי עוד מעט הדברים הטובים יותר יוצאים, המחירים יורדים, בחיים אתה לא תקנה מחשב למה זה קורה כל הזמן.. אז פשוט פעם אחת צריך לקחת החלטה ולהגיד זהו אני קונה וסלאמת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי ximate
    גם אני חשבתי על זה שקניתי את המחשב.. אבל בוא אני אגיד לך משהו.. אם כל פעם שתרצה לקנות מחשב ותגיד אני אחכה כי עוד מעט הדברים הטובים יותר יוצאים, המחירים יורדים, בחיים אתה לא תקנה מחשב למה זה קורה כל הזמן.. אז פשוט פעם אחת צריך לקחת החלטה ולהגיד זהו אני קונה וסלאמת.
    נכון.
    אני הייתי קונה עכשיו מחשב עם כרטיס מסך לעוד שנה-שנה וחצי ואז מחליף. כמו הX1950.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    נכון.
    אני הייתי קונה עכשיו מחשב עם כרטיס מסך לעוד שנה-שנה וחצי ואז מחליף. כמו הX1950.
    כנל^^
    קניתי מחשב סוס בהכל חוץ מהכרטיס מסך שהוא גם טוב אבל לא הכי עכשיו הכל רץ לי על מומלץ ועוד שנה שנה וחצי אני יחליף לgeforce 10 series
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אתם צודקים תודה אבל אני ישאיר את זה נגיד לאלה שירצו לקנות מחשב חזק ויותר זול יחסית למש עכשיו (עדיף לחכות ולהרוויח מאשר למהר ולהפסיד) אז בהצלחה למי שקונה ותתחדשו למי שקנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    לי יש יום הולדת בינואר, די שווה לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    נכתב במקור על ידי nir_goren
    לי יש יום הולדת בינואר, די שווה לא?
    לא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    צריך לחכות להפיכות הזוחל,סתם...

תחכה שintel תשחרר את הדגמים של ה45NM ושnvidia אוטוטו משיקה את הסדרה 9XXX
    כול הסדרות מתחתיה ירדו בצורה משמעותית

אני GM במשחק הישראלי Moondo רוצים להצטרף לכיף?
    www.Moondo
    .com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    באמת צודק... המחירים כל הזמן עולים ויורדים...
    קניתי פעם פלאפון שהוא היה רק צבעוני{כי עוד לא הומצאו המצלמות} והוא עלה 1400...
    חמש שנים אחרי קניתי פלאפון דור שלישי באלף...
    שתף ב-Google+

הרשמה