תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 41
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא יודע מי פה הוריד את הדמו של ביושוק, אבל אכזבה כזאת לא הרגשתי מיימי. ציפיתי למשחק ברמה שונה לגמרי ממה שאני מכיר. ההתחלה אכן סיפקה את הסחורה עם כמה רגעים מפחידי ם שגרמו לי להרגיש חלק מהמשחק, כמו ששום משחק עד אז לא גרם לי.
    אבל אז, הגיעה הפעולה והיריות - כישלון!!!!!!!!
    קקה קקה קקה!!!
    אוייבים לא מאתגרים בעליל, וגם אם קשה להרוג אותם - ממש לא כיף להילחם נגדם.
    הקטע של ה"כוחות" דיי עלוב.... סתם תוספת סתמית.
    אפילו לא סיימתי את הדמו.. סתם בלאגן של משחק.

וזהו :ם
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    לא יודע מי פה הוריד את הדמו של ביושוק, אבל אכזבה כזאת לא הרגשתי מיימי. ציפיתי למשחק ברמה שונה לגמרי ממה שאני מכיר. ההתחלה אכן סיפקה את הסחורה עם כמה רגעים מפחידי ם שגרמו לי להרגיש חלק מהמשחק, כמו ששום משחק עד אז לא גרם לי.
    אבל אז, הגיעה הפעולה והיריות - כישלון!!!!!!!!
    קקה קקה קקה!!!
    אוייבים לא מאתגרים בעליל, וגם אם קשה להרוג אותם - ממש לא כיף להילחם נגדם.
    הקטע של ה"כוחות" דיי עלוב.... סתם תוספת סתמית.
    אפילו לא סיימתי את הדמו.. סתם בלאגן של משחק.

וזהו :ם
    מילה אחת - דמו.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    2 מילים - חרא דמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    4 מילים...stom stom ta tahat
    זה היה דווקא ממש כיף...לא ציפיתי ליותר מדי עומק ממשחק שאתה צריך להרוג מפלצות...אבל יש לו מן משחקיות כזו בסגנון HL2...וזה די נחמד (כמובן שזה עדיין לא HL2 אבל עדיין)

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    ק"ש
    אבישי מה אתה ישר פורש
    ועדיין לא נלחמתה בביג דאדי !!!!!!!
    זה מאתגר
    גם אני לא כל כך נהניתי בדמו
    לרוב בגלל שהוא היה קצר
    כדאי לסיים אותו
    בסוף מראים כל מיני דברים על המשחק
    שאני חושב שתתעניין בהם
    המשחק יפה אפילו מאוד
    I hate you guys

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    האקדחים והרובה פשוט אומללים.... הם השקיעו כל כך הרבה ב"כוחות" וב"פריצה לרובוטים" שהם שכחו את העניין החשוב ביותר בכל shooter - הרובים!!!
    זה פשוט נורא במשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    ק"ש
    גם נכון ציפיתי לבוא לאחד המפלצות ולפרצח להם את הראש ביריה אחת מהאקדח
    I hate you guys

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    תגידו , המשחק בכלל עבד לכם טוב ? לי הוא עבד איטי גם אחרי שהורדתי את כל הדברים הגרפים למינימום .

בצורה כזאת אני יכול לשכוח מ-UT 3 .... (שני המשחקים עובדים על אותו מנוע אתם יודעים ...)

בתכלס, המשחק באמת לא מחדש כלום , וכמו שאבישי אמר , הכוחות הם סתם עוד סוג של נשק , לא משהו שישפיע על המשחק כמו שחשבתי (למרות ששמעתי שאם משתמשים בכוחות הרבה מתחילים להיות מוטנטים כאלה כמו אלה שנלחמים נגדם ) וגם חשבתי שתהיה בו מערכת כישורים או משהו כזה כמו ב-Deus Ex האגדי .... הדבר הכי קרוב לזה היה המיני משחק העלוב שאיתו פורצים את הרובוטים ....

אבל זה לא משחק גרוע , ממש לא , זה אחד מהמשחקים הכי הטובים ששיחקתי בהם ! יש בו אווירה מיוחדת כזאת ... עם כל הפוסטרים בסגנון של הסיקסטיז ... והרהיטים הישנים וכל זה ... (כולל השלט הזה עם הילדה שאומרת "My daddy is smarter than Einstein !!" חחח...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    יאאלה שתוק אבישי אתה לא מבין כלום בBIOSHOCK,אם הוא קיבל 10 בEUROGAMER ו1UP ו9.5 בגיימטריילרס אז כנראה שהבעיה היא לא במשחק :\

אני GM במשחק הישראלי Moondo רוצים להצטרף לכיף?
    www.Moondo
    .com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    בקשר לעניין הרובים, הייתי בטוח שכל הרעיון זה שימוש מועט יותר ברובים, יותר מחשבה ותכנון מאשר מיומנות ואימונים. אני לא יודע, ראיתי המון טריילרים, ואת הדמו אני כנראה אוריד כבר מחר (או היום =), וזה באמת נראה משחק איכותי. כנראה משהו בין HL לDoom (ככה זה אצלי, אני מפחד מדברים). בכל אופן, הגיימפלייס נראים מגניבים בטירוף, קראתי קצת עלילה בויקיפדיה וזה נשמע מעניין, כל המשחק נראה כאילו הוא לקוח מסרט אימה מהסרטונים שראיתי. גם הרעיון שהמשחק משתנה והאויבים נעים בחופשיות במפה ואתה לא יודע למה לצפות - ממש עשה לי את זה. בסקירה שערכתם כאן הבאתם סרטון דוגמא למשחק, ושמתי לב שאוייב שבא בנסיון הראשון משמאל לא בא בשניים הבאים, הדברים לא מוכנים מראש, המשחק משתנה כל הזמן.
    אותי השימוש בכוחות מדליק. ראיתי סרטון בו השחקן לקח בובת דוב שהוא מצא במשחק, שרף אותה באש שיצאה מבלון גז (או משהו דומה) שהוא ניפץ קודם לכן ואז זרק את הטדי על הביג דדי שנלחם מולו. באותו זמן אויב זרק עליו רימונים מקומה מוגבהת, הוא פשוט תפס אותם והשליך על האויב שמולו. יש כאן אלמנט של ייחוד, זה כמו הגראביטי גאן ב HL2, משהו אחר, משהו שהופך את המשחק למשהו שהוא לא עוד FPS. עם ציונים כ"כ גבוהים, אני מתפלא שמישהו בכלל מתלונן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    הייתי אומר "המלך עירום" אם לא היו לו ציונים גבוהים? אל תתפתו אחרי אנשים שאומרים "וואוו" - תשפטו בעצמכם.
    לי זה לא מזיז שהאוייבים באים כל פעם בדרך אחרת ושהם מסתובבים על המפה. אותי זה גם לא מעניין שניתן לזרוק רימונים או כל דבר אחר על האוייבים שלך. כל מה שמעניין אותי זאת חווית המשחק. אז טריקים ושטיקים פה ושם, והמשחק אולי מבליח בעלילה ועיצוב מגניב וייחודי. אבל בנקודות החשובות באמת - נשקים, אוייבים מתוחכמים (לא חכמים - מתוחכמים. יש הבדל) ומגוונים, ומשחקיות כללית - המשחק נכשל לחלוטין. הוא מרגיש לי הרבה יותר כמו איזה משחק בסיגנון Diablo מגוף ראשון, מאשר FPS.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    אני אהבתי בטירוף, חוץ מזה שמבחינת גראפיקה זאת גאונות לשמה, המשחק פשוט כיף בטירוף, הכוחות כל כך מגניבים, השילוב עם הסביבה, האווירה. משחק מהיחידים שאני אשכרה רוצה לקנות !
    "I'm Back!"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    תתאשת! הכוחות זה סתם נשק בצורת יד! היו ויהיו עוד הרבה כאלה!
    וגם מבחינת גרפיקה - אותי זה מאוד לא מרשים המשחק הזה. לקחו את מנוע U3 היפייפה, ועשו ממנו תחת לעומת מה שהוא יכול להציג. תסתכל על UT3 או אפילו על Gears, ותסתכל על BioShok.... שתי עולמות שונים לגמרי (ועזוב את העובדה שהעיצוב שונה לגמרי - סתכל על האש. איזה מסריחה היא בביושוק לעומת UT)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    שב שב אבישי,תעשה לכולם טובה ושב...

אלק תראו את GEARS,בסדר אז עשו מודלים יפים
    אבל למה כול המשחק FUCKING אפור???? הא?? וכול מה שעושים שם זה לרוץ ולהרוג אנשים,מה אני אגיד לך...משחק השנה מקוריות 10 גרפיקה 10 עלילה גם 10 ממש מקורי הרעיון הזה של חייזרים מנסים להרוס את העולם...

אתה סתם פאנבוי של אנריל,ואני מבין את זה,זה בעיה קשה אל תדאג,אני בטוח שבפוליסה של VGAMES יש גם טיפול פסיכיאטרי מסודר.

תפסיק כבר לדבר כול כך הרבה שטויות על ביושוק לפני שהBIG DADDY יבוא אליך ואז נראה מי דומה לדיאבלו.

www.Moondo
    .com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני מזמין אותך לסתור את מה שאמרתי.
    עזוב שגירס משחק יפיפה, הוא מיוחד בגלל מערכת הcover שלו והתחושה המיוחד והמסורבלת משהו של התזוזה במהירות - אתה ממש מרגיש שאתה חייל כבד עם הרבה ציוד עליו...
    ביושוק ממש לא משהו מיוחד, ואין לך שום דבר להביא לשולחן כדי להפריח את זה... בדיוק באותה צורה שאתה התייחסת לדברים השוליים של גירס לרעתו, אתה מתיחס לעניינים השוליים של Bioshok לטובתו. ליתר דיוק - אתה מתייחס בדיוק למה שרוצים שתתיחס - שתסתנוור מכל השטויות שהוסיפו, ותשכח שהמשחק בעצם ממש לא משהו מבחינה אובייקטיבית.
    אני טוען שאם לא היה הייפ כל כך גדול, המשחק בחיים לא היה מקבל 10. מגיע לו 8.5 ואולי אפילו 8.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    חיפה
    אבישי אתה פשוט לא הצלחת להכנס למשחק. מבחינה אומנותית המשחק הוא גאוניות לשמה, הקטע עם האישה וה"תינוק", הקטע שהביג דדי בא, כל הפתיחה, זה המשחק עם האווירה הכי חזקה שאי פעם שיחקתי, ויש לי את גירס בבוקס, ושיחקתי בהאלף לייף והמשכו, שום דבר לא משתווה. אם אתה לא מצליח להכנס לזה אז אתה סתם סתום ואתה מפסיד את כל הכיף של המשחק, את כל הפחד בשוטטות, את כל מה שעושה את האווירה שלו כל כך מהנה.
    היכולות הם עוד נשקים? בסדר. אז איך אתה יכול לומר שהם גרועים כשאתה יכול למצאו מליון רעיונות יצירתיים להביס את מגוון האויבים שיש במשחק? אתה חושב שמה שיש בדמו זה כל הסוגים של אויבים? אחר כך יש אויבים שגם להם יש את הכוחות שלך, ואתה צריך להיות חכם יותר בשביל להביס אותם, להשתיל מלכודות ולחשוב קדימה.
    למשחק יש גם אלמנטים של RPG, לא רואים את זה בדמו אבל יש דברים שנקראים Tonics, יש שלושה סוגים: Physical Tonics, Combat Tonics ו Engineering Tonics. פיסיקל משפרים כל מני דברים בהשרדות שלך, לדוגמא אתה מקבל גם EVE מfirst aid kits, שתייה מחזירה לך יותר חיים, וכו. קומבט משפרים, בצורה מפתיעה, את יכולות הקרב שלך. לדוגמא, אתה עושה יותר נזק עם הwrench, ואתה שואב חיים אחרי שאתה הורג מישהו איתו ודברים דומים. Engineering זה כל מה שקשור להאקינג. אתם חושבים שפריצת רובוטים זה הדבר היחידי שיש? זה סתם משחקון כדי לשחרר קצת לחץ מהמשחק, אם ראיתם זו רק הדרגה הראשונה בקושי ודברים מסתבכים אחרי זה, ושם הEngineering Tonics באים לידי ביטוי.
    בקשר לאויבים מתוחכמים, למה בגירס הם יותר מתוחכמים מבביושוק? תאמין לי סיימתי את גירס מההתחלה עד הסוף ועכשיו אני כבר חצי דרך באינסיין, הם בכלל לא מתוחכמים, וביושוק לוקח אותם בגדול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אני מנסה לחשוב כמוך ולצאת מנקודת הנחה שמה שאתה אומר הוא נכון.
    לא הולך לי.
    דווקא הדברים שאותם אתה מכנה "העניינים השוליים של ביושוק", אלה שהם "בדיוק מה שרוצים שתתיחס" - הם העניינים הכי חשובים של ביושוק, אלה שהופכים אותו למשחק טוב באמת.
    טריקים ושטיקים זה חלק מהכיף במשחק, כמו שציינתי, זה לא FPS רגיל בו מה שחשוב זה הרבה נשקים ואוייבים מתוחכמים ומגוונים, זה FPS חדשני ושונה שבו הדברים החשובים הם הפעלת המנגנון בין האוזניים, שימוש בסביבה לטובתך ויכולת יצירתיות. כל העניין של הרשימה מחדש של הקוד הגנטי, אותה אתה משייך לסגנון דיאבלו, היא הרעיון של המשחק. אולי אותך זה לא מלהיב, אבל אחד הדברים העיקריים והמגניבים במשחק הם הכוחות המיוחדים שלך, והם מוסיפים למשחקיות ומוסיפים גוון חדש ומעניין למשחק. במשחק, לפי מה שקראתי, יש 4 סוגי אויבים (פירוט בהמשך). אני אקח שוב את HL להשוואה, הוא קיבל את אותם ציונים. בHL יש הרבה יותר סוגי אויבים, כמובן - קומביינים, עוד סוג של קומביינים, עוד סוג של קומביינים ואם אני לא טועה עוד סוג של קומביינים. יש גם זומבים, זומבים מגניבים יותר ועוד סוג של זומבים. יש הדקראבס, ועוד 2 סוגים של הדקראבס. יש אנטליונס ואנטליון גארדס, ויש ברנקלים משעממים בהתחלה.
    בביושוק, כמו שהזכרתי, ישנם 4 סוגי אויבים מרכזיים.
    Leadheads (לא יודע איך לתרגם, הם עושים שימוש בכלי נשק חמים).
    ה'אגרסורים' (ספליקרים), שבאים ב-5 סוגים שונים: הודיני (שיודעים להיעלם ולהופיע ולזרוק כדורי אש וקרח), בריונים (?) (שעושים שימוש במגוון סוגי נשקים לטווח קרוב), ניטרו (שמשתמשים ברימונים ומוקשים), עכבישים (שיודעים לטפס על הקירות ולשלוח קרסים על אויבים).
    ה'אחיות הקטנות' (שואבות ADAM מגופות).
    ה'ביג דאדים' (שומרים על ה'אחיות הקטנות').
    רובוטי השמירה השונים.
    אז נכון, זה אולי לא הרבה כמו משחקים אחרים, אבל זה לדעתי זה די והותר, ויש מספיק דברים אחרים שמכפרים על המגוון ה'מועט' כביכול: סביבות קרב שונות ומגוונות, שלבים שמשתנים בלי הרף, ועוד.
    אם זה לא מספיק לך, אל תשחק, תשאיר לנו את ההנאה. תאמר "זה לא בשבילי", אבל אל תפסול ישר ותנסה לשכנע אחרים ש'המלך הוא ערום'.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    נכתב במקור על ידי Teatime
    אבישי אתה פשוט לא הצלחת להכנס למשחק. מבחינה אומנותית המשחק הוא גאוניות לשמה, הקטע עם האישה וה"תינוק", הקטע שהביג דדי בא, כל הפתיחה, זה המשחק עם האווירה הכי חזקה שאי פעם שיחקתי, ויש לי את גירס בבוקס, ושיחקתי בהאלף לייף והמשכו, שום דבר לא משתווה. אם אתה לא מצליח להכנס לזה אז אתה סתם סתום ואתה מפסיד את כל הכיף של המשחק, את כל הפחד בשוטטות, את כל מה שעושה את האווירה שלו כל כך מהנה.
    היכולות הם עוד נשקים? בסדר. אז איך אתה יכול לומר שהם גרועים כשאתה יכול למצאו מליון רעיונות יצירתיים להביס את מגוון האויבים שיש במשחק? אתה חושב שמה שיש בדמו זה כל הסוגים של אויבים? אחר כך יש אויבים שגם להם יש את הכוחות שלך, ואתה צריך להיות חכם יותר בשביל להביס אותם, להשתיל מלכודות ולחשוב קדימה.
    למשחק יש גם אלמנטים של RPG, לא רואים את זה בדמו אבל יש דברים שנקראים Tonics, יש שלושה סוגים: Physical Tonics, Combat Tonics ו Engineering Tonics. פיסיקל משפרים כל מני דברים בהשרדות שלך, לדוגמא אתה מקבל גם EVE מfirst aid kits, שתייה מחזירה לך יותר חיים, וכו. קומבט משפרים, בצורה מפתיעה, את יכולות הקרב שלך. לדוגמא, אתה עושה יותר נזק עם הwrench, ואתה שואב חיים אחרי שאתה הורג מישהו איתו ודברים דומים. Engineering זה כל מה שקשור להאקינג. אתם חושבים שפריצת רובוטים זה הדבר היחידי שיש? זה סתם משחקון כדי לשחרר קצת לחץ מהמשחק, אם ראיתם זו רק הדרגה הראשונה בקושי ודברים מסתבכים אחרי זה, ושם הEngineering Tonics באים לידי ביטוי.
    בקשר לאויבים מתוחכמים, למה בגירס הם יותר מתוחכמים מבביושוק? תאמין לי סיימתי את גירס מההתחלה עד הסוף ועכשיו אני כבר חצי דרך באינסיין, הם בכלל לא מתוחכמים, וביושוק לוקח אותם בגדול.
    רואה אבישי? יש אנשים שפויים על הכוכב הזה,
    גם הגרפיקה של המשחק שם היא אחת היותר מעניינות שראיתי,ובכלל הסתכל על המים במשחק? אתה יודע ש2K שכרו צוות של water artists שיעבוד רק על האפקטים של מים בכול המשחק?

אפשר לעשות שם מחקר על אוייבים כדי ללמוד יותר עליהם יותר מבחינה טקטית,איפה תמצא את כול זה פלוס מה Woolin אמר במשחק שנמצא היום בשוק?

www.Moondo
    .com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    זה משחק מצויין , חבל שהמחשב שלי בקושי אוכל אותו .... אולי הייתי קונה אותו ... באסה ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    כשאני אומר שהאויבים מטומטמים, אני לא מתכוון לזה שה-AI שלהם גרוע. לא. ברור לי שזה מדהים שאם זומבי עולה לאש, הוא רץ למים לכבות את עצמו.
    אני מתכוון לזה שכשהם תוקפים אותך, הם פשוט רצים ומתנפלים עליך... לא מאגפים, לא תופסים מחסה, לא שומרים מרחק. פשוט כמו טיפשים רצים אליך.
    כפי שציינתי - כל הקטע של ה"כוחות" ממש לא מרשים אותי... את רובו אני יכול לקבל מ- Jedi Knight כלשהו, ואפילו אין לי חרב אור! :< להיות חכם ולהציב מלכודות? איפה אתה צריך להיות חכם כשיש לך דלת, אתה בטוח שהם יכנסו דרכה וירוצו אליך, ואתה רק צריך למלכד אותה?
    לדעתי, אווירת המלחמה מזכירה לי יותר את Postal 2 מאשר איזה FPS רציני עם בייצים... לפחות בפוסטל אפשר לשים בתור משתיק קול חתול על הרובה... הנקודה היא שפוסט יודע שהמשחקיות שלו טיפשית, ולכן הוא מנצל את זה כדי להיות משחק הומוריסטי. ביושוק נותן לך להתעלל בזומבים חסרי שכל, וקוראים לזה משחק השנה...
    כן, האווירה טובה. כן, גם העיצוב נהדר ומקורי. אבל זה עדיין לא הופך את זה למשחק של 10! תבינו!

אם נתסכל על "משחקי השנה" אחרים, נמצא שם רשימה מכובדת של מחדשים - UT, Gears, Civ4, HL, Empire Earth, Byond Good and Evil... כל אחד מהם הביא מימד חדש וצורה חדשה לשחק את הז'אנר שאליו הוא משתייך. אם bioshok יהיה משחק השנה, אתבייש בכך שקוראים לו FPS רציני, במיוחד עקב העובדה שהוא יוצא בשנה שכל כך עמוסה במשחקים טובים אחרים.
    שתף ב-Google+

הרשמה