תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לאחר שחבר שלי קרא את הכתבה http://magazine.the-orc.com/index_10...47&sender=1024 הזאת באורק הוא שאל אותי אם אני יכול להמציא שיטה מוזרה ומטומטמת כזאת. אני כמובן היסתייגתי בהתחלה אבל אחרי שהוא הבטיח לי שיהיו לי שחקנים להתעלל בהם עם השיטה כמובן שהסכמתי.
    קודם כל אני חייב להזהיר לא לקחת את השיטה ברצינות או להסיק ממנה שום דבר עלי, היא נכתבה כשיטה צינית ולא ריאליסטית.

אני אפרסם פה את השיטה בשלמותה כשאני אסיים אותה אך בינתיים אני אכתוב את הרעיון הכללי. המטרה של השחקן בשיטה הזאת היא להרגיש תחושת התעלות בכך שהוא מציק, יורד, מכפיש וגורם לדמויות של השחקנים האחרים להרגיש רע. כמובן שבשביל להציק למישהו אחר אתה צריך סיבה, בשביל זה המצאתי את שיטת הנקודות.

נקודות תחרות שקשורות לניצחון בכל דבר בעצם, אתה אפילו מקבל נקודות אם אתה מתחרה בלי לספר לשחקן השני שזה מה שאתה עושה (לדוגמא אם אתה מחליט פתאום שיש תחרות אכילה והשחקן האחר לא יודע אתה יכול לנצח בקלות) אך תקבל פחות נקודות.
    סוג שני של נקודות הן נקודות הרכוש שזהו בעצם כל דבר שיש לך. קנית מכונית, קבל נקודות. אך זהו לא רק רכוש חומרי אלא גם רכוש רוחני, כתבת ספר קבל נקודות.
    סוג שלישי של נקודות הן נקודות ניצחון שניתנות על כל תחרות שבה יש פרס והכרה בניצחונך. בניגוד לנקודות תחרות כאן אתה חייב שיהיה פרס מכובד לניצחון.
    הסוג הרביעי ובעל ההשפה הגדולה ביותר הן נקודות המעמד שקשורות למשרה שלך, לכמה כסף אתה מרוויח ובכלל להשפעה ולמעמד שלך.

כל סוג נקודות יכול לשמש לסוגי הצקות שונים מהצקה ילדותית של ננה-בננה אל ירידה אלגנטית שמשווה אותך לקאליגולה.
    כמובן שכל הדמויות מתחלקות לסוגים שונים מהמניאק שמטרתו לרדת על אחרים ולגרום להם להכשל והמתנשא שמנסה לגרום לאחרים לרצות להיות הוא עד לחנון העלוב שמנסה להשחיל הצקות קטנות ולזכות בביטחון עצמי והילדותי שכל הזמן מתנהג ומציק כמו ילד קטן ועוד רבים אחרים.

עכשיו הגענו לחלק העיקרי במשחק שהן נקודות ההתעלות, כל שאתה מציק יותר כך אתה שמח יותר. מי שמגיע לאושר ול-10 נקודות התעלות הצליח להגשים את כל מה שהוא רצה. כל סוג דמות משיג נקודות התעלות בדרך אחרת וכמות אחרת.

בנוסף כמובן שיש 3 תכונות מנטלי, פיזי וחברתי שקובעים כמה טובה דמות בכל דבר בשביל להשיג נקודות שונות.

טוב זה הבסיס של המשחק הזה, אתם יכולים להגיב למרות שאני לא הייתי יודע מה להגיב על הודעה מוזרה כזאת.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    רעיון מעניין מאוד. לא נראה לי שהייתי משחק אותו בתור מ"ת, אבל בתור משחק מחשב הייתי קונה מיד. P:
    לא הבנתי כל כך מה ההבדל בין סוג הנקודות הראשון לשלישי, ומה זה אומר רכוש לא חומרי? ספר שכתבת זה רכוש חומרי, כל מה שהוא רכוש הוא בעצם חומרי. יכול להיות שהתכוונת להישגים? נגיד לטפס על ההר הכי גבוה או לרוץ הכי מהר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ההבדל בין נקודות תחרות לבין נקודות ניצחון הוא די מבלבל. בעיקרון כל מה שהוא נקודות ניצחון הוא גם נקודות תחרות אבל לא להפך. כל תחרות שמוכרת רשמית ע"י איזשהו גורם, לדוגמא אליפות הפיינטבול ביישוב היא גם נקודות ניצחון, לעומת זאת אם אתה נפגש ומנצח חברים שלך בפיינטבול אלו נקודות תחרות. רחוש רוחני זה כל הקטע של הזכויות יוצרים. אולי הספר הוא חומרי אבל הרעיון והכתיבה שלו הם הרכוש הרוחני שלך. אגב אם הספר שלך מפורסם ע"י מישהו זה נקודות ניצחון.
    ולה משחק מחשב ולא משחק תפקידים? זה תלוי לאיזה כיוון לוקחים את זה, אבל אני מסכים שזה יכול להתאים בקלות למשחק מחשב או לוח.

אגב, הישגים אם הם לא בתחרות גדולה הם נקודות תחרות.

נ.ב. תודה על ההתעניינות.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    עם כבר משחק תפקידים שטותי,מה עם אחד שמעודד מאנצ'קניות. אפשר לשלב את החוקים של השיטה שלך עם הרעיון הזה,כי אני לא רואה איך יוצא מ"ת מהשיטה שלך.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    מה לא מובן? משחק תפקידים אתה משחק דמות. פה אתה משחק דמות שכל המטרה שלה הוא להציק לכולם. יוצרים דמויות, כשלכל אחד יש סוג שמאפיין את הדמות שלו. הם מסתובבים בעיר או אפילו בעולם ומציקים לאנשים, הנקודות הן בשביל להפעיל הצקות אבל הם אמורים לשחק אותן. אני לא מבין למה אתם חושבים שזהו לא משחק תפקידים. יחסית אפילו אין הרבה מכניקה והרוב תלוי בשיפוטו של המנחה.

עריכה: אני מצטער אבל אני לא מתכוון לענות לך יותר. אני חושב שמה שאתה אומר והדרך בה אתה אומר את דבריך הם בושה. זורק הנחות באוויר ללא הסבר, אני מתחיל לחשוב שאתה לא יודע על מה אתה מדבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    ומה הם עושים? מסתובבים בעיר ומחפשים לעשות משהו,ועוד סתם כדי להציק לאחרים. אני לא מאמין שזה יעבוד.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    הוא אמר שהוא לא מתכוון לענות לך...
    וחוץ מזה, לי זה דווקא נראה נחמד, אבל זה תלוי בשחקנים ובשה"מ,rpgeek אתה פשוט לא עולה על הפוטנציאל שבזה, זה יכול ליצור צחוקים אדירים, וכל עוד אתה נהנה מזה, אז זה מילא את מטרתו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    נחמד...
    שתף ב-Google+

לא מאד אהבתי, מזכיר את המחשק מחשב- שכנים מהגהנום לא?

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני לא מכיר את משחק המחשב הזה, אם תוכל לתת קישור זה יהיה יעיל. אגב, אני לא ציפיתי לתגובות. פירסמתי את זה רק בשביל לעורר קצת את הפורום במצב נורמלי הייתי מפרסם רק את המוצר המוגמר.

נ.ב. ברור שיהיו אנשים שסוג משחק כזה לא יתאים להם, אף פעם לא ציפיתי שכולם או אפילו הרוב יהנו ממנו. לפחות לא קראת לו שטותי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נשמע ממש נחמד, מתי תפרסם?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הרשמה