תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    סטוריליין (storyline) = עלילת-סיפור, הסיפור העיקרי ביצירה דרמטית או ספרותית; תיאור מפורט של עלילת-סיפור עבור יצירה דרמטית או ספרותית.

קרב (match) = גפרור; תחרות, משחק (בספורט); יריב שקול; בן זוג; דבר דומה; משקל-נגד; זיווג.

האבקות בידורית מתבססת בעיקר על קרבות האבקות מזויפים, אבל כדי להכניס להם עניין יש להם בדרך כלל רקע או סיבה... בהאבקות הרקע או הסיבה מתבססים על הסטוריליין, קו העלילה של התוכנית שבעצם קובע את הקרבות.
    אי אפשר היה להסתדר בלי קרבות האבקות בארגון האבקות אבל בלי סטוריליין אפשר, עם זאת, בלי סטרוליין הקרבות היו יבשים ותהיה להם פחות השפעה.

הסטוריליין הוא "עמוד השדרה" של הקרב, הוא קובע אותו מלכתחילה, והוא קובע את התוצאה בו, ובגלל שהקרב עצמו מזויף הסטוריליין בעצם משפיע על העיקר של הקרב, והקרבות הם עיקרו של אירגון האבקות בידורית. אז עד כמה זה באמת חשוב?

מה יותר חשוב?
    הקרב שהוא בעצם העיקר ואי אפשר להסתדר בלעדיו. הוא מעניק את הרגעים הגדולים ומחזיק את הצופים. למרות שהוא מזויף ומתוכנן מראש.
    או הסטוריליין, מה שמכניס פלפל. מה שגורם לחלק מן הקרבות להיות חשובים יותר, מה שתומך בקרבות ואמור לתת תוצאה יפה בסוף פיוד (ריב בין שני מתאבקים).

אז מה לדעתכם יותר חשוב? סטוריליין או קרב? מה יותר צולע ב-WWE כיום?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    לפי דעתי הwwe לא הייתה מה שהיא בלי סטוריליין וגם בלי קרבות אז אני לא יכול להגיד מה יותר חשוב בקשר למה יותר צולע כיום אני יכול להגיד ששניהם צולעים יחסית לwwf אבל יותר צולע הוא הסטוריליין המשעמם

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה די ברור שהקרבות הם החשובים בארגון.
    בלי סטוריליין אין להם ביסוס אבל עדיין אפשר לערוך קרב בין מתאבקים ולקבל קרב טוב.
    לי לא זכור שהייתה בנייה מי יודע מה גדולה בין טייקר לאנגל בנו וואי אאוט 2006 והקרב היה בן זו*ה.

אני חושב שהיום הדבר הצולע מבין השניים הוא הסטוריליין העלוב. ע"ע קינג בוקר.

והערה-כותבים סטוריליין. זה ממש מציק לעין |:
    שתף ב-Google+

הרשמה