תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    שלום לכולם,
    לרגל יצאת bioshock, lost planet, crysis וחבריהם החלטתי להחליף את ה-geforce6600 הישן והטוב (אך העייף) שלי במשהו קצת יותר מפנק. אשמח לקצת עזרה.
    הצצתי בגיימספוט, ואני מתלבט בין:
    geforce 8600GT 256Mb extreme = בערך 770 ש"ב בזאפ
    geforce 8800GTS 320Mb = בערך 1700 ש"ח בזאפ
    שאלותי למומחים הן:
    האם הדגם הזול יספיק לי למשחקים המדוברים, ובכלל למשחקים בשנה שנתיים הקרובות? או אולי שווה כבר להשקיע בדגם היקר מבחינת ביצועים ואורך חייים (שנתיים-שלוש לפחות) ? האם יש דגמים של חברות אחרות שאני לא מכיר שיתנו לי את אותם ביצועים בפחות כסף (או יותר ביצועים באותו כסף)?

וכמה שאלות חומרה כלליות (אני קצת זקן, אז אני לא הכי מבין בדברים האלה):
    1. האם כרטיסי מסך כאלה זקוקים לאיזשהו סוג של ספק כח חיצוני נוסף?
    2. לגבי זכרונות- האם שווה להשקיע בזכרון מהיר (800 MHZ וצפונה) או שזה לא כזה משמעותי? יש סיכוי שלא תהיה תאימות עם הזכרון שכבר יש לי? (המחשב שלי בן שנה וחצי-שנתיים)

תודה!

יה איזה סמיילי מגניב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    או.קיי, אז ככה, עדיף לך להשקיע עוד 100 ש"ח מה8600GT ולקחת את הX1950PRO או את הXT שהרבה יותר חזקים ממנו. ושום כ"מ יחזיק לך על ההגדרות הכי גבוהות לעוד שנתיים וחצי-שלוש, אז חייבים לשדרג. הכי משתלם זה לקחת את הפרו ולשדרג עוד שנה וחצי לכרטיס כזה. היום הוא מחזיק על ההגדרות הכי גבוהות את המשחקים הכבדים. אבל Crysis על הגדרות אולטרה בDX10 דורש בכלל GTX, אז..
    קודם כל, תראה לנו מה המפרט כדי שלא יהיה צוואר בקבוק.
    ובקשר לשאלות -
    לא, לא דורש ספקים נוספים, אך תוודא שיש לך ספק מתאים (תרשום פה), כי אז זה יכול לגרום לבעיות קשות.
    ובקשר לזכרון - אם אתה עושה OC, אל תיקח 800. אין הבדל בכלל במשחקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    או.קיי, אז ככה, עדיף לך להשקיע עוד 100 ש"ח מה8600GT ולקחת את הX1950PRO או את הXT שהרבה יותר חזקים ממנו. ושום כ"מ יחזיק לך על ההגדרות הכי גבוהות לעוד שנתיים וחצי-שלוש, אז חייבים לשדרג. הכי משתלם זה לקחת את הפרו ולשדרג עוד שנה וחצי לכרטיס כזה. היום הוא מחזיק על ההגדרות הכי גבוהות את המשחקים הכבדים. אבל Crysis על הגדרות אולטרה בDX10 דורש בכלל GTX, אז..
    קודם כל, תראה לנו מה המפרט כדי שלא יהיה צוואר בקבוק.
    ובקשר לשאלות -
    לא, לא דורש ספקים נוספים, אך תוודא שיש לך ספק מתאים (תרשום פה), כי אז זה יכול לגרום לבעיות קשות.
    ובקשר לזכרון - אם אתה עושה OC, אל תיקח 800. אין הבדל בכלל במשחקים.
    אחי, קודם כל תודה רבה על התגובה המהירה.
    X1950PRO באמת נראה השקעה טובה יותר. אם אני מבין אותך נכון, בהתעלם מcrysis (כי אין לי 2000+ ש"ח לכרטיס מסך...) ה-PRO אמור להחזיק את כל המשחקים החדשים לפחות על הגדרות גבוהות?

המפרט שלי: (העתקתי מ-dxdiag והחשבונית של החנות)
    Processor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz
    Memory: 1024MB RAM MEMOQ DDR 400
    Display: Geforce 6600 256Mb PCI express
    sound:Realtek AC97 Audio
    ספק 400W עם PVC פסיבי - MACA
    לוח אם: GIGABYTE K8NMF-9 (s939,nf4,PCI-E,Sata,1394)

OC = אוברקלוקינג? אף פעם לא עשיתי, לא כל כך יודע איך. עדיין לא שווה להשקיע בזכרון?

שוב, תודה רבה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי SantaKelev
    אחי, קודם כל תודה רבה על התגובה המהירה.
    X1950PRO באמת נראה השקעה טובה יותר. אם אני מבין אותך נכון, בהתעלם מcrysis (כי אין לי 2000+ ש"ח לכרטיס מסך...) ה-PRO אמור להחזיק את כל המשחקים החדשים לפחות על הגדרות גבוהות?

המפרט שלי: (העתקתי מ-dxdiag והחשבונית של החנות)
    Processor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz
    Memory: 1024MB RAM MEMOQ DDR 400
    Display: Geforce 6600 256Mb PCI express
    sound:Realtek AC97 Audio
    ספק 400W עם PVC פסיבי - MACA
    לוח אם: GIGABYTE K8NMF-9 (s939,nf4,PCI-E,Sata,1394)

OC = אוברקלוקינג? אף פעם לא עשיתי, לא כל כך יודע איך. עדיין לא שווה להשקיע בזכרון?

שוב, תודה רבה!
    אם אני לא טועה המעבד לא יצור צוואר בקבוק. וOC, כן, אוברקלוק, אם אתה לא עושה אז אל תקנה זכרונות 800. והפרו אמור להחזיק משחקים בהגדרות גבוהות לעוד איזה שנה-שנה וחצי, אבל אל תתפוס אותי במילה, כי אף אחד עוד לא יודע..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    זה X2? כי אם לא זה יצור לו צואר בקבוק
    שתף ב-Google+

הרשמה