תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אוקי, שמתי לב לתופעה, שבן אדם, סתם ככה פתאום נכנס למכונית של מישהו שהוא לגמרי לא מכיר.

עכשיו,המישהו הזה מסיעה אותו סתם ככה ברחבי הכביש.

במציאות, כשבן אדם נכנס לך לרכב, אתה ישר עוצר, אתה נכנס לפאניקה ומתחיל לשאול שאלות מי הוא מה הוא וכד'.

תתחילו להפנים, אתם לא יכולים סתם ככה להסיע מישהו שאתם לא מכירים באופן פתאומי.

עוד דבר, שמתי לב, שיש אנשים, שפשוט עולים על המכונית של מישהו אחר.

עכשיו המישהו הזה, מנסה להפיל את זה שלמעלה, נתקע בעמודים, בקירות, העיקר להפיל.

במצאיות, כשמישהו עולה לכם על גג הרכב באמצע הכביש, אתם לא תתחילו לנסות להפיל אותו.

אתם תעצרו ותשאלו אותו שוב מי הוא למה הוא עושה את זה וכד', ובטח שלא תסכנו את חייכם.

עעוד דבר, אנשים, אתם לא יכולים לכתוב בAD "אני צריך סוחר נשק דחוף" או "אני צריך עזרה"

במציאות אתם ראיתם פעם מישהו שצועק באמצע הרחוב "אני צריך נשק" , "אני צריך עזרה" או דברים מהסוג הזה? אתם צריכים ללכת לאדם שאתם מכירים ולדבר איתו בצורה מציאותית.

עכשיו, עוד דברים, נהגי אוטובוס, אתם לא יכולים לנסוע לאן שאתם רוצים, עולים אליכם נוסעים, אתם צריכים לשאול אותם מה היעד שלהם, נתקלתי בנהג אוטובוס שהעלה נוסעים, ופשוט הסיעה אותם מרחק של לפחות 4 קילומטרים במשחק, בלי שום שאלה לאן הם צריכים.

אז נהגי אוטובוס, קבלתם עבודה יפה, תעבדו לפי החוקים.

עכשיו, תשימו לב, אנשים שנוהגים על אופנים, אתם נוהגים באמצע הכביש, שעוברות מנכוניות ורוב הזמן אתם גם קופצים לכם על הגג של המכוניות אומעל המכוניות.

במציאות, ראיתם פעם שזה קורה? אני לא חושב.
    תנהגו בצד הכביש, אל תקפצו לא על ולא מעל , מכוניות.

אתם יכולים לקפוץ באזור מורשה לא באזור תנועה.

בקשר לשוטרים, שוטרים, יש לכם עבודה גדולה, באזור הלימוד נהיגה, יש הרבה תנועה פגומה, אנשים עושים שם הרבה בלאגן.

אתם צריכים להתחיל לקחת רישונות ולא סתם לבקש רק בשביל הקטע.

עכשיו, נתקלתי בבעיה, רציתי למצוא את החברים שלי, משאר המשפחה.
    חלק היו בעיירה שלי שהיא נקראת Blue ועוד משהו ששחכתי את שמו

ואם עולים עוד קצת בכביש מגיעים לעוד ערייה שכחתי את שמה.

הסתכלתי במפה ולא ראיתי את 2 העיירות הנותרות.

עכשיו,אני מציע שתעשו מד כזה של דלק, שאנשים ידעו עוד כמה זמן נגמר להם הדלק, כי כאשר הם נוסעים והוא פתאום נגמר, קשה להגיע לטכנאי או לתחנת דלק.

עוד דבר נכנסתי לחנות משקאות כאשר שיצאתי זה העביר אותי לאמצע שום מקום, מקום שלא קרוב לשום עיירה.

מקווה שתפנימו.

יום טוב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    אנשים פשוט לא מקשיבים. בגלל זה הצעתי שיהיה מבחן עם הרשמה...

אגב, בקשר לדלק, תעשה
    fuel/
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    צודק...אגב יש באג שאפשר לקנות נשק בחנות הנשקים בלי רישיון, ושאפשר לעבוד כחוואי אם מכונית שונה, נגיד אתה מתחיל כחוואי אתה נכנס למכונה יוצא לוקח מכונית ונכנס לנקודות האדומות , אגב זה שכר ממממש נמוך....1 דולר על כל פעם שאני נכנס ? תוך שעתיים השגתי 1200 דולר...נכנסתי ל 500 כאלה וזה הרבה...
    LeL

ראו את החתימה שלי מהתאריך
    14/2/09

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    בקשר לאוטובוסים אני לא מסכים איתך!

יש הבדל בין אוטובוס למונית!
    מונית ייקח אותך לאן שאתה מבקש עם מונה (כמו שהיה ב RP הקודם).

אוטובוס יש לו מסלול קבוע הנוסעים רק יכולים לבקש לעצור איפה שהם צריכים, אבל המסלול הוא קבוע!

אני לדוגמא נהג אוטובוס ואני עכשיו פחות או יותר בשלבים שאני בונה לעצמי מסלול-

אני עושה בעיקר מהרשיונות לבנק מהרשיונות לבנק כי רוב האנשים שבאים לרשיונות אומרים להם ללכת לבנק להוציא כסף כדי לשלם 1000 והם צריכים ללכת לבנק אז במקרה הזה אני הכי שימושי.

ואי גם לפעמים עושה את שתי העיירות האחרות למרות ששם אין ממש עבודה...
    מהן בדרך כלל אני לוקח לבנק או לרשיונות.

תבינו- המקומות המרכזיים שהם הצרכים הגדולים של השחקנים במשחק הם הבנק, הרשיונות ואפשר גם להכליל את הבר כמקום מפגש ידוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    כן באמת באוטובוס זה לא כ"כ נכון..
    זה לא מונית..
    אבל אנשים.. תפנימו!!
    זה RP..
    אין פה ID.. אתם לא רואים שמות מעל אנשים..
    תתחילו להתנהג כמו בRP..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אבל למה כותרת לא תקינה?
    זה שרת מתחיל, פשוט חכו ותנו לו להיבנות עם הזמן...
    Hyper
    שתף ב-Google+

הרשמה