תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    היי.

לפני כחצי שעה סיימתי להוריד את הדמו של המשחק מויגיימס, והתקנתי אותו. ההתקנה בסך הכל תופסת 1.6 ג'יגה.

התפריטים נראים נחמד, כפי שאתם יכולים לראות. זה דמו, אז אין יותר מדי אפשרויות.

אני לא אגלה יותר מדי ספויילרים, אבל כפי הידוע המשחק מתחיל בהתרסקות מטוס בשנת 1960, ואז הדמות שלנו מגלה שהיא עדיין בחיים. רואים את שברי המטוס במים, אש בכל מקום ופתאום מגלים מגדל ענק באמצע שומקום. שוחים אליו ונכנסים פנימה לתוך מה שמתגלה כמעבר אל העיר התת קרקעית. כאן המשחק נתקע לי, שכחתי להתקין דרייברים ואני מקווה שזה רק בגלל זה

בכל מקרה, ממה שהספקתי לראות המשחק נראה פשוט מצויין. המוזיקה מדהימה, ואני מקווה שנשמע עוד הרבה במשך המשחק. הדמו רץ בצורה חלקה (25+ FPS על מקסימום ללא DX10) על מחשב AMD 3800, 7600GT וג'יגה ראם)

זזתי לעדכן דרייברים ולראות את שאר הדמו. בינתיים תהנו מקצת התמונות שצילמתי:
    http://hosted.vgames.co.il/nwn/Other...ages/Bioshock/

(אוף, מסתבר שלא הייתי צריך להקטין את התמונות כל כך, חלק נראות זוועה )

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    אצל זה בהורדה, מהירות ממש נמוכה עם 10 התקשרויות.
    קוסומו, בקרוב אני אדע איך המשחק. מואהאהאה
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא

יש לי x800 gto2 וכנראה בגלל זה אני רואה רק אש וכמה ריבועים בהתחלה,
    מבאס

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    שיחקתי בדמו, והוא מעולה, חבל שיש הרבה סרטונים ואי אפשר לדלג עליהם, אבל לא נורא. בסה"כ מעולה, מחכה למלא!
    הגרפיקה מדהימה @[email protected]

הצטרף בתאריך
    23.10.2006

D:

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    המשחק... אין לי מילה בשביל זה. הגרפיקה מדהימה. השליטה נוחה. הכוחות מגניבים. הנשקים לא מסריחים. כיף לפרוץ לרובוטים. רק שני דברים הפריעו לי במשחק: הסרטונים שאי אפשר להעביר (דבר שהרגיז כי באמצע המשחק הוא פשוט קרס ונאלצתי להתחיל הכל מחדש) והנסיונות להפחיד. המשחק יוצר אווירה מפחידה שכזאת, עם איזורים חשוכים וקולות מוזרים שמגיעים מרחוק.
    בפירוט קצת יותר רחב: הגרפיקה פשוט מעולה. הטקסטורות נראות מדהים והמים... כשהמפתחים אמרו שהם השקיעו במיוחד במים, חשבתי 'טוב, אז המים לא יהיו מסריחים כמו במשחקים ישנים'. המים פה זה דבר כ"כ יפה... עמדתי במקום רק כדי לצפות בחדר שבו אני נמצא מתמלא במים לאט-לאט.
    השליטה דומה לרוב משחקי ה-FPS. זזים עם WASD, קופצים עם רווח, מתכופפים עם C, מקש הפעולה הוא E, תוקפים עם העכבר השמאלי ומחליפים נשקים או כוחות עם הגלגלת של העכבר. כדי לעבור ממצב של נשקים למצב של כוחות משתמשים במקש הימני. פשוט, נוח וקל לזכור ולהשתמש.
    הכוחות שמשיגים בדמו הם ברק, שמשתק אנשים (או הורג אותם, אם הם בתוך שלולית) ומנטרל רובוטים (ואז אפשר להשתמש ב-l337 H4X0r Skillz שלכם) והבערה, שפשוט גורמת לאויבים לעלות באש. מגניב ושימושי

לסיכום: משחק מגניב ומומלץ, לפי הדמו. הקטע של ההפחדה קצת מעצבן, אבל אני מנהל את קהילת FEAR ויש לי מוניטין לשמור, אז אני לא אתלונן

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    באמת יש המון קולות מוזרים, אבל הסאונד עדיין מעולה =]

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    נהניתי מאוד מהדמו... גם הזמנתי גרסאת אספנים
    אהבתי הכל במשחק ...
    במיוחד את המים

עריכה:
    חבל שהדמו היה כזה קצר <_<

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    נכתב במקור על ידי Hipno

יש לי x800 gto2 וכנראה בגלל זה אני רואה רק אש וכמה ריבועים בהתחלה,
    מבאס
    כמוני כמוך...
    השאלה היא האם במאה אחוז זה בגלל הכרטיס מסך ולא בגלל משהו אחר?

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    שיחקתי בדמו מקודם
    איזה סוס זה D:
    עריכה: עובד מצויין אצלי P:

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    במילה אחת - מדהים!
    כרגע סיימתי את הדמו ברמה הכי גבוהה שאפשר בדמו (MED) וזה פשוט מדהים המשחק! אני משחק על הגרפיקה הכי נמוכה ועם FPS שמשתווה ל30 אז אני לא מתייחס לגרפיקה, אבל המשחק הזה גדול!
    ד"א, אני מפחד מהביג דאדי, יהיו לי סיוטים! האאאאא
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    חבל שהתמונות מוקטנות גרוע.
    מחר אני מוריד את הדמו, זה אמור להיות משחק ממש חזק... בעע, אני בטח אמות שם מפחד, אבל NVM, גם על ה-Space Mountain: Mission 2 התגברתי. וזו הייתה רכבת ההרים הראשונה שלי. =S
    בהצלחה לכל מי שקנה את המשחק! תבלו!

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    משחק פשוט מטריף ! זה ייזכר אצלי כאחד מהמשחקים הגאוניים של תקופת הגיימינג [אצלי בשורות הנוסטלגיה, כמו HL2, WC3 וכו'...]

אה ודרך אגב, אני שונא משחקים מפחידים, אני לא ידעתי שביו אמור להיות מפחיד בכלל :ם כי הוא ממש לא ! כאילו בכלל בכלל לא ! אין בו שום דבר מפחיד :/ [ואני משחק על ההגדרות הכי גבוהות] ואחרי שקראתי שהוא אמור להיות מפחיד חייכתי [=
    "I'm Back!"

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Woolin
    חבל שהתמונות מוקטנות גרוע.
    מחר אני מוריד את הדמו, זה אמור להיות משחק ממש חזק... בעע, אני בטח אמות שם מפחד, אבל NVM, גם על ה-Space Mountain: Mission 2 התגברתי. וזו הייתה רכבת ההרים הראשונה שלי. =S
    בהצלחה לכל מי שקנה את המשחק! תבלו!
    המשחק לא מפחיד. אמנם בדמו יש קולות מוזרים כאלו וכמה ניסיונות, אבל לא משהו שבגללו לא שווה לך לקנות את המשחק.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מי שרוצה לראות משחקיות מbioshock
    מוזמן לבקר בפרופיל שלי ביוטוב.

http://youtube.com/ownzuall

עכשיו אני מעלה סרטון נוסף של 12 דקות משחקיות

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Zeev
    מי שרוצה לראות משחקיות מbioshock
    מוזמן לבקר בפרופיל שלי ביוטוב.

http://youtube.com/ownzuall

עכשיו אני מעלה סרטון נוסף של 12 דקות משחקיות
    תמשיך =]
    קראתי את אחת מהביקורות כרגע ופשוט משבחים את המשחק.
    אני מקווה לעשות מנוי לPC GAMER בעתיד.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    החוויה שלי מהדמו הייתה טובה, אבל לא שלמה. קודם כל יש לי 8800GTS אז כמובן ~ הגדרות הכי גבוההות + DX 10 תמיכה, והגראפיקה, לא הייתה יותר מידי חדשנית (אני מניח שכבר היתרגלתי אחרי GEOW וכאלה) אבל הגראפיקה אכן הייתה טובה ומרשימה בחלק מהמיקרים (חוץ מהמים בהתחלה שכמו בגירס לפעמים ניראים כמו קריסטלים מרובעים מהבהבים ולא מציאותים). המשחקיות עצמה הייתה מעולה, המשחק מחדש ומרענן, הדמו לא נתן יותר מידי ניסיון בקרב אבל מהמ שאפשר לראות מצפות שעות רבות ודרכים רבות של פיצוצים מהנים במשחק, ללא ספק עקב מבחר רב של אפשרויות. לבסוף, האווירה. כאן אין לי הרבה מה להגיד שכן שחקתי בלי סאונד, אבל רק מהתמונות אפשר להבין שהאווירה מרגישה חצי אימה חצי קומית, והשילוב המפתיע עובד בצורה טובה למדי. הסאונד בכלל אני לא יכול להגיד כלום, כי לא היה לי אותו פשוט (למרות שממה שכן שמעתי, זה ניראה איכותי ולא מאכזב).

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני רוצה לקנות מחשב בסביבות ה3000 שקל כדי להפעיל את המשחק(אם הוא בכלל יפעל) , איזה מפרט כדאי לי לקנות?

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי MatanMaor
    אני רוצה לקנות מחשב בסביבות ה3000 שקל כדי להפעיל את המשחק(אם הוא בכלל יפעל) , איזה מפרט כדאי לי לקנות?
    פורום חומרה.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי Ns_Instincts
    החוויה שלי מהדמו הייתה טובה, אבל לא שלמה. קודם כל יש לי 8800GTS אז כמובן ~ הגדרות הכי גבוההות + DX 10 תמיכה, והגראפיקה, לא הייתה יותר מידי חדשנית (אני מניח שכבר היתרגלתי אחרי GEOW וכאלה) אבל הגראפיקה אכן הייתה טובה ומרשימה בחלק מהמיקרים (חוץ מהמים בהתחלה שכמו בגירס לפעמים ניראים כמו קריסטלים מרובעים מהבהבים ולא מציאותים). המשחקיות עצמה הייתה מעולה, המשחק מחדש ומרענן, הדמו לא נתן יותר מידי ניסיון בקרב אבל מהמ שאפשר לראות מצפות שעות רבות ודרכים רבות של פיצוצים מהנים במשחק, ללא ספק עקב מבחר רב של אפשרויות. לבסוף, האווירה. כאן אין לי הרבה מה להגיד שכן שחקתי בלי סאונד, אבל רק מהתמונות אפשר להבין שהאווירה מרגישה חצי אימה חצי קומית, והשילוב המפתיע עובד בצורה טובה למדי. הסאונד בכלל אני לא יכול להגיד כלום, כי לא היה לי אותו פשוט (למרות שממה שכן שמעתי, זה ניראה איכותי ולא מאכזב).
    יש לך ויסטה???? צריך ויסטה בשביל DX 10 נכון? כי אם לא יש לי גם כרטיס מסך תומך DX 10!!!
    משחק: World Of Warcraft/C&C3/Guild
    Wars/Oblivion/Halo Combat Evolved/Rise Of Nations
    Lord Of The Rings Battle Of Middle Earth/Call Of Duty
    Dibalo 2/Warcraft 3/Starcraft/Commandos 3
    Total Annihilation/UT ועוד כמה..

הרשמה