תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    אני משחק ב213.8.254.39:27962, והיום שיחקתי ופתאום, בלי שום אזהרה מוקדמת נתנו לי KIK.
    אני לא צ'יטר או משהו בסגנון,אני לא הורג בספון ואני לא יודע למה נתנו לי. היה כתוב בסיבה: KIK BY ADMIN. אני לא זוכר את שם האדמין, אני יודע שיש לו כינוי בצבע שחור והיום דיברתי איתו בקשר ללמה אני לא יכול לכתוב !party וכל מיני כאלו בסגנון והוא אמר לי שאני צריך להירשם בפורום ואז לבקש, אז אני מבקש לבל 1 הכינוי שלי הוא Eyal! בצבע צהוב ולבן ובבקשה תתקנו לי את הבעיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    Kibalta kick lo me haadmin ze baaya be punkbuster hu ose kick bli kesher for fake of nick ze kore arbe be gam adminim mekablim....
    bekesher le admin lvl 1 kaasher necro iree et ha hodaa hu yavi leha. Mictaer she roshem be anglit kashe li im ivrit im atem rocim yahol lahavi tshuvot be anglit mekorit.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    רחובות
    לא לא קלווי אני הבתי לו קיק ודי לחרבש עובדות
    אתה קיללת בלי הפסקה אנשים, ונתתי לך פעם או פעמים warn אבל אתה המשכת לקלל אז נתתי לך קיק וכתבתי לא לקלל ולא קיק בי אדמין (אולי אני מיתבלבל אבל אני די בטוח שזה לך הבתי קיק, עם לא אז קלוי צדק ולא אבתי לך קיק )
    ופעם הבאה עשה טובה ועל תחרבש דברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    שלחת לי פעם אחת אזהרה והפסקתי לקלל למה נתת לי קיק? עכשיו זה כותב לי שיש לי פאנקבאסטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    אנחנו אמורים לנחש על מה הוא הביא לך קיק תביא תמונה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכון....אמרתי שאולי אני מיתבלבל באמת לא ממש זכרתי שהבאתי לך קיק אבל אתה אמרת שכן אז..
    עם זה PB אז זה לא אני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    קיצר לא משנה אתם יכולים לנעול זה עובד לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    עיר
    באר שבע
    שמע אחי אנחנו לא אמורים לנחש מי הביא לך קיק יש הרבה אנשים אם ניק בצבע שחור ודבר שני רפים לא נותנים סתם קיקים הם נתנו לך קיק בכלל שקיללת או הייתה אחרי הגבול יש מבין !?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    רחובות
    הוא דיבר עלי אבל הוא אמר שהיה בסוף קיק של PB ואני לא יכול לתת באן אז זה לא אני היתתי בסוף
    שתף ב-Google+

הרשמה