תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    קיצר אני 100% מוכר בסניף של "באג" בהוד השרון
    ואני פשוט מצפוצץ מאושר ^____^

אז מה החלום שלכם ? מה אתם תרצו להיות שאתם תחשיבו כהישג של החיים שלכם ושהם יהיו משולמים ?
    ומין הסתם תהיו רציניים.. לא דברים סטייל "שבר רפאלי תרד לי ואגם רוטברג תעשה לי מסאז' תוך כדי"
    He comes to smite the crule, the wicked and the stupid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    אלון, למרות שכבר אמרתי לך מזל טוב במסן', לא אשבור את המנהג ואאחל לך גם פה. Congratulations you lucky tart, ובהצלחה בהמשך!

החלום שלי כרגע זה לסיים את השירות הצבאי כמה שיותר מהר, לפעמים הוא נראה ארוך ומייגע, אבל היי - הוא באמת כזה. ללמוד לתואר בחו"ל וסה"כ להצליח בעבודה ובחיי האהבה. נשמה נושן? הובכן, כי זה באמת נושן, אבל אחרי הכל זה חלום ואעשה את כל המאמצים האפשריים על מנת לראותו מתממש. Cheers.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    זה בטח נשמע מופרך לחלוטין, אבל אני רוצה לקנות אי קריבי
    אפילו ביררתי מחירים של איים, ואם אצליח לא רע בחיים אני אוכל לקנות כזה.

(לא רע זה לא אומר להכנס לעשירון העליון)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אלון מזל טוב
    עכשיו רק צריך לברר איפה יש את הפרוטקציות
    ואני הייתי רוצה לעסוק בצילום
    יש לי בן דוד שעובד בחברת צילום וזה פשוט מגניב ביותר
    הוא מקבל מצלמות לבדיקה הוא יודע על כל דבר הכי חדש שיש וזה פשוט תענוג לדבר איתו על זה
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    = קניון מרגלית? מגניב, זה אומר שאם אני אטרח ללכת לשם אי פעם וחוש העכביש שלי יעבוד באותו יום בשביל לזהות שזה אתה, יש לי סיכוי לראות אותך.

הממפ, אני לא יודע על השאיפה הגדולה של החיים שלי, אבל בגדול הייתי רוצה לתכנת (יותר נכון לתסרט) משחקים, ואם לא אז לעבוד במשהו חנוני אחר (לתרגם, לעבוד בחנות, מה ש).
    ובייני לזה עומדות רק כמה שנים של י"ב, צבא, ומה שאחרי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    להיות אדם ססלר ...
    הלוואי עלי להינות ממשחקים ועוד לעשות מזה בוחטות...
    או שאני יבורך בכישרון אדיר לאיזה משחק יריות או משהו כמו CS, אני אצטרף לנבחרת ואיזה חברה תשלם לי משכורת והסעות על כך שאני יפרסם אותה... אני חושב שיש איזה קבוצה כזאת של שחקני CS הטובין בעולם משהו כזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Zakk
    להיות אדם ססלר ...
    הלוואי עלי להינות ממשחקים ועוד לעשות מזה בוחטות...
    או שאני יבורך בכישרון אדיר לאיזה משחק יריות או משהו כמו CS, אני אצטרף לנבחרת ואיזה חברה תשלם לי משכורת והסעות על כך שאני יפרסם אותה... אני חושב שיש איזה קבוצה כזאת של שחקני CS הטובין בעולם משהו כזה...
    יש קבוצות גיימינג מקצועיות בCS ועוד כל מיני משחקי רשת והם מרוויחים משכורות יחסית גבוהות. לא ממזמן ראיתי כתבה בנושא בBBC, הספונסרים לא רק משלמים להם משכורת, אלא כמו שאמרת מטיסים אותם בכל רחבי העולם לתחרויות ולאליפויות (שמהם אגב הם גורפים עוד סכומי כסף), מממנים הוצאות נסיעות, בילויים וכל הדברים הקשורים. גרם לי לקנאות בהם קצת, כי להרוויח כסף טוב מגיימינג זהו דבר מצויין, אבל קשה לי לראות אותך או אותם עושים את זה עד גיל 40.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Xombie
    יש קבוצות גיימינג מקצועיות בCS ועוד כל מיני משחקי רשת והם מרוויחים משכורות יחסית גבוהות. לא ממזמן ראיתי כתבה בנושא בBBC, הספונסרים לא רק משלמים להם משכורת, אלא כמו שאמרת מטיסים אותם בכל רחבי העולם לתחרויות ולאליפויות (שמהם אגב הם גורפים עוד סכומי כסף), מממנים הוצאות נסיעות, בילויים וכל הדברים הקשורים. גרם לי לקנאות בהם קצת, כי להרוויח כסף טוב מגיימינג זהו דבר מצויין, אבל קשה לי לראות אותך או אותם עושים את זה עד גיל 40.
    צודק... עדיף להיות כוכב רוק ולהמשיך לשיר עד שתרקב... כמו פול מקרטני או רוג'ר ווטרס אבל נראה לי הייתי מעדיף להיות יותר כמו אוזי אבל עם פחות פוזה אבל לא יזיק לי התוכנית ריאלטי שלו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    זה ממש עץ ספאם, אבל לא נורא, זה כייף.
    אני רוצה להיות קופירייטר, ולמי שלא יודע, שזה אלה שממציאים פרסומות וכאלה, זה ממש כייף, ואני כל היום מבקר פרסומות כשאני רואה אותם.
    חוץ מזה לפתח קצת את הכתיבה שלי
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הרשמה