תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    Coming 23/8/07
    אין לי כוח לחכותת
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אני כל כך עומד להוריד את זה... אני חולה על הסדרה הזו...

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    הרגע סיימתי אותו.. הוא ממש טוב..!

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    סיימתי במחשב. משחק מעולה.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    חביב. אין מודלים של נזק לשום דבר יורים על כדים כאילו עם כדורי צבע שחורים, כ"כ דור קודם.
    -*-*-*-*-*-*--*-*-*-*
    Opera מהיר, בטוח וחדשני.
    www.opera.com

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    כיף לא מזיק. דוגמא קלאסית של משחק 10\7.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Kazz
    כיף לא מזיק. דוגמא קלאסית של משחק 10\7.
    לא מסכים, המשחק לא כ"כ לינארי, נותו לך מגוון של אפשרויות של לאן ללכת קודם ומה אח"כ, יש בו אלמנט קטן של "RPG" שאתה הולך ומשתפר ומשפר נשקים, יש לך כמה וכמה דרכים לסיים כל משימה...

זה משחק של 9, במידה והוא מספיק ארוך. משחק מצויין.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נשאר בדעתי, 7 מקסימום. באמת שלא מגיע לשום משחק ציון 9 עם קומבאט שכזה שאפשר לתאר כמטווח ברווזים. ה AI גם פשוט נוראי. הטאץ' של האי לינריות באמת מוסיף וזה נחמד לגשת בדרך שונה אבל כשזה הולך אתה נשאר עם אותו משחק WW2 המוכר והשחוק.

מה הכוונה בכמה דרכים לסיים משימה? בסוף מפוצצים את כל המשגרים. ה approach רק יכול להיות שונה אבל כמו שאמרתי זה בסך הכל טאץ' יפה שנבלע בשגרה של שאר מערכות המשחק.
    אני גם לא אוהב את מערכת הבריאות הנטענת, זה מקל על העניינים עוד יותר והמשחק גם ככה קל בצורה נוראית. יש מספיק חבילות בריאות מפוזרות.

הקטע של שדרוג הנשקים גם חביב אבל שוב שום דבר יוצא מגדר הרגיל וזה בעצם המשפט שמסכם את המשחק בעבורי. הכל בו שגרתי ורגיל. הנשקים,מערכת הירי, AI לא מתפקד. באים ומרססים כבמטווח. קשה לי לתת למשחק שלא מבצע שום דבר חדש או שלא מבצע את הדברים בצורה טובה יותר ציון של יותר מ 7. לא היה שום הפתעות במשחק, שום התפלאויות. זה שוטר WW2 סולידי שמפיק כיף בלתי מזיק. אין שום דבר יותר מדי טוב בו אבל גם לא גרוע מדי (אולי חוץ מהAI). מהמשחקים שמיועדים לתקופת בצורת.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    המשחק לא קל בכלל אם תשחק בHARD, שם הבריאות הנטענת מאוד נחוצה ותבין עד כמה היא מעולה.
    בכלל - זאת מערכת נפלאה לדעתי ואני מאוד אוהב אותה.

וןהקטע של שדרוג השחקן והנשקים מאוד יוצא דופן ומייחד את המשחק הזה מאחרים בסגנון. ובדיוק בגלל זה הוא יקבל ציונים גבוהים מ-7... כי 7 זה ממוצע, רגיל. ופה יש כבר משהו (חיובי) נוסף, מעבר לעובדה שאתה פאקינג צונח לאיפה שאתה רוצה במשחק, שזה עוד חידוש מאוד משמעותי. כמעט אף פעם ששיחקתי בדמו (וסיימתי אותו 5 פעמים) לא הייתה כקודמתה, וזה מאוד שונה משאר המשחקים האלה, שגם אם אתה לא הולך במסדרון - אתה מרגיש ככה.

משחק של מינימום 8... אבל אני רואה מספק אתרים מביאים לו מעבר ל-9, במידה והוא באמת ממשיך להיות כ"כ טוב.

שום דבר במשחק הזה לא ממוצע.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    זו בדיוק הנקודה, האלמנטים של שדרוג השנקים והאי לנאריות ייחדו את המשחק מדומיו, כלומר משאר משחקי WW2. שאר הדברים הם בדיוק מה שהתרגלנו לצפות ממשחקים כאלה. AI גרוע וקרבות שהם בסך הכל מטווח קל ופשוט. מתכופפים מאחורי מחסה ויורים.

ההנאה שהפקתי מהמשחק היא בגלל הלאמנטים הלא לינאריים. נוחתים במקום שונה, הולכים בדרך אחרת, עולים על הגגות אבל כשאתה על הקרקע ובתוך האקשן המשחק ממוצע וטיפוסי כמו כל משחק WW2 אחר.

ושחקתי גם על אקספרט וזה עדיין קל מאוד עד כדי כך ששחקתי כדי לנקות את כל השלב מהאוייבים בלי לפוצץ וליצור צ'קפוינט וגם שחקתי יותר עם הגראנד.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Kazz
    זו בדיוק הנקודה, האלמנטים של שדרוג השנקים והאי לנאריות ייחדו את המשחק מדומיו, כלומר משאר משחקי WW2. שאר הדברים הם בדיוק מה שהתרגלנו לצפות ממשחקים כאלה. AI גרוע וקרבות שהם בסך הכל מטווח קל ופשוט. מתכופפים מאחורי מחסה ויורים.

ההנאה שהפקתי מהמשחק היא בגלל הלאמנטים הלא לינאריים. נוחתים במקום שונה, הולכים בדרך אחרת, עולים על הגגות אבל כשאתה על הקרקע ובתוך האקשן המשחק ממוצע וטיפוסי כמו כל משחק WW2 אחר.

ושחקתי גם על אקספרט וזה עדיין קל מאוד עד כדי כך ששחקתי כדי לנקות את כל השלב מהאוייבים בלי לפוצץ וליצור צ'קפוינט וגם שחקתי יותר עם הגראנד.
    סבבה, זה עדיין לא משחק של 7
    וזה גם השלב הראשון, אי אפשר לצפות שיהיה הכי קשה בעולם...
    אני מסכים שהוא די קל, אבל הAI לא נוראי. יש כ"כ הרבה אוייבים שאם הAI היה קשה מדי - היית מת ממש מהר, האוייבים מזהים אותך ממש מהר ומתחבאים מספיק טוב ורצים מרימונים... לדעתי מספיק טוב. לא FEAR אבל מספיק טוב.

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    מספיק טוב = 7
    טוב = 8
    כמעט טוב מאוד = 9
    טוב מאוד = 10
    אמנם חזרנו לכיתה ד', אבל הבנת את הרעיון.
    במשחק כזה של דור הבא אנו מצפים ל AI בן זונה (תסלחו לי על השפה) לא ל"מספיק טוב".
    אז אולי המשחק מאוד מצא חן בעיניך (לגיטימי) אבל הוא עדיין לוקה בחסר.
    ואם אני יורה על כד במשחק של קונסולת דור הבא (הנוכחי) אני מצפה ממנו להתנפץ לרסיסים!
    COD4 ישנה את דעתך מהר מאוד ממש רגע אחרי שתירה על קיר רך ותפגע באוייב מאחוריו.
    באחריות.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי notdead
    מספיק טוב = 7
    טוב = 8
    כמעט טוב מאוד = 9
    טוב מאוד = 10
    אמנם חזרנו לכיתה ד', אבל הבנת את הרעיון.
    במשחק כזה של דור הבא אנו מצפים ל AI בן זונה (תסלחו לי על השפה) לא ל"מספיק טוב".
    אז אולי המשחק מאוד מצא חן בעיניך (לגיטימי) אבל הוא עדיין לוקה בחסר.
    ואם אני יורה על כד במשחק של קונסולת דור הבא (הנוכחי) אני מצפה ממנו להתנפץ לרסיסים!
    COD4 ישנה את דעתך מהר מאוד ממש רגע אחרי שתירה על קיר רך ותפגע באוייב מאחוריו.
    באחריות.
    COD4 הוא משחק של מינימום 9 אם לא 10... הוא משחק "מצויין", וMOH:A הוא משחק של 8-9, "טוב" עד "טוב מאוד".

7 זה משחק "בסדר", ולפי דעתי ולפי דעתם של כל מי שקיבל בערך HANDS ON עליו באתרים - הוא ללא ספק לא משחק של רק "בסדר" וחלקם אפילו מקטלגים אותו כ"מצויין".

וזה שלא כל הכדים מתנפצים זה לא אומר שום דבר. יש כדים גם בBIOSHOCK שלא מתנפצים, ובכלל - המון דברים שם שאתה מצפה שיתפוצצו לא מתפוצצים.... זה לא דבר שמחייב במשחקי "דור הבא" כומ שאתה מגדיר את זה.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    ממשחק של דור הבא מצפים שכאשר זורקים ריקון למבנה אז לא יצא עשן דרך קיר ולא עשן דו מימדי ומגעיל.
    -*-*-*-*-*-*--*-*-*-*
    Opera מהיר, בטוח וחדשני.
    www.opera.com

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    המשחק ממש קל ולא שווה בקז'ואל, מנורמל הוא נהיה קשה.
    לקח לי 7 שעות להוריד את המשחק הזה כל הלייב היה מוצף כנראה.
    ד"א מישהו שיחק אותו ב HDTV? נראה ממש מדהים..!
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הרשמה