תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אפשר לשחק בווי בלי הסנסור באר?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    תגיד זאת בדיחה???!!

ברור שלא!! בלי הסנסור באר אין מה שיקלוט תתנועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    (גם אני חושב שלא), פשוט יש לי ויכוח עם ישהו מפורום אחר הוא טוען שהחיישנים משדרים לווי ולכן אפשר לשחק גם בלי הסנסור באר, אשמח לדעה נוספת של החזקים בנושא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    אי אפשר. אם תשים לב, על הקונסולה עצמה אין שום חיישנים, רק על הסנסור באר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    שמעו הסיפור ככה:

הילד הזה באיזה פורום אחר נתן מדריך איך להשתמש בשלט של הווי בתור עכבר למחשב דרך הבלותות' אני בתמימותי מנסה את זה הדונגל בלותות' קולט והכל ואז אני מבין שאין מה שיקלוט את זה!

אז אני אומר לו שזה לא יכול להיות כי אין מה שיקלוט את החיישני תנועה והוא אומר לי שהחיישני תנועה משדרים תדרים לווי ואפשר לשחק גם בלי הסנסור באר כי הוא רק, ואני מצטט "כמה נקודות אינפרא אדום וחשמל".

הנה כל השיחה:

הוא:
    אז ככה בואו נתחיל

מה צריך?

שלט WIIREMOTE
    bluetooth dongel
    wiinremote להוריד מכאן (דריוור)

המדריך

קודם כול הוריד וחלצו את הדריוור לתיקיה כול שהי
    לאחר מיכן הכניסו את הבלוטס דונגל למחשב והפעילו את התוכנה שלו
    ולחצו על הכפתור של חיפוש המכשירים
    כעת לקחו את הWIIREMOTE ולחצו על 1+2 ביחד והמנורות יתחילו להבהב
    והתוכנה תראה לכם מכשיר אם כתובת ולאחר מכן שם כזה
    NINTENDO
    RVL-CNT-01
    לאחר מכן המנורות יפסיקו להבהב
    לאחר מכן לחצו שוב על המספרים אחת ושניים באותו הזמן ולחצו בתוכנה על
    השם או תמונה ואז זה יראה לכם את האפשרויות שניתן לעשות איתו ליחצו על
    הכפתור של העכבר בתוכנה ותיתנו לו להתקין את הדרייורים שלו
    לאחר מכן המנורות ימשיכו להבהב ואז תדליקו את הדרייור שהורדתם
    ותילחצו על הכפתור של האנייבל כראוסר
    וזהו השלט יתחיל לעבוד על החיישנים של הווי בלי האנפרא אדום

אני:
    עשית את זה וזה עובד לך?
    לא יכול להיות.
    הבלותות' בסדר והכל אבל צריך שהסנסור באר יקלוט את התנועה של החיישנים זה לא עובד ככה, פעם הבאה תבדוק לפני שאתה מביא דברים.

הוא:
    אם זה לא עובד אז איך נירא לך ששיחקתי קאונטר-סטרייק סורס איתו?(אבל אל הצלחתי לזוז הייתי צריך ללכת אם המקלדת ולהסתכל אם השלט כולם בשרת עזרו לי אם זה וצחקנו מלא הייתי צריך להיות מדויק אם התנועת חחחח)
    והסנסור באר לא קולט כלום השלט הוא זה שקולט את המיקום שלו לעומת הסנסור באר שלא זז מהמקום שלו ושולח את המידע לWII
    במיקרה שלנו הוא משתמש בחיישניי תזוזה שבתוך השלט
    אם אתה רוצה כתוספת אתה יכול להוסיף את הסנסור באר אבל הסנסור באר זה שום דבר חוץ מכמה מנורות של
    אינפרא אדום בכול צד הבנתה?
    אתה יכול גם לקחת פנס אחד ועוד אחד להרחיק אותם זה מזה ולשים מאחוריי המסך שלך והשלט יקלוט אותם
    ויש לך WII בכלל?

אני:
    כן יש לי ווי ואתה לא מבין.
    הסנסור בר הוא זה שקולט את הווי קודם כל בלעדיו לא יכולת לשחק, דבר שני, הוא לא קולט את המיקום של השלט במרחב, אלא הוא קולט תנועה וחוזק.
    הבלותות' לא יכול לקרוא את החיישנים של השלט כי זו לא תקשורת אינפרא אדום או של הסנסור בר, כמו שעכבר אלחוטי זאת תקשורת אינפרא אדום ולכן הוא קורא אותו.
    ואני מוכן להתערב של שיחקת איתו במחשב.

הוא:
    יודע מה על תאמין לי אני הצלחתי ושיחקתי ולפני 15 דקות סיימתי לשחק בגריס מוד עם חברים שלי
    הסנסור באר הוא כלום חוץ מכמה מנורות של אינפרא אדום וחשמל
    אתה יכול לישאול כול אחד בפורום והוא יגיד לך שאתה טועה (אלא עם כן מי ששאלתה אותו הוא דביל )
    השלט הוא קולט את האורות של הסנסור באר וכך יודע אם אתה מתקרב מתרחק זז וכדומה
    אל תדבר לפני שתבדוק

ואתה יכול לשחק משחקים בווי (תלוי איזה) בלי הסנסור באר
    למה איך ניראה לך שאתה תוקף אם חרב בזלדה אתה מכוון אל המסך ומזיז קצת את השלט לא
    לשלט יש חיישניי תזוזה שקולטים את התזוזות שלך ואז שולחים אותו אל הויי במקרה שלנו הם שולחים אותו אל המחשב והתוכנה /דרייור מפענחים אותם הבנתה אם לא אז דיבדוק לפני שאתה מדבר

ועוד דבר אחד לעכבר עלחוטי אין תקשורת אינפרא אדום בשביל לתקשר באינפרא אדום המשדר והקולט אסור להם לזוז אחרת הם יתנתקו
    אז בן אדם אל תתערב איתי בסדר תיבדוק את זה ואז תגיד את מה שאתה רוצה

מי צודק?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    שמעו הסיפור ככה:

הילד הזה באיזה פורום אחר נתן מדריך איך להשתמש בשלט של הווי בתור עכבר למחשב דרך הבלותות' אני בתמימותי מנסה את זה הדונגל בלותות' קולט והכל ואז אני מבין שאין מה שיקלוט את זה!

אז אני אומר לו שזה לא יכול להיות כי אין מה שיקלוט את החיישני תנועה והוא אומר לי שהחיישני תנועה משדרים תדרים לווי ואפשר לשחק גם בלי הסנסור באר כי הוא רק, ואני מצטט "כמה נקודות אינפרא אדום וחשמל".

הנה כל השיחה:

הוא:
    אז ככה בואו נתחיל

מה צריך?

שלט WIIREMOTE
    bluetooth dongel
    wiinremote להוריד מכאן (דריוור)

המדריך

קודם כול הוריד וחלצו את הדריוור לתיקיה כול שהי
    לאחר מיכן הכניסו את הבלוטס דונגל למחשב והפעילו את התוכנה שלו
    ולחצו על הכפתור של חיפוש המכשירים
    כעת לקחו את הWIIREMOTE ולחצו על 1+2 ביחד והמנורות יתחילו להבהב
    והתוכנה תראה לכם מכשיר אם כתובת ולאחר מכן שם כזה
    NINTENDO
    RVL-CNT-01
    לאחר מכן המנורות יפסיקו להבהב
    לאחר מכן לחצו שוב על המספרים אחת ושניים באותו הזמן ולחצו בתוכנה על
    השם או תמונה ואז זה יראה לכם את האפשרויות שניתן לעשות איתו ליחצו על
    הכפתור של העכבר בתוכנה ותיתנו לו להתקין את הדרייורים שלו
    לאחר מכן המנורות ימשיכו להבהב ואז תדליקו את הדרייור שהורדתם
    ותילחצו על הכפתור של האנייבל כראוסר
    וזהו השלט יתחיל לעבוד על החיישנים של הווי בלי האנפרא אדום

אני:
    עשית את זה וזה עובד לך?
    לא יכול להיות.
    הבלותות' בסדר והכל אבל צריך שהסנסור באר יקלוט את התנועה של החיישנים זה לא עובד ככה, פעם הבאה תבדוק לפני שאתה מביא דברים.

הוא:
    אם זה לא עובד אז איך נירא לך ששיחקתי קאונטר-סטרייק סורס איתו?(אבל אל הצלחתי לזוז הייתי צריך ללכת אם המקלדת ולהסתכל אם השלט כולם בשרת עזרו לי אם זה וצחקנו מלא הייתי צריך להיות מדויק אם התנועת חחחח)
    והסנסור באר לא קולט כלום השלט הוא זה שקולט את המיקום שלו לעומת הסנסור באר שלא זז מהמקום שלו ושולח את המידע לWII
    במיקרה שלנו הוא משתמש בחיישניי תזוזה שבתוך השלט
    אם אתה רוצה כתוספת אתה יכול להוסיף את הסנסור באר אבל הסנסור באר זה שום דבר חוץ מכמה מנורות של
    אינפרא אדום בכול צד הבנתה?
    אתה יכול גם לקחת פנס אחד ועוד אחד להרחיק אותם זה מזה ולשים מאחוריי המסך שלך והשלט יקלוט אותם
    ויש לך WII בכלל?

אני:
    כן יש לי ווי ואתה לא מבין.
    הסנסור בר הוא זה שקולט את הווי קודם כל בלעדיו לא יכולת לשחק, דבר שני, הוא לא קולט את המיקום של השלט במרחב, אלא הוא קולט תנועה וחוזק.
    הבלותות' לא יכול לקרוא את החיישנים של השלט כי זו לא תקשורת אינפרא אדום או של הסנסור בר, כמו שעכבר אלחוטי זאת תקשורת אינפרא אדום ולכן הוא קורא אותו.
    ואני מוכן להתערב של שיחקת איתו במחשב.

הוא:
    יודע מה על תאמין לי אני הצלחתי ושיחקתי ולפני 15 דקות סיימתי לשחק בגריס מוד עם חברים שלי
    הסנסור באר הוא כלום חוץ מכמה מנורות של אינפרא אדום וחשמל
    אתה יכול לישאול כול אחד בפורום והוא יגיד לך שאתה טועה (אלא עם כן מי ששאלתה אותו הוא דביל )
    השלט הוא קולט את האורות של הסנסור באר וכך יודע אם אתה מתקרב מתרחק זז וכדומה
    אל תדבר לפני שתבדוק

ואתה יכול לשחק משחקים בווי (תלוי איזה) בלי הסנסור באר
    למה איך ניראה לך שאתה תוקף אם חרב בזלדה אתה מכוון אל המסך ומזיז קצת את השלט לא
    לשלט יש חיישניי תזוזה שקולטים את התזוזות שלך ואז שולחים אותו אל הויי במקרה שלנו הם שולחים אותו אל המחשב והתוכנה /דרייור מפענחים אותם הבנתה אם לא אז דיבדוק לפני שאתה מדבר

ועוד דבר אחד לעכבר עלחוטי אין תקשורת אינפרא אדום בשביל לתקשר באינפרא אדום המשדר והקולט אסור להם לזוז אחרת הם יתנתקו
    אז בן אדם אל תתערב איתי בסדר תיבדוק את זה ואז תגיד את מה שאתה רוצה

מי צודק?

אחי עזוב ילד מטומטם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אין לי כח לקרוא את כל הסיפור אבל העובדה הפשוטה היא ששניכם צודקים.

ה-Wii-mote אכן מסוגל לפעול, בצורה חלקית, בלי הסנסור הבר. השימוש היחידי של הסנסור בר הוא ביכולת הפויינטר של הבקר, כלומר, הוזזת הסמן שמופיע על גבי המסך. אבל כל הקטע של זיהוי תנועה נעשה על ידי חיישנים פנימיים שמשדרים את המידע ב-Bluetooth.

יצא לי בדיוק לפני כמה ימים לשחק עם אחיינית שלי באולינג, כשאני בכלל לא הייתי באותו החדר איתה, עם הטלוויזיה ועם ה-Wii, אלא בחוץ בגינה, שותה קפה ומדבר עם חברים, כשהיא צועקת לי "תורך, תלחץ A ותזרוק" מידי פעם (וגם כמעט ניצחתי).

דרך אגב, הסנסור בר לא שולח מידע ל-wii, הוא פשוט מקבל ממנו חשמל. וניתן לדמות סנסור בר עם שני נרות.

אם נשתמש בדוגמא של זלדה, אז תוכל לבצע כל דבר במשחק חוץ מלכוון את הקשת, slingshot, בומרנג, באופן ידני... זה בהנחה שהיית מסוגל להתחיל את המשחק, מה שלא תהיה מסוגל כי אתה אמור לבחור פרופיל בהתחלה וגם זה נעשה בעזרת הפויינטר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    הסנסור באר הוא שורה של לדים של אינפרה אדום כמו שיש בשלט רחוק שמאירות קבוע. השלט קולט את הנורות האילו ושולח לWII איפה הוא רואה אותם דרך הbluetouth . הwii מחשב לפי המידע שמגיע מהשלט ואיפה שאמרו לו שהsensor bar נמצא לאיפה אתה מצביע על המסך ומה המרחק שלך ממנו.

אפשר להשתמש בחישני התנועה של ה wii ללא צורך ב sensor bar . זה אומר את כל משחקי wii sport אפשר לשחק בלי הsensor bar בכלל כי הם עובדים על חישני תנועה. יש סירטון שמדגים את הטווח של השלט ואיזה מישהו שיחק bowling ממרחק של איזה 50-60 מטר מהwii .

בגלל שהשלט משתמש באור אינפרה אדום כדי לקבוע לאן אתה מצביע מקורות חום יכולים לבלבל אותו. השלט עובד גם כשאני מצביע על התקרה כי יש שם נברשות הלוגן שמיצרות המון חום שנראות לשלט כמו נקודות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    פשוט תעשו ניסוי נתקו את הסנסור בר ושימו במקומו שני נרות ותראו אם ז יעבוד לכם.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

עובד כמו נינג'ה בלי הסנסור באר.
    פשוט תשימו חנוכיה דולקת מעל הטלויזיה.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    מוצר חדש בקרוב: חנוכיה לWii - חובה בכל בית.
    שתף ב-Google+

הרשמה