תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    שלום לכולם

אני קורא סמוי כבר די הרבה זמן, וסוף סוף גם לי יש שאלה.

אני משחק דרואיד דרגה 57 (Balance), בשרת קאראזאן. לאחרונה רק גיליתי את נפלאות הBG כדרך מעולה להעביר זמן בין קווסטים, או כשאתה מחכה לחברים שלך בשביל לא לעלות רמות לבד.

כיף לא נורמלי, אבל רק בעיה אחת- אני שונא Rogues. עם כל שאר הדמויות אני יכול להתמודד, נגד pets וminions לא חסרים דברים, לוחמים גם עוד אפשר. אבל הRogues פשוט שוחטים אותי! אפילו אם הוא כמה רמות מתחתי, אם אני לא מצליח לראות אותו בזמן הוא עושה לי נזק מטורף, sap & stun ואני לא מצליח לבצע שום פעולה.

יש משהו לעשות נגדכם, נוכלים ארורים? או שאני פשוט צריך לקבל את זה?

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    כן, גם אני שונא אותם. כזה קלאס מגעיל, שמבוסס על שיתוק היריב כדי לא לאפשר לו להילחם.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    לפי דעתי כשרוג מצליח להפתיע כל אחד זה בעיה קצת...

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    בעקרון אתה BOOMKIN,אז אמור להיות לך מלא ארמור כשהוא תוקף בהתחלה,אחרי שאתה יוצא לשניה מהשיתוק,דפוק צ'יטה,שים עליך Nature's Grasp,זרוק עליו Faerie Fire,אם הוא עוד לא הגיע אז תתחיל קאסט של רוטס,אם הוא הגיע אז הוא יחטוף רוטס מהNature's Grasp(שכדאי שיהיה לך אם אין לך אותו). וזה בעקרון,אחרי זה תמשיך עם קאסטים של רוטס,סטאר פייר,wrath,ותעשה ספאם של מונפייר רק אם אתה ממש חייב,אני שונא דרואידים שעושים ספאם של זה מ100% עד 0%,זה משגע אותי.ותמשיך לשנות לצ'יטה כדי לברוח וכאלה.

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    הבעיה היא שזה לא ממש אפשרי- אין לי את השנייה הזאת בשביל לצ'טט ולעוף משם, ובטח שלא לחזור לmoonkin ולהטיל nature's grasp.

אם אני מצליח לתפוס אותו לפני שהוא עשה לי sneak attack אז אני כן מטיל עליו רוטס, ואז force of nature, וזה בד"כ מכניע אותם.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    שמע... balance די גרוע לPVP באופן כללי
    (חחח אני עדיין זוכר שדרואיד רמה 69 עשה לי "גאנק" ברמה 65 והוא היה באלנס.... זה היה פשוט עצוב)

בכל מקרה, אם אתה רוצה להשאר (איזה שהיא סיבה) כbalance, הדבר כי טוב שאני יכול להמליץ לך זה לברוח...

אל תרגיש רע... גם וורלוקים ומייג'ים מנוסים לא יכולים נצח רוג שקופץ בהפתעה. היחידים שעוד איך שהוא יכולים לעשות משהו זה האנטרים ולוחמים (במיוחד אורקים)

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    שמע ברמות 50-60 אני לא יודע כל כך מה אתה יכול לעשות אבל בעקרון ברמה 70 דרויד א הוא feral הוא לוקח רוג ..... ולהמון דמויות יש מה לעשות כשרוג מפתיע אותן לצערי ... (אני רוג)

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    אני יודע שBalance הוא לא הכי אהוד, אבל אני אוהב אותו בדיוק בגלל מה שהוא.
    אני אוהב את זה שאני גם יכול להלחם בmelee (אומנם לא משהו משהו, אבל לא רע), גם להטיל קסמים, וגם לרפא. בPVP למשל באותו קרב אני גם עוזר להרוג אחרים וגם עוזר לרפא, בו זמנית.

וכן, לברוח זו בד"כ הטכניקה שאני מנסה להשתמש בה

בPVE זה ממש מהנה, לבד או בקבוצה. אני יודע שבPVP זה קצת בעייתי יותר, אבל קצת handicap אף פעם לא הרג אף אחד!

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    אתה לא חייב להיות במונקין כדי להשתמש בnature's grasp.
    ותמיד יש שניה בין הסטאנים לדפוק צ'יטה קטן,תהיה מוכן פשוט,חוץ מזה אין לך מה לעשות.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    תבקש שעוד מישהו יסתובב איתך ב BG, תמיד עובד
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אני דווקא זוכר שהיה ממש כיף לשחק בBG עם דרואיד (היה לי דרואיד עד LVL 45 משהו כזה)...
    בLVL 39 אתה הFC הכי טוב שיכול להיות בWSG...
    ובAB תמיד הייתי עם מספר הDEATHS הכי נמוך... קל לברוח מקרב עם דרואיד כשאתה רואה שהמצב לא טוב.

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    שלושה דברים
    1. תמיד תסתובב עם trinket עליך, אם הוא מפתיע אותך, אז תשתמש בה על ה kidney shot ולא על ה- cheap shot.
    2. לא לפחד לעשות shift בשביל לרפא את עצמך, צא מ- boomkin, זרוק על עצמך rejuv וגם regrowth אם יש לך NS או יש לך מרחק.
    3. במקרה הכי גרוע, shift ל- cat form, להפעיל dash ואחרי 4-5 שניות לא בקרב אתה יכול לעשות prowl ולהסתלק מהמקום.

הבעיה שלך עם rogues תעלם כשתגיע ל- 70 ד"א, boomkin ברמה 70 צוחקים מ- rogues עם ציוד מקביל (בעצם ה- class היחידים שיכולים להרוס boomkin ברמה 70 זה shadow priests, affliction lock או מג' שיודע מה הוא עושה)

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    Moonkin is far superior to Feral in PvP.
    The trick Faerie Fire - if you can FF a rogue he can't go to stealth and execute his most deadly combos (usually stunlocking you...). So if you have N.Grasp activated already, the first priority would be to FF the bastard. Using the Aliance trinket to break stun and then Cycloning his ass will give you enough time to do whatever you wanna do with him.
    Another thing u need to remember is that Barkskin can be activated while under incapacitating effects - meaning u can Barkskin even when u're stunned.
    If you Barkskin immediately it helps mitigate some of his damage, and also he won't be able to interrupt any spell you cast - so you can peacefully root him or Cyclone him and then he's basically screwed.

A stunlocking Rogue that manages to stun will be difficult for every class basically. But with Nature's Grasp, Barkskin and Cyclone you can make chipsim out of him too

Nesh

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    נכתב במקור על ידי Nesh
    Moonkin is far superior to Feral in PvP.
    The trick Faerie Fire - if you can FF a rogue he can't go to stealth and execute his most deadly combos (usually stunlocking you...). So if you have N.Grasp activated already, the first priority would be to FF the bastard. Using the Aliance trinket to break stun and then Cycloning his ass will give you enough time to do whatever you wanna do with him.
    Another thing u need to remember is that Barkskin can be activated while under incapacitating effects - meaning u can Barkskin even when u're stunned.
    If you Barkskin immediately it helps mitigate some of his damage, and also he won't be able to interrupt any spell you cast - so you can peacefully root him or Cyclone him and then he's basically screwed.

A stunlocking Rogue that manages to stun will be difficult for every class basically. But with Nature's Grasp, Barkskin and Cyclone you can make chipsim out of him too

Nesh
    כן, אבל כרגע הוא נימצא עם ציוד של +spell dmg ואם הוא יעבור ל feral הוא צריך יצטרך לקחת בחשבון שוהא צריך עוד 2 סטים אחד של טנק (defence) ואחד של DPS (+ attack power)

הרשמה