תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    מה עדיף?
    גם מי שמציע משהו שיציע גם משחקים טובים, וקצת הרבה נמאס לי ממריו.
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    Elite Beat Agents
    Pheonix Wright
    New Super Mario Bros.
    Brain Training
    Kirby Canvas Course
    Zelda: Phantom Hour Glass
    Ninja Gaiden: DS
    Meteos
    Metroid Prime: Hunters

ועוד...

הם סיבות מצוינות לא לחשוב בכלל על ה-PSP. אלא אם אתה רוצה לראות סרטים בנסיעות הארוכות של ישראל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    איזה סיבות יש לא לחשוב על PSP בכלל? זה מעניין שמישהו יגיד לי.
    אני וטה מצד לצד אבל עכשיו קצת יותר לכיוון הDS ובדקתי את כל המשחקים שרשמת היחידים שבאמת יכול להיות שאקנה:
    NEW SUPER MARIO BROS (אחרי משחק המריו הזה נגמר מריו בשבילי חוץ מגלקסי כמובן)
    METROID PRIME HUNTERS אומרים שזה משחק לא טוב אבל אני רוצה משחק עם שימוש במסך לכוון את היריות (אם מישהו מכיר משחק יריות יותר טוב לDS שיגיד).
    אבל אני צריך עוד משחקים כי 2 זה לא מספיק, NO MORE MARIO בקיצור להציע כי אני מתלבט (וגם אני אוהב את הצבע השחור של הDS אבל יוצאת גירסה חדשה של PSP) בקיצור להציע משחקים ולא דפוקים כמו המשחקים עם הסוכנים הרוקדים והבית משפט, וגם שהיו משחקים לא לקצת זמן.
    בבקשה לענות בהקדםכי יכול להיות שמישהו יגיע מהמשפחה שלי לארץ ואז פשוט מבקש את הקונסולה.
    (אוליי לחסוך את הכסף ולקנות XBOX שהגירסה החדשה תצא? נא הוא יכול להיות שיעשה...בום, טבעת המוות)
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    xbox.
    אחח כמה קונסולות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אני אומר לך בכנות, ה-DS היא קונסולה מצויינת, אבל היא לא מתאימה לכל אחד
    ולדעתי היא לא מתאימה לך X:
    לך על ה-PSP, יהיה שם את האקשן המגניב עם הפיצוצים שאתה מחפש

לפי ההודעות שלך ברור לגמרי שה-DS לא בדיוק בשבילך, אתה לא צריך להקשיב לאחרים שימליצו לך על קונסולה כזאת או אחרת כי לא לכולם יש את אותו הטעם, אתה צריך ללכת בעקבות מה שאתה אישית רוצה
    משחקי מרוצים, יריות, מכות, ואקשן, הולכים בעיקרון על ה-PSP, וגם עם גרפיקה טובה, וגם זה יתחבר לך עם ה-PS3 [איכשהו] וכו'

להציע משחקים ולא דפוקים כמו המשחקים עם הסוכנים הרוקדים והבית משפט
    זהו בדיוק, שאותם אנשים שממליצים על ה-DS [ואני אחד מהם, שלא תבינו לא נכון] אוהבים את המשחקים האלה, והם לא דפוקים בעיניהם, ככה זה ה-DS וזה מה שגיימרים מסויימים אוהבים, אם אתה לא אוהב תקנה קונסולה אחרת וזה הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    מי שקונה ELITE BEAT AGENTS הוא מי שקונה גם את השטיח של הריקודים...
    מבחינה כלכלית שני הקונסולות הניידות שוות אז הגורם המכריע הוא המשחקים.
    אם אקנה DS אני אקנה:
    NEW SUPER MARIO BROS
    METROID PRIME HUNTERS
    POKEMON DIAMOND
    וזהו זה כל מה שאני מתעניין בנתיים (אין משחקים שאוליי אקנה)
    אם אקנה PSP אני אקנה:
    RATCHET AND CLANK SIZE MATTERS
    משחקים שאוליי אקנה:
    LOCOROCO
    DEXTER
    GTA VICE CITY STORIES
    KILLZONE
    תציעו עוד משחקים לDS ולPSP ותציעו מהרשימה משהמשחקים שאני אוליי אקנה אם שווה לקנות כי זה יהייה הרבה שעות משחק (וגם לחבר שלי יש GTA,DEXTER,LOCOROCO אז אם שווה להשאיל או כבר לקנות אחד מהם)
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    לDS אין ratchet and clank לPSP יש...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אנחנו לא הביץ' שלך חמודי, לך לקרוא על משחקים ותראה אם אתה אוהב אותם.

להגיד ש-EBA זה אלה שקונים את שטיח הריקודים, ואתה עוד אומר את זה בצורה רעה. תכלס, בכלל לא מגיע לך DS. תקנה PSP ותעזוב אותנו בשקט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    EBA ושטיח הריקודים פונים לקהל יעד אחר לגמרי [יפנופילים/נינטדופילים/סתםפסיכים לעומת פקאצות מבאר יעקוב]

בכל מקרה הבנתי שראטצ'ט ל-PSP לא כל כך טוב, ובטח שלא מגיע לרמה של המשחקים ל-PS2 [סדרת המשחקים הטובה ביותר, אצלי במקום הראשון ביחד עם Sly Raccoon ואולי RE4]

בקשר למשחקים שבחרת ל-DS, הם טובים, אבל יש עוד רבים טובים [אפילו יותר] שאתה מפספס
    מה למשל עם Castlevania? [חחח אני מוצא את עצמי ממליץ עליו יותר מידי], פלטפורמר טוב מאוד לדעתי, באווירה מגניבה ומפלצות מטורפות
    בנוסף יש ל-DS משחקי RPG מצויינים, בקטע הזה ה-PSP מיליון רמות מתחת ל-DS
    ואני יכול לעשות לך רשימה ענקית שמתחילה ב-WarioWare אבל אתה שוב תחזור על הקטע של שטיח הריקודים, שהוא ממש לא נכון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    WARIOWARE דווקא משחק טוב שכחתי להוסיף אותו למשחקים שאני אוליי קונה פשוט ELITE AGENTS זה משחק ריקודים ואני ממש לא חושב שזה משחק...משחק.אני מגיע לתיכון חדש (אוהל שם) ובטח בגלל שבזמן האחרון יש בארץ כל מיני קונסולות לא רק PS אז ייה אנשים אם DS וגם PSP אז אראה אז ואם אין אני יחפש כל מיני סירטונים ביוטוב בתקווה למצוא מישהו שיש לו את שניהם ולא עושה השוואה איך הם נראים אלא מה הוא משחק יותר הרבה ואיזה משחקים יש לו...
    עריכה:

נכתב במקור על ידי Spitted
    EBA ושטיח הריקודים פונים לקהל יעד אחר לגמרי [יפנופילים/נינטדופילים/סתםפסיכים לעומת פקאצות מבאר יעקוב]

בכל מקרה הבנתי שראטצ'ט ל-PSP לא כל כך טוב, ובטח שלא מגיע לרמה של המשחקים ל-PS2 [סדרת המשחקים הטובה ביותר, אצלי במקום הראשון ביחד עם Sly Raccoon ואולי RE4]

בקשר למשחקים שבחרת ל-DS, הם טובים, אבל יש עוד רבים טובים [אפילו יותר] שאתה מפספס
    מה למשל עם Castlevania? [חחח אני מוצא את עצמי ממליץ עליו יותר מידי], פלטפורמר טוב מאוד לדעתי, באווירה מגניבה ומפלצות מטורפות
    בנוסף יש ל-DS משחקי RPG מצויינים, בקטע הזה ה-PSP מיליון רמות מתחת ל-DS
    ואני יכול לעשות לך רשימה ענקית שמתחילה ב-WarioWare אבל אתה שוב תחזור על הקטע של שטיח הריקודים, שהוא ממש לא נכון
    כל משחק שרושמים אני מחפש ביוטוב אם לא קשה לך לעשות את זה (לרשום משחקים) אז בבקשה תרשום. (אני לא אוהב משחקי פאזלים חוץ מLOCOROCO שזה כנראה לא משחק פאזל אבל זה חמוד)
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    אני ממליץ לך על psp יש לי את זה וזה פשוט טוב.
    כיף אמיתי, מוצא איכותי.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אני מעדיףPSP לדעתי הרבה יותר טוב אפשר לשים סרטים שירים ויש גם משחקים טובים
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    לי היה PSP שנגנב, שיחקתי בו די הרבה אבל מהר מאוד הוא נמאס והמשחקים ממחזרים את עצמם, המכשיר היה אצלי קרוב ל4 שנים הייתי בין הראשונים בארץ עם PSP.

עכשיו אני מחיף לDS בגלל המשחקים של נינטנדו שאני יותר אוהב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    PSP!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    מה פתאום כל הפאנבויים של סוני התחילו להתנחל פה? =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.07.2007
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    אני מעדיףPSP לדעתי הרבה יותר טוב אפשר לשים סרטים שירים ויש גם משחקים טובים
    הפיאספי רק שנתיים קיים, על מה אתה מקשקש?

לזה שפתח את הנושא -

קח את מה שאתה אוהב, הסגנון שלך, אתה אוהב משחקי מריו/זלדה בסגנון קליל שמתאים לנסיעות? לך לDS
    אם אתה אוהב משחקים של נהיגה/פיצוצים/אקשן ודברים לא קלילים אז לך על הפיאספי.

ביקשת משחקים, לDS זה באמת לא משנה כי רוב המשחקים לDS הם מצויינים, מה שלPSP לא ממש ככה, למרות שיש כמה טובים.

אני ממליץ לPSP את המשחק סייפון פילטר טה דארק מירור (משהו כזה), משחק אקשן מצוין מגוף שלישי.
    דקסטר הוא משחק מצוין, הבעיה שאין טעם להמשיך לשחק בו אחרי שגומרים את המשחק, למרות שהוא דיי ארוך ונחמד.
    אני ממליץ גם על הנסיך הפרסי 2/3 (אם אין לך למחשב/קונסולה) כי הם נראים טוב על הPSP, ויש בהם כמה תוספות נחמדות (כמו מולטיפלייר בשלישי, למרות זאת השני עדיף מבחינת משחקיות [לדעתי] ושלבים ארוכים יותר בשני)
    GTA , למרות שאני מעדיף את ליברטי שמבחינה גרפית וגודל נראה טוב, הבעיה שלוויס סיטי סטוריס יש יותר 'אפשרויות', למרות שאני מעדיף את ליברטי סיטי, תיקח כרצונך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    [quoterinceOfWar;687656]הפיאספי רק שנתיים קיים, על מה אתה מקשקש?

quote]

http://www.gamespot.com/psp/driving/...und/index.html
    שים לב לתאריך היציאה לפני כמעט 3 שנים כמובן היו משחקים יותר ישנים הPSP קיים משהו כמו 3 וחצי שנים מה שאני אמרתי.

שתף ב-Google+

הרשמה