תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    שלום יש לי WII ואני כבר מת לאנטרנט שאלתי בFAQ ולא ענו לי? איך אני קונה דרך הכרטיס אשראי?

(הריכשה בטוחה 100% בWII SHOP CHANNEL?) למה אמא שלי פוחדת פחד מוות שיקחו יותר מדי כסף

איך אני נכנס לVC? VIRTUL CONSOLE

ולדפדפן של אופרה צריך ראוטר משהו? (אני מדבר על הדפדפן של הWII)

אשמח לתשובה כמה שיותר מהר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אתה צריך שיהיה לך ראוטר ואו שיהיה ראוטר בקרבתך (זאת אומרת אם יש לך שכנים או משהו).
    ואז אתה פשוט קולט אם אין לך אתה צריך נתב אלחוטי וזה סיבוך (ככה קוראים לזה?).
    תיכנס להגדרות של הווי ושם אינטרנט ואז תבחר conection1 ואז זה יחפש נקודות חמות אם זה ימצא תבחר ותעשה test conection אם זה יכתוב זהחיבור הצליח אתה תוכל להיכנס לshop chanell.

הקנייה בטוחה ב100 אחוז נינטנדו חברה גדולה והיא לא תרמה אותך.

שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי RoneRe
    שלום יש לי WII ואני כבר מת לאנטרנט שאלתי בFAQ ולא ענו לי? איך אני קונה דרך הכרטיס אשראי?

(הריכשה בטוחה 100% בWII SHOP CHANNEL?) למה אמא שלי פוחדת פחד מוות שיקחו יותר מדי כסף

איך אני נכנס לVC? VIRTUL CONSOLE

ולדפדפן של אופרה צריך ראוטר משהו? (אני מדבר על הדפדפן של הWII)

אשמח לתשובה כמה שיותר מהר!
    אני קונה שם זה בטוח הם לא גונבים
    ובישביל להכנס לאינרטנט תכנס להגדרות של הwii לאינטרנט ושם סטינג 1 ואז תעשה טסטינג (צריך שיהיה לך אניטרנט אלחוטי) ואז הוא מזהה אותך ותלחץ על עצמך שם וזה יתחבר אבל אם יש לך סיסמא לאניטרנט אז צריך להקליד את הסיסמא לwii ובחנות של wii תיכנס לראשי ותעשה אד פוינטס ותכניס את מספר הויזה שלך ותבחר נקודות וזהו שים לב לא כל המשחקים השלט הרגיל (הווימוט) מתאים להם תחפש רק מה שמתאים לשלט מציוא לך בכל משחק איזה שלטים מתאים
    בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    RoneRe אני חושב שאם לא ענו לך שם מאיזה שהיא סיבה זה לא אומר שצריך לפתוח את השאלות בחוץ..., אני אשתדל לענות על השאלה ב FAQ.
    שתף ב-Google+

הרשמה