תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כמו שאולי שמתם לב, ויגיימס עושים אירוע גיימינג גדול בעוד כשבועיים. האם תרצו שגם אנחנו נהיה שם?
    נוכל למשל להריץ משחקים שונים ממגוון משחקי הלוח של כוכבי כסף, עם הדרכות במקום. לגבי משחקי תפקידים ממש, אני לא חושב שזה המקום או הזמן המתאים - אחרי הכל, רוב החבר'ה באים בשביל איזה משחק מהיר על ה-PS3, לא רוצים לשבת עכשיו ארבע שעות ולהיכנס לדמות.

מה דעתכם? איך תרצו לראות את הייצוג של הפורום שלנו באירוע, והאם תבואו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    לדעתי זה יהיה ממש טוב, הייתי בא בכייף, ואם תארגנו, אז כנראה שאני אבוא, ולדעתי אם יארגנו משחקקים טובים של מו"ד, פאראנויה ועוד דברים זה גם יהיה טוב, ואני בכייף אשב 4 שעות ואיכנס לדמות
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    זה יהיה מעולה.
    נעשה מסבת פרידה מגרסא 3.5 ככה?
    ואולי נלמד כמה משחקים חדשים (כדאי ללמוד את החוקים של הנשגבים לפני...)
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אני יהיה שמח אם תהיו שם
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    למרות שאני בא רק בשביל לבדוק איזו קונסולה חדשה אני רוצה לקנות אין לי בעיה להיות שם לכמה שעות אם יהיה ייצוג של הפורום.

אני מסכים שאין זמן למשחק תפקידים נורמלי, חבל שלא נשארו במתכונת הישנה יכולנו לעשות משהו נחמד. משחקי קופסא ולוח יהיו נחמדים אם תביאו את הטובים. אל תשאלו לאילו אני מתייחס כטובים, לא תהיה תשובה.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    כמה משחקי לוח מהירים יכולים להיות מאוד מעניינים, כע. אני לא בטוח שאני אוכל להגיע, אבל זה יהיה שווה את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    סבבה, אז נשתדל לארגן שולחן משחקי הדגמה חופשי.
    שתף ב-Google+

הרשמה