תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    מכרתי את האקסבוקס 360 שלי היום במטרה לא לקבל את טבעת המוות ולהידפק עם קונסולה פגומה.
    מתי יתחילו למכור את האקסבוקסים עם מעבד הפאלקון 65NM? לפי מה שהבנתי, כבר התחילו לייצר אותם אבל לא התחילו לשווק. אז מתי זה יקרה ואיך אפשר לדעת שאקסבוקס שאני קונה מכיל בתוכו מעבד 65NM?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי va2k
    מכרתי את האקסבוקס 360 שלי היום במטרה לא לקבל את טבעת המוות ולהידפק עם קונסולה פגומה.
    מתי יתחילו למכור את האקסבוקסים עם מעבד הפאלקון 65NM? לפי מה שהבנתי, כבר התחילו לייצר אותם אבל לא התחילו לשווק. אז מתי זה יקרה ואיך אפשר לדעת שאקסבוקס שאני קונה מכיל בתוכו מעבד 65NM?
    עדין לא הכריזו עליהם אז אי אפשר לדעת בנתיים.
    יש מצב שהעיצוב של המכשיר יהיה שונה מאחר וכשמיצרים ב65NM הלוח אם קטן יותר וצריך פחות חלל ריק לאיוורור בתוך הקונסולה (כלומר יש מצב שה360 יהיה פיסית קטן יותר).
    פשוט צריך לחכות ולראות, תזכור שהם לא יכריזו על הפאלקון עד מקסימום שבוע לשחרור שלו כדי לא לפגוע במכירות של הגרסה הרגילה.
    מבחינת מתי הם יהיו בשוק, השמועות אומרות מתי שהו בסביבה של היילו 3 (מה שאומר סביבות אוקטובר).

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    אם אי פעם אני קונה 360 זה יהייה הגירסה הזאת כי הלכתי לחבר שלי הוא ניכנס לגירס ואחרי שלוש דקות שהוא אפילו לא הספיק להגיד לי את כל המקשים, זה נתקע ואז RING OF DEATH
    חשבתי שזה שלוש מנורות אדומות שנשארות דלוקות אבל זה שלוש מנורות אדומות שמהבהות
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    אם אי פעם אני קונה 360 זה יהייה הגירסה הזאת כי הלכתי לחבר שלי הוא ניכנס לגירס ואחרי שלוש דקות שהוא אפילו לא הספיק להגיד לי את כל המקשים, זה נתקע ואז RING OF DEATH
    חשבתי שזה שלוש מנורות אדומות שנשארות דלוקות אבל זה שלוש מנורות אדומות שמהבהות
    אז כנראה אין לו טבעת המוות (עדיין...)

הרשמה