תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    סיפור ארוך בקיצור, הגילדה שלי ב- US די מתה (כבר אי אפשר לעשות 25mans בקושי kara אחד בשבוע ואל תתחילו בכלל לדבר על arena או pvp בצורה יציבה)

אז, חשבון EU יש לי
    השאלה איך אני מעביר את ה- client מ- US ל- EU (כי אני לא רוצה להסיר את הגירסא הישנה, להתקין WOW מהדיסקים האירופיים ולבלות יומיים בלהוריד את ה patch )
    ואחרי זה, מישהו יכול להמליץ על שרת טוב שיש בו קהילה שאפשר להסתובב איתה שבה אפשר לגלגל דמות חדשה ? (וצד כמובן)

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    אני חושב שאם תשנה את ה-Realist ל-set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com, זה יעבוד. אתה חייב משתמש אירופאי.
    הקהילה הישראלית נמצאת בשרת Jaedenar, ישנן שני גילדות, אחת ב-Horde ואחת ב-Alliance.

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    הטריק עם השינוי של realmlist.wtf כבר לא עובד לצערי (הוא גורם לתעופה מוזרה החל מה- patch האחרון)
    קיוויתי שמישהו מכיר work around.

עם מי אני מדבר אחרי שאני מגלגל דמות חדשה? (ואיזה דרישות סף אם בכלל יש לגילדות הישראליות?)

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי randprin
    הטריק עם השינוי של realmlist.wtf כבר לא עובד לצערי (הוא גורם לתעופה מוזרה החל מה- patch האחרון)
    קיוויתי שמישהו מכיר work around.

עם מי אני מדבר אחרי שאני מגלגל דמות חדשה? (ואיזה דרישות סף אם בכלל יש לגילדות הישראליות?)
    אחריות ורצינות.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי randprin
    סיפור ארוך בקיצור, הגילדה שלי ב- US די מתה (כבר אי אפשר לעשות 25mans בקושי kara אחד בשבוע ואל תתחילו בכלל לדבר על arena או pvp בצורה יציבה)

אז, חשבון EU יש לי
    השאלה איך אני מעביר את ה- client מ- US ל- EU (כי אני לא רוצה להסיר את הגירסא הישנה, להתקין WOW מהדיסקים האירופיים ולבלות יומיים בלהוריד את ה patch )
    ואחרי זה, מישהו יכול להמליץ על שרת טוב שיש בו קהילה שאפשר להסתובב איתה שבה אפשר לגלגל דמות חדשה ? (וצד כמובן)
    האמת שהייתה לי בעייה דיי דומה קיצר שלחתי להם מכתב והם אמרו שדרך הדיסקים של הגירסה של US אני לא אוכל להתחבר לשרתים של EU אתה צריך להתקין את הגירסה של EU..
    הם הציעו להחליף לי את הגירסה של הUS לזאת של EU ומחוסר ברירה הסכמתי... אבל היה לזה מחיר איבדתי את הדמות שלי... אני חושב שיש דרך לבקש מהם להעביר גם את הדמות ואתה יכול לנסות אני בכל מקרה לא טרחתי....
    משחק: World Of Warcraft/C&C3/Guild
    Wars/Oblivion/Halo Combat Evolved/Rise Of Nations
    Lord Of The Rings Battle Of Middle Earth/Call Of Duty
    Dibalo 2/Warcraft 3/Starcraft/Commandos 3
    Total Annihilation/UT ועוד כמה..

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    תפנה אליהם ותשאל.
    סביר שבבליזארד יודעים הכי טוב.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    בלתי אפשרי, הייתי באותה בעיה, והם אמרו שאין ברירה..
    פניתי לאנשים וניסיתי המון המון דרכים(תאמין לי).
    תוותר מראש אני אומר..

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    הם לא יעבירו אותך ל EU כי

יכול להיות שהם לא יכולים

או

יכול להיות שהם יכולים אבל הם יודעים שאתה מכור ואתה פשוט תקנה את הגירסה האירופאית וככה המנכ"ל יעשה עוד 2 שקל בחודש
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    יש לי את הגירסא האירופאית, פשוט קיוויתי לחסוך מעצמי את ההתקנה ואת כל ה- patching.

הרשמה