תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    שלום קהילת משחקי תפקידים ממוחשבים!

קצת עדכונים בנוגע לאירוע הגדול שאתר Vgames מקיים השבוע (ימי שני ושלישי) ולמפגשים שמקיימים בו.

כפי שוודאי שמעתם, השבוע אתר ויגיימס מקיים אירוע משחקים ענקי, ולגמרי ללא תשלום, בדיזנגוף סנטר בתל אביב בתאריכים 27 ו-28 לחודש(ימים שני ושלישי) עם עשרות עמדות פלייסטיישן 2 ו- 3, הגרלות של פרסים גדולים וקטנים, טורנירים ועוד הרבה!

לכתבה המלאה על האירוע הענק

מפגשי קהילות באירוע

באירוע הגדול נקיים מפגש ענקי לכל קהילות ערוץ תפקידים והמוניים, בו זמנית (WoW, משחקים המוניים, משחקי תפקידים ממוחשבים ושולחניים, וNWN) כולם מוזמנים להגיע, לפגוש את האנשים איתם אתם מבלים כל כך הרבה זמן במשחקים שונים וסתם בדיבורים בפורום. להכיר אנשים חדשים, לשחק במשחקים, לזכות בפרסים שונים ועוד.

המפגש יתקיים ביום שני, 27.8, בשעות 12:00-15:00. מספר קונסולות ישוריין לקהילות השונות בשעות הנ"ל.

כמו כן, במקום תהיה פינת משחקי תפקידים שולחניים שיסופקו ע"י חברת כוכבי כסף. לפרטים על משחקי השולחן במפגש

במפגש יחולקו חולצות ושאר פרסים.

קדימה, אשרו הגעתכם!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אני 90 אחוז בא
    יאללה אנשים תבואו יהיה כיף!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    יום שני בשבוע הבא? כי אם לא אז אני לא אוכל להגיע, אני יוצא לשייט של חמישה ימים
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    כן, זה בשבוע הבא. חבל שלא תוכל להגיע. תהנה בשיט

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    חה חה 4 פורומים עושים מפגש באותו יום בהפנינג משחקים מטורף
    עכשיו אני כבר לא יכול להגיד לא
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עדכון: כנראה שנקיים מפגש כולל לתפקידים, בו יהיו משחקי קופסא שונים ואולי עוד פעילויות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    אני רוב הסיכויים מגיע אם לא יקפוץ משהו רציני (סביר להניח שלא יהיה שום דבר רציני שימנע ממני להגיע למפגש ולאירוע).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006

מפגשי קהילות באירוע

באירוע הגדול נקיים מפגש ענקי לכל קהילות ערוץ תפקידים והמוניים, בו זמנית (WoW, משחקים המוניים, משחקי תפקידים ממוחשבים ושולחניים, וNWN) כולם מוזמנים להגיע, לפגוש את האנשים איתם אתם מבלים כל כך הרבה זמן במשחקים שונים וסתם בדיבורים בפורום. להכיר אנשים חדשים, לשחק במשחקים, לזכות בפרסים שונים ועוד.

המפגש יתקיים ביום שני, 27.8, בשעות 12:00-15:00. מספר קונסולות ישוריין לקהילות השונות בשעות הנ"ל.

כמו כן,
    במקום תהיה פינת משחקי תפקידים שולחניים, וכוכבי כסף בע"מ תספק משחקים שונים לקהל שיגיע לשחק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    מפגשי קהילות באירוע

כמו כן, במקום תהיה פינת משחקי תפקידים שולחניים, וכוכבי כסף בע"מ תספק משחקים שונים לקהל שיגיע לשחק.

באסה... אני מגיע בסביבות 18:00...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    "מספר קונסולות ישוריין לקהילות השונות בשעות הנ"ל."
    אפשר לדעת איזה משחקים יהיו?

שתף ב-Google+

הרשמה