תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    כבר מאמצע 2006 רואים שהWWE ניהייתה יותר ויותר חלשה,בעוד שהמתחרה העיקרית שלה,TNA,מתחזקת,אך עדיין לא נראה שהיא תגיע לרמה של הWWE. כמה דברים שגורמים לWWE לרדת(הרוב יהיה מ2007).

מתאבקים שעוזבים עוברים לTNA:
    טייסון טומקו,כריסטיאן,הבאשמים,הדאדליז,ועוד כמה מתאבקים,שהבולט ביותר הוא קורט אנגל שמקבל פוש ענק בTNA,הם כולם מתאבקי עבר בWWE,אך אחרי ששוחררו עברו לTNA,ומחזקים אותה,בעוד שהWWE מחתימים מתאבקים שלא מצליחים להרים את החברה,והWWE לא מצליחים לעלות למעלה.

פיודים מטומטמים:
    סינה-קהאלי?אורגינלים-ניו בריד?מיסטריו-צ'אבו?בנואה-צ'אבו?יש עוד פיודים כאלה,שהם ממש חסרי טעם,ומלווים בסטוריליינים חסרי טעם עוד יותר.זה מוריד את הרייטינג,ואת רמת הקרבות וזה אחד הדברים שבגללם הWWE לא מצליחים לחזור למעלה.

אלופים לא ראויים:
    סינה עם אליפות הWWE כבר כמעט שנה.לעומת SD,בראו יש הרבה מתאבקים שמגיעה להם האליפות הזאת. רנדי אורטון,טריפל H,קנדי,קינג בוקר.לדעתי,לכולם מגיעה אליפות מרכזית,אז למה לא נותנים להם?ומי אלוף?סינה,שעוד מעט שובר את כל השיאים האפשריים. סופרמן סינה ניצח את כריסטיאן,כריס ג'ריקו,קורט אנגל,שון מייקלס, כריס מאסטרס,קרליטו,קיין, אדג',טריפל אייץ',אומאגה,קהאלי,בובי לאשלי,מיק פולי,אורטון וקינג בוקר. סת'כלו כמה מתאבקים,כמעט כולם מוכשרים ומגיעה להם אליפות. קהאלי ואליפות העולם?WTF? זה בגלל שאין מתאבקים בSD שמגיעה להם אליפות. לכותבים נמאס מבטיסטה,אדג' פצוע,טייקר פצוע,ריי יחזור בקרוב, ולקיין לא נותנים פוש. הדראפט החליש את SD,והאחרון שנשאר הוא קהאלי. למה לא מאט הארדי?הוא עדיף בהרבה על קהאלי. מוריסון אלוף ECW.אין בעיה,אבל שירעננו את האליפות,יתנו לפאנק.אומאגה אלוף ביניבשתי?הוא מחזיק את החגורה בפה כי לדעתי היא לא עולה עליו,ויהיה קשה לכולם לנצח אותו. ועוד לפני זה,סנטינו מארלה,רבאק,בהופעת בכורה וכבר אלוף?אף אחד לא יודע מה באמת היכולות שלו,ואליפות בטח שלא מגיעה לו. MVP אלוף ארצות הברית. אם זה לדעתי אין בעיה,אבל צריך לרענן קצת,ואני מקווה שבקרוב מאט הארדי יקבל אותה. קייד ומורדוך אלופי הזוגות. אין ריענון כבר כמה זמן,וגם פיוד אין להם. אז תחליפו אלופים.קריים טיים צריכים אליפות(לדעתי). הם מלהיבים את הקהל,ואולי הם יעשו משהו מצחיק עם האליפות. דוס ודומינו אלופי זוגות. כבר מלא זמן הם עם האליפות,בלי אף פיוד רציני. הם היום קצת זמן באירגון כשהם זכו באליפות. המאז'ורס יכולים לקחת את האליפות. עם קנדיס מישל אין לי בעיה,אבל שיתנו לה פיוד אחר ולא מלינה. ועכשיו,האליפות השלישית המזעזעת-אליפות משקל קל,והאלוף הורנגסוול. WTFF? כאילו רבאק,לאן הWWE צריכים להדרדר?גמד שבא כדי להיות גמד של פינלי,פתאום הופך לאלוף?מוגזם ביותר. לSD יש דיווזת קרוזרוויט רחבה יחסית,ודווקר לו נותנים אליפות?זה באמת לא גורם לחברה לחזור למעלה.

הדראפט רק הזיק,והרוסטרים לא שווים ביכולות מתאבקים:
    באמצע 2007 נערך דראפט. כולם קיוו שSD,שמאוד התדרדרה בשנה-שנתיים האחרונות,תתחזק בעזרת הדראפט. אבל קנדי הלך,בוקר הלך,בנואה ז"ל הלך ולונדון וקנדריק הלכו והשאירו את הזוגות בלי שום מתחרים. ומי בא?קהאלי בלי שום יכולות כמעט,ריק פלייר שכבר זקן,יוג'ין שסתם תפס העברה בדראפט וכריס מאסטרס שלא ממש בשל לאליפות. ראו עוד יותר החתחזקה, ולECW לא ממש קרה כלום. רק SD עוד יותר התחלשה. מכאן רואים שראו,הרוסטר המוביל הוא הרוסטר בעל הרייטינג הכי גבוה,והרוסטר עם המאיין אבנטרים היחידים שבאמת מגיעה להם אליפות. בוקר הלך לראו,בעוד שבSD הוא היה מאיין אבנטר. זה לא גורם לחברה לעלות למעלה.

וינס משתתף ביותר מידי סטוריליינים:
    פיוד נגד מייקלס,פיוד נגד DX,פיוד נגד דונאלד טראמפ,פיוד נגד בובי לאשלי,סטוריליין שהוא מת?ואז הוא חוזר?ויש לו בן אבוד? לוינס יש יותר מידי סטוריליינים יחסית ל"צ'רמן"של הWWE. זה התחיל שהוא ומייקלס רבו,והיה פיוד ארוך שכלל גם את שיין. טריפל ווינס גם רבו,DX התאחדו והפיוד המשיך. בנאפורגיבן הוא נגמר. בתקופה שלקראת רסלמניה דונאלד טראמפ ווינס נכנסו לפיוד,שכלל קרב במניה,שלאשלי נציג של טראמפ ואומאגה נציג של מקמהן. לאשלי ניצח ושערו של וינס גולח. וינס התעצבן על לאשלי ופתח בפיוד נגדו,כאשר לצידו שיין ואומאגה. בבאקלאש וינס זכה באליפות ECW וזה היה כבר מוגזם. אלוף מרכזי?WTF.למה לא שיין?דווקא וינס?הוא מנצל יותר מידי את מעמדו. בONS הוא הפסד את האליפות,ומאז הוא השתגע. הוא גרם לכל אחד להפסיד. ראו של הדראפט נקבע להיות ערב ההערכה של וינס,ומתאבקי עבר ועוד אנשים דיברו על וינס. בסוף הערב,וינסהלך ללימוזינה שלו,כאשר כל המתאבקים עומדים בצד. כאשר הוא סגר את הדלת,הלימוזינה שלו התפוצצה,והוא "מת". אחרי חודשיים הוא חזר(הסטוריליין התבטל לאחר שכריס בנואה ז"ל מת).ביום שהוא חזר הוא שוב הלך ללימוזינה,ושוב כל המתאבקים היו באותו מקום. בדיוק שהוא בא לסגור את הדלת של הלימוזינה קואצ'מן בא והראה לוינס מסמך שבו כתוב שיש לו בן נוסף. מה שמתכונן זה שקנדי כנראה יהיה הבן. זה דבר שלא מחזיר את הWWE למעלה.

אירגון היאבקות-לא,אירגון מרצ'נדייז-כן:
    בשנים האחרונות רמת ההיאבקות והקרבות ירדו,והמכירות עלו. לוינס בכלל לא לא אכפת ממה שקורה בקרבות,אלא מכמות הירוקים שנכנסת לו לכיס.למה סינה אלוף?כי הוא מכניס מיליונים. סת'כלו כמה דברים יש למכירה של הWWE. בTNA יש הרבה פחות,וגם באירגוני האינדיז אין בכלל. הWWE רק מדרדרים את עצמם בכך שמה שמעניין אותם זה רק כמה כסף נכנס לוינס. זה לא ממש עוזר להם לחזור למעלה.

פציעות:
    הדבר הבא לא ממש בגלל הWWE. טריפל אייץ',שון מייקלס,ריי מיסטריו,בובי לאשלי,אדג',אנדרטייקר,קנדי,סנטינו מראלה ועוד הם רשימת הפצועים הגדולה של הWWE. כולם פה הם מאיין אבנטרים(חוץ ממראלה),וכמעט לא נשארו מאיין אבנטרים,מה שמראה שבגלל זה נתנו לקהאלי את אליפות העולם. אבל טריפל וריי חוזרים בסאמרסלאם,מייקלס יחזור עוד שלושה חודשים בערך,וטייקר עוד חודש-חודשיים וזה ישפר את המצב.

הדיון כאן בא לדבר על זה שהחברה יורדת למטה במשך השנים,ולדעתי יהיה לה קשה מאוד לחזור למעלה. כל מה שכתבתי זאת דעתי בלבד. אתם יכולים להגיב,ואם יש עוד נושא שלא דיברתי עליו תכתבו אותו פה ואני אערוך ואוסיף אותו.
    אם מישהו רואה את הדיון הזה בגיימר וחושב שהעתקתי את זה אז זה לא נכון,כי אני כתבתי את הדיון הזה גם בגיימר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    אואה,
    איזו השקעה.
    כל הכבודד אחי

אני אקרא את זה מאוחר יותר.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    לא קראתי הכל אבל אני יגיב למה שכן קראתי

לפי דעתי כרגע TNA יותר טובים מWWE אבל זה רק דעה

זה יהיה כבר עובדה מתי שTNA יעברו לשעתיים ואז כבר לא יהיה אפשר להכחיש את זה

אני מסכים איתך בכל מה שאמרת חוץ מזה שווינס מזיק עם ההופעות שלו בתוכנית

לפי דעתי זה היה מאוד מעניין ומאוד הוסיף

הפיוד נגד שון מייקלס היה טוב

נגד DX מצוין

נגד בובי ודונלד דווקא חלש

אבל בעקרון אני מאוד נהנה לראות את מקמן משתתף בתוכנית
    I think i can can i think that i think i can?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    הwwe מיום ליום נהרסים בסוף לא ישאר מהם כלום לעומת זאת הtna מיום ליום הופכים להיות יותר טובים אחלה כתבה אחי אני יקרא הכל יותר מאוחר.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    כמו שאמרתי לפני כמה כתבות שלי, שצריך פה משתמש,חוץ ממני(ועוד אחדים), שבאמת ישקיע בכתבה. כל הכבוד...

לגבי הכתבה, אני לא מסכים איתך לגבי ה TNA, הדבר המצחיק ב TNA שלמתאבק יש יותר משני חגורות...WTF? מה הוא סופרמן ? חלאס עם השטויות האלו. זה נכון שמתאבקים עוברים ל TNA, אבל, על פני השטח אינך יכול לדעת למה, אולי המתאבק מבקש העלאת משכורת ולא נותנים לו כי הוא מגזים ולכן הוא עוזב... אולי הוא חסר שליטה ולכן אי אפשר לעבוד איתו, אתה בתור אוהד יודע דברים אבל לא מתחת לשרוול. לגבי השאר, אינני חושב שהסטוריליין של DX ושל משפחת מקמאן הם משעממים, חסרי משמעות ומיותרים, להפך האהבתי כל מה שהם עשו להם, בנוסף, גם התפוצצתי מצחוק כשראיתי חלק מן הקטעים שה DX עשו להם .
    לגבי סינה, איני חושב שהוא אלוף לא ראוי, ראית מה הוא עשה לבובי לאשלי באמריקאן באש??? FU מהחבלים! פששש הייתי בשוק .
    לגבי הפיוד של צ'אבו ומיסטיריו, לא מסכים איתך! אתה יודע שבקרב האחרון של מיסטיריו, צ'אבו פגע לו בברך עם הכסא (שריי היה תלוי על עמוד התאורה), וברגע שריי אמר : "אני נכנע" כמעט בכיתי ואני מדבר איתך בשיא הרצינות!
    לגבי השאר אני מסכים איתך...

לסיכום אהבתי את הכתבה, היא מושקעת, אבל יש הרבה דברים בה שאם משתמשים יקראו את התגובה שלי יהיה כאן שינויים במחלוקת... (לא להעלב כמו חלק מהמשתמשים פה, זאת הערה בונה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    קראתי הכל ואתה צודק!
    ויש מצב שמנסים להחתים את לסנר בTNA...
    אני חושב שהבא שמפוטר מWWE ישר בTNA!
    סינה זה מוגזם!
    ועוד מביאים לו חוזה ענק!
    מה עם אורטון,בוקר,טריפל...
    היה מהנה לקרוא..אני מקווה שאיזה בוקר בWWE יקרא את זה...
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי Tom For HHH
    אני מקווה שאיזה בוקר בWWE יקרא את זה...
    בטח אפילו הוא יגיב על הכתבה... חחח...
    שתף ב-Google+