תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    באנו היום שלושה חברים, לגלות את המקום, ולראות על מה המהומה.

שניים מאיתנו חיילים, ואחד חבר בקהילת וויגיימס, אז באנו בציפייה שנקבל את ההנחה שפורסמה בקולות ובהדים. מסתבר שההנחות לא תקפות על סופי שבוע(נאמר לנו שהם רוצים להשאיר את המקום ריק יחסית בסופשי"ם. תמוה שבית עסק לא רוצה לעשות כסף, אבל ניחא). חבל אמרנו, נעשה סיור.
    באה בחורה לעשות לנו סיור, שהיה די קצר, לא אינפורמטיבי על טיב המקום והאפשרויות הגלומות בו, או על המשחקים שבאפשרותנו לשחק.
    אחרי הפצרות ואיומים בכיסוח ב-SC מצד העובד השני במקום, נכנענו ונכנסנו לשעה.

כיבוד היה על הבר בכניסה, אבל הסתבר לנו שזה סתם לאיזה מסיבה שבמקום, אז עברנו הלאה בעיקום פנים. השניים האחרים הלכו מהר לכיוון שטיחוני ה- DDR שהיו ממקומים בחדר קטן ללא תאורה, עם מסך שנראה כאילו גנבו ממחסן של בית ספר תיכון.
    בזמן שהם צעדו במקום, הלכתי לחפש משהו יותר מהנה לעשות מלבהות בהם, והתברר לי שאף אחד לא מאכלס את עמדות המחשב, אז נותר לי לנסות ולארגן משחק SC ולקוות לאותו כיסוח שהבטיחו לי עוד לפני שנכנסתי. רבע שעה קדימה של שוטטות בין הקונסולות ונסיון להריץ שרתים של FEAR ושל UT ללא הרבה הועיל(לא היה אף אחד אחר שבכלל רצה לעלות על ה- PC) , הועלה הנסיון הראשון בלקיים את ההתכתשות ב- SC, שמעד ונפל אחרי חמש דקות בערך של נסיונות לחבר את כל המחשבים לאותו המשחק, כשאחד מארבעת המחשבים בכלל לא היה מוכן להתחבר לרשת עם השאר.
    משם זכור לי מעט טקן, מעט Wii(בחיי כמה שהמשחקים של התפלץ הזה גרועים), ועוד קצת טקן עם נסיון לשחק באחד מה- shooters עם האקדחים במקום שלטים שהיו במתחם.

ולסיכום- Virtulapark- אנא, שכרו אנשים עם טיפה'לה מושג על מה שהם אמורים לנהל ועל איך לנהל אותו. את התופעה בה נתקלנו גם לשטיפת כלים לא הייתי שוכר.
    הציוד- אחלה של מכונות, אבל קצת תחזוקת רשת מחשבים וקונסולות לא תזיק.
    המבצעים: סבבה שיש אותם, אבל למה לא גם בימים שבהם אנשים יכולים להגיע?
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    יפוטרו לאלתר
    סתם.
    ידוע שלמחשב אחד יש בעיות עם התחברות לרשת...
    גבריאל צריך קצת להירגע עם ה- SC שלו...
    עדיין לא תודרך כל הצוות לגבי הנחות וכו. בבוקר, כשאני הייתי שם, קיבלו הנחות.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    Gloom שלום ,
    אני מאוכזב מאוד מהעובדים שנתנו לך את השירות הכוזב המדובר, ונדאג לטפל בעניין בהקדם האפשרי. כל זאת כדי שלהבא דברים כאלה לא ישנו.

אנחנו לעולם לא מנסים להשאיר את המקום ריק, אלא ההפך. כפי שצויין, ההחנות של vGames חדשות, ולכן עדיין לא כל הצוות מתודרך בנושא הנחות בסופי שבוע לרשומים באתר.

תודה שהגבת את דעתך. אני בטוח ומבטיח שלהבא תוכל לקבל שירות הולם יותר ותהנה הרבה יותר.

מצטער על אי הנעימות, זה לא יחזור על עצמו שנית.

תודה, נמרוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    עיר
    חיפה
    שלום לך גלום,

לכל מי שאינו מכיר אותי שמי דין ואני גם כן עובד בוירטואל ואני הייתי במשמרת שבה גלום וחבריו הגיעו לכן אני רוצה קצת להסביר את ה"אכזבה" שהייתה לך מהמקום.

מתברר שכיאה לגיימר אינני יודע להסביר כמו שצריך את עצמי, המטרה של המבצעים היא לפזר את העומס של סופי השבוע אל כל השבוע במידה שווה, וחס וחלילה להשאיר את המקום ריק, ומכיוון שהמבצע היה חדש (בן 3 ימים) לא כל העובדים יודעו לגבי מתי הוא תקף ומתי לא.

בקשר לתופעת העובדים ללא הידע הטכנולוגי, בכל משמרת ישנם שני אנשים, אחד שבא מרקע המשחקים כמו אבישי, אני, ונמרוד והאדם השני בדרך כלל בא מרקע של שירות לקוחות כמו הבחורה הנחמדה שעשתה לכם את הסיור ולכן היא גילתה חוסר מסוים ברמת הבנה (למרות שהיא די מפרקת אותכם בDOA4), אבל אני דווקא חשבתי שהשיחה הארוכה שלנו על D&D וסטארקרפט הייתה מספקת את יצרי הגיקיות שלכם.

באשר למצב המחשבים, הוא ישתפר בזמן הקרוב ממה שאתם ראיתם, הסיבה שהם איטיים ובעלי בעיות רשת זה בגלל שלא כיוונו אותם כך שיהיה אפשר להשתמש בהם רק בדרך הנכונה וללא נזק (בלתי מכוון) מצד המשתמשים.

מכיוון שראיתי שאתם גיימרים רק של PC (הם סירבו לשחק Gears of War ) אז בכל זאת ניסיתי לשפר לכם את החוויה עם קצת משחק טקאן (שמתברר שאני די גרוע בו) שבסופו קניתי גלידה לבחור שניצח אותי.

לסיום אני מקווה שתגיעו שוב ואני אעביר לכם חוויה שונה של המקום (אבל רק אם תתנו לי לנצח בסיבוב של טקאן ) וכמובן אם יש לכם תלונות או רעיונות לשיפורים אנחנו תמיד פתוחים לעצות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    נכתב במקור על ידי ddiinn
    שלום לך גלום,

לכל מי שאינו מכיר אותי שמי דין ואני גם כן עובד בוירטואל ואני הייתי במשמרת שבה גלום וחבריו הגיעו לכן אני רוצה קצת להסביר את ה"אכזבה" שהייתה לך מהמקום.

מתברר שכיאה לגיימר אינני יודע להסביר כמו שצריך את עצמי, המטרה של המבצעים היא לפזר את העומס של סופי השבוע אל כל השבוע במידה שווה, וחס וחלילה להשאיר את המקום ריק, ומכיוון שהמבצע היה חדש (בן 3 ימים) לא כל העובדים יודעו לגבי מתי הוא תקף ומתי לא.

בקשר לתופעת העובדים ללא הידע הטכנולוגי, בכל משמרת ישנם שני אנשים, אחד שבא מרקע המשחקים כמו אבישי, אני, ונמרוד והאדם השני בדרך כלל בא מרקע של שירות לקוחות כמו הבחורה הנחמדה שעשתה לכם את הסיור ולכן היא גילתה חוסר מסוים ברמת הבנה (למרות שהיא די מפרקת אותכם בDOA4), אבל אני דווקא חשבתי שהשיחה הארוכה שלנו על D&D וסטארקרפט הייתה מספקת את יצרי הגיקיות שלכם.

באשר למצב המחשבים, הוא ישתפר בזמן הקרוב ממה שאתם ראיתם, הסיבה שהם איטיים ובעלי בעיות רשת זה בגלל שלא כיוונו אותם כך שיהיה אפשר להשתמש בהם רק בדרך הנכונה וללא נזק (בלתי מכוון) מצד המשתמשים.

מכיוון שראיתי שאתם גיימרים רק של PC (הם סירבו לשחק Gears of War ) אז בכל זאת ניסיתי לשפר לכם את החוויה עם קצת משחק טקאן (שמתברר שאני די גרוע בו) שבסופו קניתי גלידה לבחור שניצח אותי.

לסיום אני מקווה שתגיעו שוב ואני אעביר לכם חוויה שונה של המקום (אבל רק אם תתנו לי לנצח בסיבוב של טקאן ) וכמובן אם יש לכם תלונות או רעיונות לשיפורים אנחנו תמיד פתוחים לעצות.
    דין תעשה לי ילדים.
    לא יוכלתי למצוא תגובה יותר טובה מזו.

גלום, ראה את העניין הזה כמעידה חד-פעמית שלא תחזור על עצמה.
    נשמח ליראותך שוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    תודה על התגובות הענייניות והחיוביות. בעתיד נארגן קבוצה גדולה יותר שתגיע עם ציפיות בהתאם. זה אמנם לא תלוי ישירות באם נקבל את ההנחה בסופ"ש או לא, אבל אותי אישית, כגיימר דל אמצעים(אחד שקונה Bioshock, אבל עני מדי מכדי להריץ אותו על המחשב שלו), הנחה כמו זו שפורסמה באתר בהחלט תדרבן לארגן את החברים לבוא.

הצעות שבמחשבה נוספת:

בקשר לציוד: הייתי ממליץ בחום ובדחיפות להגביר את בהירות המסך ב-DDR, או לכל הפחות לשפר את איכות ההקרנה. היה בהחלט לא נעים במיוחד להתבונן במה שמתרחש בו, בניגוד ל- GH שעבד חלק.
    עמדות הירי באקדחים: לבדוק שהכל עובד פעם בשעה, שלא יהיו פאשלות.
    רחבת ה- PS: להבהיר לשחקנים מההתחלה שהם יכולים להחליף למשחקים אחרים בכל זמן, ולשים לב אם יושב על המסך משחק שאף אחד לא נוגע בו למשך זמן ממושך.
    PC: פחות משחקי אסטרטגיה זוללי זמן ויותר משחקים קלילים שאפשר להעביר מספר סיבובים בהם גם בחצי שעה.
    צוות: מעבר למה שכבר נאמר, זה היה יכול להיות נהדר אם הצוות ישים לב יותר למה שמתרחש במתחם, וידרבן אנשים שעומדים ללא מעש להתנסות בדברים ו/או לארגן קבוצות משחק או מיני תחרויות(טקן וגלידה? זה יתפוס אנשים חזק)מדי פעם כדי למנוע מאנשים שוטטות מיותרת ומעכירת אווירה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    ציוד - המקרן והחדר נפתחו לפני ימים ספורים אחרי תקופה של שבועיים שהיו סגורים (נזילה מהברברוסה החמודים...).
    היום הייתי במשמרת, וההקרנה פרפקט...

רחבת PS: סך הכל אנחנו מריצים על קונסולה אחת PES ועל השניה Tekken באופן כללי. זאת כדי לראות מי נמשך, וכדי שנוכל להציע לאותם אנשים את הליגות. כמובן שניתן להחליף משחק לפי בקשה, אבל זה פחות האינטרס שלנו...

PC: בן אדם... אסטרטגיה ברשת זה ההההדבר

צוות: באופן עקרוני קיימות בהחלט אופציות למיני טורנירים, כשהפרס שלהם הוא בדויוק גלידה\שתיה. במידה ואף אחד לא מריץ לכם ביוזמתו, תגשו לאחד מאנשים הצוות ותשאלו "אפשר טורניר בX?" ובמידה ואתם 5,6 או יותר, 100 אחוז תענו בחיוב.

אני עובד בשלישי בבוקר (11:00 - 17:00) או בחמישי בערב (17:00 - סגירה). אני מבטיח שבמשמרת שלי תקבלו את היחס הכי מגעיל שאפשר לקבל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    רחבת PS: סך הכל אנחנו מריצים על קונסולה אחת PES ועל השניה Tekken באופן כללי. זאת כדי לראות מי נמשך, וכדי שנוכל להציע לאותם אנשים את הליגות. כמובן שניתן להחליף משחק לפי בקשה, אבל זה פחות האינטרס שלנו...
    תעשו ניסיון ותצמידו לטלויזיות שלטים מושכי עין שמציינים את מה שאמרת- ניתן להחליף לכל משחק שרוצים על פי בקשה, ושיש ליגות יאדה יאדה יאדה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    טלויזיות?
    חה!
    מקרנים
    בכל מקרה, זה דיי ברור שניתן להחליף משחקים, כי אנשים עושים את זה הרבה. בלי שום קשר - גם אם היינו נותנים לאנשים את האופציה, רוב היום היה שם PES ו- Tekken...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    PC: בן אדם... אסטרטגיה ברשת זה ההההדבר
    בתור מישהו שהיה בזוג מסיבות רשת מארבע עד ארבע, הייתי מסכים.

במקרה הספציפי של תשלום על פי שעה, הייתי לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    אני גם הייתי שם (הבחור הגבוה הבלונדיני למחצה)
    בסך הכול היה נחמד אבל כן הייתה הרגשה חובבנית, האקדחים לא עבדו ואחת הגיטרות אברה אונס ובקושי מגיבה
    המקרן של הDDR באמת היה מאוד חלש
    אבל היה נחמד
    בכל זאת אני מסכים אם מה שאמרו בהודעות הקודמות ומוסיף שיכול להיות רעיון טוב לחבר אוזניות למשחק הגיטרות כי זה מעוד רועש ולא כולם יודעים לשחק טוב ומזייפים (כמוני)

אם כבר אני כותב אז אני גם אציע את עצמי בתור עובד פוטנציאלי
    אני בן 21 וגיימר מגן חובה (ומחשובניק בצבא).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    גם אני יכול לעבוד שם, כי גם אני גיימר ותיק. מה עוד יש ב- Virtual Park חוץ מעמדות של Wii ועמדות של PS2 עם guitar hero? באילו משחקי אסטרטגיה ברשת משחקים? אתם משחקים c&c3 ברשת?
    דרור חזן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    יש C&C3 ברשת, בטח.
    אבל כרגע אנחנו לא מחפשים עובדים...
    בכל מקרה, לפני שאתה מדבר על עבודה, לא כדאי לבקר במקום? :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    חיפה
    מה זה SC ?

אם כבר CS אבל לא משנה.

יש 3 מחשבים ואתם קוראים לזה לאןשופ ? תחשבו עוד פעם.
    לא צ'יטר
    שתף ב-Google+

הרשמה