תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אנשים יש מצב שתדעו את זה כבר אבל אני רק נותן מידע לאלה שלא יודעים..

כל מי שמחד מטבעת המוות לפני שהוא קונה שיבקש מהמוכר לפתוח את הקופסה ולהראות לו תתאריך יצור של הבוקס (בחלק האחורי של הבוקס איפה שהחיבורים)
    אם התאריך שרשום שם זה שנת 2005 לא היתי ממליץ לכם לקנות אותו מכיוון שאלו המכשירים הישנים עם הבעיות..
    אבל אם התאריך יותר מ2006 יש סיכוי נמוך יותר שיקרה לכם את טבעת המוות מכיוון שאלו המכשירים החדישים (לא elite ולא החדש עם hdmi)

אז כל מי שמודאג מטבעת המוות שיבדוק ואם הוא יכול שיגיד לי היתי רוצה לדעת (לא שזה יכול לעזור או משהו)...
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    23.02.2007
    תודה על המידע אחי

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    זה נכון שהמכשירים מ2005 הם מכה איומה אבל גם אלא שיוצרו ב2006 הם רחוקים מלהיות בסדר... לי היה מכשיר שיוצר בסוף 2006 ומת ובפורומים באתר הרשמי יש לא מעט תגובות של אנשים עם מכשירים מ2006 שהיו לא בסדר.
    אני מאמין ומקווה שמכשירים שיוצרו באיזור אפריל/מאי 2007 כבר יחסית תקינים אבל זה גם גובל בספקולציה.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    שלי מ28/12/2005
    -*-*-*-*-*-*--*-*-*-*
    Opera מהיר, בטוח וחדשני.
    www.opera.com

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אם אני קונה זה בטוח Elite חוץ מהתוספות והמראה שלא תהיה סכנת הרס כזאת עם המזל שלי זה יכול לקרות לי...

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Zakk
    אם אני קונה זה בטוח Elite חוץ מהתוספות והמראה שלא תהיה סכנת הרס כזאת עם המזל שלי זה יכול לקרות לי...
    לא הבנתי למה אתה מתכוון, אך אני מניח שהצהרת טענה, שעל פיה, לעילית יש סיכוי נמוך יותר לקבל את טבעת המוות, נכון?

אם זהו המקרה עלי לבשר לך כי איפכא מסתרבא. למעשה היו מקרים רבים מאוד של קונסולות מדגם העילית שחטפו את "טבעת המוות" זמן קצר לאחר רכישתן.

הקיצר, אל תסמוך על זה שאם תקנה עילית לא תקבל את "טבעת המוות".
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    לא הבנתי למה אתה מתכוון, אך אני מניח שהצהרת טענה, שעל פיה, לעילית יש סיכוי נמוך יותר לקבל את טבעת המוות, נכון?

אם זהו המקרה עלי לבשר לך כי איפכא מסתרבא. למעשה היו מקרים רבים מאוד של קונסולות מדגם העילית שחטפו את "טבעת המוות" זמן קצר לאחר רכישתן.

הקיצר, אל תסמוך על זה שאם תקנה עילית לא תקבל את "טבעת המוות".
    כן? פחח... איך Microsoft שחררו כזאת קונסולה עם סכנת הרס?
    חשבתי שב-Elite יש פחות סיכוי לטבעת המוות כי בגלל שמיקרוסופט שיפרו דברים בקונסולה חשבתי שאולי הם לפחות ניסו לטפל בבעיה...

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Zakk
    כן? פחח... איך Microsoft שחררו כזאת קונסולה עם סכנת הרס?
    חשבתי שב-Elite יש פחות סיכוי לטבעת המוות כי בגלל שמיקרוסופט שיפרו דברים בקונסולה חשבתי שאולי הם לפחות ניסו לטפל בבעיה...
    ברמת העיקרון מאז הם "טיפלו" בבעיה, אך בכל זאת מומלץ לחכות לגרסת ה-65NM שתצא בחגים.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    טבעת המוות.. איזה שם נתנו לזה.

אתה יודע מה זה בעצם? זה משהו גאוני.
    זו הדרך של הXBOX להגן על עצמו.
    ברגע שהוא מתחמם יותר מידי, הוא אומר לעצמו רגע, אם אני אמשיך לעבוד רגיל אני אשרף ואהרוס את עצמי. ואז הוא מפסיק לעבוד והאור הירוק למטה (איפה שמכבים ומדליקים) הופך מירוק לאדום (מכאן *טבעת* המוות). אפשר לתקן את זה ע"י זה שמביאים את המכשיר לחברה והיא מתקינה בו עוד מאוורר וז-ה-ו.
    הסיבה שאוליי בחדשים יש פחות את הבעייה זה שאוליי הם באים עם המאוורר הזה כבר בתוכם.
    בכל מקרה, זו הטבעת הזאתי.
    זה סתם שם מלחיץ, זה סתם נשמע כאילו המכשיר שלך עומד למות אבל בעצם לא.
    ככה הוא מגן על עצמו.
    הXBOX360 לא כזה שברירי כמו שאוליי נוטים לחשוב שהוא.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי carolina
    טבעת המוות.. איזה שם נתנו לזה.

אתה יודע מה זה בעצם? זה משהו גאוני.
    זו הדרך של הXBOX להגן על עצמו.
    ברגע שהוא מתחמם יותר מידי, הוא אומר לעצמו רגע, אם אני אמשיך לעבוד רגיל אני אשרף ואהרוס את עצמי. ואז הוא מפסיק לעבוד והאור הירוק למטה (איפה שמכבים ומדליקים) הופך מירוק לאדום (מכאן *טבעת* המוות). אפשר לתקן את זה ע"י זה שמביאים את המכשיר לחברה והיא מתקינה בו עוד מאוורר וז-ה-ו.
    הסיבה שאוליי בחדשים יש פחות את הבעייה זה שאוליי הם באים עם המאוורר הזה כבר בתוכם.
    בכל מקרה, זו הטבעת הזאתי.
    זה סתם שם מלחיץ, זה סתם נשמע כאילו המכשיר שלך עומד למות אבל בעצם לא.
    ככה הוא מגן על עצמו.
    הXBOX360 לא כזה שברירי כמו שאוליי נוטים לחשוב שהוא.
    אההה, לא נכון.
    (זאת בעיה משולבת של הלוח אם עם המעבד בגלל היט סינק לא קיימים והחום הורג אותם...)

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    וזה במילים אחרות בגלל החום. לא נכנסתי לפרטים למה החום, נכון?
    הולכים לחברה ומתקינים עוד מאוורר וזה נעלם.
    גם כשתביא אם תביא את המכשיר למימוש האחריות בגלל זה, כשיחזירו אותו כל מה שישתנה זה רק עוד מאוורר. אלא אם זה מכשיר מיוחד שנדפק אצלו עוד משהו בלי קשר לטבעת הזאתי.
    אבל כל עוד זו רק הטבעת - זה עוד מאוורר.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי carolina
    וזה במילים אחרות בגלל החום. לא נכנסתי לפרטים למה החום, נכון?
    הולכים לחברה ומתקינים עוד מאוורר וזה נעלם.
    גם כשתביא אם תביא את המכשיר למימוש האחריות בגלל זה, כשיחזירו אותו כל מה שישתנה זה רק עוד מאוורר. אלא אם זה מכשיר מיוחד שנדפק אצלו עוד משהו בלי קשר לטבעת הזאתי.
    אבל כל עוד זו רק הטבעת - זה עוד מאוורר.
    אז זהו שלא. החום עוזר, אבל גם קירור לא תמיד יעזור.
    עוד מאוורר וזה לא יעלם. גם התיקון זה לא רק מאורר. תסביר לי איך לוח אם שבור יעבוד עם תוספת מאוורר?
    בקיצור - לא נכון

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הסיבה העיקרית לRROD (כלומר יכול לקרות גם משהו אחר כי כמו כל קונסולה ה360 יכולה למות מסיבה מסתורית, אבל הבעיה עם ה360 היא זאת) היא שה-GPU מתחמם יתר על המידה כי אין עליו היט סינק (כלומר לא היה, בדגמים שהתחילו לצאת שבוע שעבר יש) והרגלים הקטנות של הGPU (כלומר מה שמחבר אותו ללוח אם) פשוט מעוותות וקופצות החוצה.

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אין מה לדאוג (אולי קצת) עוד 4-5 חודשים תשווק מיקרוסופט את ה360 (כך אנו מקווים לפחות)
    וכל מי שיש לו בעיה שיחכה וישלך למיקרוסופט
    ועד אז תצא מהדורת ה65nm וכל מי שיהיה טבעת המוות יחליפו לו תמעבד למעבד חדש ללא בעיות (כך אנו מקווים ) וזה מה שיפתור את טבעת המוות.
    כל מי שיש לו טבעת המוות עכשיו או שישלח לאיזשהי חנות לתיקון או שימתין 4-5 חודשים (וגם זה לא הכי בטוח)
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ALon29
    אין מה לדאוג (אולי קצת) עוד 4-5 חודשים תשווק מיקרוסופט את ה360 (כך אנו מקווים לפחות)
    וכל מי שיש לו בעיה שיחכה וישלך למיקרוסופט
    ועד אז תצא מהדורת ה65nm וכל מי שיהיה טבעת המוות יחליפו לו תמעבד למעבד חדש ללא בעיות (כך אנו מקווים ) וזה מה שיפתור את טבעת המוות.
    כל מי שיש לו טבעת המוות עכשיו או שישלח לאיזשהי חנות לתיקון או שימתין 4-5 חודשים (וגם זה לא הכי בטוח)
    המממ.. למה ש-MS יחיליפו לכל האנשים את המעבד לאחד של 65NM? מה ההיגיון בזה?
    עזוב את הסכומי עתק שזה יעלה להם לעשות את זה. עזוב את כמות הכסף שהם יאבדו על כל 65NM שלא מוצא את דרכו אל קונסולה חדשה.

העיצוב הפנימי (ואולי אף החיצוני) ישתנה עבור המעבד החדש, זאת מאחר והוא יהיה קטן יותר, ובכך זה יתאפשר שהקונסולה תקטן, או תהיה יעילה יותר (כלומר רכיבים חלשים יותר כדי לחסוך חשמל).
    בשביל שיוכלו להתקין את המעבד בקונסולה ישנה הם יאלצו להחליף עוד דברים מעבר למעבד, אז מדוע להם לעשות את זה?. אתה לא רואה את סוני או נינטנדו מחליפות את הדגמים של כל בעלי ה-PSP או ה-DS הישנות, אז למה ש-MS יתחילו?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    המממ.. למה ש-MS יחיליפו לכל האנשים את המעבד לאחד של 65NM? מה ההיגיון בזה?
    עזוב את הסכומי עתק שזה יעלה להם לעשות את זה. עזוב את כמות הכסף שהם יאבדו על כל 65NM שלא מוצא את דרכו אל קונסולה חדשה.

העיצוב הפנימי (ואולי אף החיצוני) ישתנה עבור המעבד החדש, זאת מאחר והוא יהיה קטן יותר, ובכך זה יתאפשר שהקונסולה תקטן, או תהיה יעילה יותר (כלומר רכיבים חלשים יותר כדי לחסוך חשמל).
    בשביל שיוכלו להתקין את המעבד בקונסולה ישנה הם יאלצו להחליף עוד דברים מעבר למעבד, אז מדוע להם לעשות את זה?. אתה לא רואה את סוני או נינטנדו מחליפות את הדגמים של כל בעלי ה-PSP או ה-DS הישנות, אז למה ש-MS יתחילו?

כי אנשים לא יתחילו לשלם 400$ ואחרי חצי שנה לשלוח לms ואז אחרי חצי שנה זה שוב יקרה אז מה היגיון בזה אולי מה שאני אמרתי טיפה לא הגיונני אבל תיהיה בטוח שהם ישנו את הרכיב שפוגע בכל המערכת...
    TF2 Player - BouNcH

הרשמה