תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    אז תהיתי אם כולכם משחקים בדברים שסיקרתי, או אולי משעמם לכם.
    אם זו האפשרות השניה, אני יכול לסקר עוד דברים - יש סגנון מועדף?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    באמת שקט היום פה..
    מה דעתך ללכת קצת קדימה ובגדול ולסקר את Baldur's Gate לטובת מי שלא מכיר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן אני מסכים לחלוטין עם פאו, כדאי שתסקר קודם משחקי תפקידים גם טיפה ישנים, אבל לא ישנים ברמות של M&M או וויזארדרי

ובקשר לשקט, טוב תשמעו אנחנו עדיין קהילה קטנה של קהל לא ממש מגובש ונאמן
    אנשים מגיבים פה רק שבא להם ולא כי הם מרגישים מחוייבות מתוך אכפתיות לקהילה עצמה
    לא שאני כועס או משהו, אני מבין לחלוטין :ם
    אבל עדיין אני מבקש מהאנשים שתחום התפקידים בכלל חשוב להם שיתרמו קצת מניסיונם ואהבתם לז'אנר.. גם אם יש להם הכרה מיקרית או חלקית עם משחקי תפקידים..
    כל תגובה/דיון יעזרו מאוד לצמיחה של הקהילה ולמשיכה של עוד ועוד משתמשים
    אין לכם מושג כמה זה חשוב אישית בשבילי, שאני באמת ובתמים *מאוהב* בתחום העניין של תפקידים..
    מאוד חשוב לי שהסצינה הישראלית של תפקידים תצמח ותפתח למשהו יפיפה כמו שיש לקהילות בינלאומיות
    He comes to smite the crule, the wicked and the stupid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    קטונתי מלסקר את BG, בשביל זה צריך מישהו שמכיר את המשחק על בוריו. כל מה שאכתוב לא יהיה מספיק לתאר את הגאוניות מאחורי BG.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי MiST
    קטונתי מלסקר את BG, בשביל זה צריך מישהו שמכיר את המשחק על בוריו. כל מה שאכתוב לא יהיה מספיק לתאר את הגאוניות מאחורי BG.
    אתה יכול לסקר משחקים מפורסמים שאתה חושב שכדי להכיר, כי אני למשל לא מכיר הרבה משחקים מפורסמים כמו NWN, או Duengeon Siege וגם אני היחיד שלא שיחק Diablo!!

עריכה: אני יודע שזה בכלל לא קשור אבל בפרטים אישיים יש מקום שבוחרים קהילות, ומקום שבוחרים גופן של המילים שלך בהודעות הפורום, למה הם לא עובדים?
    רק ל-Vgames Extreme??
    שתף ב-Google+

הרשמה