תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17

שלום לכל חובבי הארי פוטר באשר הם! או אולי לכל חובבי הארי פוטר שסיימו לקרוא את הארי פוטר השביעי, באשר הם!
    הדיון הזה מיועד אך ורק למי שקרא את הספר (ולמי שלא אכפת לו מקצת מידע עליו. נמושות).

זה המקום לדסקס על כל מה שעולה בדעתכם לאחר סיום קריאת הספר. שאלות ותהיות, דברים שהלהיבו אתכם, פרקים שהכי אהבתם ועוד דברים בסגנון.

אז אחרי ההקדמות, אני אעלה כמה נקודות שלי למחשבה:
    די ברור שהיצור המבחיל שהיה בקינג'ס קרוס הוא וולדמורט. אם כל מה שהתרחש עם דמבלדור היה בראש של הארי, מה וולדמורט עשה שם? אני חושב שזו השארית של וולדמורט שנותרה בגופו של הארי, רגע לפני שהיא חוסלה סופית. אין סיכוי שזה היה וולדמורט עצמו, אחרת הוא היה יודע שהארי לא מת.

אגב, מה בדיוק נראה בכריכה האמריקאית? מהו המקום הזה? לא זכורה לי שום קתדרלה בספר, יש למישהו מושג מה הולך שם?

רציתי גם לשאול אילו מהמיתות עשו אתכם הכי עצובים. המוות של הדוויג היה עצוב מאוד. של מודי היה שטחי, לא קרה יותר מדי עד הקטע שהארי טמן את העין שלו בתוך העץ ביער עם החרב ועד אז כבר שכחתי ממנו. לי הכי קשה היה המוות של דובי, רולינג עשתה אותו ממש כבד, וכל העניין שהארי חפר את הקבר בלי קסמים והכל, זה היה עצוב.
    המוות של פרד עשה לי משהו, אבל משום מה הוא לא היה עצוב כמו המוות של דובי בשבילי.
    גם טונקס ולופין די הקפיצו אותי, אבל העיקר שבסוף טדי יחיה עם הארי. =]
    על קריווי אין מה לדבר, לא זכור לי יותר מדי ממנו מלבד זה שהוא היה צוציק מעצבן עם מצלמה שבמקרה התאבן מהבסיליסק.

אני בטוח שיש לי עוד כמה דברים לחשוב עליהם, אבל חבל לבזבז הכל בבת-אחת.

בכל אופן, חבל שזה נגמר. קלטתי את זה אחרי איזה חצי שעה אחרי שסיימתי לקרוא. לא יהיה יותר למה לחכות...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    ללללללאאאאא!!!! תעיפו את הדיון הזה! לא רוצה לדעת שום ספויילרים!!!

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אז פשוט אל תכנס, ציינתי מספיק פעמים שזה לא דיון למכורים שעוד לא קראו את הספר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    היצור הזה היה ההרקרוקס (מקווה שאייתתי את זה נכון) ה-7, שהיה בתוך הנשמה של הארי. כל השאלות משם צריכות להיות די ברורות.

בקשר למקום שנראה על הכריכה של הספר האמריקאי, זה הוגוורטס! אתה לא זוכר שנאמר שם כי היה אפשר לראות אור כתום בחוץ קצת לפני שהוא חיסל את וולדמורט, טוב אל תשכח שלהוגוורטס יש תקרה מכושפת שמראה את מה שקורה בחוץ .

לי היה הכי קשה אם המוות של קראב! .

טוב, המוות של לופין וטונקס. מסכן טדי!

נב. מה אתם חושבים על זה שהספר ה-7 מתרחש ב-1997? (שנת היציאה של הספר הראשון), לא קלטתי את הקטע הזה, עד שראיתי את המצבה של ההורים של הארי. האם זה היה דבר ידוע?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    פאק, זה האולם הגדול! הכל הרוס שם אחרי הקרב, אבל רואים שמיים אז התבלבלתי כהוגן. לא זכור לי שום איור של גראנפרה' של האולם הגדול, אולי בגלל זה הבלבול (אחרי כל כך הרבה סרטים..).
    המוות של קראב היה ממש סבבה (זה לא בסתירה אליך, אני לא טיפש). הגיע לו, האדיוט מטיל כשפים אפלים, חושב שהוא איזה גיבור-על. בעיה שלו, עוד כולם היו מתים שם אחרי האש הזאת. בסוף זה היה הוא, נו טוב...
    וואלה, הם נרצחו ב 1981. 31 לאוקטובר 81' ליתר דיוק. מפחיד... אני לא יודע, יכול להיות שהיא חשבה על זה מראש. חוץ מזה, זה דבר שדי קל לנבא עוד מהספר הראשון. 7 שנות לימוד, שנה ראשונה 11, שנה אחרונה 17, ההורים שלו נרצחו ביום הולדתו הראשון, + 16 שנים, 1997 - שנת ההוצאה של הספר הראשון. חוץ מזה יכול להיות שזה סתם פוקס, למרות שאצל רולינג אין פוקסים והיא בטוח חשבה על הכל מראש.
    אגב, תחשבו על השם הזה - אלבוס סוורוס פוטר. זה הדבר הכי מוזר שאפשר לחשוב עליו. ז"א אלבוס פוטר זה עוד נורמלי, אבל הסוורוס באמצע פתאום... טוב, כנראה שזה באמת הגיע לו, אבל עדיין קשה לעכל.

שאלה אחרת. מהמוות של מי הכי נהנתם? מי בעיניכם היה ראוי למוות שלו, אחד שחשבתם בראשכם 'מגיע לו, מגיע לו למות...' (ואני לא מדבר על וולדמורט, שהוא היה הכי ראוי לעונש של למות בידי השרביט של עצמו. גם קצת ייסורים היו יכולים לעזור, אבל ניחא...).
    אצלי זה היה גריפהוק, הוא היה כזה מרושע... כל כך פחד שקוסמים ירמו אותו אז הוא עשה להם את זה קודם... הטיפש...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    המוות שאני הכי שמחתי ממנו היה של בלטריקס אבל אני חושב שרולינג היתה צריכה קצת להעמיק עליו כיוון שזה תואר בספר מאוד שטחי ולא מפורט, משהו שקצת העציב אותי, אחרי הכל היא הדמות השניה שהכי שנאתי (חוץ מדראקו מאלפוי, שאותו הכי שנאתי בספר הראשון כי הייתי קצת והכי הבאנתי את את הארי... )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    ייאי!אחרי כמה ימים סיימתי את הספר!
    וואו,איזה גאוני זה!מיד קורא אותו עוד פעם..(:

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי clanck
    ייאי!אחרי כמה ימים סיימתי את הספר!
    וואו,איזה גאוני זה!מיד קורא אותו עוד פעם..(:
    בהצלחה.

עכשיו כשאני מסתכל עכשיו שוב, אני רק מבין את הגאונות שבתוכו, כל התיכנונים והתיכקומים של רולינג הגאונה הזאת!
    שתף ב-Google+

הרשמה