תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    *עוצב ע"י גבי (Rap-Gabi).

מהלךהמשחק:
    אני יפרסם כול כמה זמן כתב חידה שהוא מן "תעלומה", התעלומה משולה למשהו מההאבקות. אתם צריכים לנחש על פי רמיזות ופרטים שאני מפרסם בתעלומה מהו המקרה ולענות על הסעיפים שהתבקשו. הרעיון הוא ניחוש מבוסס.
    למי שעדיין לא הבין הינה ניסוח נוסף, יהיו בכול כתב חידה פרטים שמופיעים באמת בהאבקות ושולבו באופן מסוים בתעלומה, אתם תצטרכו על פי פרטים אלה לנחש סעיפים שתקבלו בסוף כול תעלומה.
    אתם גם תבינו יותר כשתתחילו לשחק.

רמזים:
    במשחק זה אין אפשרות לבקש רמז או להשיג אותו, על פי שיקוליי אני יפרסם רמזים.
    בדרך כלל השיקול יהיה רמת ההצלחה שלכם. הרמזים פה היו שונים, הם היו מן "רעיות" שמוסרות מידע נוסף ויכולות לחזקת השערה או להביא לאחת.

כמות ניחושים:
    ישנם 4 ניחושים שיתחלקו כך:

#1) ניחוש ראשון רגיל שבו אגיד כמה צדקת וכמה טעיתם (במקרה ולא טעיתם בכלום נגמר הסיבוב), אך לא אגיד במה צדקתם ובמה טעיתם.
    #2) ניחוש שני בו אתם תנחשו רגיל, במקרה ולא צדקתם בכול הסיבוב ממשיך, הפעם אני אגיד במה צדקתם ובמה טעיתם.
    #3) זהו הניחוש האחרון בשלב זה של המשחק, הוא רגיל ותדעו עם הצלחתם לפתור או לא.
    #4) הניחוש הרביעי מתווסף לאחר נתינת הרעיות, במקרה ושיקוליי היו נתינת רעיות כול אלה שהשתמשו בניחוש השלישי יקבלו רביעי ואחרון בהחלט.

הניקוד:
    סעיף אחד נכון = 1 נקודה
    הכול נכון= כמות הסעיפים1 X + 3 בונוס
    ניחוש מושלם על הפעם הראשונה= בונוס של 2.
    ניחוש מושלם על הפעם השנייה= בונוס של נקודה.
    נימוק והצגת הראויות= גם אם התשובה אינה נכונה אך מוצגות רעיות ושכנוע טוב יהיה בונוס של נקודה.
    *הניקוד מתקבל על הפעם האחרונה שהמתמודד ענה.
    (הסבר ההיגיון בחוק, דוגמא: שלא יקבל שלוש פעמים ניקוד על אותו סעיף במקרה ונשאר תמיד נכון)

טבלת ניקוד:
    King Goldberg- 17 נקודות
    Terminator- 17נקודות.
    Simo- 11 נקודות.
    4- undertaker נקודה.

חוקי עזר:

במקרה ופטרת את הכול- אתה תקבל ניקוד על הסעיפים שהיו ידועים כבר ונפטרו ע"י אחרים רק במקרה וההשלמה שלך היא יותר מ 49%, אם לא תקבל ניקוד רק על מה שאתה ענית.

במקרה והשלמת סעיף- אתה תקבל ניקוד על חלקי הסעיף שהיו ידועים כבר ונפטרו ע"י אחרים רק במקרה וההשלמה שלך היא יותר מ 49%, אם לא תקבל ניקוד רק על מה שאתה ענית.

במקרה והשלמת חלק מהכול- במקרה והשלמת חלק ולא הכול (מתוך כול הסעיפים) אתה לא תקבל ניקוד על סעיפים שהיו פטורים במלואם.

בונוס עד ראיה- אם פטרת לדוגמא רק חלק אחד מסעיף ושתי אנשים קיבלו על זה ניקוד, אתה מקבל בונוס עד ראיה.
    (והסבר באופן כללי) הבונוס עובד כך, ברגע שמישהו משתמש במשהו שפטרת ומקבל ניקוד הוא מתחיל להפעיל בונוס זה, כדי לקבל את הניקוד צריך:
    2 אנשים שהשתמשו במשהו שפטרת וקיבלת עליו ניקוד נותן לך נקודה.
    4 אנשים שהשתמשו במשהו שפטרת וקיבלת עליו ניקוד נותן לך 4 נקודות.
    6 אנשים שהשתמשו במשהו שפטרת וקיבלת עליו ניקוד נותן 7 נקודות.

(!) פרסים לבחירה:

מנורת קריאה מתקפלת עם תופסן לספר/ סט מטקות המאפשרות עליהם משחק שש בש ושח/
    איש + שעון = אישעון, כולל תופסן פתקיות / פנס ללא סוללות /
    מסאג'ר כף יד לפינוק מושלם/כובע מאוורר.

* בפעמים הקודמות נתתי למשתמשים להוסיף נימוקים או לעשות השלמה לתשובה.
    זה נגמר, ענית אז ענית. תחשבו טוב לפני שאתם עונים.

* המתאבקים יכולים להיות מזמנים שונים ולא בהכרח מהWWE, כמו שהיה קודם לכן.

==========למשחק==========

דיווח על שוד הגיע עלינו אמש, ג'ים רוס עם הפרטים:

"זאת הייתה מסיבה גדולה. מסורת שהתחילה בשנת 1985 אצל משפחה אחת, עברה לאחרת ואז נפסקה אחרי 15 שנה, עקב חתונה שתוכננה לשנה הבאה ושילבה משפחה חדשה. כעבור 4 שנים המסורת הוחזרה ע"י זוג צעיר. בגלל סיבות משפחתיות לאחר שנה נדחתה המסיבה בחודש וזו השנה השלישית שהיא נחגגת ביולי. השנה זה כבר לא היה כול כך שמח כשנשדד הרבה כסף. הפושע היה מתוחכם, הוא ידע מה הוא עושה ומתי. אפילו שוטר גברי, גדול, אחראי עם ותק של 18 שנים, שהיה המשגיח של המסיבה לא הצליח לעצור את הפושע. יותר נכון הם עצרו אותו, פגיעה בלב, הוא היה כמעט שנה בבית חולים מחובר למכונות אבל ב22 לספטמבר זה נגמר, יום עצוב מאוד. הפושע המתוחכם שגנב כמות רבה של כסף וזהב נתפס. בזמן שברח הוא ניפצע, הוא ניסה לשמור על פרופיל נמוך אבל הבין שהוא חייב עזרה, הוא הלך לבית החולים לקבלת טיפול וכשהבריא המשטרה לקחה אותו, אחרי שנשבר ריגשית הוא הודה ונכנס למעצר ל40 שנה על רצח, וגניבה ממדרגה ראשונה. בשנת 2001 הוא היה מלך הפשע ,מלך העיר התחתית ולכן היה מוכר למשטרה. המשטרה ידעה שהפושע לא אוהב לעבוד לבד ולכן חיפשה אחרי השותף. מעדי ראיה הבינו שהיה לו שותף אבל הוא כנראה ירד למחתרת, ושם הוא בלתי ניתן לעצירה, הוא יודע איך לברוח. כיום המשטרה בודקת אפשרות ששם הוא מארגן כנופיה ולכן הם נזעקו לעזרתו של משליט צדק ותיק. הוא אייקון שחוזר. אגדה.
    הוא התפרסם כאשר חשף את הפושע האגדי "ונום הקטלני" ועצר אותו. הוא זיהה כול עוקץ.
    הוא היה שוטר של 6 כוכבים, והוא חזר לעזור למי שזקוק לו. אולי זה הסיכוי לתפוס את השותף החמקן"

מה שם המסיבה: גרייט אמריקאן באש.
    מי הוא הגנב ומי שותפו: אדג' הגנב ושוטפו...
    מה שמות המשפחה של אלו שהתחתנו לפני 6 שנים: WWE וWCW
    מי השוטר שנרצח ומי השוטר האגדי: השוטר שנרצח הוא ביג בוס מן (RIP) והאגדי הוא...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    וואי איזה קשה אין לי מושג אל שום דבר אני יחכה לרמזים או לעוד תגובות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    שם המסיבה הגדולה היא:גרייט אמריקן באש יש לי כמה נימוקים
    ביגלל שהיא נערכה ביולי, וכתבתה שהיא נערכה ביולי.

וגם היה אותה בWCW וכתבתה שהיא היתה במשפחה אחרת ואז משפחה חדשה עשתה אותה המשפחה החדשה היא כמובן WWE.

וגם הPPV גרייט אמריקן באש הראשון היה ב1985 כמו שכתבתה!.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי SIMO
    שם המסיבה הגדולה היא:גרייט אמריקן באש יש לי כמה נימוקים
    ביגלל שהיא נערכה ביולי, וכתבתה שהיא נערכה ביולי.

וגם היה אותה בWCW וכתבתה שהיא היתה במשפחה אחרת ואז משפחה חדשה עשתה אותה המשפחה החדשה היא כמובן WWE.

וגם הPPV גרייט אמריקן באש הראשון היה ב1985 כמו שכתבתה!.
    אתה צודק. שם המסיבה היא גרייט אנריקאן באש והמשפחות הן WCW וWWE, יש לך 4 נקודות, שלוש על פטירה ו1 על נימוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    זה לוכח ממש הרבה זמן לרשום תעלומה ואתם אפילו לא מנסים וזה מעליב, קצת אתגר אז נשברים?
    קדימה ולא אני אהיה +
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני ניסיתי טוב ואין לי מושג מה עוד לכתוב.......

אין לי מושג מה התשובה~!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי SIMO
    אני ניסיתי טוב ואין לי מושג מה עוד לכתוב.......

אין לי מושג מה התשובה~!
    אתה פתרת 3/7 מן המשחק אבל יש עוד אנשים בפורום... קדימה תגובות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אין לי מושג בשיט חוץ ממה שסימו אמר שעלה לי לראש אך לא יכולתי לרשום כי לא הייתי כאן.

נראה נחשוב על משהו...

אוקיי יש לי משהו..אני מנחש שהגנב היה שון מייקלס בגלל לפני שהוא נהייה מתאבק הוא היה פושטק ובשנת 2001 הוא זכה בתואר אלוף העולם לא? וראיתי איזה קטע שבו הוא מודה על דברים ועוזב את ה-wwe .

שותפו היה טריפל אייץ' שירד למחתרת ולא יכול לתפוס אותו הוא הקים כנופיה שנקראת די ג'נריישן אקס שהם היו פורעי חוק זה הנימוק שלי..

אני גם מנחש שהשוטר שנרצח היה ביג בוס מן הוא היה בגימיק של שוטר מגודל עם וותק.

לגבי השוטר האגדי אין לי עדיין מושג אבל נברר מי זה.
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    אין לי מושג.....
    חוץ משם המסיבה...
    וגם שמות המשפחות הן:WWE,WCW.אלה המשפחות שהתחתנו..
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    טום, מה שאמרת כבר ידוע. קינג גולדברג, תשובה אחת נכונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    מיקי המשחק ממש מאתגר הפעם אני צריך לחשוב על זה יום יומיים..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי y2pach
    מיקי המשחק ממש מאתגר הפעם אני צריך לחשוב על זה יום יומיים..
    אתה מתכוון שהפעם אתה ממש משתתף...
    תתחילו לפתור...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי mmm
    טום, מה שאמרת כבר ידוע. קינג גולדברג, תשובה אחת נכונה.

אתה יכול להגיד במה הוא צדק

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי undertaker
    אתה יכול להגיד במה הוא צדק
    לפי חוקי המשחק אני אומר במה הוא צודק רק בניחוש השני שלו. סימו צדק בכול מה שהוא ניחש אז כבר היה ברור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    יואו זה כל כך קשה. אני חושב שהפושע הוא אדג' כי רשמת שהפושע בשנת 2001 היה מלך הפשע ומלך העיר ובמלך הזירה 2001 אדג' זכה. זה יכול להיות קשור?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    יואו זה כל כך קשה. אני חושב שהפושע הוא אדג' כי רשמת שהפושע בשנת 2001 היה מלך הפשע ומלך העיר ובמלך הזירה 2001 אדג' זכה. זה יכול להיות קשור?
    "זה קשה.. זה קשה"
    כמה אתם מתלוננים ומצליחים. כבר גיליתם ש:
    שם המסיבה: גרייט אמריקאן באש
    המתחתנים: WCW וWWE
    הפושע: אדג'.
    השוטר: ביג בוס מן.

נשאר לכם שוטר אגדי ושוטפו של הפושע.

לסימו, מתן ואסף יש עוד 3 ניחושים.
    סימו מקבל 4 נקודות על שלוש ניחושים ונימוק ומתן ואסף נקודה כי יש עוד רמזים מפוזרים בטקסט.

עריכה: בטעות גילתי לכם אבל לא שמנה... בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    עוד סיבות למה זה אדג': כי הוא זכה בכסף בבנק ורשמת שהוא גנב הרבה מאוד כסף וגם רשמת שהוא נפצע וגם אדג' פצוע

עריכה: שותפו של הפושע זה כריסטיאן כי הם היו צמד הרבה מאוד זמן ורשום שהפושע נמצא עכשיו במקום מוגן ומוסתר שזה יכול להיות tna והכנופייה שהם הקימו היא הברוד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    עוד סיבות למה זה אדג': כי הוא זכה בכסף בבנק ורשמת שהוא גנב הרבה מאוד כסף וגם רשמת שהוא נפצע וגם אדג' פצוע

עריכה: שותפו של הפושע זה כריסטיאן כי הם היו צמד הרבה מאוד זמן ורשום שהפושע נמצא עכשיו במקום מוגן ומוסתר שזה יכול להיות tna והכנופייה שהם הקימו היא הברוד
    ביקשתי לא לערוך אבל אתה חדש במשחק ויש לי את השיקולים שלי...
    אתה צודק, יש לך עוד 3 נקודות. יש עוד נימוקים... מי שמביא לי עוד נימוקים על שניהם אפילו שזה מספיק מקבל נקודה בונוס. ואתה כרגע בזבזת את הניחוש השני שלך לכן יש לך רק עוד אחד לפני הרמזים. אז תחשוב טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    טוב אז בניחוש האחרון שלי אני חושב שהשוטר האגדי הוא האלק הוגן כי הוגן היה בפיוד מול מתאבק שנקרא ונום והוא גם אייקון ואגדה זה כל הנימוקים שלי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    טוב אז בניחוש האחרון שלי אני חושב שהשוטר האגדי הוא האלק הוגן כי הוגן היה בפיוד מול מתאבק שנקרא ונום והוא גם אייקון ואגדה זה כל הנימוקים שלי

אתה טועה. תקבל עוד הזדמנות אחת אחרי שאני יתן את הרמזים (כנראה כשאחזור).
    שתף ב-Google+

הרשמה