תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    מה אתם אומרים?

להיות alliance או horde?

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    בחירה טובה, אם אתה אוהב את הקלאס. לא נראה לי שיש קלאס שהיינו אומרים שהוא בחירה לא טובה.

WARLOCK אני מעדיף אורקים, בגלל ההסטוריה של המשחק. כמובן יכולים לבוא ולהגיד לך משהו שונה ולעשות חישובים של היכולות הבסיסיות של כל גזע.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    warlock זה הגזע הכי מגעיל שיש, אתה יכול לשחק רק עם מקש אחד ולהיות ממש טוב ביחסית ל קלאסים אחרים
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    the horde always win in pvp so pick horde!

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Felidin
    warlock זה הגזע הכי מגעיל שיש, אתה יכול לשחק רק עם מקש אחד ולהיות ממש טוב ביחסית ל קלאסים אחרים
    cry me a river whineboy

וורלוק זה אחד הקלאסים היותר מסובכים במשחק וצריך להשתמש בלא מעט מקשים ולדעת טוב את היכולות של קלאסים אחרים - זה גם הקלאס שנחשב להכי חזק מהסיבה הפשוטה שהוא מצויין נגד שחקנים גרועים שלא מבינים מהחיים שלהם ולכן (בגלל שרוב השחקנים כאלה) יש הרבה בכיינות על ה"עוצמה" שלהם בקרב.
    מול שחקן טוב הוורלוק צריך לדעת בדיוק מה לעשות כי רק אידיוט גמור יפסיד לFEAR KITE לדוגמא ולוורלוק הממוצע יש פחות הגנות ישירות מכל קלאס אחר במשחק

עוד דבר שכדאי שתדע זה שוורלוק זה לא הדמות לקריטים מופלאים או לPWNים בPVP הנזק של הוורלוקים בא לאט יחסית (במיוחד כAFF) אבל בתמורה עושה הרבה יותר נזק בסופו של דבר מכל קלאס אחר ובעל מאנא אין סופית כמעט
    אם אתה מחפש קלאס שיוצאי קריטים של 10 אלף ויוריד שחקנים ב2 יריות לך על מייג או רוג או אפילו MS WARRIOR אבל אם אתה רוצה קלאס עם הנזק הכללי הכי גבוה ודרך משחק מגוונת לך על הוורלוק (AFF כמובן :E השאר סתם בע)

עוד משהו שאני רוצה להוסיף זה שמניסיון עם משחק עם כל הקלאסים האחרים (חלקם פחות חלקם יותר) אני יכול לומר בבטחון שדרך המשחק עם הוורלוק בקלות היא המגוונת ביותר מכל שאר הקלאסים (בעוד שלקלאסים האחרים יש את ה-אפשרות- להרבה דרכי משחק הציוד והטלנטים מגבילים אותם לדרך משחק אחת או הייבריד מעפן.. לעומת זאת לוורלוקים יש ארסנל שלם של סקילים שמתאימים למצבים שונים) וכמובן יש להם הרבה סקילים משניים מגניבים כמו לדוגמא זימון של אנשים לאמצע איים מרחפים באוטלנד או שימוש בבוסים גדולים כחיות מחמד ולהסתובב באזור כמו פימפס ולקרוע הכל באזור וכו'

ודבר אחרון.. מבחינת RACIALS אורקים מובילים כוורלוקים אבל אני אישית מעדיף אנדדס מ3 סיבות
    1- הם פשוט מתאימים לכל הרעיון של הוורלוק
    2- הראשיאל שלהם לריפי מגופות פשוט גאוני. כל 2 דקות אפשר לרפא 60-70% מהחיים במהירות ובחינם דבר שהולך מצויין עם LIFETAP.. אני רמה 70 כבר המון זמן ועדיין משתמש בראשיאל הזה בקביעות (הרבה יותר מטרינקטס של נזק\ראשיאל של האורקים) -אם לא אכפת לך לבזבז כסף אפשר כמובן להשתמש בתחבושות אבל הם דיי יקרות ברמה 70 ואני קמצן :}
    והכי חשוב! זה ההשפלה האולטימטיבית לאכול את הגופה של היריב העלוב שלך אחריי שקרעת לו את הצורה (EVLES TASTE LIKE CHICKEN!)
    3- אורקים נראים מעולה בשיריון נוצץ וגרזנים גדולים.. אבל בינינו.. מי רוצה לשחק קוף ירוק בשמלה.. P: (והם גם נראים ממש מטופשים של המאונט של הוורלוקים וכמעט כולם קונים לעצמם זאב במקום)

-כל הצד של האליינס הוא בדיחה ובמיוחד הוורלוקים שלהם lol enjoy ur WOTF-

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    חבל ש-Warlock הוא לא גזע.
    Warlock זה קלאס ממש כייפי.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    כן התבלבלתי...
    That's life.

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    אני משחק warlock level 70 full epic blabla וזה מתחיל לשעמם, זה גם דמות קלה מדי לדעתי... אבל לא יודע, אם אתה אוהב לשבור שחקנים אחרים אז תיקח אותה

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    מוזר לשמוע משהו כזה ממישהו שמשחק צייד (אם אני זוכר נכון)...

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אחחח די כבר להיות hunter זה לא כזה קל
    That's life.

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    בחירה מאוד טובה !!!!!

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    לי יש LOCK LVL 50 בWARSONG...
    כיף לשחק איתו.

אחלה CLASS.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    אחחח די כבר להיות hunter זה לא כזה קל
    הנטר בPVE זה ממש קל,
    אתה חייב לציין.. אתה נילחם מקסימום הורגים את החיה אתה עושה FD ואז מחייה את החייה וחוזר להרוג.

אבל מה שכן בPVP זה קצת יותר סיבוך וצריך ניסיון להבין איך נישארים בחיים כי KITE וSTA לא מספיק בשביל לשרוד
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שהאנטר זה אחד הקלאסים שאם לבנאדם שמשחק איתו יש קצת מח אפשר לנצח 3 אנשים בו זמנית, די פשוט. עצוב שזה ככה אבל זה נכון. דמות נורא חזקה במיוחד נגד נובים.

לוחם שולט!

Winners don't quit, losers don't win.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    hunter= send pet and run the other way like a pussy+ at any moment u can snare or the target stops nuke with ur ranged

oh yeah such a complicated class

the hunter guide for pros= see above +use trap when someone goes in ur mele range and use AS while runing and jumping

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    או כמו שאומרים בפורום של בליזארד:
    send pet
    auto-shoot
    /afk
    go get coffee.

האמת שיש לי גם האנטר (LVL 45) בWARSONG... וזה קלאס כיפי ביותר.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אולי ב PvE זה קל אבל עכשיו עם ה nerf ל freezing trap זה כבר פחות קל לכל מי שהוא לא BM
    That's life.

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    ומי המפגר שלא יהיה BM לפחות עד 60 ?

בא לי גם לפתוח קצת וורלוק
    אינסטה דוטס

Winners don't quit, losers don't win.

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    אבל לוקים מקבלים נרפים חבל על הזמן

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    Warlox Rules

זה קלאס כל כך מגוון, עם כל כך הרבה יכולות, וכזה כיף לשחק איתו...
    עוד לא מצאתי דמות שיותר כיף לי לשחק איתה מוורלוק (רוגים מגיעים קרוב)

הרשמה