תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    תראו זה לא אני כתבתי אבל אני מפיץ את זה!!!!
    תראו מהיוצרים של הקהילה הישראליחת הרשמית של WARROCK מגיע המנהל הראשי (אפוקליפס) ומספר לנו איך הוא מת על המשחק מדאל אוף הונור ברשת.
    הוא חשב אל זה הרבה וברצונו לפתוח קהילה ישראלית רשמית למשחק (פרטים נוספים בהמשך). אנחנו מבטיחים קהילה איכותית טובה ומושקעת יותר ממה שהיו פעם,מערכת חדשה של פורטלים ופורומים שנמצאים עכשו בטיכנות. וכו....
    הבעיה שהוא צריך לדעת שיש עתיד לקהילה כי אנו הולכים להשקיע כסף בשרתים ובשרותים לכל חברי הקהילה,זה יהיה המקום בשביל כל השחקנים. אם כל המידע ומה שאתם יכולים לדמיין כמו גם פיתוחים מקוריים של הקהילה.

שלום לכל חברי הקהילה של Vgames
    כבר לפני שנתיים חשבתי לפתוח קהילה ישראלית למשחק המצויין Medal of Honor: Allied Assault
    רק שלא הייתה לי דרך ומספיק תומכים..
    אני שיחקתי במשחק הזה למעלה מ5 שנים טובות.
    וכן כמו כל משחק גם ממנו פורשים בסוף...
    ועכשיו אני רוצה לחזור עם קהילה חדשה וגדולה יותר עם שרתים חדשים ושחקנים מקצועיים חדשים !
    אז כן..
    כמו שיש לי כבר קהילה ישראלית למשחק WarRock תיהיה בנוסף קהילה למשחק Medal of Honor: Allied Assault.
    מה שאני עכשיו שואל פה זה האם כדאי באמת לפתוח את הקהילה של המשחק החדש והמוחץ "Medal of Honor: Allied Assault"....
    מנוע גרפי זה לא דומה כלל למנוע הגרפי של WarRock אלה יותר דומה למנוע הגרפי של סדרת Call Of Duty.
    ---------------------סיקור---------------------
    משחק מצויין של חברת "EA GAMES".
    תאריך יציאה : חורף 2002
    ג'אנר : פעולה[גוף ראשון] מלחמת העולם השנייה.
    באותו זמן של יציאת המשחק היה זה להיט לא נורמאלי !
    גרפיקה ואיכות שלא להאמין עם מנוע גרפי מצויין לשנת 2002.
    המשחקמתאר את מערכת מלחמת העולם השניה, באירופה, כאשר המשחק מרכז מקרים אמיתייםשקרו במלחמת העולם השניה, הפלישה לנורמנדי, מבצע אוברלורד, ועוד מבצעיםגדולים מאוד בהישגם הצבאי. המשחק מאפשר מספר מגוון של 20 שלבי משחק מלאיחוויות מלחמתיות.
    המשחק עצמו מטיל אתכם אל תוך ההיסטוריה בקצההקדמי של המערכה האירופאית של מלחמת העולם השניה. דרך מגוון של משימותתצעדו בחולות ההיסטוריה אל עבר הניצחון על גרמני. בסביבות משחק עשירותלמדיי ומפורטות מאוד לתקופה בה יצא המשחק המציגות תלבושות תואמות שהודבקועל השחקנים במטרה להפוך אותו למציאותי יותר, טקסטורות אמיתיות הנתפסומהמקומות ומתמונות המתעדות את האזורים 1 על 1 לאותו המקום באותה התקופה שלמלחמת העולם השניה. במשחק אתם צריכים להשתתף במשימות הצלה, סיור, חבלהותקיפה עבור הריינג'רים ועם הזמן תועלו בדרגה ותגיעו למערכה כסוכנים שלהשירותים האסטרתגיים, הכוונה היא שאתם תוחדרו למתחמי אויב מבוצרים ושומריםהייטב עליידי הכוחות הטובים ביותר של גרמני במהלך תקופת מלחמת העולם השניהשנמנו כ - SS ו INFAN אלה חיילי רגלים מאומנים הייטב לחיות בתנאים לאתנאים. המשימות מוטלות עליכם כמטרה להוות את הצעד הראשון במדרגה של כלכוחות הברית, אתם אלה שתעעשו את הצעד הראשון בגילויי אותם בסיסים כמידעמודיעיני. ובמהלך המשחק יצא לכם לקחת חלק בקרב הגדול בזמנים הקרב עלנורמנדי שהייה חלק משאר החופים שהותקפו עליידי בעלות הברית במטרה להיכנסלתוך אירופה ולשחררה מהאיום הגרמני.
    ---------------------סיקור---------------------
    הקהילההחדשה[אם תיהיה] תתן תמיכה מלאה הקשורה למשחק על ידי אנשים עם ידע וניסיוןרב במשחק, פורום גדול לקהילה, תחרויות מקצועיות, תמונות מהמשחק, סרטוניםמהמשחק, שרת ישראלי למשחק, פאטצ'ים ומודים חדשים שיוצאים למשחק, סיקורים,תוכנות עזר, מידע רב ועוד !...
    כמובן שחלק מהדברים כבר קיימים ברשת שלא כמו למשחק WarRock,
    למשחק זה חברה גדולה ומקצועית אשר מביאה תמיכה מלאה לכל האזורים בעולם !
    ממשק המשחק הינו כמו המשחקים America's Army, Call Of Duty, Cz וכדומה..
    ישנו אתר גדול התומך במשחק הקשור לקלאנים ותחרויות - האתר קיים כבר מלא שנים ותומך במלא משחקים מצויינים אשר ניתן לפתוח בהם קבוצות.
    התחרויות שם הם תחרויות רציניות וכל קבוצה יכולה להשתתף בה, התחרויות כוללות פרסים יקרים כמו שרתים של המשחק ועוד !

כרגעלישראל יש פחות מ 5 שרתים ישראלים התומכים רק ב מקסימום 24 אנשים לשרת,ולכן מטרת הקהילה היא להגביר תמודעות של המשחק לישראלים בשביל שכמותהשרתים תגדל !
    ישנה גם תוכנה מצויינת נגד צי'טים הנקראת DMW.
    ישנם שרתים אשר לא מריצים תוכנה זו על השרת ולכן כן תיהיה אפשרות להיכנס עם צ'יטים לשרתים האלה.
    כמובן כאשר לקהילה תיהיה שרת ישראלי התוכנה "DMW" תרוץ 24 שעות על השרת.
    על כל משתמש יש להיכנס למשחק כאשר התוכנה פועלת במחשב שלו בשביל שיוכל לשחק במשחק.
    [מה שבעצם התוכנה שרצה על השרת עושה זה - בודקת האם המשתמש נכנס עם התוכנה והאם יש לה אישור לשחק]
    [התוכנה של השחקן בעצם בודקת האם יש קבצים נוספים בתיקיית המשחק ולאחר שרואה שהכל נקי נותנת אישור לשחק]
    התוכנה מאוד חזקה ועדין וקשה מאוד לפרוץ אותה !

בשביל לשחק בשרתים הישראלים והחיצוניים אין צורך בשם משתמש וסיסמה כמו לדוגמא במשחק WarRock.
    כמו כן גם את הכינוי אין צורך לרשום ישר... ניתן להחליף אותו מתי שתרצו.
    המשחקהמצויין נתמך גם הוא על ידי התוכנה המצויינת "The All-Seeing Eye" אשרמביאה לכם רשימה של כל השרתים אשר "Online" ואת כל הפרטים עלייה כוללהשחקנים שנמצאים בשרת ואת רמת הפינג שלהם.

---------------------דרישות מינימליות---------------------
    מעבד : 450 MHZ
    זכרון : 128 MB
    מאיץ גרפי : מאיץ בעל 16 MB לפחות
    ---------------------דרישות מינימליות---------------------
    ---------------------תמונות מהמשחק[איכות נמוכה - בינונית]---------------------
    1

2

3

4

5

6

7

---------------------תמונות מהמשחק[איכות נמוכה - בינונית]---------------------
    ---------------------סרטונים מהמשחק[איכות נמוכה]---------------------
    1 - Js_vs_m
    קישור
    2 - InternetOwnagevsFBI_DEMO
    קישור
    ---------------------סרטונים מהמשחק[איכות נמוכה]---------------------

תודה והמשך יותר טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    מכיר. קראתי את זה כבר. מקווה שיצליחו לפתח בVgames קהילה למשחק הנהדר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    אולי לא הבנתה נכון אבל זאת לא קהילה של Vגיימס,פשוט אנחנו שואלים גיימרים מנוסים האם הם רוצים קהילה.
    וזה באמת משחק מקסים שלא מקבל מספיק הערכה אז תודה רגע אל הגיבוי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    אולי לא הבנתה נכון אבל זאת לא קהילה של Vגיימס,פשוט אנחנו שואלים גיימרים מנוסים האם הם רוצים קהילה.
    וזה באמת משחק מקסים שלא מקבל מספיק הערכה אז תודה רגע אל הגיבוי
    הבנתי. התכוונתי שמקווה שתקימו קהילה עם הרבה שחקנים מפה. בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי BiA
    הבנתי. התכוונתי שמקווה שתקימו קהילה עם הרבה שחקנים מפה. בהצלחה.
    האא אוקי תודה רבה אחי גם אני מקווה!!!
    אתה רוצה להישתתף בקהילה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    האא אוקי תודה רבה אחי גם אני מקווה!!!
    אתה רוצה להישתתף בקהילה?
    אני אשמח. אני צריך למצוא את המשחק קודם =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי BiA
    אני אשמח. אני צריך למצוא את המשחק קודם =]
    אל תדעג אחי,אם אתה רוצה פרטים אז תדבר איתי בICQ ואני הכוון אותך לכל המנהלים הראשים שלנו ואם אתה רציני ונראה לי שכן אז אתה מכבל ניהול אלי.
    אז זה ה ICQ שלי 228892749
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    איזה השקעה אחי תודה :]]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    בכיף,זאת קהילה רצינית מאוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    אל תדעג אחי,אם אתה רוצה פרטים אז תדבר איתי בICQ ואני הכוון אותך לכל המנהלים הראשים שלנו ואם אתה רציני ונראה לי שכן אז אתה מכבל ניהול אלי.
    אז זה ה ICQ שלי 228892749
    מצטער אבל עם כמות שגיאות הכתיב שלך אתה לא תצליח לפתח קהילה רצינית.

ובכל מקרה, אם אתה מתכוון ליצור קהילה חדשה, לא כדאי שתחכה שהמשחק יצא ועל הפתיחה לפוצץ את המקום במקום להכין לפני?
    חוץ מזה, לא כדאי שתנסה לא לגנוב מנהלים\קהילה מאתרים אחרים באופן מכוון? אלא תנסה לפתח מאצלך וככה לקחת איתך אנשים?

מצטער אבל זה פרסום.

צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU
    שתף ב-Google+

הרשמה