תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 68
    הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    עיר
    קיבוץ גדות
    קאפים (משחקי גביע) לא חסר לנו , פעם בחודש ולפעמים יותר בא האחראי שמארגן אחד.
    אבל רובם באים והולכים בקצב מהיר ואני חושב שצריך לעשות משחקים מאורגנים לעיתים יותר תכופות.
    לכן אני שואל מה דעתכם על ליגה.

יצירת כמה קבוצות קבועות , זמני משחק קבועים כל שבוע , טבלה , אפשרות לפידבק של שחקנים ועוד.

כל זה בגדר רעיון כללי שרק יתפתח עם הזמן , ואני אישית מסכים לנסות לארגן אותו עם שחקנים נוספים בכיף - למה? כי אני מת על משחקים מאורגנים , ואני בטוח שאני לא היחיד.

הנה כמה הצעות כלליות, ושוב כולם בגדר הצעה בלבד:

*8 קבוצות.
    *בכל קבוצה מינימום 8 שחקנים (=חובה לפחות 2 מחליפים)
    *כל שבוע בימי שלישי ושבת בשעה 5 בצהריים או 8 בערב לפי בחירת הקבוצות יתנהלו משחקים.
    בסך הכל יהיו 21 מחזורים (כל קבוצה משחקת 3 משחקים מול כל אחת) וזה יתפוס מספר רב של שבועות.
    *לכל קבוצה יהיה את הלידר , שהוא יהיה הקשר לאחראיי הליגה , והוא גם אחראי על הקבוצה שלו.
    *הניקוד יתחלק בצורה כזאת: 3נק' על ניצחון , 2נק' על תיקו ו1נק' על הפסד (בכדי שכל הקבוצות ירוויחו נקודות - בעיקר למען המורל)
    *קבוצה שלא תגיע למשחק תספוג הפסד טכני
    *בכל משחק ישוחקו 2 מפות , כל צד יבחר מפה.

המטרה שלי היא לפתח את הליגה , ולהתחיל אותה עם תחילת שנת הלימודים , עד אז יהיה זמן לאימון לכל הקבוצות , לבניית קבוצות חדשות , ולסכם את חוקי הטורניר.

אז בעיקרון אני רוצה לשמוע את דעתכם , רעיונות שלכם לחוקים / שיפורים או כל דבר אחר.

גם אני דיי סקפטי שהליגה הזאת תצליח אבל שווה לנסות - כל מי שמוכן לנסות ולהקים איתי את הליגה הזאת שגם ירשום פה.

ערן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    אני לא אוהב להיות הבחור הפסימי אבל לא יהיה 8 קבוצות ומיוחד לאורך זמן בגלל זה מרימים בארץ רק גביעים ליום אחד

ולגבי זה שחייבים לפחות 8 שחקנים קצת טפשי כי לנו יש רק 7 ואין לי עניין בלהוסיף עוד מישהו

ואם נגיד תחליט שהקבוצות שאין להם 8 יקחו שחקן אליהם בתור מחליף גם לא ניראה לי שיהיה סיכוי שהוא ישחק וגם זה יהרוס תסיכוי של עוד קלאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    גן יבנה פשע&רשע
    אין מספיק שחקנים בארץ
    וגם מי שיש לו כל כך רציניים/יציבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    עיר
    קיבוץ גדות
    נכתב במקור על ידי Moks
    אני לא אוהב להיות הבחור הפסימי אבל לא יהיה 8 קבוצות ומיוחד לאורך זמן בגלל זה מרימים בארץ רק גביעים ליום אחד

ולגבי זה שחייבים לפחות 8 שחקנים קצת טפשי כי לנו יש רק 7 ואין לי עניין בלהוסיף עוד מישהו

ואם נגיד תחליט שהקבוצות שאין להם 8 יקחו שחקן אליהם בתור מחליף גם לא ניראה לי שיהיה סיכוי שהוא ישחק וגם זה יהרוס תסיכוי של עוד קלאן
    סתם זרקתי הצעות - זה יכול להיות משהו שונה לגמרי.

"אין מספיק שחקנים בארץ
    וגם מי שיש לו כל כך רציניים/יציבים"

מזה מספיק בן? אין רף מסויים ובכללי 6 קבוצות לפחות נראה לי יש.

ונגיד ננסה להרים את הליגה הזאת , לא ילך - היא עדיין יכולה להיות הבסיס לליגה משופרת - הבאה שתוקם.

לא שווה לנסות?
    כולם יודעים ש eSr יקחו מקום ראשון וסביר להניח ש INS יקחו שני. אבל מה לגבי קבוצות אחרות?
    מקומות כמו 3 ורביעי הם מקומות מכובדים מאוד ששווה להאבק בשבילם!

יש קלאנים רציניים כמו "20" "angel" "ns" "corrupt" וקלאנים נוספים שיוכלו להיווצר עד אז.

אתם לא חושבים ששווה לנסות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    זה נשמע טוב ויפה
    אבל זה נראה יפה על הנייר
    במציאות לא יהיו לך 8 קלאנים ברמת יציבות של ins\esr\ns [זה היחידים שמחזיקים יותר מכמה חודשים].
    לא נראה לי שאני הייתי דוחף שחקן "מחליף" ולא נראה לי משהו היה רוצה להיות רק מחליף
    אולי המחזורים הראשונים יהיו מלאים מרץ הכל יהיה יפה וטוב ותראה לקראת הסוף כולם ישימו זין
    [ראה ערך MJNUN KAP]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    עיר
    קיבוץ גדות
    הליגות והקאפים נועדו בין השאר ליצור יציבות בקלאנים.

ואם בכמה מחזורים הראשונים הכל ילך טוב ויפה אז כבר מצויין יש לנו התחלה.
    ובליגה השניה יהיו עוד כמה מחזורים ועוד כמה וכך הלאה

המשפט רומא לא נבנתה ביום אחד נכון מאוד.
    צריך להיות כמה נפילות לפני שמצליחים פעם אחת - לכן אני לא מצפה מהליגה שלי להצליח לגמרי - אבל היא כן תהוה בסיס .

ומה מפריע לכם לנסות? אתם לא רוצים משחקים? רוצים להמשיך עם הקהילה הזאת? כולם פה ישנוניים לגמרי סקפטים ומפחדים להכנס לדבר כזה?

מה אכפת לכם לנסות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    גן יבנה פשע&רשע
    רומא לא נבנתה ביום אחד אבל היו הרבה איטלקים חמודים שבנו אותה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לא יודע, כרגע יש בקושי בקושי מספיק קבוצות לטורניר 6על6...

לגבי החוקים... לא ראיתי תיקו.. יש win/loose/forfeit

וקבוצה שמגיע עם פחות מ-6 שחקנים (למשל 5), יכולה לשחק אם הקבוצה השנייה מרשה לה, אם לא, היא נפסלת.

להוסיף עוד 2 שחקנים שיהיו 8 זה רעיון טוב, ובכל מקרה זה יתחייב גם אם זה לא יהיה בחוקים, בגלל שיהיה משחק כמעט כל יום, ואני בטוח שלא תוכל לארגן את כל הקבוצה שלך לכל משחק, לכן תצטרך הרבה מחליפים, אבל מצד שני.. אותו דבר יהיה בכל שאר הקבוצות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    קלאנים/מיקסים/וכו' יתפרקו בבפרק זמן ארוך כזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    אחי זה לא בעיה לארגן את זה וגם חשבתי על זה

אבל אין מספיק קלאנים רציניים שיחזיקו מעמד ותבין משהו שאתה לא מבין בארץ הקלאנים חושבים שהם עושים טובה שהם משתתפים פשוט ככה אתה לא תצליח להרים ליגה שתמישך מעל שבועיים כי כבר חצי מהלקנים יתחלפו ומי שישאר כבר יהיה קלאן שכולו חדש קיצר צריך שיהיו לאנים קצינים בשביל זה אבלאין את זה בארץ
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    באר שבע
    רעיון יפה
    הלוואי שהוא יצליח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    עיר
    קיבוץ גדות
    קיצר אתם אומרים שאתם לא מסכימים לנסות בגלל שאין מספיק שחקנים רציניים

ואני עדיין אומר , יש שחקנים רציניים.

ה6 קלאנים שציינתי בהתחלה נגיד לכל אחד יש 6 שחקנים בטוחים הגענו כבר ל36 שחקנים רציניים.
    נגיד שיש עוד 10 רציניים שלא מהקלאנים האלה (ואני מבטיח לכם שיש) הגענו כמעט ל50 , וזה כל ויותר ממה שצריך.

"eRnnNקלאנים/מיקסים/וכו' יתפרקו בבפרק זמן ארוך כזה."
    אני מסכים איתך ומניח שזה יקרה. אבל בשביל זה זאת ליגה ראשונה ניסיונית.
    לבדוק את רצינות רוב הקבוצות. ns ins ו esr הם קלאנים יציבים אני חושב , ואולי אחרי הליגה נגלה שגם 20 הם נורא יציבים. ובליגה הבאה קלאן חדש יתחיל להתייצב וככה הלאה.
    ככה בונים קהילה.
    אף קלאן לא יתייצב אם לא יתנו לו הזדמנויות.
    *וחשוב לציין שאני מדגיש את |20| מכיוון שהם קלאן של חברים - ויש לזה חשיבות אדירה ליציבות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    אחי בוא אני יסיבר לך את זה ככה שתבין

בהתחלה כולם מאושרים מהליגה וזה אחרי המשחק הראשון חצי מהקלאנים באים בתלונות אליך(בדרכ אלו שהפסידו)
    ולמה? אתה אפילו לא יודע וזה כבר גורם לך להפסיק להשקיע בטורניר

עכשיו הקלאנים הם חושבים שהם באים לעשות טובה שהם משחקים אם אתה תגיד להם יום שבת אתם משחקים שעה 8 אתה תיראה שש2 דק' לפני אין לנו 6 עכשיו כולם כבר בשרת אז אתה אומר תארגנו מירק שתיים הם אומרים חסים 4 או 5 =\ אם חסרים 4 או 5 זזה בדוק שחלק מהם אמרו שהם לא יהיו..(קיצר זה רק מראה לך עד כמה שאיכפת להם מהטורניר)

ועוד משהו תבין וזה באמת ובצדק לפעמיים הם באים לשחק בשביל להעביר את הזמן והם שמים עליך זין ועל הקלאן השני...

פשוט קיצר אחי חבל שתיפול הליגה באמצע אולי אתה אומר לפחות ניסינו אבל אתה צריך לחשוב על הלקאנים שהולכים הלשקיע ולא על שיפרשו ואז תגיד "ניסיתי וזהו " קיצר אם אתה כבר חושב שלא תצליח אל תתחיל אפילו

ודעה שלי זה לא יצליח(רק שתידע טורנירים של יום בקשוי מגיעים לגמר בארץ..)

ואנדריי צדק בקשר למה שקרה גם בקאפ שאני אירגנתי..
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שים לב... כולם רוצים ליגה, אבל בעצם, אף אחד לא רוצה ליגה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    עיר
    קיבוץ גדות
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    שים לב... כולם רוצים ליגה, אבל בעצם, אף אחד לא רוצה ליגה.
    מסכים איתך לגמרי :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    לא שמעון זה בוא נגיד מי שהגיב פה ואמר שזה לא יצליח אומר שכע הבעיה שהטורניר לא תלוי ב-5 איש הוא תלוי ב-40 =\ וזה דיי קשה לסדר את זה ש40 ילד יהיו באותה שעה אותו יום מתי שבקשוי 12 יכולים לסכם על ם ושעה
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    עיר
    קיבוץ גדות
    עם יש לנו קהילה של כ150 איש - איך רק לאיזה 40 יש קלאן ישראלי?
    איפה כל השאר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אם אתה באמת רוצה, אתה תעזור, ואם גם fragon רוצה, גם הוא יעזור, ועוד מישהו, גם הוא יעזור.
    והוא ישכנע חברים שלו לבוא ולהשתתף, וככה תיווצר ליגה.

אבל מה שאתה עושה עכשיו, זה אומר: אה, אחלה רעיון, אבל לא יעבוד, שלום ולא כדאי לך לנסות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    לא זוכר
    נכתב במקור על ידי eranmil
    עם יש לנו קהילה של כ150 איש - איך רק לאיזה 40 יש קלאן ישראלי?
    איפה כל השאר?
    משחקים להנאתם ב ETPUB
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    נכתב במקור על ידי dr3x
    משחקים להנאתם ב ETPUB
    אני כבר מתחיל להתגעגע לישי עם כל התגובות שלך

יש ~200 בישראל ו100 מהם יודעים מה זה מירק ו30 מהם רציניים

אני בעד הטורניר ואני בעד להחיות את הקהילה ואם תרים NS ישתתפו אבל אני לא רואה עתיד מוצלח ואני אגיד לך בשיא הכנות אני מעדיף אימון בחול אלא אם זה INS\ESR

אין לי בעיה לשחק מול חדשים אבל רוב הקלאנים יתפרקו לאחר משחק מולנו או ESR\INS

בכל מקרה אני מוכן לעזור אם תצטרך
    שתף ב-Google+

הרשמה