תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    אני מחפש משחק תפקידים טוב,לא יקר במיוחד וכיפי. יש לי Icewind Dale 2 ולחבר שלי יש The Elder Scrolls אז אני לא רוצה אחד מהם...חשבתי על The Bard's Tale...שמעתי שהוא טוב (אומרים את זה גם בביקורת באתר) ואפשר לקנות אותו בחמישים שקל! מה אתם אומרים?...שווה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    שחקתי בו אצל חבר שלי, ממש לא התלהבתי ממנו...
    אני ממליץ לך FF10 שהוא כבר זול אבל עדיין מצויין, בKingdom Hearts נראה לי שחקת לפי החתימה, אבל אם לא קנה את השני הוא אחלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    אפשר לקנות את Fallout 1+2 במחיר ממש נמוך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    Bard's Tale זה משחק אדיר מבחינת תוכן עלילה וצחוקים, אבל הממשק והמשחקיות עצמה בכלל לא משהו.. זה מעיק

אבל כל כך מצחיק!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    יש לי FF10 בהחלט משחק טוב!
    אני רוצה משחק שישרוף הרבה זמן...שיהיה ארוך שיהיה כיף לחזור עליו ובכלל כיף ..... ושלא ימאס מהר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    טוב...אני לא בטוח קונה The Bard's Tale...נראה...אני מחפש משחק שישרף הרבה זמן כמו שכתבתי בהודעה הקודמת...אני יהיה בדיוטי פרי עוד מעט...יש שם משהו מעניין?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    The Bard's Tale תפקידים האק אנד סלאשי עם דיאולוגים מצחיקים ועלילה חביבה, כמו שFoU ציין יש לו ממשק מעיק והשליטה גם לא מעוררת חיוך על הפנים.
    אני הייתי אומר שתלך על Fable: The Lost Chapters, עד כמה שהוא מהנה הוא גם נורא קצר (יחסית). מבחינת משחקי תפקידים למחשב ששורפים המון זמן, אז אי אפשר לטעות עם The Elder Scrolls III: Morrowind וכמובן, The Elder Scrolls IV: Oblivion, שניהם יחזיקו אותך חודשים - למרות שאני יודע שלא היית מעוניין ממש בElder Scrolls.

הובכן, מה שאני אישית הייתי ממליץ בחום זה Dungeon Siege 2 פלוס ההרחבה שלו Broken World. תפקידים בסגנון האק אנד סלאש, ממש לא חיקוי של דיאבלו בניגוד לTitan Quest. גרפיקה מצויינת, דיאולוגים וקווסטים מעניינים, שליטה נוחה יחסית ויש גם מולטיפלייר חביב. אם אתה אוהב משחקים מהסוג הזה, ישרוף לך המון זמן.
    גם Star Wars: Knights Of The Old Republic מומלץ ביותר אם אתה אוהב בדיוני.
    הכל תלוי נורא אם אתה אוהב פנטזיה או בדיוני או ששניהם?

בנוגע למשחקי תפקידים לקונסולות - יש המון, כל סידרת Final Fantasy (במיוחד FF XII שבגודל של MMORPG לשחקן יחיד) ועד לDragon Quest, Star Ocean, Tales Of Symphonia וכו'...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    כן....תודה xombie אולי אני אקנה dungeon siege 2 למרות שחשבתי על משהו יותר בסיגנון של oblivion אבל לא אובליביון...לחבר שלי יש אותו והוא באמת משחק מצוין אבל אני מעדיף משהו אחר...שיהיה דומה לאובליביון-משחק תפקידים עם הרבה קווסטים צדדיים והמון אפשרויות...באובליביון יש הרבה קווסטים צדדיים ויש את הגילדות אז יש המון אפשרויות...בקשר לstar wars אני לא כל כך אוהב בידיוני...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי TheChosenOne
    כן....תודה xombie אולי אני אקנה dungeon siege 2 למרות שחשבתי על משהו יותר בסיגנון של oblivion אבל לא אובליביון...לחבר שלי יש אותו והוא באמת משחק מצוין אבל אני מעדיף משהו אחר...שיהיה דומה לאובליביון-משחק תפקידים עם הרבה קווסטים צדדיים והמון אפשרויות...באובליביון יש הרבה קווסטים צדדיים ויש את הגילדות אז יש המון אפשרויות...בקשר לstar wars אני לא כל כך אוהב בידיוני...
    הבנתי אותך. אוקיי, אם גרפיקה פחות חשובה לך ואתה מחפש משחק פחות או יותר דומה לOblivion, אז תנסה את Gothic 2, יש לזה דמו גם. את הוא ימצא חן בעיניך תקנה את Gothic 3 שיצא לא מזמן. הרבה יגידו שלהשוות את סידרת Gothic וElder Scrolls זה חוצפה ואני מסכים איתם. שניהם משחקים שונים אחד מהשני גם בשליטה, בגות'יק אתה משחק לרוב בגוף שלישי (למרות שיש ראשון) ובאלדר סקרולס בגוף ראשון (למרות שיש אפשרות לשלישי - אבל רואים שכל המשחקיות סביבו נבנתה סביב גוף ראשון), אבל לפי דעתי הדבר הגדול שמאחד אותם זה עולם גדול לחקור, המון קווסטים צדדיים וראשיים, עלילה טובה, פסקול מצויין ואווירת משחק ייחודית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    אוקי...גם נראה נחמד...לא מצאתי את הדמו ואתה אומר שכדאי לי קודם לנסות את 2 ואז אולי לקנות את 3? אני יהיה מחר בדיוטי פרי אבל אני לא יודע איזה משחקים יש שם...לפי מה שאמרתי עד עכשיו אתה חושב שהכי כדאי לי gothic 2?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    אוקי...גם נראה נחמד...לא מצאתי את הדמו ואתה אומר שכדאי לי קודם לנסות את 2 ואז אולי לקנות את 3? אני יהיה מחר בדיוטי פרי אבל אני לא יודע איזה משחקים יש שם...לפי מה שאמרתי עד עכשיו אתה חושב שהכי כדאי לי gothic 2?
    הנה הדמו לגות'יק 2. לא שוקל הרבה.
    http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=22
    מהאק אנד סלאש לפי דעתי הכי כדאי Dungeon Siege 2, אבל בכלליות Gothic 2.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    תודה הורדתי את הדמו ושחקתי קצת...נראה משחק נחמד אבל הגרפיקה קצת הפריעה....יש לי כרטיס מסך חדש ואני רוצה לנצל אותו ....למה אתה חושב שעדיף לי לקנות את 2 ואחר כך את 3?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    תודה הורדתי את הדמו ושחקתי קצת...נראה משחק נחמד אבל הגרפיקה קצת הפריעה....יש לי כרטיס מסך חדש ואני רוצה לנצל אותו ....למה אתה חושב שעדיף לי לקנות את 2 ואחר כך את 3?
    קשורים עלילתית. למרות שהמנגנון של המשחק לא השתנה כמעט בGothic 3. אם לא אכפת לך לקרוא ספויילרים עלילתיים על שני המשחקים הראשונים, אז לך על השלישי. למרות שאני חייב לציין שלשחק בשני המשחקים הראשונים עד כמה שהם יכולים להיראות מיושנים זאת חוויה בפני עצמה שחבל שתפסיד רק בגלל הגרפיקה.
    שתף ב-Google+

הרשמה